Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

гра престолів, 8 сезон

Re: гра престолів, 8 сезон

Мені незрозуміло, чому вона відразу не атакувала Червоний Кіп (чи як там українською). Адже там стояла Серсі і споглядала це все. Могла б підлетіти і спалити її за секунди. А замість палила невинних людей.
Може почала шукати підкладений "шалений вогонь", щоб дати зрозуміти своїм, що це пастка.
   
Re: гра престолів, 8 сезон

Теоретично можна би було так зробити. Але потім все одно треба було би заходити в кожну хату і розміновувати. І не знати, як би сприйняли її містяни, чи не були би ворогонаставлені до неї. А це страта часу і страта в своїх людях.

Американцям також не захотілося заходити в кожну японську хату і пацифікувати японців. Вони вирішили усмирити всіх зразу і відразу, спалюючи їх двома атомними бомбами.
Нащо взагалі заходити в кожну хату?  Це феодальне суспільство - еліта живе окремо, селяни та міщани також. Таргарієни століттями правили з Червоного замку взагалі не спускаючись до "черні". Нащо Деєнеріс лазити по якомусь Блошиному кінці?  Та хай живуть як хочуть, аби під ногами не плутались. Нє, давайте їх "розмінуємо"...на тамтой світ. Нащо такі піддані, якщо вони не "люблять" Дені. Шикарна логіка.
Я не перестають дивуватися величезній кількості дурацьких теорій, які будують глядачі серіалу, а раніше і читачі, якщо в Мартина все достатньо логічно і передбачувано.
   
Re: гра престолів, 8 сезон

Я не перестають дивуватися величезній кількості дурацьких теорій, які будують глядачі серіалу, а раніше і читачі, якщо в Мартина все достатньо логічно і передбачувано.
Так, теорій є багато.
Побачимо, чим це все закінчиться, і як це розвяжуть в останній серії.
   
Re: гра престолів, 8 сезон

у денні після прибуття у вестерос було безліч можливостей здобути перемогу,  не спалюючи місто

залізний флот можна було б запросто спалити за одну ніч:
скорпіономи стріляють прицільно, що неможливо вночі - а дракон влаштовує коврове бомбардування всіього залива, тут темрява не заважає

всі околиці королівської гавані віддати на відкуп дотракійцям для самохарчування - скільки їх було відпочатку? 50 тис? для міцної облоги досить
і чекати коли місто саме здасться через голод

а геніальний план захопити порожню фазенду ланістерів, доки ті громили їх союзників тірелів та дорн - це жесть
при тому маючи унікальні можливості для розвідки з допомогою драконів - це ж можна контролювати всі переміщення ланністерової армії і розбити її далі від столиці

не було у денні стратегів, і сама вона амбітна самовпевнена дурепа
тож не треба приписувати їй геніальну прозорливість  і здатність в одну мить озаріння нібито розкрити коварні замисли ворога і пенрешкодити їм спалінням міста
   
Re: гра престолів, 8 сезон

А як вам така теорія?

Денеріс не їла, не тому, що переживала, а тому що знала, що Варіс хоче її отравити.

І вона не зійшла з розуму, палючи місто, а шукала вогонь, який приготувала для неї Серсея.
А дзвони, це була пастка, щоб заманити військо Денеріс в місто і спалити.

Тому вона не повірила Тиріону, який казав про дзвін.

Показати зображення...

А слабо было в этом случае приказать всем жителям сдавшегося города покинуть его и тогда уже сжечь, если она боялась ловушки? Вместо этого она жгла всех, включая свои войска. Логики в этом нет, а вот в том, что она решила править 7-ю Королевствами с помощью страха, такого страха, которого даже ее сумасшедший отец не вызывал (он только собирался сжечь город диким огнем), логика присутствует.

Останнє редагування: 17 травня 2019 13:42:49 від igol
   
Re: гра престолів, 8 сезон

Не розумію, чому виникають питання "навіщо Дейнеріс спалила місто з людьми". Просто вона показала всьому Вестеросу хто у домі Таргаріан.
   
Re: гра престолів, 8 сезон

джон хоч і таргарієн, але йому безумство не загрожує тому що він не плод інцесту
дефектні гени зазвичай рецесивні і проявляються лише тоді, коли той самий дефектний ген успадковано і від батька, і від матері
ймовірність такого (зустріч двох дефектних генів) підвищується у разі шлюбу між близькими родичами
тож у джона переважить домінантний здоровий ген старків
   
Re: гра престолів, 8 сезон

Ну шо там, Джон відрубає голову Дейнеріс?
   
