Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Изя.... ты пойми, так надо! (с)

Re: Изя.... ты пойми, так надо! (с)

Може тобі було б дочекатися Миросливи, якщо вже тобі імпонує ваша манера спілкування- відчуваєш себе переможцем?
Та ні, це якраз манера спілкування рамблерів.
Сказано було в контексті :"Мені нема жодної ВНУТРІШНЬОЇ потреби звітувати перед форумами, або просто перед іншими людьми - щодо того, КУДИ йдуть мої гроші зараз. Більша частина яких не встигає стати моїми. Перед іншими не маю потреби звітувати - мені достатньо того, що Я ЗНАЮ, куди вони йдуть".
З чого тут вже тривалий час кособочить рамблерів ?

Останнє редагування: 8 лютого 2024 13:46:59 від Myroslava

Насправді ті хто трохи розумніші був-- ніколи й не записували на себе)

не записували тільки те що наколядували,  те що ховали від податкової, то трохи інша історія

Насправді це не тільки на Ізю наізд)
Сміявсі(с) як це проскакує через пост)
Але немає часу відповідати(-- Карневал в Кьольні)-- мушу працювати)Донатики самі себе не задонатять(
На Карневалі працюєш, шолє?

тому притомні утікачі перепишуть все на родичів ще до весни
угу, переписати на родичів. схема надійна, як швейцарський годинник  :lol:

На Карневалі працюєш, шолє?
Висотним клоуном  :D

mar

Никто не обратил внимание, что она давала тебе возможность жить, работать, да толком и не трогала тебя. Какой біл уровенб свобод в Украине, люди начинают понимать это только сейчас, потому что на том же западе все этостоит намного дороже.

Політруком в армії був? Ні,  мабуть комсоргом, прям потянуло пропагандонством.

По перше я і словон не обмовився про ізіну національність, по друге якщо людина працює 24 на 7 це дуже класно конечно, но ізя  зїбався з країни чи не зїбався, по третьє ви взяли і приплели турча сюди - піде він на війну чи не піде , звідки ви так впевненні що він не піде?? У Турча бабла  мабуть стільки  що спокійно міг би переїхати до Ізі в Кандберу, чи де він там, але сидить тут..я не адвокат Турча наприклад, але чиста по житєському я на боці Турча в цьому питанні.

Графін чогось здуру напав на Ізю
Видно - давні розборки

Мені шо то й шо другий - пох
Але Ізя працює 24х7х365 мені симпатичний
А Графін, який ухиляється від війни з рашиздами в Конча Заспі - КОЦАП

Турч, якщо не секрет, як у тебе з бронью для працівників?

mar

Питання було як запускають економіку ті, хто лишився. Каву п'ють?
Відповідь так. Навіть пиття кави в Україні працює на економіку України.

А податки, що сплачують ті, хто працює за кордоном не йдуть в економіку України?

Політруком в армії був? Ні, ,мабуть комсоргом, прям потянуло пропагандонством.
підеш добровольцем, якщо Хуйло буде робити Росію від Лісабону до Владівостока?

Сіргєй деколонский якщо шо, переїзжає в Канаду.

Графін чогось здуру напав на Ізю
Видно - давні розборки

Мені шо то й шо другий - пох
Але Ізя працює 24х7х365 мені симпатичний
А Графін, який ухиляється від війни з рашиздами в Конча Заспі - КОЦАП
Коцап який платить податки тут нікуди не зїбався чи працюючий ізя десь в австралії ла хоть і 24 на 7 на двух трьох роботах  у мене всерівно більше повагу визиває наприклад турч...бо до нього таки можуть прийти одіть на нього однострій і відправити у окоп, а до ізі не прийдуть.
Заміть я не кажу про тебе бо ти я так розумію пів життя вже у австралії, також я нічого не маю даже до нумерного який вже хер знає скільки в тому кьольну пригає на лісах , або хома який в лондоні мабуть х/з  скільки , а от кто зїбався під всякими різними методами після 24 лютого то це якось мене не гріє і для них у мене виправдення нема...у мене є знайомі які жили і працювали в європах і коли велика війна почалась повернулися, а є і такі які зїбалися вже після 24..
Короче життя все розтавить на місця..але ктось  повернувся і своє життя загубив і його вде поховали на київському цвинтарі, а ктось віділіте працює 24 на 7  сам та його жінка, пробачие , а чого я повинен цього працюючого поважать?

Останнє редагування: 8 лютого 2024 14:43:07 від кноп

Коцап який платить податки тут нікуди не зїбався чи працюючий ізя десь в австралії ла хоть і 24 на 7 на двух трьох роботах  у мене всерівно більше повагу визиває наприклад турч...бо до нього таки можуть прийти одіть на нього однострій і відправити у окоп, а до ізі не прийдуть.
ну і податки від турча йдуть в український бюджет
а від ізі податки йдуть не в української а в австралійський бюджет

mar

підеш добровольцем, якщо Хуйло буде робити Росію від Лісабону до Владівостока?

Щось мені підказує, що мені доведеться йти раніше за вас, бо щось ви не поспішаєте.

Это все охеренно а можно квагтигки отдать хлопцам на фронте а не хитрожопым тридварасам которые пьют каву на площе рынок и катают по европам когда захотят? тыловикам тобишь.

Щось мені підказує, що мені доведеться йти раніше за вас, бо щось ви не поспішаєте.
можеш і зараз піти, зупиниш орду "на дальніх подступах". Але ти тільки пописдюєш кацапську пропаганду, щоб зменшити боєздатність ЗСУ.

:facepalm:

і шо воно дасть ?

і як що не переписав а продав ?

Ти по морді себе менше бий :) Краще закон почитай про військовий стан. Вже вчора у тебе могли забрать автівку, всі рахунки, а якщо треба - то й будинок, квартиру або гараж з інструментами та лопатами.

Я бы вообще сделал так.
Война закончилась. Создается два списка.
1. Список военнослужащих.
2. Список замороженных активов отъехавших и пропавших.

Первый по списку выходит генерал Залужный. Вот тебе второй список - выбирай.
Генерал Залужный выбирает например Бизнес Центр кого -нить из батальона Монако.
Далее - Сирский, следущий, следущий.

Доходит до условного Капитана Кабса. Капитан Кабс выбирает Изину квартирку в Киеве. Следущий, кто-то из Черновцов выбирает ква-ква-ква в Черновцах.

Вот и все. ДАлее Залупа возвращается, а где ква-ква-ква??? А нет больше ква-ква-ква! И его писанину ему в епало - "я свое будущее с Украиной не связываю, мне она не нада!"

Та ні, це якраз манера спілкування рамблерів.
Сказано було в контексті :"Мені нема жодної ВНУТРІШНЬОЇ потреби звітувати перед форумами, або просто перед іншими людьми - щодо того, КУДИ йдуть мої гроші зараз. Більша частина яких не встигає стати моїми. Перед іншими не маю потреби звітувати - мені достатньо того, що Я ЗНАЮ, куди вони йдуть".
З чого тут вже тривалий час кособочить рамблерів ?
Мала на увазі що мені б не вистачило терпіння займатися казуістикою, на яку так розраховує пан. :)

Я бы вообще сделал так.

(tu) можно вже навіть сьогодні починати

mar

Але ти тільки пописдюєш кацапську пропаганду, щоб зменшити боєздатність ЗСУ.

То так, як сказав, що такі , як ти щось не поспішають йти воювати, так відразу і зменшив боєздатність. Добре, сиди вдома.

Список замороженных активов отъехавших и пропавших.

До оечі, активи можна не відбирати, а заморощити жо кінця війни.

Я бы вообще сделал так.

Доходит до условного Капитана Кабса. Капитан Кабс выбирает Изину квартирку в Киеве. Следущий, кто-то из Черновцов выбирает ква-ква-ква в Черновцах.

Вот и все. ДАлее Залупа возвращается, а где ква-ква-ква??? А нет больше ква-ква-ква! И его писанину ему в епало - "я свое будущее с Украиной не связываю, мне она не нада!"

Нічого нового, саме так роблять кацапи на ТОТ  :pooh_lol:

Кацапи вчаться в нас, ми в них.
Так під час війни і відбувпється.

Я бы вообще сделал так.

Кацапи забирают в пользу своих граждан и в пользу своей страны. Здесь предлагается в пользу наших граждан и нашей страны. Я смотрю сколько пустой недвиги в Киеве стоит, жах! Многие посъепывали и ждут "лучших времен" по заграницам. А лучшие времена должны принести на своих плечах все остальные? ОК. Они принесут, но тогда будь добр расчитаться с ними не грамотой, медалькой и бесплатным протезом, а ква-ква-квагтигкой.

Мала на увазі що мені б не вистачило терпіння займатися казуістикою, на яку так розраховує пан. :)
Якщо заняття пана можна назвати казуїстикою, то вона у нього виходить якоюсь аж надто тенденційно спрямованою

То так, як сказав, що такі , як ти щось не поспішають йти воювати, так відразу і зменшив боєздатність. Добре, сиди вдома.
ти,рєдіско, пропозиції щодо мобілізації називаєш комсомольскою пропагандою. Ти кацапський подпєвала.

Кацапи забирают в пользу своих граждан и в пользу своей страны. Здесь предлагается в пользу наших граждан и нашей страны. Я смотрю сколько пустой недвиги в Киеве стоит, жах! Многие посъепывали и ждут "лучших времен" по заграницам. А лучшие времена должны принести на своих плечах все остальные? ОК. Они принесут, но тогда будь добр расчитаться с ними не грамотой, медалькой и бесплатным протезом, а ква-ква-квагтигкой.
Ты сейчас дискутируешь с откровенным хуйловцем.

Якщо заняття пана можна назвати казуїстикою, то вона у нього виходить якоюсь аж надто тенденційно спрямованою
не з Турчинофф же на самому ділі йому тягатися.
Ну і жіночок полюбляв все життя, якось одкровеннічяв.  :laugh:

Яж кажу треба придивитися до кацапсього закона про інагенов ...
Там прикольний закон , як забрати все...і головне по закону. :D

І саме головне покуй на кого ти перепишеш...там всьо чотко  :D

mar

ти,рєдіско, пропозиції щодо мобілізації називаєш комсомольскою пропагандою. Ти кацапський подпєвала.

Ти,редиска, приведи приклад пропозицій щодо мобілізіції, які я називаю комсопропагандою.

Я бы вообще сделал так.

Зачем так сложно? Я свой дом сам отдам. Прям щас. Желающие есть? Скину адресок в Мелитополе, и даже расскажу, где лежит ключ под ковриком

Яж кажу треба придивитися до кацапсього закона про інагенов ...
Там прикольний закон , як забрати все...і головне по закону.
Як тільки не розкорячешся... (с)

mar

Я смотрю сколько пустой недвиги в Киеве стоит, жах!

Захотів прикупити задарма, так і сказав би.

Допустим у вас есть небоскреб. Подходит к вам гопник - небоскреб или жизнь?

У вас три варианта

1. Отдать гопнику небоскреб
2. Биться с гопником самому
3. Нанять кого - нить, кто может биться с гопником.

первые два пункта понятны. Но по третьему пункту выбор следущий - если ты не хочешь сам биться по каким -то причинам (что нормально), поделись с тем кто будет защищать твой немоскреб. Отдай ему пол небоскреба.
А как ты хотел хитрый уепан? И немокреб оставить не отдавать гопнику, и не биться, и что бы кто-то за него кровью при этом за него умывался? Или отмазаться пару соточками в виде донатика пристрибуючи с икогкой в Гекмании?

Война это между прочим, огромный социальный лифт. И главными бенефициарами тут должны быть те. кто пошел на фронт.

Зачем так сложно? Я свой дом сам отдам. Прям щас. Желающие есть? Скину адресок в Мелитополе, и даже расскажу, где лежит ключ под ковриком

Мелитополь - ты уже потерял. О чем речь?

Кацапське нутро не проп"єш.
Навіть якщо так налягати як він.

Захотів прикупити задарма, так і сказав би.

Нет желания пока что. Своей много.  Но вижу, как многие ютятся в каких-то бомжарнях.

Ти,редиска, приведи приклад пропозицій щодо мобілізіції, які я називаю комсопропагандою.
може переплутав з іншим португальцем. Тоді, нє сєрчай.

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість

Повна версія