Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Енергетичні напої

Re: Енергетичні напої

они химию в банках пьют, энергетики
   
Re: Енергетичні напої

компот-узвар на нуле конечно супер, но понимаете там с водой проблемы, иногда большие(
   
Re: Енергетичні напої

Люди добрі, щось солодке з кофеїном дуже просте рішення. Але зовсім не корисне і часто небезпечне. Ну Айтішніку це не буде дуже погано, але бійцю з втратою води, перенавантаженням серця, а якщо вже 40+ це пряма загроза інфаркту.
   
Re: Енергетичні напої

Небезпечно - це сидіти під артобстрілом, а не пити енергетики. Синім лазити по позиціях. Ось небезпечно, а не ароматизоване пойло з кофеїном та таурином.
   
Re: Енергетичні напої

оцет з содою і водою якшо змішати - автор отримає оргазм.
це від зжоги метод дідівський.
без жартів.
   
Re: Енергетичні напої

П'ємо Колу, Фанту, енергетики. Вітчизняні аналоги Коли норм підтягнулися. Солодку воду заливаємо літрами. Так заходить, наче вода в пісок. Про воду розмова взагалі окрема. Звичайну воду бутильовану підвозять. А от Поляна Квасову купуємо. І просимо привозити. Бо після тушняка печія задовбує.
краще візьміть в атб каркаде за копійки, заваріть та розбавте водою десь на 200-300% більше, ніж ви б його як чай сьорбали, і в холодильник.
   
Re: Енергетичні напої

оцет з содою і водою якшо змішати - автор отримає оргазм.
це від зжоги метод дідівський.
без жартів.
а в яких пропорціях?
   
Re: Енергетичні напої
Geo

Небезпечно - це сидіти під артобстрілом, а не пити енергетики. Синім лазити по позиціях. Ось небезпечно, а не ароматизоване пойло з кофеїном та таурином.

100%
   
Re: Енергетичні напої

краще візьміть в атб каркаде за копійки, заваріть та розбавте водою десь на 200-300% більше, ніж ви б його як чай сьорбали, і в холодильник.
так, вже мали надійти зі Львову пропанові холодильніки та оцет для компресів.
   
Re: Енергетичні напої

П'ємо Колу, Фанту, енергетики. Вітчизняні аналоги Коли норм підтягнулися. Солодку воду заливаємо літрами. Так заходить, наче вода в пісок. Про воду розмова взагалі окрема. Звичайну воду бутильовану підвозять. А от Поляна Квасову купуємо. І просимо привозити. Бо після тушняка печія задовбує.

Аналогічно. Я не знаю чому, але в нас всі шмалять як паровози, і глушать енергетики, які є в доступі (всякі пітбулі, редбули тощо). А ще колу, розчинну каву та іншу гидоту. Смак тушонки за ці місяці не те що притомив - він всюди, в усіх стравах крім солодких. Солодке теж вживається обсягами, яких на «гражданє» ніхто не допускав. Я це все списую на постійний колективний стрес і відсутню можливість розслабитись пару вечорів за келихом. Звідси й бажання вжити щось «заборонене»
   
Re: Енергетичні напої

Трохи не в тему. Стресостійкість, нервову рівновагу підвищує засмага або пігулки з вітаміном Д, а також магній. Магній - це какао, капуста та інше.
   
Re: Енергетичні напої

краще візьміть в атб каркаде за копійки, заваріть та розбавте водою десь на 200-300% більше, ніж ви б його як чай сьорбали, і в холодильник.
Якби ще це АТБ десь було поблизу.
   
Re: Енергетичні напої

Енергетики на фронті заміна бухлу. Бухати не можна - всі сидять на енергетиках. Реально знаю людей що випивають до 10 банок в день. Практично єдиний спосіб подавити адреналін ностоп. А ті всі коли-спрайти це дешева швидка енергія. Мясо тушонки перетравлювати треба а цукор з коли зразу в кров.

Останнє редагування: 27 серпня 2022 15:29:26 від maksmm
   
Re: Енергетичні напої

а в яких пропорціях?

шклянка кипяченої води + чайна ложка соди + в кінці долити столову ложку оцту і розмішати = вийде шипучка. випити - зжоги як не було.
   
Re: Енергетичні напої

А точно печія від тушонки? Може від кофеїну?
Для усунення симптомів достатньо просто соди, розвести водою.
Але треба шукати причини печії та можливості їх усунення. Тому що сода принаймні не корисна.

Останнє редагування: 27 серпня 2022 21:17:41 від com1
   
Re: Енергетичні напої

А точно печія від тушонки? Може від кофеїну?
Треба вивчити.

 Потрібні добровольці фупівці які згодні жерти тушонку і ті що будуть жерти тушонку з енергетиками.

Двотижневих спостережень буде достатньо.
   
Re: Енергетичні напої

Євдокименко - це ж українське прізвище? Тут про печію.
https://www.youtube.com/watch?v=3sJajNZh0VA
   
Re: Енергетичні напої

Треба вивчити.

 Потрібні добровольці фупівці які згодні жерти тушонку і ті що будуть жерти тушонку з енергетиками.

Двотижневих спостережень буде достатньо.

автор пише що це військові ьак харчуються.
треба дослідну групу для достовірності результатів.

я пас я тушонку не буду жерти. голубці буду.
   
Re: Енергетичні напої

Для достовірності піддослідних треба на передову. Бо саме стрес може бути причиною печії.
   
Re: Енергетичні напої

Блин берется Пепси два пакета Нескафе и в чашу вот вам и энергик
Только не знаю можно и на концерт Кобзона уйти
   
Re: Енергетичні напої

Это Коктейль дальнобойщика. Там трюк есть с приготовлением: в чашку насыпается самый ядреный растворимый кофе  и заливается колой. В результате реакции возникает много пены. Вот эту пену надо быстро сожрать. Часто такое делать опасно для жизни. Можно убить сердце тахикардией. Но некоторое время от такого глаза лезут на лоб и спать совсем не хочется.
   
Re: Енергетичні напої

А точно печія від тушонки? Може від кофеїну?
Для усунення симптомів достатньо просто соди, розвести водою.
Але треба шукати причини печії та можливості їх усунення. Тому що сода принаймні не корисна.

Від того і іншого, велика кількість цукру теж не покращує травну систему. Кокакола була б ідеально сбалансованим енергетиком, якби клали на літр не 100гр цукру, а 20, як на мене.
   
Re: Енергетичні напої

А та кола що дієтична?
   
Re: Енергетичні напої

Там ще й мабуть зубна емаль пошкоджується швидко, привживанні таких напоїв
   
Re: Енергетичні напої

А та кола що дієтична?

сміявсі.
   
Re: Енергетичні напої

Для достовірності піддослідних треба на передову. Бо саме стрес може бути причиною печії.

ви перший піддослідний.
   
Re: Енергетичні напої

Енергетики на фронті заміна бухлу. Бухати не можна - всі сидять на енергетиках. Реально знаю людей що випивають до 10 банок в день. Практично єдиний спосіб подавити адреналін ностоп. А ті всі коли-спрайти це дешева швидка енергія. Мясо тушонки перетравлювати треба а цукор з коли зразу в кров.
Енергетики - не заміна бухлу. Бухло знайти чи отримати не проблема. Від слова взагалі. Ті, хто хоче, його без проблем знаходять. Заіпався боротися.
   
Re: Енергетичні напої

Енергетики - окремо. Кава - окремо. Так само як і кола. Ніхто таку фігню з колою та кавою робити не буде.
   
Re: Енергетичні напої

А точно печія від тушонки? Може від кофеїну?
Для усунення симптомів достатньо просто соди, розвести водою.
Але треба шукати причини печії та можливості їх усунення. Тому що сода принаймні не корисна.
Від консерв печія. Лайном годують. Бо тушняк та різні кильки поганої якості. Польські та інші європейські рибні консерви - супер.
   
Re: Енергетичні напої

Какао може збільшувати витривалість, полегшувати біль у м'язах, зокрема у ногах.

