Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Изя.... ты пойми, так надо! (с)

Re: Изя.... ты пойми, так надо! (с)

Допустим у вас есть небоскреб. Подходит к вам гопник - небоскреб или жизнь?

У вас три варианта

1. Отдать гопнику небоскреб
2. Биться с гопником самому
3. Нанять кого - нить, кто может биться с гопником.

первые два пункта понятны. Но по третьему пункту выбор следущий - если ты не хочешь сам биться по каким -то причинам (что нормально), поделись с тем кто будет защищать твой немоскреб. Отдай ему пол небоскреба.
А как ты хотел хитрый уепан? И немокреб оставить не отдавать гопнику, и не биться, и что бы кто-то за него кровью при этом за него умывался?

Война это между прочим, огромный социальный лифт. И главными бенефициарами тут должны быть те. кто пошел на фронт.
Не пойняла на чиєму ти боці: гопніка чи власника?

Я бы вообще сделал так.
Война закончилась. Создается два списка.
1. Список военнослужащих.
2. Список замороженных активов отъехавших и пропавших.

Первый по списку выходит генерал Залужный. Вот тебе второй список - выбирай.
Генерал Залужный выбирает например Бизнес Центр кого -нить из батальона Монако.
Далее - Сирский, следущий, следущий.

Доходит до условного Капитана Кабса. Капитан Кабс выбирает Изину квартирку в Киеве. Следущий, кто-то из Черновцов выбирает ква-ква-ква в Черновцах.

Вот и все. ДАлее Залупа возвращается, а где ква-ква-ква??? А нет больше ква-ква-ква! И его писанину ему в епало - "я свое будущее с Украиной не связываю, мне она не нада!"
   Прекрасный план. Заодно обвалить рынок недвижимости к хуям собачьим. Добивай Неньку, чего уж там. Сгорел сарай, гори и хата. И твоя хатынка в Киеве полиняет разков так в десять.
    А я прикуплю пару квартирок в Киеве. В хорошем районе. Оформлю на дочку, естественно. И буду сдавать. Дорого

mar

Мелитополь - ты уже потерял. О чем речь?

Дрнецьк взагалі просто здали, що конфісковувати в бувших мешканців Донецька, які виїхали на територію України?

Зачем так сложно? Я свой дом сам отдам. Прям щас. Желающие есть? Скину адресок в Мелитополе, и даже расскажу, где лежит ключ под ковриком
Знайомий також з Мелітополя через рашку виєзжав на Естонію, жінка з дитиною зараз там , а сам зараз воює під Авдеєвкою в самому п***а , але  він молодий всього 35

Ты сейчас дискутируешь с откровенным хуйловцем.

Який несподіваний камінг-аут  :lol:

Дрнецьк взагалі просто здали, що конфісковувати в бувших мешканців Донецька, які виїхали на територію України?

Ничего конечно. Эти уже по факту пострадавшие. Война это плохо всем. Не тем кто на фронте или в оккупации, а ВСЕМ! Невозможно жрать в три горла, когда другие в окопах. И пару соточек на донат это просто смешно.

Допустим у вас есть небоскреб. Подходит к вам гопник - небоскреб или жизнь?

У вас три варианта

1. Отдать гопнику небоскреб
2. Биться с гопником самому
3. Нанять кого - нить, кто может биться с гопником.

первые два пункта понятны. Но по третьему пункту выбор следущий - если ты не хочешь сам биться по каким -то причинам (что нормально), поделись с тем кто будет защищать твой немоскреб. Отдай ему пол небоскреба.
А как ты хотел хитрый уепан? И немокреб оставить не отдавать гопнику, и не биться, и что бы кто-то за него кровью при этом за него умывался? Или отмазаться пару соточками в виде донатика пристрибуючи с икогкой в Гекмании?

Война это между прочим, огромный социальный лифт. И главными бенефициарами тут должны быть те. кто пошел на фронт.

Тут виникає питання про половину Кончі-Заспи  :shuffle:

Який несподіваний камінг-аут  :lol:
састріл?

Ничего конечно. Эти уже по факту пострадавшие. Война это плохо всем. Не тем кто на фронте или в оккупации, а ВСЕМ! Невозможно жрать в три горла, когда другие в окопах. И пару соточек на донат это просто смешно.

ну чому це одразу "всєм"? можна наварити, наприклад, на яйцях...  :shuffle:

Прекрасный план. Заодно обвалить рынок недвижимости к хуям собачьим. Добивай Неньку, чего уж там. Сгорел сарай, гори и хата. И твоя хатынка в Киеве полиняет разков так в десять.
    А я прикуплю пару квартирок в Киеве. В хорошем районе. Оформлю на дочку, естественно. И буду сдавать. Дорого

Какой нафуй рынок недвижимости? Война! завтра вообще может и страны не быть. О чем ты думаешь, о выживании государства или о рынке недвижимости в Киеве, что бы не дай бог у кого-то ква-ква-квагтигка в цене видите ли упала? Потеряв голову по волосам не плачут.
С другой стороны, бегаем по всему миру клянча денег на войну, а внутренние ресурсы напряч не хотим. А вот это вот все вокруг нас это и есть внутренний ресурс на милларды. И страна в военное время делает все возможное для своего выживания залазя к гражданам в карманы. Особенно к тем, кто убежал и это будет справедливо.

Тут виникає питання про половину Кончі-Заспи  :shuffle:

Тот кто в Конче Заспе на данный момент працюе на оборону  ;)
Съепну - тогда конечно! Тому кто защищает эту самую Кончу - заспу

Не пойняла на чиєму ти боці: гопніка чи власника?

Гопник это РФ. Ведь очевидно, что если Кацапы победят, то они отожмут все что видят на правах победителя. Это то что происходит сейчас.
Поэтому очевидно что у власника небоскреба есть три варианта.

Правда у нас еще есть и четвертый вариант.

нанять того кто будет защищать, но заплатить ему не своими, а чужими....

Вариант конечно хороший, но если завтра те кто башляет передумают или стопанут помощь?

mar

Война это плохо всем

Ну чого, всім? Хтось арендує якийсь куточок , а хтось живе в своєму будинку і закликає щось конфісковувати. А житло донецьких будуть конфісковувать, як по вашому? Цікаво ось.

Ну и по поводу "Хуже Северной Кореи"(с)

Изя, не ХУЖЕ, а НАМНОГО ХУЖЕ! В Северной Корее хоть ракеты и бомбы не летят по всей стране, не гибнут люди. Поэтому тут уже работают другие законы совсем. Что бы тебе совсем было понятно - боец отстреливающийся в Авдеевке, прыгая в чей-то частный дом не думает чьи права он нарушил и что это чья-то недвижимость. Его задача выжить самому и не допустить противника на данную территорию. Поэтому он воспользуется любой недвижимостью по своему усмотрению. Тут примерно то же самое. нам нужна твоя ква-ква на данный момент.
Изя, ты пойми. Так надо!

Гопник это РФ. Ведь очевидно, что если Кацапы победят, то они отожмут все что видят на правах победителя. Это то что происходит сейчас.
Поэтому очевидно что у власника небоскреба есть три варианта.

Правда у нас еще есть и четвертый вариант.

нанять того кто будет защищать, но заплатить ему не своими, а чужими....

Вариант конечно хороший, но если завтра те кто башляет передумают или стопанут помощь?
Так чому ж ти пропонуєш враховувати інтереси гопника. Гопника треба пи*дти всім світом а не схеми навколо нього будувати.

Ну чого, всім? Хтось арендує якийсь куточок , а хтось живе в своєму будинку і закликає щось конфісковувати. А житло донецьких будуть конфісковувать, як по вашому? Цікаво ось.

Україна едина. І чому відразу донецьких? Чим донецький громадянин відрізняється від закарпатського?

Так чому ж ти пропонуєш враховувати інтереси гопника. Гопника треба пи*дти всім світом а не схеми навколо нього будувати.

Де я пропоную врахувати інтереси гопніка? Покажи.
Гопніка треба пістити, згоден! Але щоб пістити нужни люди, та нужни гроші. Чась людей пішли пістити, часть людей підтримуть карїну, а який вклад роблять ті хто втік після 24.02? Як вони пістять гопніка?

світу покуй

Гопніка треба пістити, згоден! Але щоб пістити нужни люди, та нужни гроші. Чась людей пішли пістити, часть людей підтримуть карїну, а який вклад роблять ті хто втік після 24.02? Як вони пістять гопніка?

ходять на мітинги  :gigi: вчать іноземні мови

не з Турчинофф же на самому ділі йому тягатися.
Ну і жіночок полюбляв все життя, якось одкровеннічяв.  :laugh:
Ну з цим об"єктивно нічого не вдієш
Чоловіче начало, це як і мізки - вони або є, або їх нема

И пару соточек на донат это просто смешно.
з одного боку, справедливо, бо пара соточок - то ніщо у порівнянні з тою ціною, яку заплатили і платять мільйони українців.
Але краще по кілька соточок щомісяця вже впродовж двох років і ще невідомо скільки часу в майбутньому, ніж просто нуль замість тих соточок

mar

Україна едина. І чому відразу донецьких? Чим донецький громадянин відрізняється від закарпатського?

Громадяне не відрізняються, але донецькі стали безхатченками тому, що місто просто здали ворогу. Більшість виїхала на підконтрольні Україною територію і за всі роки абсолютно ніхто з влади пальцєм не ворухнув, щоб хоч щось для них зробити. А от забрати, конфіскувати, це цікава тема, давай її розкручувати. * А що тут думати, взяти все і поділити*. Правильною дорогою йдете, * товариши* !

світу покуй
навряд покуй, можливо бояться психованого.
Я дивлюся на місцевих байкерів, всяких радикалів - нащадків вікингів і думаю: чому б вам не піти не повоювати, якщо по житті драйву не вистачає?

тим хто пішов наиє.фронт 20 тис зарплати. а квагтигки хитрим пацанам що п'ють каву на площі ринок. це сурова дійсність.

тим хто пішов наиє.фронт 20 тис зарплати. а квагтигки хитрим пацанам що п'ють каву на площі ринок. це сурова дійсність.

Ото і треба зламати. Тоді і хлопцям в окопах буде якось тепліше що вони воюють не за донат, а за ква-ква-ква в Чернівцях!

Ну и по поводу "Хуже Северной Кореи"(с)

Изя, не ХУЖЕ, а НАМНОГО ХУЖЕ! В Северной Корее хоть ракеты и бомбы не летят по всей стране, не гибнут люди. Поэтому тут уже работают другие законы совсем. Что бы тебе совсем было понятно - боец отстреливающийся в Авдеевке, прыгая в чей-то частный дом не думает чьи права он нарушил и что это чья-то недвижимость. Его задача выжить самому и не допустить противника на данную территорию. Поэтому он воспользуется любой недвижимостью по своему усмотрению. Тут примерно то же самое. нам нужна твоя ква-ква на данный момент.
Изя, ты пойми. Так надо!
Вчора 36 нашіх полонених 33 із них морських піхотинців захисників Маріуполя приговорили у Донецьку до 27-29 років знаєте за що, що вони використовували помешкання маріупольців щоб вести війну проти освободітелей..
Вдумайтесь 27-29 років ..

+++

Я бы вообще сделал так.
Война закончилась. Создается два списка.
1. Список военнослужащих.
2. Список замороженных активов отъехавших и пропавших.

А європа точно має допомагати такому бандустану ?

Я дивлюся на місцевих байкерів, всяких радикалів - нащадків вікингів і думаю: чому б вам не піти не повоювати, якщо по житті драйву не вистачає?
Але за великим рахунком світові справді пофіг, кому належатиме Херсон або Харків, і чи матиме паРаша суходольний "коридор" до окупованого нею Крима.
Єдине, про що вони забули, і про що варто їм нагадувати щоразу (зокрема і Дуді своєму приятелеві Трампу) : аргесора з амбіціями захоплення світу нічим не зупинити - ні віддавши йому Чехословаччину, ні закривши очі на те, як він ковтнув Австрію, ні анексував Крим, Донбас, Запоріжжя, бо йому так захотілося, ні..і т.д. Розуміють це лише ті ХТО САМ НА ЧЕРЗІ - Балтія, Молдова, може ще Польща. Угорці свято переконані - вони "заробили" собі недоторканність, а америка взагалі за межею досяжності

Якщо в тебе хмарочос так званий символізує Україну, власник - українці, а гопник- рашія то сформулюй, чим саме українці повинні розплачуватися між собою за право ухилятися від війни? І головне яким чином це збільшує число бажаючих йти на війну?
І головне-2, раптом після перемоги цей закон візьмуть і перепишуть.

Розслабтесь,голос народу у ВР,слуга над слугами Величний Арахамія сонцесяйний сказав не бувати цьому. Возрадуйтесь ухилянти за кордоном. І розслабте булки)
))

https://www.ukrinform.ua/rubric-polytics/3824357-arahamia-nazvav-punkti-zakonoproektu-pro-mobilizaciu-aki-pereglanut-do-drugogo-citanna.html

з одного боку, справедливо, бо пара соточок - то ніщо у порівнянні з тою ціною, яку заплатили і платять мільйони українців.
Але краще по кілька соточок щомісяця вже впродовж двох років і ще невідомо скільки часу в майбутньому, ніж просто нуль замість тих соточок

Печуть кацапу моі " пару соточок"(

Але за великим рахунком світові справді пофіг, кому належатиме Херсон або Харків, і чи матиме паРаша суходольний "коридор" до окупованого нею Крима.
Але ж світові не пофіг які наслідки мають подібні катаклізми.
Ладно, ці розмови безкінечні і ні на що впливають по великому рахунку. Нажаль у людства коротка пам'ять і бліду моль треба було фізично нищити ще на початку його гри по створенню очагів напруження на постсоовку.

Ото і треба зламати. Тоді і хлопцям в окопах буде якось тепліше що вони воюють не за донат, а за ква-ква-ква в Чернівцях!

А ще більше пече кацапу " квартирка в Чернівцях")
пс.Вже ж виясняли якось що вона не моя?))

Дурні вони йти воювати.

Так, їм подобається, коли у кров йде адреналін, але при умові, що той адреналін - майже безпечний. І можна буде потім повернутися до комфортного життя.
Тому популярні всі ті шоу та змагання, які начебто потребують сил та сміливості, але ж внизу підстелені мати чи розтягнута сітка, щоб не розбитись.
Чи на моцику можна поганяти годинку-другу - і потім пиво джулктати у паб, а потім в душ і баїньки.

А на війні ніхто соломку не підстелить, і там вбивають.

Пару місяців тому подивилася це інтерв'ю. Хлопець, під два метри, тренований спортсмен, бувший чемпіон, розповідає про те, через що пройшов на війні та в кацапському полоні. Голод, тортури, спроба згвалтування, приниження, поранення.

Інтерв'ю довге, але є таймінг.  У кого є час, краще подивитися все. Є англійські субтитри.

Останнє редагування: 8 лютого 2024 16:03:40 від шуша

А ще більше пече кацапу " квартирка в Чернівцях")
пс.Вже ж виясняли якось що вона не моя?))

Чого ти переживаєш, ква-квагтігка не на тебе ж записана.

Рамблер, як би тобі було не неприємно, але їх було дійсно неприлічно багато. А з часом ще й цигани закарпатські поїхали. Так що не строй з себе обіженку.
Та на щастя я вже виїхала з того вавилону.
Я знаю, що їх більше, ніж це є пристойним.
Але писдіти, що їх мало не більшість - свинство і кацапізм. Тільки й всього.
ЗІ. І не треба оті замшелиє тактики про "обіженку" намагатись використовувати, це не працює.

Шотуд)

Графен вискочив з бану і з носака  кенгуру присунув?
Так на таке голосувалку прикручувати варто
Інакше хвдупли
Яка є практичність срачу без цифр

Ковбаса ж відгавкається)

угу. і хто в це повірить... комуністи вже були...

Ти - придурок кінчений. Вибач, що вважала тебе мислячою людиною.
Вихопив два слова з цілком конкретного ЗАКОННОГО контексту, і носиться з ними як останній дятел  :bueee:
Ти двічі тільки на моїй пам'яті використовувала цей убойний аргумент. Ну хіба це не ржачно і не показово? ;)
"ЗАКОННИЙ контекст" теж так і проситься в мемчики... :gigi:
І не хами, аби не бути посланою в фарватер руского карабля.

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість

Повна версія