Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Вила в бок. За захист свого помешкання домовласник може відправитися за ґрати

ВИМАГАЮ ЗАБОРОНИТИ ВИЛА! Вила вбивають людей!

До чергової частини Селидівського відділення поліції, що на Донеччині, надійшло повідомлення від працівників міської лікарні про те, що до них госпіталізовано 20-річного мешканця м. Гірник з проникаючим пораненням грудної клітини.

Співробітники слідчо-оперативної групи встановили, що вночі нетверезий потерпілий хотів прийти в гості до свого товариша, однак помилився адресою і зайшов на територію приватного домоволодіння 37-річного чоловіка.

Між хазяїном та молодиком виник конфлікт, під час якого власник оселі вдарив непроханого гостя вилами.

За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 121 «Умисне тяжке тілесне ушкодження» Кримінального кодексу України. Таким чином правопорушник може відправитися за ґрати на строк до 8 років.

Триває досудове розслідування.


   
Жизнь такая расслабляться не стоит суд умаю  оправдает если так все было и была реальная  угроза нападения   угроза жизни  камень  в руке, нож ,любою оружие . ..
   
угроза жизни  камень  в руке, нож ,любою оружие . ..

Нещодавно , з півроку тому , у ЗМдІ повідомлялось , що одне іншого кулацюрою з одного удару вбило .

Як визначити наявність загрози життю , коли руки начебто і порожні , а професійні навички , з позбавленні людей життя , іззовні не помітні ..?

   
Нещодавно , з півроку тому , у ЗМдІ повідомлялось , що одне іншого кулацюрою з одного удару вбило .

Як визначити наявність загрози життю , коли руки начебто і порожні , а професійні навички , з позбавленні людей життя , іззовні не помітні ..?

Ну, що ти путаєш ПРИВАТНЕ помешкання з загальногромадським міським тротуаром.  (td)
   
Ну, що ти путаєш ПРИВАТНЕ помешкання з загальногромадським міським тротуаром.  (td)

Тобто , людина з порожніми руками , без явно помітної зброї , може бути безпечною або небезпечною лише в залежності від місця перебування ..?
   
Коли мені потрібна якась допомога у домі, то представник любої фірми під"їжджає до брами ( якої немає, але, щоб було зрозуміло), і телефонує мені. Навіть мій телефонний дозвіл він ігнорує, поки я не вийду з дому.
   
Тобто , людина з порожніми руками , без явно помітної зброї , може бути безпечною або небезпечною лише в залежності від місця перебування ..?

Так.
   
Так.

Так , то й - так .   Я собі де-що іншу думку маю , але - не слідчий і не суд , тому і не оприлюднюю .
   
Так , то й - так .   Я собі де-що іншу думку маю , але - не слідчий і не суд , тому і не оприлюднюю .

Та засудять його (власника помешкання) в Україні, тут до ворожки не ходи.
Згадався засуджений український поліцейський, котрий за мажорами гнався, і випадково пасажира застрелив. Це дебілізм вищої степені.
В Америці вся вина за цю смерть лежить на водію авто. Причому однозначно.
   
Та засудять його (власника помешкання) в Україні, тут до ворожки не ходи.
Згадався засуджений український поліцейський, котрий за мажорами гнався, і випадково пасажира застрелив. Це дебілізм вищої степені.
В Америці вся вина за цю смерть лежить на водію авто. Причому однозначно.

Нуу , я не те , що-би на боці бухезного гостя , але якшо хазяїн двору дядько на зріст під два метри та вагою під дев'яносто кіл , а гість забуханий "чахлик-слюсар" , то хазяїн мав змогу узяти заблукалого за шкірку та й викинути з двору не хапаючись за вила .
Це так , лише схоластичний приклад , бо все може бути і навпаки і як завгодно .

А засудять чі не засудять , воно швидше лотерея , бо від багацько чого залежить і багацько із чим пов'язане , такшо краще не гадатиму , бо у в азартні ігри не граю . ))
   
Нуу , я не те , що-би на боці бухезного гостя , але якшо хазяїн двору дядько на зріст під два метри та вагою під дев'яносто кіл , а гість забуханий "чахлик-слюсар" , то хазяїн мав змогу узяти заблукалого за шкірку та й викинути з двору не хапаючись за вила .
Це так , лише схоластичний приклад , бо все може бути і навпаки і як завгодно .

А засудять чі не засудять , воно швидше лотерея , бо від багацько чого залежить і багацько із чим пов'язане , такшо краще не гадатиму , бо у в азартні ігри не граю . ))

Та в плані "багацько" тут і заперечень немає. Зрозуміло, що засівальна українська судова система витворити може все, що завгодно.
Але, ще раз пояснюю, не потрібно вагу і метраж путати з поняттям "ПРИВАТНА ВЛАСНІСТЬ".
   
Жизнь такая расслабляться не стоит суд умаю  оправдает если так все было и была реальная  угроза нападения   угроза жизни  камень  в руке, нож ,любою оружие . ..
так небыло ж угрозы.
вон пострадавший сказал что просто ошибся домом и случайно перепутал жену вашу и свою, еще и мужик какой-то чужой по перепутанному дому бегает с вилами, видно ж не очень.
а так и в мыслях у него небыло нападать...
короче если садят на 8 лет за защиту своего дома, то я склоняюсь к мысли лучше чтоб пострадавший не вносил сумятицу своими показаниями и лежал молча.
   
так небыло ж угрозы.
вон пострадавший сказал что просто ошибся домом и случайно перепутал жену вашу и свою, еще и мужик какой-то чужой по перепутанному дому бегает с вилами, видно ж не очень.
а так и в мыслях у него небыло нападать...
короче если садят на 8 лет за защиту своего дома, то я склоняюсь к мысли лучше чтоб пострадавший не вносил сумятицу своими показаниями и лежал молча.
Й бажано холодним....
   
Між відкрито провадження і сів на 8 років велика різниця.
   
Між відкрито провадження і сів на 8 років велика різниця.
Обидва хати продадуть, а слідчий шкоду купить на євро-номерах.
   
Ну й чого срач тут розводити. Написали ж, іде слідство. Якщо з’ясують, що хлоп перевищив міру оборони, то й сяде за грати. Як щось не подобається, добивайтесь змін Карного Кодексу. Дура закон, але це закон.
   
Ну й чого срач тут розводити. Написали ж, іде слідство. Якщо з’ясують, що хлоп перевищив міру оборони, то й сяде за грати. Як щось не подобається, добивайтесь змін Карного Кодексу. Дура закон, але це закон.
Тут якось мужчина з автомата самозахищався..
І змін КК не потребувалось.
   
колись вразила історія, що в одного пенса щозими бічі дачу обносили. і він лишив там пяшку горілки з отрутою. ну і пару жмурів на виході звичайно. дідусю 8 років за це впаяли 8-:
   
колись вразила історія, що в одного пенса щозими бічі дачу обносили. і він лишив там пяшку горілки з отрутою. ну і пару жмурів на виході звичайно. дідусю 8 років за це впаяли 8-:
У "бічів" криша- мент.
   
Нещодавно , з півроку тому , у ЗМдІ повідомлялось , що одне іншого кулацюрою з одного удару вбило .

Як визначити наявність загрози життю , коли руки начебто і порожні , а професійні навички , з позбавленні людей життя , іззовні не помітні ..?
Нужен адвокат .
   
Нужен адвокат .
Який розділить із суддею майно підзахисного.
   
 Не надо шастать любой вор и преступник захочет оправдать свое нахождение в квартире или во во дворе перепутал двери.
   
Не надо шастать любой вор и преступник захочет оправдать свое нахождение в квартире или во во дворе перепутал двери.
Тут треба визначитися з недоторканістю власності.
Поки бачимо недоторканість (мародерів) крадіїв.
   
У "бічів" криша- мент.
навряд чи, там найнижчої касти бічі, які підбирали все, навіть консервацію, щоб виміняти на пляшку. скоріше, моя думка, що в суддів такі випадки для виконання "плану", шолі.
   
Але, ще раз пояснюю, не потрібно вагу і метраж путати з поняттям "ПРИВАТНА ВЛАСНІСТЬ".

Погодюсь із паном автором , що приватна власність мала би бути щось на кшталт - недоторкана , та я навів той схоластичний приклад заради уточнення терміну небезпека у якомусь кожному конкретному випадку .

Тобто маю на увазі , що ма-ть слід уточнювати та з'совувати наявність якоїсь реальної небезпеки і у випадках порушення меж , підкреслюю - лише меж приватної власності .

А ще ж може бути , що і хазяїн подврір'я підігрітий градусом міг бути . Якраз у тому стані негативного збудження , коли найменша крапля додаткового негативу , як ото заблукавший гість , призводить до вибуху емоцій у вигляді - вила в руки .

Такшо на теє і існують слідчі - н-ай одробляють зарплатню .
   
Погодюсь із паном автором , що приватна власність мала би бути щось на кшталт - недоторкана , та я навів той схоластичний приклад заради уточнення терміну небезпека у якомусь кожному конкретному випадку .

Тобто маю на увазі , що ма-ть слід уточнювати та з'совувати наявність якоїсь реальної небезпеки і у випадках порушення меж , підкреслюю - лише меж приватної власності .

А ще ж може бути , що і хазяїн подврір'я підігрітий градусом міг бути . Якраз у тому стані негативного збудження , коли найменша крапля додаткового негативу , як ото заблукавший гість , призводить до вибуху емоцій у вигляді - вила в руки .

Такшо на теє і існують слідчі - н-ай одробляють зарплатню .

Надодачу - після подій сторічної давнини , коли комуняцькі банди перейщли межу , порушили , як зара модно казати , червону лінію , очікувати зара , від узагальненого громадянина України якоїсь поваги та навіть і глибокого розуміння слова приватна власність - марна справа .

Це бажано розуміти апріорі , що-би позбавитись від нездійснених сподівань .   А от чі слід апріорі винищувати кожного і без розбору порушника меж приватної власності , я не впевнений . Тобто - мать лише за якихось узгоджених суспільством умов .
   
Обидва хати продадуть, а слідчий шкоду купить на євро-номерах.

Це теж Україна...
   
Це теж Україна...
Саме так.
   
Не знаючи всіх нюансів, важко прийняти чиюсь сторону. Можливі наступні варіанти:
1 дійсно помилився
2. Прийшов на блядство, а чоловік виявився дома
3. Хотів щось вкрасти з подвір'я
Зазвичай за спробу вкрасти щось дрібне вила не отримують, скоріш за все чоловіка заіпало відганяти чергу тих, кому в яйцях свербить
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія