Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Сирський!

Re: Сирський!

де проголосували ?  :lol:

В Сенаті!  X(

HSM

До останнього не хотілося такого повороту, але раз під Сирського США проголосували військову допомогу, то нехай щастить.
Шо шо ?

ще тиждень назад, всі ці  подоляківські мудаки втирали нам, що намір Найвеличнішого зняти Залужного це іпсо Порошенка.... :X

І як, після такого, з цими брехунами спілкуватись тут на форумі ????

Ніяк не спілкуватись. Слати нахуй.
Бо спілкуватися зі зливним бачком, що не має ані думки, ані честі, ані памяті, що сьогдні бреше одне а завтра інше - це себе не поважати - божевілля.

Бо спілкуватися зі зливним бачком, що не має ані думки, ані честі, ані памяті, що сьогдні бреше одне а завтра інше - це себе не поважати - божевілля.
(tu)

Добрий Знайомий рвавшиц сраку
За зе зара в повному ахує  і простраціі , розгублений до ніззя
Каже що зе має піти …
Отакє
А ви йому кажіть що вже "пішов".
Точніше "відходив")))

В Сенаті!  X(

в Хуяті хаяті  B-)

Шо шо ?

Шо-шо. Чергова брехня для лохів від НЕлохів.

в Хуяті хаяті  B-)

В сенаті, хоч ти трісни, кацапе  :K

Що тут, зе-бляді відписались? Ель Гуйдер, Лубрикант, Вхавр, Аналітик, кагділа? Про Мічигана вже і не питаю.
Аналітика варто викреслити з цього списку, а внести Перегреневича.

ху из Сирський

В Сенаті!  X(
В Сенаті у демів більщість. Тому як би не дивно. Саме цікаве буде далі. Або не буде.

В Сенаті у демів більщість. Тому як би не дивно. Саме цікаве буде далі. Або не буде.
а кацапи  пишуть що не в сенаті а в хуяті  :X

Agh

а кацапи  пишуть що не в сенаті а в хуяті  :X
Ще не проголосували за допомогу, нині тільки за прискорення процесу голосування ;)

Ще не проголосували за допомогу, нині тільки за прискорення процесу голосування ;)

ну то прискорять, що не так?

Маленькая советская против большой, или не?

Аналітика варто викреслити з цього списку, а внести Перегреневича.

Обоє рябоє.

Ще миросю з карофкою варто додати.

Хз. Чув, що Сирський м'ясник.
Може брешуть.

Кацап і совок. Цього достатньо.

Кабс - воділа при штабі  :gigi:

Він в даний момент в ЗСУ, знову, а ти зі свого Донбасу аж у Львів забіг з обісраними штанами, так шо завали свій піздак в його сторону.

Він в даний момент в ЗСУ

Каб с молодець. пішов в ЗСу і приносить там користь  (tu)

TC

Це не ти розповсюджував фейк, що Сирський відмовився?
А за Шапталу шо,- ну не вгадав

Я вгадав. Двічі.

Поки можу навести лише позитивне.
1. Не один раз про нього було шо заохочує підлеглих на прийняття тактични рішень самостійно.
2. Операції, які були під командуванням. Оборона Києва, Бліц-криг на Слобожанщині, Бахмут оборона та контр-наступ. Сама вадла компанія була під його керуванням.
3. Кабс його не любить. А це вже серьйозний плюс людині.

Я вгадав. Двічі.

1. Не один раз про нього було шо заохочує підлеглих на прийняття тактични рішень самостійно.
2. Операції, які були під командуванням. Оборона Києва, Бліц-криг на Слобожанщині, Бахмут оборона та контр-наступ. Сама вадла компанія була під його керуванням.

чим далі ухилянт зїбався, тим більше йому подобається Сирський :lol:

Я вгадав. Двічі.

ходи сюди пе3дюк, Сирський тобі дасть лопату

Каб с молодець. пішов в ЗСу і приносить там користь  (tu)

Ото ж і я про шо. І не якомусь донецькому здристуну з нього глузувати  :X

TC

Я щось слабко вірю в те, що Сирський сам вирішив наступати під Бахмутом... Субординацію в армію ще ніхто не скасовував.

Напрасно слабко віриш. Треба не вірити зовсім. Декілька напрямків наступу було нашою стратегією. При цьому ігнорували наполегливі натяки нашіх партнерів про необхідність концентрації сил на одному наплямку.

Напрасно слабко віриш. Треба не вірити зовсім. Декілька напрямків наступу було нашою стратегією. При цьому ігнорували наполегливі натяки нашіх партнерів про необхідність концентрації сил на одному наплямку.

якою нашою ? твій напрямок з березня 2022 - наступ на Краків  :lol:

заміна логічна, за останній рік жодного відчутного прогресу, але чи правильна, хз, думаю побачим досить швидко

До останнього не хотілося такого повороту, але раз під Сирського США проголосували військову допомогу, то нехай щастить.
:facepalm1:  під якого сірського? голосування показує годину коли проголосували але голоси за то БУЛИ до того(треба знати як проходять голосувалки у демів-там прораховані всі голосувалки ДО самого процесу-узгоджені з опозицією. Бо інакше це поганий імідж самого голови більшості,на відміну від ідіота трампанзе джонсона в палаті,що вчора провалив оба гролосування і по імпічменту і по допомозі ізраїлю. Бо не вміє прораховувати ситуації.
 По друге-це півроботи зроблено-тепер треба щоб палата проголосувала узгоджену допомогу сенату або свою і троді чергові домовленості між обома палатами і лише тоді  ще одне г8олосування того узгодженогог в сенаті і палаті і тоді на підпис. там ще роботи і роботи.

заміна логічна, за останній рік жодного відчутного прогресу, але чи правильна, хз, думаю побачим досить швидко
це залежить в першу чергу від поставок зброї.
а не від особи командіра.

без літаків і КР і снарядів 155мм і всього іншого в товарних кількостях, Сирський так само зробить ніхуя як і Залужний.

якою нашою ? твій напрямок з березня 2022 - наступ на Краків  :lol:

без літаків і КР і снарядів 155мм і всього іншого в товарних кількостях, Сирський так само зробить ніхуя як і Залужний.

Лопати видасть.
Китайські.
Він таке тут постійно в своєму ОТУ практикує :beach:

Давай не будемо, на початок контрнаступу ресурсів нам нормально так дали, хай і не вдосталь. Результат відомий.

:-B

Давай не будемо, на початок контрнаступу ресурсів нам нормально так дали, хай і не вдосталь. Результат відомий.

дебіл :lol:

Я це теж якось писав що справа не в Зе і не в За,а в першу чергу у допомозі

нетак (c)

в демократів 48
в республіканців 49  ;o
є 3 індепендента

плюс, щоб в Сенаті протягнути закон треба подолати бар'єр в 60 голосів інакше будь-хто хто проти може заблокувати, бо включається опція попіздіти забалакати filibaster 

так що Україна продовжує мати двох партійну підтримку, а все інше це внутрішня розберуха, та й не українцям тут нарікати з нашими Йулічьками, зрадниками-Морозами, відвертими ворогами регіоналами/ОПЗЖешниками 

TC

Кабс - воділа при штабі  :gigi:

Він не казав хто саме він.

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість

Повна версія