Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Грынив утром выдал новые штабные рейтинги, где Педро

Остает от ZE буквально на 3%-4%

Такую же казивку получили главы р-ов и ЦВК

В суды дали жесточайщую вказивку, чтобы никаких жалоб не принимали, кто осмелитсья проигнорить - с вещами на выход

Страна готова к выборам, ахуетькричалигости
   
Чет мне сдается что хер кто будет его слушать
Вне зависимости сколько он себе нарисует он сбитый летчик, а фракция его в раде хромает на все свиные рульки.
   
Аби не реваншист!
   
петро будет первым
   
Нові фейки від Фейкомаза
   
Чет мне сдается что хер кто будет его слушать
Вне зависимости сколько он себе нарисует он сбитый летчик, а фракция его в раде хромает на все свиные рульки.

А це що , типо " ратиці " російською ?
   
Даже если и выиграет табуретку,  до конца срока не досидит
   
Даже если и выиграет табуретку,  до конца срока не досидит
Спочатку казали, що набере менше Ющенка. Потім, що і в топ-5 не увійде. Потім, що в другий тур не пройде. Потім, що програє другий тур.
Тепер вже кажите, що може виграти, але не досидить?)
   
Остает от ZE буквально на 3%-4%

Такую же казивку получили главы р-ов и ЦВК

В суды дали жесточайщую вказивку, чтобы никаких жалоб не принимали, кто осмелитсья проигнорить - с вещами на выход

Страна готова к выборам, ахуетькричалигости

відчуваєте близкість пройопу виборів.. це правильно  :laugh:
   
якщо це правда то хороша інформація
юлька технічно нейтралізується прихильники певної політсили... а з понеділка будуть інформаційно мочити прихильники певної політсили  у весь ріст
   
Вне зависимости сколько он себе нарисует он сбитый летчик, а фракция его в раде хромает на все свиные рульки.

Приятно жить в иллюзиях и с апломбом выдавать желаемое за действительное.  Но потом с реальностью всё-таки придется смириться.
Порошенко выиграет выборы
   
Чет мне сдается что хер кто будет его слушать
Вне зависимости сколько он себе нарисует он сбитый летчик, а фракция его в раде хромает на все свиные рульки.

чьот мну здається шо Спорт ні в штабі ні в ЦВК не працює
   
єто бонба или еще нет?
   
Приятно жить в иллюзиях и с апломбом выдавать желаемое за действительное.  Но потом с реальностью всё-таки придется смириться.
Порошенко выиграет выборы

Ну виграє ( в лапках ) , і як це його врятує ? Карма ж безжалістна до довбойобів ( с)
   
Приятно жить в иллюзиях и с апломбом выдавать желаемое за действительное.  Но потом с реальностью всё-таки придется смириться.
Порошенко выиграет выборы

Вам видимо виднее

Выиграть он их в принципе не может. Он бы во втором туре проиграл даже Бойко. Это если не с потолка считать а изучить социологию.

Нарисовать он их себе теоретически может, но это ж он на сам будет делать, а здействует тысячи людей

А учитывая что из 10 украинцев 7 ему категорически не доверяют то абсолютно точно что фальшак сольют его же исполнители

Вариант стать нелегитимным презом раскрутит маховик протестов.

А дальше два варианта, или мочить протест или бежать

В первом варианте Чаушеску стайл

Во втором условный Ростов
   
чьот мну здається шо Спорт ні в штабі ні в ЦВК не працює

Спорт знаком с многими персонажами из реальной политики

   
Пєтя це клоун іллюзіоніст. Який показує фокуси, бреше, використовує різні технології, витрачає на це гроші ( зараз вже бюджетні) для того щоб дірватися відносно законно по іллюзії до табуретки.
Якщо не зможе відносно законно то дірветься нахрапом і буде демонструвати ідіотам, тупим ідіотам інакше не скажеш, ці самі фокуси створюючи іллюзію Європейської країни, яким хуйло "мєшаєт".
   
здавалося  пан на100йка  більш розума і розважлива особа  :)
   
Нові фейки від Фейкомаза

 :weep:
   
Вам видимо виднее

Выиграть он их в принципе не может. Он бы во втором туре проиграл даже Бойко. Это если не с потолка считать а изучить социологию.

Нарисовать он их себе теоретически может, но это ж он на сам будет делать, а здействует тысячи людей

А учитывая что из 10 украинцев 7 ему категорически не доверяют то абсолютно точно что фальшак сольют его же исполнители

Вариант стать нелегитимным презом раскрутит маховик протестов.

А дальше два варианта, или мочить протест или бежать

В первом варианте Чаушеску стайл

Во втором условный Ростов
-------------------

в титрадку

настойка, кому ник передал?
   
-------------------

в титрадку

настойка, кому ник передал?

Еще никому. Я еще я. Но если победит Зе я уйду отсель.   Но ник не отдам никому, попрошу модера удалить
   
Еще никому. Я еще я. Но если победит Зе я уйду отсель.   Но ник не отдам никому, попрошу модера удалить

а Ви за Зеленського будете голосувати?
   
 (tu)  хорошие рейтинги, правдивые.
   
-------------------

в титрадку

настойка, кому ник передал?

А в чому він не правий ? Цілком реальна перспектива будь -якого умовного політика " N" , за існуючих умов і розкладів . Постав туди хоч Педру , хоч Зелю , хоч самого Хуйла  з Маргарет Течер .
   
Выиграть он их в принципе не может.
Вот это и есть апломб.

Дальше не читал
   
Спорт знаком с многими персонажами из реальной политики

нам достатньо одного знайомства з його тестьом дідом іудом морозом  :weep:
   
здавалося  пан на100йка  більш розума і розважлива особа  :)

Если хотите возражать - аргументируйте с чем вы конкретно не согласны
Комменты уровня КГ и АМ мне безразличны

   
а Ви за Зеленського будете голосувати?

опять пропетляє
ющенка за мєлкі грішки він не підтримав, ну і получив і макаку і януковича  :weep:
   
Вот это и есть апломб.

Дальше не читал

Ну тогда раскажи как он их может честно выиграть
   
а Ви за Зеленського будете голосувати?

Нет, я за правого кандидата, увы непроходного
   
Вам видимо виднее

Выиграть он их в принципе не может.
Навіщо видавати бажане за істину? Та ще й "у прінціпє"? Якому саме?
   
Ну тогда раскажи как он их может честно выиграть

"штирлиц знал что запоминается последняя фраза" (с)

так і в його електорату проходить мобілізація протів надоєвшого тупого блазня, і якраз перед 2 туром буде максімум :good:
   
Ну тогда раскажи как он их может честно выиграть

я вважаю, що хто б не виграв ці вибори, він виграє їх чесно, бо сфальшувати в Україні вибори вже неможливо за визначенням,
соціологія показує, що в другий тур мають шанси вийти Зеленський, Порошенко та Тимошенко,
будь хто з них може чесно виграти ці вибори без всяких фальшувань
   
Ну тогда раскажи как он их может честно выиграть
Выйти во второй тур с зюзиком
   
Нет, я за правого кандидата, увы непроходного

дякую за відповідь
   
А, и чтоб два раза не вставать и не пояснять вам откуда данные которым я наиболее доверяю вот:

   
Выйти во второй тур с зюзиком

Я ж писал, ты зря не читал. Он проигрывает всем в первой пятерке включая Бойко



Останнє редагування: 30 березня 2019 11:35:40 від na100ika
   
я не бачу варіантів, як в сучасній Україні можна сфальшувати результати вибори таким чином, щоб це ніхто не помітив та щоб підмінити при цьому переможця,
такого просто не може бути,
дрібні фальшування будуть, як і завжди, але такі, щоб вплинули на результат - ні
   
Я ж писал, ты зря не читал. Он проигрывает всем в первой пятерке включая Бойко

в тебе - устаревша інформація
   
Фантамаз, хватит выдумывать (с) pravda
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія