Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Так що, скоро хуйло стане самопроголошеним президентом Росії?

Главарь северо-восточного территориального образования как был главарем, так им и останется. По факту, не "скоро",  а "уже давно".
   
Чого це самопроголошеним?
Весь концтабір з ентузіазмом проголосує за свого начальника.
Блокіюрери гарантують правильне голосування в бараках.
Я тут нещодавно з одним москалем (антипутінцем) спілкувався
Так от в нього сестра доктор там якихось наук - палка прихильниця хуйла, бо він мовляв підняв науку з колін (дав грошей) після краху 80-90-х років, коли ці кандидати-доктори та інші науковці торгували снікерсами на базарах.
   
Чого це самопроголошеним?
Весь концтабір з ентузіазмом проголосує за свого начальника.
Блокіюрери гарантують правильне голосування в бараках.
Я тут нещодавно з одним москалем (антипутінцем) спілкувався
Так от в нього сестра доктор там якихось наук - палка прихильниця хуйла, бо він мовляв підняв науку з колін (дав грошей) після краху 80-90-х років, коли ці кандидати-доктори та інші науковці торгували снікерсами на базарах.

Нічого. Скоро. Згадають. Тільки снікерсів не буде
   
Цитата:
Так що, скоро хуйло стане самопроголошеним президентом Росії?

Скоріше - самозванцем. (Багато хто зрозуміє)
   
 (tu)

   
Пішли перші привітання, Скабєєва радіє

   
Пішли перші привітання, Скабєєва радіє

Показати зображення...

Точніше буде так.
Президент Європейської ради Шарль Мішель саркастично "привітав" російського диктатора Володимира хуйло з перемогою на "виборах", хоча російська влада тільки оголосила про їхній початок.

Доречі,на болотах один день "голосують" ? Сьогодні і кінець?
   

 [KA]
   
Ваші прогнози? Мій 99,9%  :)
   
Пішли перші привітання, Скабєєва радіє

Показати зображення...

вона дійсно не зрозуміла того привітання чи під дурочку косить й вважає, що люди не здатні зрозуміти той пост?
   
Ваші прогнози? Мій 99,9%  :)

що за дискредитація, я не пойняв?
146% й не менше!
   
що за дискредитація, я не пойняв?
146% й не менше!

На минулих виборах хуйло набрало по моєму 76 відсотків. Зараз буде більше звісно. Бо тре показати шо народ поддєржіваєт курс.Тому намалюють більше ніж 76 звичайно але не на багато.Може 81-86 або типу того.
   
На минулих виборах хуйло набрало по моєму 76 відсотків. Зараз буде більше звісно. Бо тре показати шо народ поддєржіваєт курс.Тому намалюють більше ніж 76 звичайно але не на багато.Може 81-86 або типу того.

ще можливий "ексес виконавця", коли нижні чини у своємо палкому бажанні лизнути поглибше можуть "перегнуть палку"
   
ще можливий "ексес виконавця", коли нижні чини у своємо палкому бажанні лизнути поглибше можуть "перегнуть палку"

Сумніваюсь,думаю цифра давно затверджена.Пофіг що там порахують нижні чини.Вони навряд чи взагалі щось вирішують навіть на місцях.Скоріш за все така відповідальна справа як підрахунок чітко під ФСБ.
   

чому вони це так роблять
це ніби така форма протесту  8-:
   
Ваші прогнози? Мій 99,9%  :)
Та йопт! 146% жеж!
   
ООН то інша справа. ООН - то майданчик для переговорів навіть з вкрай сірими і убогими. Здається, багато тут людей не вірно розуміють призначення ООН
косово тайвань чи якась абхазія не мають представництва в оон
а білорусь і кацапстан мають і матимуть
от і всі розмови про сірих і убогих
   
філіпок образився на дімона за "румына" і прийшов на вибори

   
філіпок образився на дімона за "румына" і прийшов на вибори

Бедрос Киркоров родился 2 июня 1932 года в болгарском городе Варне в армянской семье[2]: отец — Филипп Крикорян, работал сапожником, мать — София Крикорян[3].
   
Ну що там, коли вже екзіт поли, які прогнози на другий тур?
   
Ну що там, коли вже екзіт поли, які прогнози на другий тур?
  86% класіка
   
Прочитпв назву гілки і якось придумалось:

"хуйло стане самопроголошеним навальним рассіі"))
   
 :facepalm1:

   
https://t.me/brosok_mangusta/31220
"Галосують нє только люді, а даже насєкомиє ". :laugh:  :lol:
   
Якщо будуть якісь зашкварні відео з раша виборів, кидайте сюда. Я буду поширювати в португальських групах.
   
Підрахують...

   
вже став. 87% проголосувало ЗА  :censored:
   
вже став. 87% проголосувало ЗА  :censored:

ок
відмазка "я нє знала, я нє паддєржівала, я нє такая, я жду трамвая" відтепер не канає
УСІ кацапи відсьогодні відповідальні за агресію

й плач ярославни а-ля бєлгород не приймається
   
В Чечні - 99.28%  (tu)
   
ок
відмазка "я нє знала, я нє паддєржівала, я нє такая, я жду трамвая" відтепер не канає
УСІ кацапи відсьогодні відповідальні за агресію

й плач ярославни а-ля бєлгород не приймається
чому ж всі? Яка явка?
   
Bloomberg: хуйло здобув рекордну перемогу на виборах, щоб продовжити війну в Україні/

За даними екзит-полу, який транслювався на державному телебаченні пізно ввечері в неділю, невдовзі після закінчення трьох днів голосування, хуйло отримав 87% голосів. Це перевищило попередній максимум у 77% підтримки, який чинний президент отримав на виборах 2018 року.

За попередніми даними Центральної виборчої комісії, показаними на державному телебаченні, явка виборців склала 74,22%. Це найвищий показник відтоді, як Борис Єльцин став президентом у 1991 році після розпаду Радянського Союзу, і значно вищий за 67,5%, зафіксований у 2018 році. Щонайменше шість російських регіонів заявили, що явка перевищила 90%.
   
Явка   72,14 % (данные ЦИК РФ)

Явка 72,14% (дані ЦВК РФ)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія