Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Віктор Шишкін: Глас волаючого у пустелі

Друзі, давно не писав. Цій четвер буде, у моєму розумінні "чорний четвер" для України. Парошенківська камарилья зі своїми прихлібателями у Верховній Раді готують здати Україну путлеровському режиму Московії. Це випливає із вкрай небезпечній тенденції проштовхування змін до Конституції України у будь-якому форматі і за будь-яких умов. Режим Пороха, отримавши від коша в осені минулого року у спробі проштовхнути зміни на Конституції через, так звану, децентралізацію, зараз здійснює нову спробу і підготувався більш грунтовно. Використовуючи справедливе обурення суспільства суддівським корпусом і спекулюючи при цьому потребою реформи судівництва, проштовхуються зміни вже у цьому галузевому блоці Конституції. Я зараз не хочу вдаватись до аналізу суті цих змін -- винні дурні і робляться під парошенка, буде натхнення якось пізніше докладно --- але це все ж таки ДРУГОРЯДНА небезпека.

ПЕРШОРЯДНА небезпека, про яку я волаю вже майже рік -- це небезпека для Української державності. На всіх теле- радіо каналах, де пускають, у друкованих ЗМІ і через інтернет, постійно і наполегливо повторюю --- в умовах війни Конституцію не можна змінювати (ч. 2 ст. 157). І це не лише чиста теорія права, а зовнішньо політична катастрофа України. Це гра шулера Путлера. Мене або не хочуть чути, або я повний придурок, або іде стійка колаборація. Вибирати вам. Я вже втомився волати, як у вату. Глас волаючого у пустелі.

Тонкості вже пояснював раніш, але знову стисло. Будь-які зміни, у будь-якому форматі, не має значення -- позитивні вони чи негативні -- це додатковий козир у зовнішньо політичній грі Путлера, яку він не програв, як це декому здається, а може поступово, тихою сапою й перемагає. У цій грі наша влада йому об'єктивно допомагає. Головний меседж хуйло на світовій арені -- в Україні має місце громадянська війна, а не агресія його Московії. В такій доктрині наша влада йому реально підігрує своїми не продуманими, а може й навпаки, запланованими діями.

1) Президент не виконав свій конституційний обов'язок -- не ввів воєнний стан за наявності військового вторгнення військ іншої держави на нашу територію, що одночасно дає підстави для проведення законної мобілізації (пункт 20 статті 106 Конституції).

2) Хто з вас скаже, що в нас не має умов воєнного стану ? Як що скаже, то тоді чому в нас ідуть фронтові бої із застосування танків, артилерії, військово-повітряних сил і тисячі загиблих при захисті незалежності України, мільйони біженців ? А за умов воєнного стану Конституцію не можна змінювати (ч. 2 ст. 157). Додатково підкреслюю - в умовах воєнного стану, а не після його введення.

Ми яскраво бачимо поведінку хуйло на світовій арені -- чого ви до мене "прикапались" -- у вас громадянській конфлікт, я не агресор, якщо б я був агресором, то ви б ввели воєнний стан і розірвали дипломатичні відносини і уж тим паче не змінювали Конституцію, що в вас заборонено самою ж вашою Конституцією. Тобто ви, Україна самі довели усьому світові, що проти вас РФ агресії не здійснювала. Я Путлер - ангел.

Саме тому, така поведінка нашої влади як на Банковій так і на Грушевського, є або дурістю або колаборацією. В нас щоденно гинуть на фронті бійці, а колаборуюча влади їм сує ножа у спину. Навіть моя ініціатива -- про вшанування, на початку кожного засідання Верховної Ради, пам'яті кожного загиблого напередодні на фронті воїна, хвилиною мовчання, досі не знайшли підтримку, навіть сьогодні, після виступу Надії Савченко.

Я вже втомився доводити прописні істини. Знову один чи майже один й раніш. Замовкаю, мабуть на довго.

   
Re: Віктор Шишкін: Глас волаючого у пустелі

якщо нема стану війни (а його нема, і сам Шишкін про це каже), зміни до Конституції вносити можна.
чи ні?
   
Re: Віктор Шишкін: Глас волаючого у пустелі

все правильно шишкін пише. завжди вражала його принциповість  (tu)
   
Re: Віктор Шишкін: Глас волаючого у пустелі

Про умови військового стану та неможливість зміни Конституції кажу теж два роки. То порох буде відповідати. Та всі ,хто натисне на кнопку..
   
Re: Віктор Шишкін: Глас волаючого у пустелі

Про умови військового стану

а що, уже введено воєнний стан?
   
Re: Віктор Шишкін: Глас волаючого у пустелі

Про умови військового стану та неможливість зміни Конституції кажу теж два роки. То порох буде відповідати. Та всі ,хто натисне на кнопку..

шо ти несеш ніхто ні за шо не буде відповідати..вони усі в одному кориті...ти шо ще не зрозумів?? :facepalm:  :weep:
що треба щетобі показати? щоб тизрозумів що ці бляді усі разом у ВР?
УСІ РАЗОМ БІЛА БАБЛАІ ЦЕ ЇХ РЕЛІГІЯ
СРАЛИ ВОНИ НА ДЕРЖАВУ

Останнє редагування: 31 травня 2016 20:27:47 від Ukraine
   
Re: Віктор Шишкін: Глас волаючого у пустелі

самий простий і адекватний з усіх способів пояснень
 (tu)

писи
помоєму педру пора на ростоу
   
Re: Віктор Шишкін: Глас волаючого у пустелі

у тому і справа шо ніхто військовмй стан не ввів і як бачимо не збираєцця
   
Re: Віктор Шишкін: Глас волаючого у пустелі
ATF

   
Re: Віктор Шишкін: Глас волаючого у пустелі

Про умови військового стану
а що, уже введено воєнний стан?
Умови існують НЕЗАЛЕЖНО від бажання/небажання посадових осіб їх визнавати. Цей злочин без строку давності.Тому відповідатимуть.. Рано чи піздно
   
http://www.president.gov.ua/news/voyennogo-virishennya-problemi-donbasu-ne-isnuye-prezident-34461

А от, що каже на це пан президент.
Тут така справа - хто на що вчився.
Пан Президент вчився міжнародним економічним відносинам, колишній суддя загальної юрисдикції, нардеп, генпрокурор та суддя КС Шишкін - праву.
І коли Шишкін каже за умови воєнного стану, він, певно, має на увазі умови, происані в  ст. 1 Закону "Про правовий режим воєнного стану":

Цитувати
Воєнний стан - це особливий правовий режим, що вводиться в Україні або в окремих її місцевостях у разі збройної агресії чи загрози нападу, небезпеки державній незалежності України, її територіальній цілісності та передбачає надання відповідним органам державної влади, військовому командуванню та органам місцевого самоврядування повноважень, необхідних для відвернення загрози та забезпечення національної безпеки, а також тимчасове, зумовлене загрозою, обмеження конституційних прав і свобод людини і громадянина та прав і законних інтересів юридичних осіб із зазначенням строку дії цих обмежень.


Умови є, а стану немає. Бо
 
Цитувати
Воєнний стан в Україні або в окремих її місцевостях вводиться Указом Президента України, який підлягає затвердженню Верховною Радою України протягом двох днів з моменту звернення Президента України.

Указ Президента України про введення воєнного стану, затверджений Верховною Радою України, негайно оголошується через засоби масової інформації.

Пропозиції щодо введення воєнного стану в Україні або в окремих її місцевостях Президентові України подає Рада національної безпеки і оборони України.

І тут правник Шишкін підступно закидає пану Президенту невиконання прямої норми Конституції, а саме її п.20 ч.1 ст.106:

Цитувати
Президент України:
приймає відповідно до закону рішення про загальну або часткову мобілізацію та введення воєнного стану в Україні або в окремих її місцевостях у разі загрози нападу, небезпеки державній незалежності України;

І як похідне - порушення ч. 2 ст. 157 Конституції:

Цитувати
Конституція України не може бути змінена в умовах воєнного або надзвичайного стану.

Ще є таке у ст. 19 Закону "Про правовий режим воєнного стану"

Цитувати
В умовах воєнного стану забороняються:

зміна Конституції України;

зміна Конституції Автономної Республіки Крим;

проведення виборів Президента України, а також виборів до Верховної Ради України, Верховної Ради Автономної Республіки Крим і органів місцевого самоврядування;

проведення всеукраїнських та місцевих референдумів;

проведення страйків.
   
Re: Віктор Шишкін: Глас волаючого у пустелі

Тут така справа - хто на що вчився.
Пан Президент вчився міжнародним економічним відносинам, колишній суддя загальної юрисдикції, нардеп, генпрокурор та суддя КС Шишкін - праву.
І коли Шишкін каже за умови воєнного стану, він, певно, має на увазі умови, происані в  ст. 1 Закону "Про правовий режим воєнного стану":

Умови є, а стану немає. Бо
 І тут правник Шишкін підступно закидає пану Президенту невиконання прямої норми Конституції, а саме її п.20 ч.1 ст.106:

І як похідне - порушення ч. 2 ст. 157 Конституції:

Ще є таке у ст. 19 Закону "Про правовий режим воєнного стану"

(tu)
   
Re: Віктор Шишкін: Глас волаючого у пустелі

Дуракам закон не писан (с)

Это я о бизмесменах при власти.
   
Дуракам закон не писан (с)

Это я о бизмесменах при власти.
Пан Президент - аж ніяк не дурень.

Моє припущення - він розглядає Конституцію за аналогією із корпоративним статутом, де прописуються права органів управління. От він і розглядає припис  п.20 ч.1 ст.106 Конституції
 
Цитувати
Президент України:
приймає відповідно до закону рішення про загальну або часткову мобілізацію та введення воєнного стану в Україні або в окремих її місцевостях у разі загрози нападу, небезпеки державній незалежності України;
як своє право, а не обов'язок.

Нажаль, там так само сфорульовано решту повноважень Президента, наприклад:
[/quote]
забезпечує державну незалежність, національну безпеку і правонаступництво держави;[/quote]
   
якщо нема стану війни (а його нема, і сам Шишкін про це каже), зміни до Конституції вносити можна.
чи ні?

Ви неуважні. Стан війни Є. Воєнного стану НЕМА. Ось така юридична хуйня.
   
Re: Віктор Шишкін: Глас волаючого у пустелі

Та ладно, право, конституция. Это мелочи, падают продажи Рошена в России на 12%, и шо делать с этим неясно.
   
Re: Віктор Шишкін: Глас волаючого у пустелі

Про умови військового стану
а що, уже введено воєнний стан?
Это будет одним из эпизодов на суде Толстожопого Канхвэта и его прихлебателей. Украинский Нюрнберг.
   
Re: Віктор Шишкін: Глас волаючого у пустелі

Про умови військового стану та неможливість зміни Конституції кажу теж два роки. То порох буде відповідати. Та всі ,хто натисне на кнопку..

риги з беглим вон уже приймали і антинародні і антидержавні , антиконстуційні закони і тд
хоть один відповів?
   
Re: Віктор Шишкін: Глас волаючого у пустелі

А как Толстожопый Канхвэт будет на суде объяснять 5 мобилизаций в условиях мирного времени?
   
Re: Віктор Шишкін: Глас волаючого у пустелі

риги з беглим вон уже приймали і антинародні і антидержавні , антиконстуційні закони і тд
хоть один відповів?
думаю цього разу ніхто не зіскочє, бо Юля дуже зла...
   
Re: Віктор Шишкін: Глас волаючого у пустелі

до речі, європейці хочуть вже поступово знімати санкції з рашки. туди на "економічний форум" в перербурзі їде жан-клод юнкер. балтийські країни критикують цей крок.
   
Re: Віктор Шишкін: Глас волаючого у пустелі

Ви неуважні. Стан війни Є. Воєнного стану НЕМА. Ось така юридична хуйня.

це дає змогу називати війну в україні громадянською, а не розсійським вторгненням.
   
А що, у цей четвер збираються Конституцію кромсати? :S
   
Ви неуважні. Стан війни Є. Воєнного стану НЕМА. Ось така юридична хуйня.
Насправді, все трохи складніше.  :)

Є умови воєнного стану:

Цитувати
у разі збройної агресії чи загрози нападу, небезпеки державній незалежності України, її територіальній цілісності
 

Режим воєнного стану,  не введено Президентом, попри наяність його умов та приписів ЗАкону та Конституції. Навіть в  окремих місцевостях.

Бо, окрім усього, це передбачає надзвичайну концентрацію владних повноважень в руках військових та заборону внесення змін до Конституції та заборону проведення виборів в ОРДЛО.

Воєнний стан не передбачає обов'язкового оголошення стану війни із будь-якою державою і може бути введено для ліквідації внутрішніх або гібридних загроз. Приклад - Польща за Ярузельського, сучасний Таїланд.

А  стан війни - це міжнародно-правова категорія, що передбачає офіційне визначення держави-супротивника, розрив із нею дипстосунків, конфіскації тощо. Щодо держав, що перебувають у стані війни, починають діяти норми відповідних міжнародних конвенцій.
Втім, стан війни не передбачає обов'язкової "гарячої" фази, мобілізацій чи воєнного стану в країні чи її окремих територіях. Приклад - стан взаємин СРСР та Японії до 1951 р., сучасні взаємини КНДР та республіки Корея.
   
Насправді, все трохи складніше.  :)

Є умови воєнного стану:

 

Режим воєнного стану,  не введено Президентом, попри наяність його умов та приписів ЗАкону та Конституції. Навіть в  окремих місцевостях.

Бо, окрім усього, це передбачає надзвичайну концентрацію владних повноважень в руках військових та заборону внесення змін до Конституції та заборону проведення виборів в ОРДЛО.

Воєнний стан не передбачає обов'язкового оголошення стану війни із будь-якою державою і може бути введено для ліквідації внутрішніх або гібридних загроз. Приклад - Польща за Ярузельського, сучасний Таїланд.

А  стан війни - це міжнародно-правова категорія, що передбачає офіційне визначення держави-супротивника, розрив із нею дипстосунків, конфіскації тощо. Щодо держав, що перебувають у стані війни, починають діяти норми відповідних міжнародних конвенцій.
Втім, стан війни не передбачає обов'язкової "гарячої" фази, мобілізацій чи воєнного стану в країні чи її окремих територіях. Приклад - стан взаємин СРСР та Японії до 1951 р., сучасні взаємини КНДР та республіки Корея.

дякую за роз"яснення. Ви, очевидно, також юрист. тож поясніть для "особо одаренних", тобто для фупівців.
Що власне Шишкін намагається довести? Яким чином? Які наслідки?

Не вірю, що президент (або сам, або його юристи) все це не знають.
Чи не значить це, що у нас цугцванг і ми не можемо виголосити ані воєнний стан, а тим більше стан війни через зовнішньополітичний тиск? Інакше кажучі - "старші товариші" нє вєлят. Так, нє?
   
дякую за роз"яснення. Ви, очевидно, також юрист. тож поясніть для "особо одаренних", тобто для фупівців.
Що власне Шишкін намагається довести? Яким чином? Які наслідки?

Не вірю, що президент (або сам, або його юристи) все це не знають.
Чи не значить це, що у нас цугцванг і ми не можемо виголосити ані воєнний стан, а тим більше стан війни через зовнішньополітичний тиск? Інакше кажучі - "старші товариші" нє вєлят. Так, нє?

Як на мене, Шишкін намагається довести до загалу сукупність фактів:

1. Умови воєнного стану в ОРДЛО цілком наявні.
2. Зміна Конституції в умовах воєнного стану заборонена Конституцією. Вибори до "органів самоврядування в ОРДЛО" - Законом.
3. Президент, всучпереч Конституції та Закону не подає до ради Указ про введення воєнного стану принаймні в ОРДЛО та на суміжних територіях, тим самим не застосовує передбачені механізми відсічі збройної агресії та ліквідації загрози територіальній цілісності. Натомість, з'являються "АТО", "ВЦА" та "Мінські угоди".
4. Наслідки  невиконання Президентом приписів Конституції - зовнішньополітична свобода маневру для країни-агресора та остаточна руйнація верховенства Конституції та політико-правової суб'єктності в державі в разі внесення змін до Конституції (особливо в частині "особливого статусу ОРДЛО") та власне ОРДЛОшних виборів.
5. Жодних очевидних перешкод для введення воєнного стану для протидії гібридній агресії Шишкін не вбачає.

Херня, коротше, повна буде на думку Шишкіна.

Бо, згідно його позиції, Президент має діяти відповідно до норм Конституції. Навіть якщо "старші товариші" нє вєлят, як не дивно.
   
Re: Віктор Шишкін: Глас волаючого у пустелі

дякую за роз"яснення. Ви, очевидно, також юрист. тож поясніть для "особо одаренних", тобто для фупівців.
Що власне Шишкін намагається довести? Яким чином? Які наслідки?

Не вірю, що президент (або сам, або його юристи) все це не знають.
Чи не значить це, що у нас цугцванг і ми не можемо виголосити ані воєнний стан, а тим більше стан війни через зовнішньополітичний тиск? Інакше кажучі - "старші товариші" нє вєлят. Так, нє?

Бату, вроде, по уставу МВФ, Фонду запрещено давать кредиты странам в состоянии войны.

Де ж я харчеваться буду?!! (с)
   
Re: Віктор Шишкін: Глас волаючого у пустелі

Суки играют с огнём!
А чо? Хотят капитулировать по-тихому? Перевешать гнид!

Останнє редагування: 1 червня 2016 00:16:06 від Wolter
   
Бату, вроде, по уставу МВФ, Фонду запрещено давать кредиты странам в состоянии войны.

Де ж я харчеваться буду?!! (с)

Я не прихильник теорії Всесвітнього Заговору, але інколи здається, що не МВФ потрібна НАМ, а МИ потрібні їм. І поводить себе , як б***ь, що хоче що б її негайно виїбали, але пропонує спочатку поцілувати ручку, потім пограти в прятки, а потім покотєтнічать, що вона ще цнотлива....
Це інколи нагадує
   

Бату, вроде, по уставу МВФ, Фонду запрещено давать кредиты странам в состоянии войны.

Де ж я харчеваться буду?!! (с)

Ось оригінал
https://www.imf.org/external/pubs/ft/aa/rus/index.pdf

Ось ратифіковане Україною
http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/995_921

Де там таке (висосане з хуйла: http://thekievtimes.ua/politics/389054-mvf-pomozhet-ukraine-no-ne-vo-vremya-vojny-putin.html )?
   
Re: Віктор Шишкін: Глас волаючого у пустелі

Ось оригінал
https://www.imf.org/external/pubs/ft/aa/rus/index.pdf

Ось ратифіковане Україною
http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/995_921

Де там таке (висосане з хуйла: http://thekievtimes.ua/politics/389054-mvf-pomozhet-ukraine-no-ne-vo-vremya-vojny-putin.html )?

*кряхтя и четрыхаясь, человек вылазит среди ночи из постели, ищет в кладовке древний ноутбук (с виндоузфона неумею копипастить), домашние в шоке...*

" Фонду запрещено давать кредиты странам в состоянии войны" - сказал Президент УКРАИНЫ:

"Странам в состоянии войны МВФ не дает денег. Об этом никто не думает, когда ставит сейчас вопрос о военном положении", - говорил Петр Порошенко парламентариям еще в июле прошлого года.
http://www.bbc.com/ukrainian/ukraine_in_russian/2015/01/150126_ru_s_poroshenko_martial

Источник - БиБиСи. Как понимаете, НЕ Я высосала у хуйла.

З.Ы. Спокойной ночи, Лютый Вовка.

Останнє редагування: 1 червня 2016 00:58:06 від Salami
   
Re: Віктор Шишкін: Глас волаючого у пустелі

*кряхтя и четрыхаясь, человек вылазит среди ночи из постели, ищет в кладовке древний ноутбук (с виндоузфона неумею копипастить), домашние в шоке...*

" Фонду запрещено давать кредиты странам в состоянии войны" - сказал Президент УКРАИНЫ:

"Странам в состоянии войны МВФ не дает денег. Об этом никто не думает, когда ставит сейчас вопрос о военном положении", - говорил Петр Порошенко парламентариям еще в июле прошлого года.
http://www.bbc.com/ukrainian/ukraine_in_russian/2015/01/150126_ru_s_poroshenko_martial

Источник - БиБиСи. Как понимаете, НЕ Я высосала у хуйла.

З.Ы. Спокойной ночи, Лютый Вовка.
Так, негарно вийшло.
хуйло це видав у липні 14, а Президент - у січні 15.
Але - хуйло це ліпив двозначно щодо "воюючої країни", а от Президент - чітко й недвозначно змішав стан війни (оголошений щодо іншої держави) та військовий стан:

Цитувати
"Странам в состоянии войны МВФ не дает денег. Об этом никто не думает, когда ставит сейчас вопрос о военном положении", - говорил Петр Порошенко


Але я вище наводив принципові відмінності, та й за Конституцією це чітко розмежовані, різні повноваження Президента:

Цитувати
Президент України:

19) вносить до Верховної Ради України подання про оголошення стану війни та у разі збройної агресії проти України приймає рішення про використання Збройних Сил України та інших утворених відповідно до законів України військових формувань;


20) приймає відповідно до закону рішення про загальну або часткову мобілізацію та введення воєнного стану в Україні або в окремих її місцевостях у разі загрози нападу, небезпеки державній незалежності України;

Тож вибачайте, висмоктували з хуйла звичайно ж явно не Ви, а ці розгони я асоціював саме з виступами хуйла. Аналогічного від Президента просто не бачив.

Втім, в Угодах МВФ https://www.imf.org/external/pubs/ft/aa/rus/index.pdf

http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/995_921
таки нічого схожого не віднайшов.

Добраніч.


   
Re: Віктор Шишкін: Глас волаючого у пустелі

Так, негарно вийшло.
хуйло це видав у липні 14, а Президент - у січні 15.
Але - хуйло це ліпив двозначно щодо "воюючої країни", а от Президент - чітко й недвозначно змішав стан війни (оголошений щодо іншої держави) та військовий стан:

Але я вище наводив принципові відмінності, та й за Конституцією це чітко розмежовані, різні повноваження Президента:

Тож вибачайте, висмоктували з хуйла звичайно ж явно не Ви, а ці розгони я асоціював саме з виступами хуйла. Аналогічного від Президента просто не бачив.

Втім, в Угодах МВФ https://www.imf.org/external/pubs/ft/aa/rus/index.pdf

http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/995_921
таки нічого схожого не віднайшов.

Добраніч.

Я рад что на ФУПе появился ещё один фупчик, посты которого очень интересно читать. (tu)
   
ООН: назва конфлікту на Донбасі як антитерористична операція призвела до "плутанини"


Цитувати
В ООН вважають, що трактування конфлікту на Донбасі як антитерористичної операції призвело до "значної плутанини".

Про це йдеться в доповіді Спеціального доповідача з питання про позасудові страти, страти без належного судового розгляду і довільні страти Крістофа Хайнса за підсумками офіційного візиту до України у вересні 2015 року.

Читайте також Постпред України в ООН закликав Євросоюз зайняти більш сильну позицію щодо російської агресі

 Доповідь представлена секретаріатом Генеральної асамблеї ООН Раді ООН з прав людини, 32-а сесія якої проходитиме з 13 червня по 1 липня.

«Трактування конфлікту як антитерористичної операції призвела до значної плутанини між спостерігачами і в деяких випадках, як видається, між самими учасниками, – щодо того, які норми внутрішнього і міжнародного права застосовуються і хто в системі державних органів – поліція, розвідслужби або армія – керує збройними діями уряду на сході України. Це сприяє невизначеності щодо відповідальності, а також того, як слід досягнути підзвітності»,- йдеться в доповіді.

Як зазначає доповідач, незважаючи на те, що нормативно-правова база, включаючи законодавство країни й міжнародні стандарти, багато в чому забезпечують належний захист права на життя в Україні, здійснення цих правових норм залишається доволі проблематичним, зокрема, наявне систематичне непритягнення до відповідальності за порушення права на життя.

Хайнс також зазначає, що отримав повідомлення про широкомасштабні порушення прав людини в Криму, включаючи права на свободу висловлення думок, мирні зібрання та на переміщення. Крім того, доповідач отримав повідомлення про стурбованість у зв'язку з поводженням з меншинами. «Спеціальний доповідач шкодує, що спостереження за станом у сфері прав людини в Криму наразі є обмеженим», - йдеться в доповіді.

http://www.УНІАН/politics/1369273-oon-nazva-konfliktu-na-donbasi-yak-antiteroristichna-operatsiya-prizvela-do-plutanini.html
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія