Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

А молодые республики хотят реинтегрироваться?

Ну шо значит - а кто их спрашивает казлов ваще? Они же народные! Был же референдум. Не пойми о чем, но был. А может они с Россией реинтегрироваться хотят? Я думаю, без референдума реинтегрировать нельзя. Всё должно быть по любви. А не по расчету. Не зря же они носят звание народных. Самодержавие, православие, народность... Не, это было уже. Всё херня, давай по новой.
   
Да не хотят они никакой реинтеграции. Снимут санкции - будет и им доля малая.
   
Re: А молодые республики хотят реинтегрироваться?

Россия не хочет их интегрировать. Они бы - с удовольствием.
   
Re: А молодые республики хотят реинтегрироваться?

Давным давно еще в начале 90х один известный российский экономист сказал: слава богу что Донбасс достался Украине - это черная дыра для бюджета любой страны.
   
Давным давно еще в начале 90х один известный российский экономист сказал: слава богу что Донбасс достался Украине - это черная дыра для бюджета любой страны.

Ахмєтов вам аплодує стоячи... :lol:
   
Я не знаю і не буду витрачати власну енергію на з'ясування - чі стартовий позт надрукований з іронією чі якось інакше , але висловлю свої уявлення стосовно тєми , що ті утворення , котрі названі молодими республіками - утворення штучні і мені достатньо , як свідчення штучності тих утворень , що їх двоє і зберігаєцця адмінистративний кордон .

Народні повстання інакше виникають , охоплюють якусь місцину та утримують захоплені території незважаючи на кордони та межі областей , тримаючись виключно на щальності проживання "однодумців" , "одновірців" .

Якими силами утворені ті "республіки" , я друкувати не буду , бо - із пустого у порожнє (с) , але точно - не народні . ))
   
Такое впечатление, что это не народные республики, а деревня с душами, которую один барин другому передает, не интересуясь мнением душ.
   
Ахмєтов вам аплодує стоячи... :lol:
а Ахметов біла діра :shuffle:
   
а Ахметов біла діра :shuffle:

Ага, сверхновий пульсар... :-B
   
Ахмєтов вам аплодує стоячи... :lol:
смисл бізнесів ахметова (і не тільки його) це прибуток собі а  збиток на державу...

Доречі зекоманда зараз те саме робить. Прибуткові вантажні перевезення УЗ - олігархам, збиткові пасажирські на державу.

Петро таке саме робив з Роттрдам+, Фьдорич-бабця з газом....
   
Россия не хочет их интегрировать. Они бы - с удовольствием.

Эх, пойти придется к лысому. В этот синий понедельник.
   
смисл бізнесів ахметова (і не тільки його) це прибуток собі а  збиток на державу...

Не може таке бути, Пинзеник нам казав, що приватизація, це пошук ефективних власників, а ви нам тут  про якесь банальне шахрайство розповідаєте з використанням влади... ;o
   
До речі, Алєзка нам так досі і не відповів, чому не крадуть на підприємствах Ахмєтова... :S
   
Re: А молодые республики хотят реинтегрироваться?

Россия не хочет их интегрировать. Они бы - с удовольствием.

та й україна не дуже горить бажанням
   
та й україна не дуже горить бажанням
це вам з Австрії так здається? -

Окупований Донбас бажають повернути 70% українців

Більше половини українців підтримують повернення окупованих територій на сході держави під контроль України. Про це повідомила директор Фонду “Демократичні ініціативи” Ірина Бекешкіна, презентуючи в Укрінформі результати загальнонаціонально го опитування, проведеного фондом спільно з Центром Разумкова.

“Щодо політичного майбутнього територій “ДНР” та “ЛНР”, то більшість громадян України віддають перевагу варіанту повернення окупованих територій на довоєнних умовах - 54%. Ще 17% бажають, щоб ці території повернулися до України, але отримали більше незалежності від Києва. Варіант автономії у складі України підтримують лише 12% українців, найбільше на Сході, але це лише 23%. На Сході теж діляться думки - між поверненням цих територій на колишніх умовах і поверненням з більшими повноваженнями”, - сказала Бекешкіна.

Водночас вона зазначила, що повернення на колишніх умовах або з більшими повноваженнями підтримується виборцями всіх політичних сил, а от автономію “ДНР” та “ЛНР” найбільше підтримують виборці “Опозиційної платформи - За життя”, це 31%. Серед прихильників цієї партії теж переважає думка, що або ці території повинні повернутися до України на колишніх умовах - 35%, або щоб вони отримали більше незалежності від Києва - 20%.

“Загалом перетворення цих територій на незалежні держави підтримує 5,5% виборців “Опозиційної платформи — За життя”, а входження до РФ - менше 1%”, - додала соціолог.

Загальнонаціональне опитування було проведене Фондом “Демократичні ініціативи” імені Ілька Кучеріва спільно з Центром Разумкова з 13 по 20 червня 2019 року в усіх регіонах України за винятком Криму та окупованих територій Донбасу. Опитано 2017 респондентів віком від 18 років. Теоретична похибка вибірки не перевищує 2,3%. https://www.ukrinform.ua/rubric-ato/2735982-okupovanij-donbas-bazaut-povernuti-70-ukrainciv.html
   
це вам з Австрії так здається? -

Окупований Донбас бажають повернути 70% українців
Більше половини українців підтримують повернення окупованих територій на сході держави під контроль України. Про це повідомила директор Фонду “Демократичні ініціативи” Ірина Бекешкіна, презентуючи в Укрінформі результати загальнонаціонально го опитування, проведеного фондом спільно з Центром Разумкова.

“Щодо політичного майбутнього територій “ДНР” та “ЛНР”, то більшість громадян України віддають перевагу варіанту повернення окупованих територій на довоєнних умовах - 54%. Ще 17% бажають, щоб ці території повернулися до України, але отримали більше незалежності від Києва. Варіант автономії у складі України підтримують лише 12% українців, найбільше на Сході, але це лише 23%. На Сході теж діляться думки - між поверненням цих територій на колишніх умовах і поверненням з більшими повноваженнями”, - сказала Бекешкіна.

Водночас вона зазначила, що повернення на колишніх умовах або з більшими повноваженнями підтримується виборцями всіх політичних сил, а от автономію “ДНР” та “ЛНР” найбільше підтримують виборці “Опозиційної платформи - За життя”, це 31%. Серед прихильників цієї партії теж переважає думка, що або ці території повинні повернутися до України на колишніх умовах - 35%, або щоб вони отримали більше незалежності від Києва - 20%.

“Загалом перетворення цих територій на незалежні держави підтримує 5,5% виборців “Опозиційної платформи — За життя”, а входження до РФ - менше 1%”, - додала соціолог.

Загальнонаціональне опитування було проведене Фондом “Демократичні ініціативи” імені Ілька Кучеріва спільно з Центром Разумкова з 13 по 20 червня 2019 року в усіх регіонах України за винятком Криму та окупованих територій Донбасу. Опитано 2017 респондентів віком від 18 років. Теоретична похибка вибірки не перевищує 2,3%. https://www.ukrinform.ua/rubric-ato/2735982-okupovanij-donbas-bazaut-povernuti-70-ukrainciv.html

Как думаете, сколько процентов украинцев будет за возврат дыры, если в вопросе будет описано, какой ценой произойдет этот возврат и к каким последствиям приведет?

Я например не встречал никого, кто хотел бы вернуть Дыру всего лишь после 5 минут моей политинформации. Даже если сначала хотели вернуть. Поэтому, считаю все эти опросы туфтой
   
Как думаете, сколько процентов украинцев будет за возврат дыры, если в вопросе будет описано, какой ценой произойдет этот возврат и к каким последствиям приведет?

Я например не встречал никого, кто хотел бы вернуть Дыру всего лишь после 5 минут моей политинформации. Даже если сначала хотели вернуть. Поэтому, считаю все эти опросы туфтой
відповідь на ваше питання є в процитованому вами
   
Окупований Донбас бажають повернути 70% українців

А сколько донбасян желают? Может они и не желают вовсе. Референдум об отделении был? Был. Теперь давай референдум о воссоединении.
   
А сколько донбасян желают? Может они и не желают вовсе. Референдум об отделении был? Был. Теперь давай референдум о воссоединении.
хто не бажає може за спрощеною процедурою їхати на схід аж до Владивостока
   
Как думаете, сколько процентов украинцев будет за возврат дыры, если в вопросе будет описано, какой ценой произойдет этот возврат и к каким последствиям приведет?

Я например не встречал никого, кто хотел бы вернуть Дыру всего лишь после 5 минут моей политинформации. Даже если сначала хотели вернуть. Поэтому, считаю все эти опросы туфтой
Со Шварцнеггером в кино тоже не спорят особо, а если у него в руках оружие, то вообще не спорят. Тут все зависит от твердости аргументов. 
   
Хочуть .не хочуть не мае ні якого значеня--Рашка нічого не повертае ,лише коли вона при смерті.
Зараз Україна нічого не отримае
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія