Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФЗВ: Електрики, гоп до купи!!

Re:  ФЗВ: Електрики, гоп до купи!!

а холодильник тоді для чого?  :D

Налей в него воды и включи в розетку от чайника.  :D

А если серьезно, то это все лечение по фотографии.
Может быть абсолютно всё. А в результате выяснится, что соседушка с соседушкой баловались водочк какой-нибудь сваркой.
Или таки проблема где-нить во внутренней проводке. И вправду скручены где-то медь с алюминием.
Или в розетке где-то плохой контакт и при нагрузке может искрить и подмигивать тебе светом  :D

Южный Блуд  :shuffle:  тебе уже сказал - отключи ВСЕ электроприборы и для начала включи по очереди в комнатах свет.
Затем не спеша, по очереди, повключай электроприборы. Попробуй - может чего и вылезет.
Пальца никуда не суй  :D
   
Re:  ФЗВ: Електрики, гоп до купи!!

Чудес ведь не бывает. Надо идти от самго начала.
а то получается как в анекдоте.

Машина ГАИ едет, один другому:
- Серега, посмотри - мигалка работает?
Тот высовывается в окошко:
- Работает, не работает, работает....
(С)
   
Re:  ФЗВ: Електрики, гоп до купи!!

Чудес ведь не бывает. Надо идти от самго начала.
а то получается как в анекдоте.

Машина ГАИ едет, один другому:
- Серега, посмотри - мигалка работает?
Тот высовывается в окошко:
- Работает, не работает, работает....
(С)

"То не ветер ветку клонит"(с)  :D

В хату заходит воздушка, плохой контакт, ветер качает ветку дерева, а та качает провод, в хате мигает.  :shuffle:
Чем не версия?  :D
   
Re:  ФЗВ: Електрики, гоп до купи!!

Была точно такая ситуация в старом доме.При ремонте (штукатурили стены)нашли причину-перебитый провод был в стене(алюминий) и скрутка из медного.окислилось всё и искрило.Видимо гвоздём когда-то перебили а провод менять не стали -просто вставку сделали из  медного провода


Останнє редагування: 15 січня 2022 23:59:34 від Susanin
   
Re:  ФЗВ: Електрики, гоп до купи!!

Всю штукатурку отбить, всю проводку снять нах. И всё провести сначала. И с умом.
   
Re:  ФЗВ: Електрики, гоп до купи!!

"То не ветер ветку клонит"(с)  :D

В хату заходит воздушка, плохой контакт, ветер качает ветку дерева, а та качает провод, в хате мигает.  :shuffle:
Чем не версия?  :D
Запросто. Такое у моего бати было в доме. Пока РЭС не поменял на его улице все воздушки.(делали под электоотопление)  как рукой сняло.
   
Re:  ФЗВ: Електрики, гоп до купи!!

Всю штукатурку отбить, всю проводку снять нах. И всё провести сначала. И с умом.

Можливо нову хату легше збудувати.
   
Re:  ФЗВ: Електрики, гоп до купи!!

Питання не скільки в самому цьому факті, скільки в його причині. Якщо це проблема з проводкою хатньою, то чого не всі лампочки мигають? Чого перша не мигає, і чого мигають не всі синхронно, і чого не щодня, не постійно?

масса він нуль барахлить провірити зможешь чі навчіти
   
Re:  ФЗВ: Електрики, гоп до купи!!

Всю штукатурку отбить, всю проводку снять нах. И всё провести сначала. И с умом.
тупак
   
Re:  ФЗВ: Електрики, гоп до купи!!

На скрутках алюмінію з міддю таке зазвичай буває. Перевірити контакти на лічильнику і йти далі по проводці.


Останнє редагування: 16 січня 2022 01:06:58 від psandr
   
Re:  ФЗВ: Електрики, гоп до купи!!

а шо розетка за холодильником ?
ну да.
   
Re:  ФЗВ: Електрики, гоп до купи!!

Налей в него воды и включи в розетку от чайника.  :D

А если серьезно, то это все лечение по фотографии.
Может быть абсолютно всё. А в результате выяснится, что соседушка с соседушкой баловались водочк какой-нибудь сваркой.
Или таки проблема где-нить во внутренней проводке. И вправду скручены где-то медь с алюминием.
Или в розетке где-то плохой контакт и при нагрузке может искрить и подмигивать тебе светом  :D

Южный Блуд  :shuffle:  тебе уже сказал - отключи ВСЕ электроприборы и для начала включи по очереди в комнатах свет.
Затем не спеша, по очереди, повключай электроприборы. Попробуй - может чего и вылезет.
Пальца никуда не суй  :D
карочь, сьогодні і вчора особо не мигало, та й надворі тиша - вихідні ж. Мигає в будень. Сьогодні включали електроплитку, то лампочка розж тільки ледь-ледь реагувала коли плитка вкл/викл. І все. Щя ще скажу одну річ.
   
Re:  ФЗВ: Електрики, гоп до купи!!

"То не ветер ветку клонит"(с)  :D

В хату заходит воздушка, плохой контакт, ветер качает ветку дерева, а та качает провод, в хате мигает.  :shuffle:
Чем не версия?  :D
не, воздушка чиста, дерева не дістають. Учора був сильний вітрюган у нас, але не мигало.

Останнє редагування: 16 січня 2022 15:02:14 від Karoffka
   
Re:  ФЗВ: Електрики, гоп до купи!!

Была точно такая ситуация в старом доме.При ремонте (штукатурили стены)нашли причину-перебитый провод был в стене(алюминий) и скрутка из медного.окислилось всё и искрило.Видимо гвоздём когда-то перебили а провод менять не стали -просто вставку сделали из  медного провода
було і у мене таке в літній кухні, але я весь провод здерла, поміняла на новий і заштукатурила ту штрабу стару.
   
Re:  ФЗВ: Електрики, гоп до купи!!

Запросто. Такое у моего бати было в доме. Пока РЭС не поменял на его улице все воздушки.(делали под электоотопление)  как рукой сняло.
воот, уже бліже к тєлу.

Карочь, ця проблема вже давно, як оказалося, це просто я цього не знала. Сьогодні мати сказала, що ще при батькові почалася, а його вже 10 років як немає. І почалася після того, як батьки не пустили у серпні машину по вгороду помінять провода між стовпами. Сказали: уберем огород - приїжджайте. Восени електрики не приїхали, не поміняли, а після того почало мигать. А главний електрик реса сільського сказав: хай мигає, як не дали помінять провода. І тепер ні електрики з ресу в частному порядку не хочуть пошукати причину, щоб відокремити внутріхатню проблему, ні воздушну лінію не хочуть міняти. Хоча обленерго обіщяло вже після того, що поміняють.

Тому, маю підозру, що це таки не внутріхатня проблема, бо від тих приборів, що ми вмикаємо, воно б все вже давно спалило хату, якби була проводка слаба.
   
Re:  ФЗВ: Електрики, гоп до купи!!

масса він нуль барахлить провірити зможешь чі навчіти
навчи!!!!
   
Re:  ФЗВ: Електрики, гоп до купи!!

село і люди :laugh:
   
Re:  ФЗВ: Електрики, гоп до купи!!

воот, уже бліже к тєлу.

Карочь, ця проблема вже давно, як оказалося, це просто я цього не знала. Сьогодні мати сказала, що ще при батькові почалася, а його вже 10 років як немає. І почалася після того, як батьки не пустили у серпні машину по вгороду помінять провода між стовпами. Сказали: уберем огород - приїжджайте. Восени електрики не приїхали, не поміняли, а після того почало мигать. А главний електрик реса сільського сказав: хай мигає, як не дали помінять провода. І тепер ні електрики з ресу в частному порядку не хочуть пошукати причину, щоб відокремити внутріхатню проблему, ні воздушну лінію не хочуть міняти. Хоча обленерго обіщяло вже після того, що поміняють.

Тому, маю підозру, що це таки не внутріхатня проблема, бо від тих приборів, що ми вмикаємо, воно б все вже давно спалило хату, якби була проводка слаба.
Ну так тогда ты в хате с этим ничего не сделаешь. Или менять воздушку, или хотя бы переобжать ввод со столба к счетчику. Но это все равно должны делать электрики РЭС. Как и проверить контакты в счетчике, так как он опломбирован. Пиши им, жалуйся, угрожай судом шо погорят приборы повесишь на  них. ;)
   
Re:  ФЗВ: Електрики, гоп до купи!!

Маю проблемку по проводкі.  Потрібна консультацїя по внутріхатній розводці. Перша лампочка від лічильника не мигає, всі інші в тому числі і холодильник, мигають і, здається, по різномуне синхронно і з різною силою. Лед слабше, розжарювання сильніше просідає і частіше. Це проблема у кожній розпредкоробці? Мигає не кожен день.

Це а мережі присутні споживачі, що регулюють навантаження методом обрізання половини періоду синусоїди напруги. Це може бути щось типу "розумного" вимикача кривого. Може бути лєва китайська лампочка світлодіодна де замість драйвера втулили діод-кондюк. Може бути цілком цивільний регулятор теплої підлоги на тиристорі. Навіть якась  китайська індукційна плита при роботі може таку наводку давати.
Колись на старих лампах розжарювання була таке ноу-хау - для економії енергії живити її через діод. Ну подумаєш мигає трошки...

Ну або вашому трансформатору центральному 10к/220 кирдик. Але тоді має мигати все село.

Найкраще включити тестер - обов'язково цифровий - і подивитись напругу. Якщо вона скаче в межах 220 плюс-мінус 50 - трансформатор. Якщо скаче між 220 і 0 - проводка.

Останнє редагування: 16 січня 2022 15:20:15 від maksmm
   
Re:  ФЗВ: Електрики, гоп до купи!!

Ну так тогда ты в хате с этим ничего не сделаешь. Или менять воздушку, или хотя бы переобжать ввод со столба к счетчику. Но это все равно должны делать электрики РЭС. Как и проверить контакты в счетчике, так как он опломбирован. Пиши им, жалуйся, угрожай судом шо погорят приборы повесишь на  них. ;)
а вони, падлюки, приїжджають на визов, і розказують, шо це треба внутріхатню проводку мінять. :D  кажу, то поміняйте. Ні, ми не маєм права. Заплачу - мовчать, переглядаються.

До хати отвод іде із товстелезного чорного кабеля, думаю, що там все ок, тим більше що три роки тому вони вже все перевіряли на стовпі.
   
Re:  ФЗВ: Електрики, гоп до купи!!

Це а мережі присутні споживачі, що регулюють навантаження методом обрізання половини періоду синусоїди напруги. Це може бути щось типу "розумного" вимикача кривого. Може бути лєва китайська лампочка світлодіодна де замість драйвера втулили діод-кондюк. Може бути цілком цивільний регулятор теплої підлоги на тиристорі. Навіть якась  китайська індукційна плита при роботі може таку наводку давати.
Колись на старих лампах розжарювання була таке ноу-хау - для економії енергії живити її через діод. Ну подумаєш мигає трошки...
я знаю про діоди, але там тоді повинна лампочка світити в половину потужності. У нас з цим все нормально. Все світить по номіналу.
   
Re:  ФЗВ: Електрики, гоп до купи!!

Я ще завтра погуляю на вулиці коли сусід буде щось дирчати і в той час подивлюся за своїми лампочками. Бо тут і автодуйка по сусідству, і електромойка, і вулканізатор з ремонтом авто і будується ще один, то все робить сам і це все на одній лінії.
   
Re:  ФЗВ: Електрики, гоп до купи!!

А цешкой померять напругу , когда мигает , напряжение постоянное ?
   
Re:  ФЗВ: Електрики, гоп до купи!!

я знаю про діоди, але там тоді повинна лампочка світити в половину потужності. У нас з цим все нормально. Все світить по номіналу.

Є такі простенькі плавні вимикачі світла і регулятори потужності. Вони ріжуть синусоїду в тому числі і по періоду. На мінімумі там взагалі виходять імпульси  короткі. І блоки живлення сучасні на них в мережі реагують, бо в них нема гальванічної розв'язки.

Останнє редагування: 16 січня 2022 15:28:05 від maksmm
   
Re:  ФЗВ: Електрики, гоп до купи!!

Я ще завтра погуляю на вулиці коли сусід буде щось дирчати і в той час подивлюся за своїми лампочками. Бо тут і автодуйка по сусідству, і електромойка, і вулканізатор з ремонтом авто і будується ще один, то все робить сам і це все на одній лінії.

Тестером глянути як напруга скаче. Лампочки не показник.
   
Re:  ФЗВ: Електрики, гоп до купи!!

Зови электрика если не хочешь пожара.
   
Re:  ФЗВ: Електрики, гоп до купи!!

А цешкой померять напругу , когда мигает , напряжение постоянное ?
не, просідає до 200-210.
   
Re:  ФЗВ: Електрики, гоп до купи!!

Сьогодні оце тільки увечері з 16 до 16:20 помигало світло чіста канкрєтна, аж очі стомилися, і все. Більше не мигає. Я в момент початку мигання була на вулиці, то ні у кого нічого не шуміло, не дирчало. А як у сусіда дзижчала циркулярка, то вона мабуть дизельна, бо не блимало.

Коли сама даю напругу на свою мережу електроплиткою, то у мене нічого не блимає. Отже, проблема не у мене.
   
Re:  ФЗВ: Електрики, гоп до купи!!

воот, уже бліже к тєлу.

Карочь, ця проблема вже давно, як оказалося


Тому, маю підозру, що це таки не внутріхатня проблема,

Такотож... Влючай все чайники взад и начинай с понедельника дрючить РЭС  :D
   
Re:  ФЗВ: Електрики, гоп до купи!!

не, просідає до 200-210.
Меняйте лампочки. У меня старого типа с АТБ реагирует на падение напряжения, нового типа, когда ниже 180 вольт .Я про ЛЕД .
   
Re:  ФЗВ: Електрики, гоп до купи!!

Меняйте лампочки. У меня старого типа с АТБ реагирует на падение напряжения, нового типа, когда ниже 180 вольт .Я про ЛЕД .
у мене є і лед і економки і розжарювання. Питання не в лампочках, а в якості послуги/стані проводки. Що з них буде фактичною причиною блимання.
   
Re:  ФЗВ: Електрики, гоп до купи!!

Кароффка.. забей.. скоро не будет даже блимання ..
   
Re:  ФЗВ: Електрики, гоп до купи!!

Зови электрика если не хочешь пожара.

гииии..  :facepalm1:
то ж гроші коштує!
   
Re:  ФЗВ: Електрики, гоп до купи!!
N88

Кароффка.. забей.. скоро не будет даже блимання ..

Не слухай Каровко Вовчика.
   
Re:  ФЗВ: Електрики, гоп до купи!!

 B-)
   
Re:  ФЗВ: Електрики, гоп до купи!!

Я можу за 5 хвилин рішити прублєму Корови.
По нету можу підказати.
Але не хочу.
Навіть підказати не хочу.
   
 :facepalm: Re:  ФЗВ: Електрики, гоп до купи!!

Коли сама даю напругу на свою мережу електроплиткою, то у мене нічого не блимає. Отже, проблема не у мене.
ипааать :facepalm:
   
Re:  ФЗВ: Електрики, гоп до купи!!

Я можу за 5 хвилин рішити прублєму Корови.
По нету можу підказати.
Але не хочу.
Навіть підказати не хочу.
2 цвяхи?
   
Re:  ФЗВ: Електрики, гоп до купи!!

Маю проблемку по проводкі.  Потрібна консультацїя по внутріхатній розводці. Перша лампочка від лічильника не мигає, всі інші в тому числі і холодильник, мигають і, здається, по різномуне синхронно і з різною силою. Лед слабше, розжарювання сильніше просідає і частіше. Це проблема у кожній розпредкоробці? Мигає не кожен день.
Поперше перевірте скільки ліній виходить з щитка.В електрощитку може бути 4 містка(куди вкручуються звичайні пробки).Два запобіжника(пробки,автомати) працюють на одну частину квартири.два на іншу.Починайте з цього.Місце неполадка видно,оплавлена ізоляція.Напишіть в лічку і проблему вирішим в онлайні.
   
Re:  ФЗВ: Електрики, гоп до купи!!

Питання не скільки в самому цьому факті, скільки в його причині. Якщо це проблема з проводкою хатньою, то чого не всі лампочки мигають? Чого перша не мигає, і чого мигають не всі синхронно, і чого не щодня, не постійно?
Причина елементарна.Дайте телефон і все налагодимо.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія