Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

18+ общественный транспорт в Казахстане :gigi:

у казахів таке волося?
схоже на кітай

це ще інтелігентно  Москві в Метро з ранку жорстокіше було-пускали вперед 140 кілограмового колегу і він з разгону робів місто ще для трьох пяти входячіх
у того кітайця-казаха нема ні розгону ні ваги ,того він торкается
   
Re: 18+ общественный транспорт в Казахстане  :gigi:

и они спрашивают какого хера мы премся на работу на авто :facepalm:
   
Re: 18+ общественный транспорт в Казахстане  :gigi:

у казахів таке волося?
схоже на кітай
Надпис на автобусі ?
   
він з разгону робів місто
цікавий спосіб побудови міст
   
и они спрашивают какого хера мы премся на работу на авто :facepalm:

я дважды был свидетелем как в тралике давкой выдавливалось окно со всем пакетом  :facepalm1:

в жопу общественный транспорт
   
А я вот 3 дня как из Стокгольма. Много перемещались по городу на общественном транспорте. И поразило даже не то, что он ходит как часы, очень быстро, что на дорогах нет пробок, несмотря на то, что там не только под общественный транспорт выделена полоса, а еще и отдельная полоса для велосипедистов. Самое прикольное — мы никогда не ехали стоя, всегда было место где сесть, причем нас была компания 4 человека, и все всегда ехали сидя.
   
А я вот 3 дня как из Стокгольма. Много перемещались по городу на общественном транспорте. И поразило даже не то, что он ходит как часы, очень быстро, что на дорогах нет пробок, несмотря на то, что там не только под общественный транспорт выделена полоса, а еще и отдельная полоса для велосипедистов. Самое прикольное — мы никогда не ехали стоя, всегда было место где сесть, причем нас была компания 4 человека, и все всегда ехали сидя.
Самий дійовий спосіб боротьби з пробками, до речі. Автобуси відділити від автомобілів.

по буенос-айресівському метро у годину пік висновок зробив. Що якби не придурки, які от все одно хочуть залізти у вагон, який набитий битком, то поїзди б ходили завчасно (а вони ходять у нормальному режимі кожні пару хвилин у годину пік) та всі б їхали нормально.
Ні, блін, є декілька унікумів на кожний потяг, які затримують поїзд на 15-30 секунд, бо залізти все одно спічить. А двері не зачиняються - поїзд не їде. І таким чином збиває увесь графік, який до того ж синхронізований з пригородніми потягами.
   
я дважды был свидетелем как в тралике давкой выдавливалось окно со всем пакетом  :facepalm1:

в жопу общественный транспорт

Так цей останній, судячи з рухів саме в жопу і робив :lol:
   
Re: 18+ общественный транспорт в Казахстане  :gigi:

Утромбовался

зате автобуси гарні
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія