Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Изя.... ты пойми, так надо! (с)

Re: Изя.... ты пойми, так надо! (с)

Але ж світові не пофіг які наслідки мають подібні катаклізми.
Звісно, не пофіг. Біда що вони не усвідомлюють або зручно забули, які можуть бути будуть наслідки для всього світу від їхньої забудькуватості.
Хіба лише від одного Трампа ми чули про те, що "та я б закінчив ту війну за 24 години!"? І при цьому цілком зрозуміло, якою ціною для України, а у перспективі - і для всього світу.
Такот, ціна України їм байдужа, а про перспективу вони забули/не думають, бо живуть сьогоднішнім днем..або ще щось гірше (((

Ти двічі тільки на моїй пам'яті використовувала цей убойний аргумент. Ну хіба це не ржачно і не показово? ;)
"ЗАКОННИЙ контекст" теж так і проситься в мемчики... :gigi:
І не хами, аби не бути посланою в фарватер руского карабля.
Іди в ж*пу, Рамблере.Мені остогидли вже твої настирні чіпляння з якимись ідіотськими претензіями, яких ти - за абсолютно дзеркальних умов - ніколи не маєш по відношенню до своїх соратників по свинофермі.
Набрид.  Від*бися від мене.

Я знаю, що їх більше, ніж це є пристойним.
Але писдіти, що їх мало не більшість - свинство і кацапізм. Тільки й всього.
ЗІ. І не треба оті замшелиє тактики про "обіженку" намагатись використовувати, це не працює.
чуваче, я одразу помітила як саме ти перекрутив мої слова про ''в перших лавах '' на ''більшість'' і як тебе понесло про кацапізм прочу *уйню.
Тепер остаточно зрозуміла Мирославу. Коротше, пильнуй своїх тараканів. І не намагайся дискутувати зі мною в подальшому в подібній манері.

Це було моїм найбільшим здивуванням- географічне походження переміщенних осіб за кордоном. Західняки в перших лавах і їхня(деяких) поведінка взірцевих українців (з бубнами та старовинними вишиванками) особисто в мене викликала істеричний сміх.
Не вибачайся.

Іди в ж*пу, Рамблере.Мені остогидли вже твої настирні чіпляння з якимись ідіотськими претензіями, яких ти - за абсолютно дзеркальних умов - ніколи не маєш по відношенню до своїх соратників по свинофермі.
Набрид.  Від*бися від мене.
О!  :lol:  От і я про те.

Тепер остаточно зрозуміла Мирославу. Коротше, пильнуй своїх тараканів. І не намагайся дискутувати зі мною в подальшому в подібній манері.
В моєму випадку він ще грубіше працює.
Починав з того, що бігав слідом і на кожен мій  пост волав :" А де ІМХО??? Це твоя особиста думка!!!"
Зазвичай зауваження на кшталт :"Звісно, моя особиста. А хто висловлює не особисті? І ніде ніхто не заморочується щоразу вказувати ІМХО" проходили повз його увагу, він переходив на наступне коло.
А днями взагалі перейшов усі межі. На мене брудно вишкірилися двоє оратників Рамблера, причому за моєї відсутності у тій гілці.
Випадково побачила, ну там відреагувала. Миттю !!! примівся Рамблер з вереском : "Як тобі не соромно?? Як ти розмовляєш???"
Грубо, примітивно, дешево.

угу. і хто в це повірить... комуністи вже були...
Турч якщо я його зрозумів  пише про базові речі
І не про ставлення тим паче тих хто  за кордоном
Тобто про внутрішнє відчуття справедливості (хай навіть справедивості яку заміряти точно неможливо )
Бо як відомо абсолютної справедливості не існує
...
І це  питання розбирали і без коммі ссср
І це питання не вірунства а психології

Фройд вважав що в внутрішьому і несвідомому  саме образ Батька втілює сувору але справедливість

Юнг називав архетип короля як символ правильного порядку в суспільстві

Це той момент коли люди апелюють до власного внутрішнього чому саме наша дитина на фронті і в смертельному ризику є.

Саме то що досліджував Фройд чи Юнг зрештою стабілізує людей.
Справедливість існує
Справедливість це Батько/Верховний

Бійцям зрозуміло  може бути і пох. Навіть пох на 99% бо не час про ковбасу за океанами думати

Але то є питання суспільне
Чи є Справедливість  чи ніт
І хто Справедливості провідник

Сказано було в контексті :"Мені нема жодної ВНУТРІШНЬОЇ потреби звітувати перед форумами, або просто перед іншими людьми - щодо того, КУДИ йдуть мої гроші зараз
Сорян, але ти брешеш, Міро.
Або ж маєш пам'ять не довшу курячої.

Сорян, але ти брешеш, Міро.
Або ж маєш пам'ять не довшу курячої.
доведи мою брехню.

