Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Сьогодні рейтинг у головЗебiла найбільший в історії, а завтра

а завтра він почне падати і падати, все  швидше і швидше...
пересічні прихильники певної політсили дуже  невдячні сотворіння, через півроку вони будуть його люто ненавидіти
   
Процитую:

"Сьогодні свято входження Ісуса Христа до Єрусалиму.
Багато хто знає біблійну історію про те, як радів народ, коли Ісус в’їжджав на віслюку до Єрусалиму. Як Йому кричали “Осанна!” та кидали під ноги одяг та пальмове гілля ті самі люди, які вже через декілька днів, не дочекавшись омріяних див, дармової їжі, зцілення та швидких перемог, вимагали Його розіп’яти.

Ця історія свідчить про марність, нестійкість та умовність людських уподобань та симпатій натовпу, які за лічені дні можуть перетворитися на роздратування і лють."
   
бульбашка як швидко надувається
так швидко і лопається.
   
при владі Зе мо і мене хтось із їхньої кумпанії прочитає і якийсь приз за волю до перемоги виділить. B-)
   
Зелен-Месія -
Замість Лиходія!
Чи ото навпаки -
Християни-кріпаки:
До Єрусалиму все-таки -
Добрались - щоб воскресити Надію:
Пародію на розп'яття Повії!
   
при владі Зе мо і мене хтось із їхньої кумпанії прочитає і якийсь приз за волю до перемоги виділить. B-)
От не тіштеся, для вас ній не зміниться, після свят на Польщу. Ну хіба може субсидію заберуть
   
Я тут ще три тижні написав, що ви порошки не розумієте головного, це не рейтинг Зе, це антирейтинг "колективного антиПетра". А рейтинг самого Зе - 7-9%.
   
при владі Зе мо і мене хтось із їхньої кумпанії прочитає і якийсь приз за волю до перемоги виділить. B-)
вони українською не володіють
   
Нема рейтингу Зе, не буде Пе, не буде рейтингу й у Зе.
   
а як не буде?
   
а завтра він почне падати і падати, все  швидше і швидше...
пересічні прихильники певної політсили дуже  невдячні сотворіння, через півроку вони будуть його люто ненавидіти

Так від тепер тільки вниз.
   
наприклад цієї зими субсидій  не буде і долар по 80, уявляю стогін і прокльони прихильники певної політсили
   
порохофіли стають зрадо#бами  :gigi:
   
Хай прихильники певної політсили грошики Коломойському і Co. збирають  :lol:
   
а завтра він почне падати і падати, все  швидше і швидше...
пересічні прихильники певної політсили дуже  невдячні сотворіння, через півроку вони будуть його люто ненавидіти

Не всі ж х&єсоси. Тобі цього не зрозуміти.
   
наприклад цієї зими субсидій  не буде і долар по 80, уявляю стогін і прокльони прихильники певної політсили

Подивись на рейтинг Зе в грудні 2018  - це було 8%. Ось таким він буде в грудні 2019.
   
Нема рейтингу Зе, не буде Пе, не буде рейтингу й у Зе.
Про це казали політологи.
На наступний день після обрання - мінус 40 відсотків.
   
бульбашка як швидко надувається
так швидко і лопається.
это как у пеци с 54% было    (tu)
   
а завтра він почне падати і падати, все  швидше і швидше...
пересічні прихильники певної політсили дуже  невдячні сотворіння, через півроку вони будуть його люто ненавидіти
Завтра наступит прозрение и похмелье, и как следствие жёсткий бодун
   
порохофіли стають зрадо#бами  :gigi:

Я про це писав 3 тижні тому. Зараз треба буде витягувати їхні рохкання про зрадо&обство.   :laugh:
   
Так було з усіма президентами - їхня партія на наступних після президентських парламентських виборах отримувала менше, ніж він мав у 1 турі
Результат бпп був у 2,5 рази меншим, ніж у пороха особисто, теж саме у ндп, заєду, нашої україни, і навіть пр
так, скоріше, буде і цього разу
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія