Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Порошенко подав позов до прикордонників та Корнієнка

нема

Це протирічить Закону збереження матерії, якась чергова байка  про суслика... :weep:

нема

То хто ж тоді дав ці гроші?

Аааа.... "благодійний фонд п'ятого президента Порошенко". Ну тепер ясно. А хто поклав горошики в цей фонд?

От де питання.

Тирасе, ти думаєш, народ не бачив роліків, де Петро чіпляється до людей з пропозицією сфотографуватися - там, де можна потім попіаритися?

видел багато роліків, де Порошенко передає нашим захисникам бронетранспортери, автомобілі, пулемети, снайперські винтовки, дрони, і просто різні смаколики. Може покажеш такі ролики, де Тимошенко, або Зеленський з Єрмаком надають підтримку ВСУ з особистих коштів.

видел багато роліків, де Порошенко передає нашим захисникам бронетранспортери, автомобілі, пулемети, снайперські винтовки, дрони, і просто різні смаколики. Може покажеш такі ролики, де Тимошенко, або Зеленський з Єрмаком надають підтримку ВСУ з особистих коштів.

З чого ти взяв, що на тих роліках показано озброєння і смаколики куплені за особисті кошти пана Порошенка?

до кого ти пишеш? То фсбшник

на відміну від тебе хуйлівця, мене особисто знають багато форумчан. Так що ти марно розбризкуєш ольгінський кал.

З чого ти взяв, що на тих роліках показано озброєння і смаколики куплені за особисті кошти пана Порошенка?

на твою думку, рошенівськи кошти, то його, чи ні?

Re: Порошенко подав позов до прикордонників та Корнієнка

Свинные каналы сегодня вааще ошалели..Требуют Выборов  :facepalm1:

Можно подумать с их 4- мя %% им что то светит  :lol:
А перукоголові канали що кажуть?

на травень місяць лідери за сумою донатів на ЗСУ
https://happymonday.ua/yaki-kompaniyi-najbilshe-donatyat-na-zsu

Та нє :) ти ж не в ту сторону думаєш, пан Tyras.

От я бачив багато роликів ще за президентства пана Порошенка - коли він передавав танки, літаки, а також "бронетранспортери, автомобілі, пулемети, снайперські гвинтівки"... (до речі, вивчи це слово, згодиться:) )

Це все за його власні кошти було передано?

Останнє редагування: 7 лютого 2024 21:03:23 від alex_kyiv

ох петя і підарас

що, приставав до тебе?

:give_rose: я не пан Стеол, пані Шуша.

Ти мене хоч заріж,  хоч четвертуй, хоч заміж візьми :laugh:

Але є одне Але:
1) що пан Петро виклав своїх 30 тис $ за квитки на "команду";
2) що пан Петро своїх хоч 30 тис $  виклав на армію;
3) що це пан Петро-мільярдер, який позивається до Суду під час війни і намагається здерти з держави 15 тис $.

Там совісті і чоловічої Гідності обмаль, шановна пані Шуша, вона вмерла ще коли цей пан не народився. І це не мої слова, це слова його соратників, ще десь з 2000-02 року.
зєрмак & команда - то не держава

нема

брехливий Юльок хоче побачити витрати пов'язані з благодійністю в декларації про доходи?

Це тільки злодійка Йулька можеьтаке зробити.

Та нє :) ти ж не в ту сторону думаєш, пан Tyras.

От я бачив багато роликів ще за президентства пана Порошенка - коли він передавав танки, літаки, а також "бронетранспортери, автомобілі, пулемети, снайперські гвинтівки"... (до речі, вивчи це слово, зводиться:) )

Це все за його власні кошти було передано?

представлена ​​вище інформація щодо допомоги ЗСУ фонду Порошенка наведена починаючи з 24.02. 2022.
Ще раз поставлю питання по твоєму особистому розумінню, - гроші Рошен це його особисті гроші, чи ні?

що, приставав до тебе?
Судячи з усього приставаннями справа не обмежилась. :D

Підсвинки, а як ви вважаєте, крадені гроші, які покладено у кишеню, вони вже стали особистими чи ще залишаються краденими? Цікавить ваша думка, хто   здатний розтлумачити таку колізію?

а як ви вважаєте, крадені гроші, які покладено у кишеню, вони вже стали особистими чи ще залишаються краденими?

Підсвинки свиноматки Йулькі, яка крала в України і здала Україну хуйло так і вважають.

Підсвинки свиноматки Йулькі, яка крала в України і здала Україну хуйло так і вважають.

Кажіть проще, своє лайно не смердить, а пахне шоколадом!  Ваша позиція зрозуміла.

Ой вибач :) забув написати в попередньому посту.

Рошенівські кошти (тобто кошти корпорації "Рошен" і всіх інших корпорацій що колись йому належали) - це не його кошти. Це кошти його сина, Олексія Порошенка. І ще декого, кому він це все продав/подарував. Для тебе це новина?

От тому (і для цього теж) вештається по Європі, щоб отримати їх натуральні підписи під купою договорів і ще купою бамаг котрих потребує бізнес. Без цього бізнес просто зупиниться нах... :(  от така проста штука, пане Tyras.

Петро нікому такого не довіряє. Це абсолютно точно. Навіть дизайн, кількість і вартість плитки навкруги його магазинів перевіряв особисто. Ходили рулєткой міряли в його присутності  :facepalm1:  Це коли він був Президентом. Коли йому було займатися Армією?...

Зустрічне запитання. Скільки підприємств, які дісталися Україні у спадок від ссссра, корупційно вкрали за безцінь собі у власність Тимошенко, Зеленський, Ярмак?
Ти в курсі які кошти вкрадено Петро і К лише на одній трубі Мудачука?
Ну і на довершення. Скільки на ВСУ передав Петро "з особистих коштів" ?

Кажіть проще, своє лайно не смердить, а пахне шоколадом!  Ваша позиція зрозуміла.

В сортах гівна не розбираюсь. Але точно знаю, що Йулька здала Україну хуйло.

якийсь дурачок, їй богу

Re: Порошенко подав позов до прикордонників та Корнієнка

Дорого нинчє кацапські адвокати...  :(
так вам московським партіархатам треба буде заплатити за їх обслуговування і не тільки тут а і коли вас поженуть по судах за зараду і присвоєння чужого майна.

Та зрозуміло, зрозуміло. Гроші не смердять, а тільки смачно пахнуть! Не треба повторюватись. Цікавить думка інших представників виду.

Ой вибач :) забув написати в попередньому посту.

Рошенівські кошти (тобто кошти корпорації "Рошен" і всіх інших корпорацій що колись йому належали) - це не його кошти. Це кошти його сина, Олексія Порошенка. І ще декого, кому він це все продав/подарував. Для тебе це новина?

От тому (і для цього теж) вештається по Європі, щоб отримати їх натуральні підписи під купою договорів і ще купою бамаг котрих потребує бізнес. Без цього бізнес просто зупиниться нах... :(  от така проста штука, пане Tyras.

Петро нікому такого не довіряє. Це абсолютно точно. Навіть дизайн, кількість і вартість плитки навкруги його магазинів перевіряв особисто. Ходили рулєткой міряли в його присутності  :facepalm1:  Це коли він був Президентом. Коли йому було займатися Армією?...

якби я не знав з ким розмовляю, то негайно відповів би, що це гроші сім'ї Порошенка. Але тому я й ставив двічі питання з приводу твого особистого бачення ставлення Порошенка до Рошену, щоб показати тобі що ти з себе уявляєш.
Зізнаюся чесно, я отримую величезну насолоду спостерігати коли Юльки самознищуються у добровільному приниженні.

Ще раз поставлю питання по твоєму особистому розумінню, - гроші Рошен це його особисті гроші, чи ні?

Ги-ги, "моє розуміння" до сраки (с)  :laugh: Так як і твоє розуміння теж туди ж :(

Фактично то гроші мабуть Олексія Порошенка, артилериста ЗСУ,  що живе зараз десь в Лондоні. А також інших людей, що наразі фактично володіють цими активами.

Але "особистих грошей" Петро ніколи нікому запросто так не дасть. Навіть рідній даржаві. Там інша філософія.

Ну і на довершення. Скільки на ВСУ передав Петро "з особистих коштів" ?

Зі свого бізнесу - це не з особистих?  ;o

До прикордонника, який виконував наказ чи інструкцію?

Зі свого бізнесу - це не з особистих?  ;o
Це не його бізнес.
Рошен заснувало ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ УКРАЇНСЬКИЙ КОНДИТЕРСЬКИЙ ХОЛДИНГ.
А його в свою чергу.
СЕНТРАЛ ЮРОПІАН КОНФЕКШІНАРІ ІНВЕСТМЕНТС БІ.ВІ. (CENTRAL EUROPEAN CONFECTIONERY INVESTMENTS B.V.)
Адреса засновника: Нідерланди, МІСТО ВАССЕНАР, ВУЛИЦЯ РІЙКССТРАТВЕГ, БУДИНОК 221
Розмір внеску до статутного фонду: 12 750 000,00 грн
Частка (%): 85,00%
Кінцевий бенефіциар там
ПОРОШЕНКО ОЛЕКСІЙ ПЕТРОВИЧ
Україна, 01021, місто Київ, вул.Грушевського Михайла, будинок 1, квартира 22

Тип бенефіціарного володіння: Не прямий вирішальний вплив

якби я не знав з ким розмовляю, то негайно відповів би, що це гроші сім'ї Порошенка. Але тому я й ставив двічі питання з приводу твого особистого бачення ставлення Порошенка до Рошену, щоб показати тобі що ти з себе уявляєш.
Зізнаюся чесно, я отримую величезну насолоду спостерігати коли Юльки самознищуються у добровільному приниженні.

Шо за куйню ти зараз написав?  :facepalm1: "гроші сім'ї"?

О, пан igor_ph майже (!) все розказав.

Нідерланди! Армія! Мова! Віра!  (tu)  :laugh:

Це не його бізнес.
Рошен заснувало ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ УКРАЇНСЬКИЙ КОНДИТЕРСЬКИЙ ХОЛДИНГ.
А його в свою чергу.
СЕНТРАЛ ЮРОПІАН КОНФЕКШІНАРІ ІНВЕСТМЕНТС БІ.ВІ. (CENTRAL EUROPEAN CONFECTIONERY INVESTMENTS B.V.)
Адреса засновника: Нідерланди, МІСТО ВАССЕНАР, ВУЛИЦЯ РІЙКССТРАТВЕГ, БУДИНОК 221

О! Як Ліпецький Рошен - то бізнес Порошенка тепер вже Рошен - не Порошенка  став  :lol:

Які ж Йулькі брехливі.

хз нафіга давати потім скасовувати хіба що стало щось відоме кримінальне
Але позов до прикордонників які виконали обов'язок це пиз*ець

Але позов до прикордонників які виконали обов'язок це пиз*ець
Саме так. Позов на того, хто скасував відрядження. Але не на прикордонників, які дотрималися службової інструкції.

Показати зображення...
на травень місяць лідери за сумою донатів на ЗСУ
https://happymonday.ua/yaki-kompaniyi-najbilshe-donatyat-na-zsu

в цій таблиці бачу дві компанії Ахметова, бачу компанію індуса, бачу ненависний зелепням Рошен,  бачу компанію де працює моя доня, бачу компанію де працюю я, але ніде не бачу квартальщиків....
І ще постійно читаю, як крадуть зелені міністри і зелені депутати, а вони це можуть робити тільки тоді коли це їм дозволять правоохоронні органи, які повністю курує канцелярія регента України,  а також заплющить на це очі ТойХтоЄГарантомКонс титуції....

Щось не так в цій Державі....

Нідерланди! Армія! Мова! Віра!

кацапське нутро заговорило?

О! Як Ліпецький Рошен - то бізнес Порошенка тепер вже Рошен - не Порошенка  став  :lol:

Які ж Йулькі брехливі.

юльки, звикли всіх навколо міряти за стандартами Тимошенко. Вона живе на орендованій квартирі, яку оплачують міфічні друзі, прописана в двокімнатій маминій квартирі в Дніпрі, у неї немає ніякого бізнесу, і ніяких заощаджень. Бідуэ на одну зарплату. Ой бідні, ми бідні, як церковні миші, ой щури... Ну звідки ж взяти гроші на допомогу ЗСУ?
І коли в черговий раз порушується питання, що Порошенко систематично займається допомогою української армії, то йульки не придумали нічого розумнішого, щоб заявити, що Порошенко не має жодного відношення до Рошену. Вони щиро дивуються, що десь у кось є гроші сім'ї.
Ймовірно, у них сімейні цінності вважаються рудиментом, і якщо вдома дружина насипала йому тарілку борщу, то за то за це треба заплатити, і вранці треба розрахуватися за нічліжку на ліжкомісці, і замість зажадати плату за виконаний подружній обов'язок. Тяжко живеться нещасним в турівській комуні, постійно чують від дітей що вони для них нестерпний тягар.

Дорого нинчє кацапські адвокати...  :(
нє. На одвоката він ще здире окремо. поверх розміру предмету спору. І, нажаль, йому це вдасться, незалежно від того, виграє він чи програє.

у ситуації з позовом до ВР, у Порошенка місія Робін Гуда, забрати гроші у щурів-мародерів,  і передати їх українській армії. Нагадаю, Порошенко передав 1,75 млн. гривень, відсуджених у ВВС, на потреби армії.
ссилочькою на його декларацію не побалуєш??  :brunette:  Адже це не фондівський транш, а персональний фізичної особи.

Але не на прикордонників, які дотрималися службової інструкції.
Цілком можливий варіант, що ніякого легітимного розпорядження не було, а був дзвіночок з Києва місцевим прикордонникам.
Ну нічого, покажуть документ з реєстраційним номером, згідно якого отримали вказівку не пропускати громадянина Порошенка П.О. - і все, ніяких претензій.

Петро  (tu) за мільйон удавицця :)

Не вірю, щоб він сам виклав стільки грошей за "команду". Він за коробку кохфет водія звільняв, а тут Мільйон на вітер!  :lol:
;o де про це почитати?

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість

Повна версія