доведи мою брехню.
я вибачаюся але ви можете закінчити безкінечні срачі. дякую.

Грубо, примітивно, дешево.
:gigi: жах, конечно. Я подумала, що можливо просто людина неуважна, сам себе розпалює.
Я не можу здебільшого сприймати цю площадку серйозно. Стільки різноманітних персонажів, що не може таких бути насправді.

я вибачаюся але ви можете закінчити безкінечні срачі. дякую.
Зверніться до Рамблера. Дякую.

Не береже Турч докториню наук! Це ж доведеться усі скріншотики зробити і прокоментувати!

Турч якщо я його зрозумів  пише про базові речі
І не про ставлення тим паче тих хто  за кордоном
Тобто про внутрішнє відчуття справедливості (хай навіть справедивості яку заміряти точно неможливо )
Бо як відомо абсолютної справедливості не існує
...
І це  питання розбирали і без коммі ссср
І це питання не вірунства а психології

Фройд вважав що в внутрішьому і несвідомому  саме образ Батька втілює сувору але справедливість

Юнг називав архетип короля як символ правильного порядку в суспільстві

Це той момент коли люди апелюють до власного внутрішнього чому саме наша дитина на фронті і в смертельному ризику є.

Саме то що досліджував Фройд чи Юнг зрештою стабілізує людей.
Справедливість існує
Справедливість це Батько/Верховний

Бійцям зрозуміло  може бути і пох. Навіть пох на 99% бо не час про ковбасу за океанами думати

Але то є питання суспільне
Чи є Справедливість  чи ніт
І хто Справедливості провідник
ну так його діти в Канаді а не на фронті. Я маю на увазі Турчинова.

а сувора реальність буде така що квагтигки підуть у фонд Держ Майна. Як і рахунки. А далі всі знають що буде відбуватися.

Хитрі жидочки з тилу пороблять собі військові жетони  і довідки і позабирають квагтигки.

Нє ну знайдуть когось з окопу (одненького) в по телевізору під фанфари видадуть житло на Печерську (трьоху). а жидочкам тєоєвізар не потрібен... вони швиденько квагтигки продадуть і виведуть гроші у Швейцарію.

Питання хто ті квагьигки купе , отой і буде справжній лох

не буде такого, закон не має зворотньої сили
в Украине возможно все! :king2:

Не береже Турч докториню наук! Це ж доведеться усі скріншотики зробити і прокоментувати!
Соррі, а хто в нас докториня. Ніяк з теми не зіскочу.

Соррі, а хто в нас докториня. Ніяк з теми не зіскочу.
Та є така...цнотлива берегиня, веде свій бложик, куди стягує скріни постів з ФУПа, які їй "сподобалися",  копіює все лайно - хто на кого що погане сказав, що отримав у відповідь..Коментує аплодисментами тих, кого вважає "своїм", підливає лайна на адресу тих, хто таким не є в її хворобливому баченні.
Має двох стійких соратників, які сидять на бложику і разом з берегинею з задоволенням смакують, обсмоктують все те лайно, що притягує з ФУПа і самолічьно продукує схибнута берегиня. Словом, суцільне лайно не для здорових голів.

ПС Ага, забула про головне. Берегиня до одуріння закохана у Хому, присвячує йому теми, пости, звертається до нього, "відповідає" на його уявні реакції тощо. Ну і звісно, використовує свій бложик для забезпечення своєї потреби лити своє нескінченне лайно на тих, хто колись у чомусь посмів їй заперечити або засумніватися у її "величі")))

Та є така...цнотлива берегиня, веде свій бложик, куди стягує скріни постів з ФУПа, які їй "сподобалися",  копіює все лайно - хто на кого що погане сказав, що отримав у відповідь..Коментує аплодисментами тих, кого вважає "своїм", підливає лайна на адресу тих, хто таким не є в її хворобливому баченні.
Має двох стійких соратників, які сидять на бложику і разом з берегинею з задоволенням смакують, обсмоктують все те лайно, що притягує з ФУПа і самолічьно продукує схибнута берегиня. Словом, суцільне лайно не для здорових голів.

ПС Ага, забула про головне. Берегиня до одуріння закохана у Хому, присвячує йому теми, пости, звертається до нього, "відповідає" на його уявні реакції тощо. Ну і звісно, використовує свій бложик для забезпечення своєї потреби лити своє нескінченне лайно на тих, хто колись у чомусь посмів їй заперечити або засумніватися у її "величі")))

Ги)) де глянуть??

ну так його діти в Канаді а не на фронті. Я маю на увазі Турчинова.
я перепрошую..А ваші де?

я перепрошую..А ваші де?
а хто автор теми? я?

а хто автор теми? я?
Наскільки мені відомо, Турчинофф потужно допомагає фронту, але не світиться з цим на кожному кроці.
Його син - студент, вчиться у Канаді, вступив на навчання до 22 року. Що не так?

Наскільки мені відомо, Турчинофф потужно допомагає фронту, але не світиться з цим на кожному кроці.
Його син - студент, вчиться у Канаді, вступив на навчання до 22 року. Що не так?
а що не так? я просто висвітлюю факти. чувак пише "атабрать і падєліть" а хто він насправді - в самого діти за кордоном.

ситуация с точки зрения социологии
выглядит следующим образом

этнос делится на народ и элиту
Элита - это те, кто так или иначе участвует в принятии решений
по жизнедеятельности страны
ну и получает за это плюшки

неучастие в защите государства во время военного кризиса
для этих двух сословий имеет разные последствия

для народа - почти никакого
для элиты - совершенно другой случай
самоустранившиеся элитарии теряют свое положение и плюшки
их заменяют  другие люди

ну так в мировой истории всегда было
вряд ли Украина станет исключением

Ги)) де глянуть??
Не вірите, що Кадра, Нумерний та білий хорват - єдині достойні бути модераторами на ФУПі, причому - на повному серйозі? )))
Ні, у мене нема лінка, не зберігся. Я туди давно не зазирала, адже щоразу враження було наче у лайно вступила..

От жеж! постійно про них забуваю. Дякую.
Соррі, Берегиня це ж Кадра? Хоча відверто пофіг.

Останнє редагування: 8 лютого 2024 17:39:36 від Златадобра

Упс.

Ги)) де глянуть??
в гугле "форум українських патріотів"

в гугле "форум українських патріотів"
Суп??  Чи то їнше?

их заменяют  другие люди

Толково написано

От жеж! постійно про них забуваю. Дякую.
а хіба Берегиня це не Кадра?
І Кадра теж. Дві берегині,  обожнюють одна одну))), обидві не втомлюються публічно засуджувати якесь "пляцтво" - породження хворого моску обох цнотливих берегинь.

их заменяют  другие люди

Тю! Скільки хитрозробленних "еліт" які після того як отсидяться в монако та віднях потім приїдуть і будуть на питання а дети був коли я під бахмутом своеєго живота не щаділ і з вагнеровцами в рукопашной воював, ..буде показувати  бумажку що він був в той час під авдієвкою і також воював ,а не сидів у монако.

Тю! Скільки хитрозробленних "еліт" які після того як отсидяться в монако та віднях потім приїдуть і будуть на питання а дети був коли я під бахмутом своеєго живота не щаділ і з вагнеровцами в рукопашной воював, ..буде показувати  бумажку що він був в той час під авдієвкою і також воював ,а не сидів у монако.
отож. і при цьому якщо у людини без руки і ноги дійсно будуть проблеми з бамажкою від камандіра то у хитрого жидочка всі справки і бамажки будуть в порядку і в повному обсязі.

перекрутив мої слова про ''в перших лавах '' на ''більшість''
Що ти мала на увазі, кажучи "в перших лавах"?

Я не згодна з Лайтою в одному сенсі - що для народу жодних наслідків не матиме незахист їхньої країни. Просто наслідки різні - для "еліти" і народу, це так. Для "еліти" здебільшого і так паРаша була "нечужою".

а хто автор теми? я?

:facepalm1:

А сам ти звідки пишеш, щоб перепитувати у українців, чому вони не на фронті і де їх діти?

паноптікум якійсь. чесне слово.

Що ти мала на увазі, кажучи "в перших лавах"?
https://goroh.pp.ua/%D0%A4%D1%80%D0%B0%D0%B7%D0%B5%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D1%96%D1%8F/%D1%83%20%D0%BF%D0%B5%D1%80%D1%88%D0%B8%D1%85%20%D0%BB%D0%B0%D0%B2%D0%B0%D1%85

А сам ти звідки пишеш, щоб перепитувати у українців, чому вони не на фронті і де їх діти?

define "Українців"

https://goroh.pp.ua/%D0%A4%D1%80%D0%B0%D0%B7%D0%B5%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D1%96%D1%8F/%D1%83%20%D0%BF%D0%B5%D1%80%D1%88%D0%B8%D1%85%20%D0%BB%D0%B0%D0%B2%D0%B0%D1%85
"Серед найкращих, найактивніших; попереду."?  8-:
Карочь, "чувіха", наступного разу, коли захочеш висратись в сторону "західняків", дєйствуй креативніше, щоб не приходилось виконувати танці вужа на сковороді.
Offtop mode off.

Лікуйся, дядя.

Лікуйся, дядя.
Та кинь. То справді невиліковно

Особисто я щежодного разу нікого не попрікнув що " чому не на фронті?"(--
Але ж і той хто запитує-- мав би мати чесність написати і про себе?(

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість

Повна версія