Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Порошенко подав позов до прикордонників та Корнієнка

Нє, ну я там всілякі спори по господарській діяльності Рошена чи Склозаводу ще можу зрозуміти. Мільйон, або десять, або сто Мільйонів.

А за "білєти що я купив команді" щоб злітать до Орбана через кордон під час війни ... - це блиать якийсь йоханий сюр під час війни.
а тоді не випустили всіх, чи тільки одного Петра зі всієї команди?

Якщо тільки одного Петра, то до чого тут квитки для всіх - інші самі винуваті, що їх не використали, адже для них перешкод не існувало.

Зустрічне запитання. Скільки підприємств, які дісталися Україні у спадок від ссссра, корупційно вкрали за безцінь собі у власність Тимошенко, Зеленський, Ярмак?
Ти в курсі які кошти вкрадено Петро і К лише на одній трубі Мудачука?
Ну і на довершення. Скільки на ВСУ передав Петро "з особистих коштів" ?

можу документально навести тобі дані скільки Тимошенко керуючі ЕЄСУ особисто вкрала украінських грошей.
Якщо в тебе е можливість, крім турівських переспівів, предоставити документи на те що вкрав Порошенко, то я с задоволенням з ними ознайомлюсь.

Все ж зелень (і замаскована під зелень юлькашня, риги та інша погань) абсолютно нічим не відрізняється від кацапоїдів - собі все, іншим закон, коли ловлять на гарячому - "ну і що ви нам зробите?"
Добре, що частина з цього лайна роз'їхалась по німеччинах, головне їх назад не впускати.
сісьняюсь спрасідь:

от ти щя ВЕСЬ народ України образив своєю зневагою, дик не побалуєш откровєнієм, за кого саме ти галасував на Президентських виборах в другому турі 2010 року?  :brunette:

:give_rose: я не пан Стеол, пані Шуша.

Ти мене хоч заріж,  хоч четвертуй, хоч заміж візьми :laugh:

Але є одне Але:
1) що пан Петро виклав своїх 30 тис $ за квитки на "команду";
2) що пан Петро своїх хоч 30 тис $  виклав на армію;
3) що це пан Петро-мільярдер, який позивається до Суду під час війни і намагається здерти з держави 15 тис $.

Там совісті і чоловічої Гідності обмаль, шановна пані Шуша, вона вмерла ще коли цей пан не народився. І це не мої слова, це слова його соратників, ще десь з 2000-02 року.
(tu) високіє у вас атнашенія. Знімаю шляпу в глубоком реверансє.  :brunette:

ссилочькою на його декларацію не побалуєш??  :brunette:  Адже це не фондівський транш, а персональний фізичної особи.

https://public.nazk.gov.ua/documents/b52aaee7-de5b-4c1d-b2ce-e736d6e9e14d

То хто ж тоді дав ці гроші?

Аааа.... "благодійний фонд п'ятого президента Порошенко". Ну тепер ясно. А хто поклав горошики в цей фонд?

От де питання.
кста, а це таки ПОВИННЕ бути відображене у його декларації. БєсПЄС...  :brunette:

на твою думку, рошенівськи кошти, то його, чи ні?
не його, бо він вже не є бенефіціаром - він сину всі акції передав ще під час першого року президентства Зелі. А шо?

представлена ​​вище інформація щодо допомоги ЗСУ фонду Порошенка наведена починаючи з 24.02. 2022.
Ще раз поставлю питання по твоєму особистому розумінню, - гроші Рошен це його особисті гроші, чи ні?
ні. наступне запитання.  :brunette:

Нідерланди! Армія! Мова! Віра!
кацапське нутро заговорило?

У кого? У Олексія Петровича чи у Петра Олексійовича  :laugh:

Зі свого бізнесу - це не з особистих?  ;o
Який вхуя БІЗНЕС може бути у народного депутата, тобто, у державного службовця?

;o де про це почитати?

В мемуарах водія  :laugh:

О! Як Ліпецький Рошен - то бізнес Порошенка тепер вже Рошен - не Порошенка  став  :lol:

Які ж Йулькі брехливі.
:gigi: ти тупиздень, бо то відомості із Державного реєстру, які вносяться саме на підставі документів, підписаних самим Свином особисто. Що свин підписав - те державний реєстратор і вніс у реєстр.

Цілком можливий варіант, що ніякого легітимного розпорядження не було, а був дзвіночок з Києва місцевим прикордонникам.
Ну нічого, покажуть документ з реєстраційним номером, згідно якого отримали вказівку не пропускати громадянина Порошенка П.О. - і все, ніяких претензій.
свого часу поросята обсмоктували - письмове розпорядження таки було.

а тоді не випустили всіх, чи тільки одного Петра зі всієї команди?

Якщо тільки одного Петра, то до чого тут квитки для всіх - інші самі винуваті, що їх не використали, адже для них перешкод не існувало.

Адвокат кацап Новіков усрєцця просто в залі Високого Суду   (tu)

Завжди казав що шановна пані Короффка поставить рачком на вухи всіх юристів. Навіть з шо-гдє-почьом.

https://public.nazk.gov.ua/documents/b52aaee7-de5b-4c1d-b2ce-e736d6e9e14d
:brunette: ніхуя там у видатках немає. Пан спіздємши.

Шукай краще. Або ти показуєш у графі витрати саме цю суму із кінцевим отримувачем, або ти визнаєш, що ти піздунішка сєрєнькій.

ні. наступне запитання.  :brunette:

декларацію вже побачила?
На ще подивись  яку країну залишив Порошенко після п'яти років президентського терміну.
У статті представлені графіки зростання ВВП, динаміка зростання заробітної плати та падіння споживчих цін,
залучення валюти в Україну та зміни вектора в торгівлі.

Після чого можеш спробувати уявити порівняльні характеристики нинішньої України, яку залишає Зеленський.

декларацію вже побачила?
На ще подивись  яку країну залишив Порошенко після п'яти років президентського терміну.
У статті представлені графіки зростання ВВП, динаміка зростання заробітної плати та падіння споживчих цін,
залучення валюти в Україну та зміни вектора в торгівлі.
Показати зображення...
Показати зображення...
Показати зображення...
Після чого можеш спробувати уявити порівняльні характеристики нинішньої України, яку залишає Зеленський.

https://www.youtube.com/watch?v=UWAPTGvza9w
похую мороз, папіздє жара. Не зїжджай з теми. То де розвидіти у декларації Парашенки у графі ВИДАТКИ транш на ЗСУ?

Або ти таки показуєш цю статтю витрат його родини, або ти затикаєшся і не хрюкаєш, піздуняра.  :brunette:

Там "Справа громад" на ЗСУ збирає. Реклама по всьому Києву і не тільки. По всій Україні висять.

Пан Tyras, скажи хто платить за рекламу? Нє, ну якщо Кличко і Ко надають рекламні борди безкоштовно - то я тільки за цю допомогу війську. Покажіть це людям. І вони ще принесуть тій "Справі громад".

Зараз покажіть. Піариться на цьому через два-три-п'ять років - то фігня.

Останнє редагування: 7 лютого 2024 23:02:14 від alex_kyiv

можу документально навести тобі дані скільки Тимошенко керуючі ЕЄСУ особисто вкрала украінських грошей.
Якщо в тебе е можливість, крім турівських переспівів, предоставити документи на те що вкрав Порошенко, то я с задоволенням з ними ознайомлюсь.
Які "документи"? Кондфакбрика К.Маркса, Ленкузня. До речі, покажи документи, які дозволили Петро Київський торт випускати як власний бренд.
Бонусом назви ще хоч одного олігарха-мільярдера, який стільки років поспіль отирався у владі - при різних президентах, різних партіях, різної політичної спрямованості - а його бізнес при цьому ставав все потужніше

Нідерланди! Армія! Мова! Віра!
кацапське нутро заговорило?
"Русскіх в Лондонє" пропустили?

Або ти таки показуєш цю статтю витрат його родини, або ти затикаєшся і не хрюкаєш, піздуняра.  :brunette:

чому ти вирішила що я безкоштовно представлятиму тобі якусь інформацію? У жебраків слуг немає.
Інформація передачі грошей від Порошенко має підтвердження від голів фондів "Повернись живим" та "Допоможи фронту".
І це представлено у звитках цих організацій.
Якщо я надам тобі бажану інформацію, ти готова заплатити за це 500 доларів, або здриснути з форуму назавжди, щоб тобою тут навіть не смерділо?

Там "Справа громад" на ЗСУ збирає. Реклама по всьому Києву і не тільки. По всій Україні висять.

Пан Tyras, скажи хто платить за рекламу? Нє, ну якщо Кличко і Ко надають рекламні борди безкоштовно - то я тільки за цю допомогу війську. Покажіть це людям. І вони ще принесуть тій "Справі громад".

Зараз покажіть. Піариться на цьому через два-три-п'ять років - то фігня.

давав раніше відповідь на це питання.
Фонд Справа громад декларує що за весь час на 16 проектів було зібрано 397,7 млн.грн.
В той же час фонд Порошенко який фінансуеться його кампаніями надав допомогу ВСУ у розмірі більше 4 мільярдів гривень.

Які "документи"? Кондфакбрика К.Маркса, Ленкузня. До речі, покажи документи, які дозволили Петро Київський торт випускати як власний бренд.
Бонусом назви ще хоч одного олігарха-мільярдера, який стільки років поспіль отирався у владі - при різних президентах, різних партіях, різної політичної спрямованості - а його бізнес при цьому ставав все потужніше

ну, нащо ті переспіви турівських баєчок? Просто надай документи, що підтверджують що ті підприемства  вкрадені Порошенко.

чому ти вирішила що я безкоштовно представлятиму тобі якусь інформацію? У жебраків слуг немає.
Інформація передачі грошей від Порошенко має підтвердження від голів фондів "Повернись живим" та "Допоможи фронту".
І це представлено у звитках цих організацій.
Якщо я надам тобі бажану інформацію, ти готова заплатити за це 500 доларів, або здриснути з форуму назавжди, щоб тобою тут навіть не смерділо?
нахуя мені твій тупий брехливий піздьож, якщо я вимагаю від тебе підтвердження твого ПЄСдилиння офіційними доками. Офіційними доками в даному випадку є його декларації. Тому або ти доводиш свою правоту саме ЦИМИ доказами, або завалюєш своє брехливе єбало і не відсвічуєш у цій дискусії.

В той же час фонд Порошенко який фінансуеться його кампаніями надав допомогу ВСУ у розмірі більше 4 мільярдів гривень.

А де ж "особисті гроші Порошенка"?

нахуя мені твій тупий брехливий піздьож, якщо я вимагаю від тебе підтвердження твого ПЄСдилиння офіційними доками. Офіційними доками в даному випадку є його декларації. Тому або ти доводиш свою правоту саме ЦИМИ доказами, або завалюєш своє брехливе єбало і не відсвічуєш у цій дискусії.

ти в мене можеш вимагати хіба що я тобі в рило плюнув. І то я не погоджусь.

А де ж "особисті гроші Порошенка"?

Рошен. Гроші сім'ї, це і е особисті гроші Порошенка.

ти в мене можеш вимагати хіба що я тобі в рило плюнув. І то я не погоджусь.
завали своє брехливе хлєбало, підарок, якщо не умієш тримати удар.

То шо там із витратами на благодійність в декларації Підарашенки?

ти тупой??? НЕМАЄ в бариги Рошена. І вже давно. Десь років з 4. До чого тут підаРАШЕН?

Ти часом не кацап-юріст Новіков? У того такі ж приколи. Але вони тільки в іграх проходять, в житті все інакше.

:gigi: ти тупиздень, бо то відомості із Державного реєстру, які вносяться саме на підставі документів, підписаних самим Свином особисто. Що свин підписав - те державний реєстратор і вніс у реєстр.

Ти свиноматка.

Рошен - це не гроші Поршенка, який є бенефіціаром Рошен?

Ти свиноматка.

Рошен - це не гроші Поршенка, який є бенефіціаром Рошен?
свиноматка тебе висрала, уйобче.

Петя Параша вже давно не є бенефіціаром Рашена. Не знав? тепер знатимеш. Спи тепер з цим.  :brunette:

Гроші Рашена - це гроші Рашена, кінцевим бенефіціаром якого є синок Петі Параші, а не він сам. І цього не знав? Поспи спокійно і із цим також, тупий уйобче.  :brunette:

Це якийсь сюр.

Увесь час брехливі Йюлькі верешали, що барига наживається на канхфетах, бо йому належить Рошен. А тепер раптово перевзулись. Ну ок, в Порошенка нічого немає. Але він допомагає армії і волонтерить на відміну від Йулькі, яка відпочиває в Дубаї під час війни.

Це якийсь сюр.

Увесь час брехливі Йюлькі верешали, що барига наживається на канхфетах, бо йому належить Рошен. А тепер раптово перевзулись. Ну ок, в Порошенка нічого немає. Але він допомагає армії і волонтерить на відміну від Йулькі, яка відпочиває в Дубаї під час війни.
Підтверди цей свій тупий ПЄСдьож його декларацією. :brunette: 

Ти тупий брехливий підарОк, бо ти повинен знати, що після передач у сліпі перетрасти Петья Параша потім передав усі акції свого сраного Рашена своєму старшенькому синкові. І з того моменту до Рашена він не має жодного стосунку. І цього не знав? Ти тупий, чи брехливий уйобок?

рівень турівської аргументації вражає. Їм здається, що вони дуже переконливі у своєму маренні.
Одну божевільну не влаштовують посилання на видання, які повідомили про передачу Порошенка 1,752 тис.грн. виграних у ВВС фондам "Повернись живим" та "Допоможи фронту".
Інший доводить, що Порошенко не має відношення до коштів Рошен.
Гадаю, для продовження дискусії буде потрібна довідка з психіатричної лікарні, яка підтверджує адекватність пацієнтів.

рівень турівської аргументації вражає. Їм здається, що вони дуже переконливі у своєму маренні.
Одну божевільну не влаштовують посилання на видання, які повідомили про передачу Порошенка 1,752 тис.грн. виграних у ВВС фондам "Повернись живим" та "Допоможи фронту".
Інший доводить, що Порошенко не має відношення до коштів Рошен.
Гадаю, для продовження дискусії буде потрібна довідка з психіатричної лікарні, яка підтверджує адекватність пацієнтів.
:brunette: принось.

ну, нащо ті переспіви турівських баєчок? Просто надай документи, що підтверджують що ті підприемства  вкрадені Порошенко.
чому ти вирішив що я безкоштовно представлятиму тобі якусь інформацію? У жебраків слуг немає.

Маячня якась..Якщо Корнієнко скасував відрядження

Корнієнко НЕ МАВ ПРАВА скасовувати Розпорядження Голови ВРУ !
Розпорядження Голови ВРУ може скасувати лише Голова ВРУ або Постанова більшості ВРУ. !
Це, бл*ть, зрозуміло ?!

Все інше похідне.
І будуть платити.

для мене петро вмер коли з медведчуком бизнеса робив  і  з путей в шоколадних ...був.,він ніколи щирим не був, все замазував людям очі :shuffle:

Адвокати кажуть, обидва відповідачі мають виплатити по 500 тисяч гривень, бо це вартість авіаквитків, які позивач витратив на себе і команду. Деталі - в ТСН.
У нас на роботі ввели нове правило - при звітності про відрядження, ти повинен надати документ (виписку з банку), що білети купував з своєї картки. Інакше бухгалтерія їх вартість не компенсує.
Вартість білетів для самого пороха має стягнутися з корнієнка, оскільки він завчасно не повідомив особисто про скасування відрядження, прикордонники тут ні до чого.
Кошти на команду- пройоб самого пороха, ніхто йому нічого не компенсує.

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість

Повна версія