Але, якщо печія вже є, то не рекомендується. Може посилювати.

Останнє редагування: 30 серпня 2022 11:20:49 від com1
   
Re: Енергетичні напої

Але, якщо печія вже є, то не рекомендується. Може посилювати.

менше оцету треба пити і не буде печії
   
Re: Енергетичні напої

Саме цінне - таурин, його можна отримати й без напоїв.
Цитувати
    Таурин - це амінокислота, яка зазвичай міститься в м'ясі, рибі та яйцях. Вона рідко трапляється в рослинах, але у невеликих кількостях вона є у водоростях, бактеріях і грибах.

    Таурин - це також біодобавка, популярна серед бодібілдерів і спортсменів. Вони вважають, що вона допомагає контролювати температуру тіла та зменшувати втому мʼязів під час тренувань.

    Хоча таурин фактично не бере участі у створенні білків в організмі, як інші амінокислоти, він виконує низку ролей, зокрема в центральній нервовій системі, де регулює кількість кальцію в нервових клітинах і контролює запалення.
https://www.bbc.com/ukrainian/articles/crgddl175l4o
   
Re: Енергетичні напої

От жеж некрофіл  :dopovid:
   
Re: Енергетичні напої

В студентські роки в львівському ніч. клюбі бармени пригощали коктейлем - стакан редбула з двома (чи більше?) ложками розчинної кави. Оце був екстрім, скакали всю ніч до обіду. Зараз би від такого дав дуба.
   
Re: Енергетичні напої
U2

а тепер перечитай гілку
у відповідь на яке питання відповіли "вода"

Ага! Поїж тиждень саму воду - тоді ти взнаєш, що таке продукти харчування.
   
Re: Енергетичні напої

Я тих енергетиків багато перекуштував. Найкращий - Red Bull звісно, чудово просвітлює голову в далеких поїздках.  Але ж ціна...  :(  Можу сміливо рекомендувати Ukie український - майже те саме  але в кілька раз дешевше.  Щодо шкоди я б посперечався - таурин, кофеїн, вітаміни - це зашкодить тільки коли літрунями валити, здуру можна і х*й зламати.
   
Re: Енергетичні напої

Я тих енергетиків багато перепробував. Найкращий - Red Bull звісно, чудово просвітлює голову в далеких поїздках.  Але ж ціна...  :(  Можу сміливо рекомендувати Ukie український - майже те саме  але в кілька раз дешевше.  Щодо шкоди я б посперечався - таурин, кофеїн, вітаміни - це зашкодить тільки коли літрунями валити, здуру можна і х*й зламати.
ред булл занадто моцний. є дешевші і не гірші.
   
Re: Енергетичні напої
PAL

Ага! Поїж тиждень саму воду - тоді ти взнаєш, що таке продукти харчування.

пропоную альтернативний експеримент
не вживати воду
Й я не садист, тиждень не пропоную, три дні всього!
Тоді побалакаємо щодо того, чи є вода продуктом харчування

PS. я пробував. Ввечері остання склянка, вночі спать, з ранку ніні, ажно до наступного ранку. Непередаваємі відчуття! Маю знайомого, що умудрився три доби без води та інших продуктів харчування. Але там треба знать систему, як з того виходити, щоб здоров'я не вгробити



   
Re: Енергетичні напої

Ваши витамины - все - полная, абсолютная и бессмысленная xуйня. Чисто маркетинг и попиздеть.
То что  в процессе эволюции сложилось как еда и есть по своей сути белки, углеводы, жиры, витамины, пищевые волокна и прочие нутриенты. Других просто нет. Назовите хоть один естественный продукт питания без этих ваших витаминов
+================================================+
Олія та цукор. А пан дописувач мабуть не чув про цингу....
   
Re: Енергетичні напої

Попробуйте выпить дистиллированную. А ещё лучше с недельку попить. В воде хватает нутриентов
+==============================+
В лабі пили дистилят. Ніякої шкоди...
А які "нутриенти" є в дистиляті?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія