Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Кім :X

Re: Кім :X

війна не навічно...

Але надовго.

Як можна бути такою сукою перепощувати маніпуляції?

А, забув, тиж кнурьониш, ви всі такі.

Які маніпуляції? Пряма цитата!

Які маніпуляції? Пряма цитата!
И где там ложь, ущербный? Марченко организовывал оборону Николаева, а не командовал обороной всего Юга. что тебе не так? Из головы зрадоньку выброси, может мозги появятся

И где там ложь, ущербный? Марченко организовывал оборону Николаева, а не командовал обороной всего Юга. что тебе не так? Из головы зрадоньку выброси, может мозги появятся

А осадочек все равно остался!

він допомагав ЗСУ і нашій команді обороняти Південь.
Про яку таку "нашу команду", окрему від ЗСУ, говорить цей веселий хлоп? Хто ці відважні оборонці Півдня?

а хто казав, що він командував обороною півдня?

а хто казав, що він командував обороною півдня?
Тоді як ви сполучите назву теми, назву скріна у сп, і коментар ТС-а :
Як можна бути такою сукою, га?!
Хіба не очевидно, що "така сука" - це Кім який посмів стверджувати, що Марченко не керував обороною півдня?

Тоді як ви сполучите назву теми, назву скріна у сп, і коментар ТС-а :
Хіба не очевидно, що "така сука" - це Кім який посмів стверджувати, що Марченко не керував обороною півдня?
це ваше особисте сприйняття
мене ж цікавить, кого це кім намагається спростувати

це ваше особисте сприйняття
мене ж цікавить, кого це кім намагається спростувати
Поділіться своїм сприйняттям - про кого деГенерал згадав настільки "нєлєстно"?

Он руководил обороной только Николаева, а не всего Юга, что не так?
(tu)  Тому миколаїв наш завжди був від початку і до сьогодні а південь каци забрали швидко і безболісно. B-)

Насколько я пам'ятаю, Марченко трохі пізніше долучили.

Кім який посмів стверджувати, що Марченко не керував обороною півдня?
А нахіба взагалі щось було писдіти про Марченка, "його друга"?
Моя версія - реверанс в сторону опшчки, засвідєтєльствовані є лояльності. А твоя?

Марченко трохі пізніше долучили.
Хто долучив?

Насколько я пам'ятаю, Марченко трохі пізніше долучили.
Так, пізніше. О 4-й ранку 25 лютого прибув до Миколаєва.

Моя версія - реверанс в сторону опшчки, засвідєтєльствовані є лояльності.
+

До речі, хто в курсі - кримінальна справа проти Марчелло закрита, чи ніт? Якщо ніт, то чому?

Півдня чи Миколаєва? Херсоном теж Марченко займався?

Миколаїв - це не Південь, ага...
Це все що залишилось від Півдня на той час, коли зелені зрадники відкрили кацапам ворота

Поділіться своїм сприйняттям - про кого деГенерал згадав настільки "нєлєстно"?
мене не цікавить,  кого наш фупчик згадує "нєлестно"
кожен має право на свою думку
мене цікавить, кого намагається спростувати кім

Хто долучив?

Хтось. Це принципово? Може й сам долучився.

Хто долучив?

Генштаб жеж

Війну Марченко зустрів у Києві. Друзі з півдня завалили його відео, на яких колони росіян наближаються до Херсона. «Готовий виїхати на південь, не можу просто спостерігати», – написав Марченко заступнику главкома Євгену Масюку. Після розмови з головнокомандувачем Валерієм Залужним той відповів: «Їдь швидше, бо вони вже заходять у Херсон». (с)

https://forbes.ua/war-in-ukraine/poryadok-z-khaosu-general-marchenko-zupiniv-rosiyskikh-zagarbnikiv-na-shlyakhu-do-odesi-u-chomu-sekret-yogo-liderstva-21112022-9877

А нахіба взагалі щось було писдіти про Марченка, "його друга"?
Моя версія - реверанс в сторону опшчки, засвідєтєльствовані є лояльності. А твоя?
Я не знаю. Можливо, просто вирвано з контексту. Або як версія - можливо хтось нарощував зусилля в твердженні що саме Марченко керував захистом Півдня, і те, що не було здано - то виключно його заслуга?
приблизно як стосовно так званого "розмінування Чонгару" - як тільки запитаєш, хто і коли замінував Чонгар (адже для того, щоб його можна було розмінувати, він мав бути попередньо замінований, чи не так?), у кращому разі відморозяться, у гіршому - вислухаєш низку "епітетів" на власну адресу

мене не цікавить,  кого наш фупчик згадує "нєлестно"
кожен має право на свою думку
мене цікавить, кого намагається спростувати кім
То до ТС-а претензій немає? Навіть в плані незрозумілості хто, кому і з якого приводу? Чудово.

Хтось. Це принципово? Може й сам долучився.
Та звісно, це цікаво. Хто міг "долучити", плюнувши на те, що генерал знаходиться під слідством?
Як на мене, саме Залужний і міг.
Тоді тим паче стає зрозумілим виступ Кіма.

Я не знаю.
Якось нехарактерно для тебе. Зазвичай навпаки, "головне, що я ЗНАЮ"(С).
Так нахіба воно було Кіму? Його гребе оцінка ролі Марченка?
А контекст тут подано цілком, все абсолютно однозначно.

Після розмови з головнокомандувачем Валерієм Залужним той відповів: «Їдь швидше, бо вони вже заходять у Херсон». (с)
Ну ось. Дякую.
Ще в когось питання лишились?
Розвів кубло порохоботів той Залужний. Там ще у нього замом, не повірите, запроданець рошенівський, Забродський!
Гнати, гнати кальоним сапоґом! :X

Якось нехарактерно для тебе. Зазвичай навпаки, "головне, що я ЗНАЮ"(С).
Так нахіба воно було Кіму? Його гребе оцінка ролі Марченка?
А контекст тут подано цілком, все абсолютно однозначно.
Якраз дуже характерно.
Чому ти вважаєш, що Кім не мав права на оприлюднення власної думки щодо конкретного моменту?
Тебе ж гребе роль Ярмака, Верещучки, інших щодо цікавих для тебе подій, то чому тебе дивує що якісь інші події небайдужі Кіму?

Чому ти вважаєш, що Кім не мав права на оприлюднення власної думки щодо конкретного моменту?
Чого ти раптом вирішила, що я так вважаю?

То до ТС-а претензій немає? Навіть в плані незрозумілості хто, кому і з якого приводу? Чудово.

то ви теж не занєте, кого намагається спростувати кім?
вам думка ТС більше болить
бо не співпадає з вашою?

От ти глузуєш над цим недолугим україножером, а воно потім понесе по світу)))

Україна була, Україна є, Україна буде існувати  [ua]

Світлі сили цього Світу об'єднаються і переможуть. Нє, ну а навіщо тоді було створювати оце все? Європа не просто так об'єднувалась під одним прапором, пані Мирослава. В істористочному контексті хуйла як і гітлера навіть через 100 років навіть не згадають. Спитай це у німців ;) Ну це як у французів зараз спитати про велич наполєона "завоєватєля міра"  :laugh:

Заслужено афтору теми три місяці  (tu)

то ви теж не занєте, кого намагається спростувати кім?
вам думка ТС більше болить
бо не співпадає з вашою?
ні, в цій ситуації мене дивує адресування вами свого питання мені, а не юзеру, який запостив "новину"
Щодо "думка не співпадає з моєю" - це взагалі повна дурня, позаяк жодного твердження з мого боку не було щодо обговорюваного питання.

Мене здивував вміст стартпоста, зокрема завершальний коментар ТС-а. Таке враження, що йдеться про щось загальновідоме, що у Кіма не забракло нахабства заперечити
Наприклад : "Кім заявив, що Земля пласка. Як можна бути такою сукою, га?!"

Сподіваюся, я доходчіво донесла свою думку з приводу СП

ні, в цій ситуації мене дивує адресування вами свого питання мені, а не юзеру, який запостив "новину"
Щодо "думка не співпадає з моєю" - це взагалі повна дурня, позаяк жодного твердження з мого боку не було щодо обговорюваного питання.

Мене здивував вміст стартпоста, зокрема завершальний коментар ТС-а. Таке враження, що йдеться про щось загальновідоме, що у Кіма не забракло нахабства заперечити
Наприклад : "Кім заявив, що Земля пласка. Як можна бути такою сукою, га?!"

Сподіваюся, я доходчіво донесла свою думку з приводу СП
кім зі своєю дивною заявою, як пилип з конопель
так ніхто й не сказав, хто ж це Марченка півднєм командувати "призначів"

хоча всім відомо, що на той час Миколаїв прикривав південь України
після здачі Херсону
і оборона Миколаїва та області  й була де-факто обороною півдня
і Кім про це чудово знає
але меле шопопалошоу

кім зі своєю дивною заявою, як пилип з конопель
так ніхто й не сказав, хто ж це Марченка півднєм командувати "призначів"

хоча всім відомо, що на той час Миколаїв прикривав південь України
після здачі Херсону
і оборона Миколаїва та області  й була де-факто обороною півдня
і Кім про це чудово знає
але меле шопопалошоу

На відео про Марченка перші 3 хвилини.
Сподіваюсь з них ви зрозумієте чому Кім так сказав

https://youtu.be/JOFBDKqXRtM?si=uHnV7cvzTBz1yVUh

Тому що комусь хочеться знайти цапа-відбувайла

https://youtu.be/JOFBDKqXRtM?si=uHnV7cvzTBz1yVUh
Почитайте коментарі до цього відео і все стане ясно  ;)
Там мешканці Миколаєва розставили всі крапки над і.....

Дуже дивно. Ведуча каже, що Марченко керував обороною Миколаєва.
Кім відповідає, що він допомагав його команді і армії обороняти Миколаїв і тут же чомусь вплітає, що генерал ніколи не керував обороною півдня.
То що він спростовує? Де хто і коли стверджував, що Марченко  керував обороною  всього півдня?

Дуже дивно. Ведуча каже, що Марченко керував обороною Миколаєва.
Кім відповідає, що він допомагав його команді і армії обороняти Миколаїв і тут же чомусь вплітає, що генерал ніколи не керував обороною півдня.
То що він спростовує? Де хто і коли стверджував, що Марченко  керував обороною  всього півдня?

Ведуча наводить слова Марченка, якими він мовить про Південь.
То Кім і нагадує, що Марченку не доводилось займатись обороною Півдня, тобто про стан справ з обороною Півдня і можливу підготовку кацапів до його захвату він не може знати і його думка лише думка приватної особи.
Я так зрозумів потребу Кіма сказвти про Південь і Марченка.
Особливо це зрозуміло з сьогодення, коли Кім на своїй посаді продовжує займатись справами оборони Півдня, а Марченко вже ніяк до них не дотичний

Через мудака кіма загинуло купа людей.
І це не тільки ракета в ОДА.
Цей підар кімочко в одному з ефірів похизувався, що інфу про переміщення кацапів йому надають глави ОТГ. Після цього кацапи почали вбивати останніх

Особливо це зрозуміло з сьогодення, коли Кім на своїй посаді продовжує займатись справами оборони Півдня
Ага, значить Марченко ніколи не займався обороною Півдня. А Кім і зараз обороняє Південь?
Дуже дивно. Це по-перше.
Марченко висловив свої особисті міркування не як військовий керівник чи офіційна особа.
Він має право на власну думку, чи повинен спитати на це дозволу у Кіма?
Особисто в мене немає жодних сумнівів, що хуйло не відмовився від планів захопити Миколаїв та Одесу.
А у вас є?
То в чому Марченко не правий, що аж так нервово треба його таврувати?

Ага, значить Марченко ніколи не займався обороною Півдня. А Кім і зараз обороняє Південь?
Дуже дивно. Це по-перше.
Марченко висловив свої особисті міркування не як військовий керівник чи офіційна особа.
Він має право на власну думку, чи повинен спитати на це дозволу у Кіма?
Особисто в мене немає жодних сумнівів, що хуйло не відмовився від планів захопити Миколаїв та Одесу.
А у вас є?
То в чому Марченко не правий, що аж так нервово треба його таврувати?

Не згадай ведуча в своєму питанні про оборону Піадня Марченка, то Кім у своїй відповіді його теж не згадав би, нмд.
А щодо таврування, то я не розумію де ви його почули, побачили.
Я від Кіма лише чув, що Марченко йому друг

І стосовно підготовки хуйла згоден, а нервова реакція можливо тому, що такі заяви додають крапель сумнівів у підготовці відповіді хуйлу

Останнє редагування: 8 лютого 2024 09:44:44 від steol

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість

Повна версія