Re: гра престолів, 8 сезон

Не розумію, чому виникають питання "навіщо Дейнеріс спалила місто з людьми". Просто вона показала всьому Вестеросу хто у домі Таргаріан.

Але час безумних королів минув ще на початку серіалу...
Ну показала, ок. Далі покажуть їй.
   
Re: гра престолів, 8 сезон

ні, лист був у кадрі, у листі було саме про таємницю джона

цікаво, хто адресати

так ти ж написала, шо багато листів він понаписував. в різних цілком може бути, шо різне і понаписував різним адресатам.
ато якжеж будуть фанати жити без інтриги? так ще й знову ж таки - яка мусить виявитися повністю брутальною від персонажа, але він все одно буде виправданий фанатами за це, тому шо - ну в нього мусять бути причини бути брутальним - хтось зобідив колись, вбив родича, отруїв бабусю, ну ви там потім знайдете, чому він не може зупинитися бути брутальним брехливим злочинцем.

Останнє редагування: 17 травня 2019 17:19:57 від Vera
   
Re: гра престолів, 8 сезон

Ну шо там, Джон відрубає голову Дейнеріс?
скоріше ар*я
   
Re: гра престолів, 8 сезон

Ну шо там, Джон відрубає голову Дейнеріс?

всі вже чекають розв'язки.
   
Re: гра престолів, 8 сезон

скоріше ар*я

Джон. А потім всіх пошле і піде з Ради трону на север
   
Re: гра престолів, 8 сезон

у денні після прибуття у вестерос було безліч можливостей здобути перемогу,  не спалюючи місто

залізний флот можна було б запросто спалити за одну ніч:
скорпіономи стріляють прицільно, що неможливо вночі - а дракон влаштовує коврове бомбардування всіього залива, тут темрява не заважає

всі околиці королівської гавані віддати на відкуп дотракійцям для самохарчування - скільки їх було відпочатку? 50 тис? для міцної облоги досить
і чекати коли місто саме здасться через голод

а геніальний план захопити порожню фазенду ланістерів, доки ті громили їх союзників тірелів та дорн - це жесть
при тому маючи унікальні можливості для розвідки з допомогою драконів - це ж можна контролювати всі переміщення ланністерової армії і розбити її далі від столиці

не було у денні стратегів, і сама вона амбітна самовпевнена дурепа
тож не треба приписувати їй геніальну прозорливість  і здатність в одну мить озаріння нібито розкрити коварні замисли ворога і пенрешкодити їм спалінням міста

 (tu)
   
Re: гра престолів, 8 сезон

а виправдання спалення жінок і дітей тим що так зруйнували коварні плани серсеї прикритись цими жінками і дітьми - то взагалі жесть
сепари ж також прикривались жінками і дітьми: бабки перед вояками, гармати у дворі дитсадка
за цією логікою, щоб зруйнувати коварні плани сепарів, треба було розїбашити з гармат всіх цих жінок і дітей
є жінки та діти у якості щита - є проблема; нема жінок і дітей у якості щита - немає проблеми (\с\, батько народів)
   
Re: гра престолів, 8 сезон

   
Re: гра престолів, 8 сезон

Глядя на все это, понимаешь, что кхал Дрого еще не плохо отделался
   
Re: гра престолів, 8 сезон

Але час безумних королів минув ще на початку серіалу...
Ну показала, ок. Далі покажуть їй.

У стилі автора було б щоб у кінці померли взагалі всі, і вестерос залишившся без жодної живої душі.
   
Re: гра престолів, 8 сезон

Вау, які пристращі.
Та все буде добре, або всі помруть або Дейнеріс об*єднається з Лейнеріс
і нарешті увімкнуть світло. Бо я вже задовбався вимикати його в кімнаті,
щоб розгледіти хоч щось із того як вони там бьються та пхаються :lol:
   
Re: гра престолів, 8 сезон

Вау, які пристращі.
Та все буде добре, або всі помруть або Дейнеріс об*єднається з Лейнеріс
і нарешті увімкнуть світло. Бо я вже задовбався вимикати його в кімнаті,
щоб розгледіти хоч щось із того як вони там бьються та пхаються :lol:

так це просто економія на ресурсах продуцентам - а фанати і так гроші платять за просмотр, хуч там яка якість картинки буде. головне, шоби були присутні основні інгрідієнти ось всього цього.
   
Re: гра престолів, 8 сезон

А чого ніхто не каже, що Дені просто виконала останню волю покійної жени Місандеї (дракаріс!)
   
Re: гра престолів, 8 сезон

Вау, які пристращі.
Та все буде добре, або всі помруть або Дейнеріс об*єднається з Лейнеріс
і нарешті увімкнуть світло. Бо я вже задовбався вимикати його в кімнаті,
щоб розгледіти хоч щось із того як вони там бьються та пхаються :lol:

Ну звиняйте, там пізня осінь чи навіть початок зими
Та й ЛЕД- лампочки ще не вигадали, як і електрику
А свічки - річ дорогезна
   
Re: гра престолів, 8 сезон

А чого ніхто не каже, що Дені просто виконала останню волю покійної жени Місандеї (дракаріс!)

читала версію, що Місандея під час перебування у полоні могла чути, наприклад, обговорення планів заманити Дейнеріс у пастку в місті.

Саме дому перед стратою скомандувала "дракаріс"

Взагалі-то цілком логічно, що міг бути якийсь запасний план на випадок, якщо не вдасться поцілити у дракона гарпуном.
   
Re: гра престолів, 8 сезон
Tom

Джон таки заріже тьотю Дені і поїде на північ. Дрогон забере тільце Дені, покладе на багаття разом з Арьєю та її білою кобилою, підпале, з того підпалу вилізе біла дракониха, вони разом спалять к є@ням всі рештки ветероса
   
Re: гра престолів, 8 сезон

не підтримую версії, що спалення міста вчинено задля запобіганню пастки і отже трохи відбілює дейнеріс

по-перше, ніхто не заважав денні спалити флот, зруйнувати стіни, вщент знести червоний замок - це повністю знешкодлює супротивника, а далі вибір чи залишити місто, чи скомандувати громадянам покинути місто до того як воно буде спалене, чи інші варіанти

по-друге, денні ж сама прямим текстом розкрила джону свою мотивацію: раз я не бачу любові, то буду викликати страх
і джон, і тіріон, і інші знали, що буде розправа, страшна розправа над містом, але продовжували сподіватись на диво, що денні задовольниться здачею міста
дива не сталось
денні - безумна донька безумного короля

і нічого виправдовувати, що вона нібито шукала сховища зеленого вогню
це спростовують кадри, коли вулицею біжить переляканий натовп жінок і дітей - а  їх наздоганяє дракон і випускає вогонь вздовж вулиці з усім людом
на вулицях же не розлито зелений вогонь, га?
у цьому випадку спалювались саме люди, жінки з дітьми
   
Re: гра престолів, 8 сезон

Та не було ніякої пастки.
Вже кілька разів в серіалі розповідали, що по всьому місті з часів таргарієна короля закладено багато вибухівки.
Доця просто ефектно завершила справу свого татка.
   
Re: гра престолів, 8 сезон

ось так має бути



все інше  - тлєн  :king2:
   
Re: гра престолів, 8 сезон

ось так має бути

Показати зображення...
все інше  - тлєн  :king2:
:clapping:
у мене також є рудий котик :)
   
Re: гра престолів, 8 сезон

Посмотрел последний эпизод. Скажем так, неожиданный поворот. Рассказать кто сядет на трон?
   
Re: гра престолів, 8 сезон

Посмотрел последний эпизод. Скажем так, неожиданный поворот. Рассказать кто сядет на трон?

Ні, ні, ні, ні в якому разі, просто кричи слово бімба і кажи що ти самий розумний :bomb:  :crazy_pil:  :lol:
   
Re: гра престолів, 8 сезон

Та вже на фан сайтах горять пукани)
Злитий сценарій підтвердився на всі 100%

Сценаристи такий серіал всрали то...
   
Re: гра престолів, 8 сезон

Бран король 7ми королевств :king2:

Мощное зрелище

Дэни зарезал Сноу
   
Re: гра престолів, 8 сезон

Бран король 7ми королевств :king2:
6-ти
   
Re: гра престолів, 8 сезон

Посмотрел последний эпизод. Скажем так, неожиданный поворот. Рассказать кто сядет на трон?

Дехто в цьому треді вгадав вірно :).

А взагалі остання серія, напевно, найгірша за всі 8 років. Сценаристи взагалі тупо з"їхали з теми. Дуже розчарована кінцівкою.
   
Re: гра престолів, 8 сезон

Мені  сподобалися в цій серії лише тварини - реакція дракона і реакція вовка.
   
Re: гра престолів, 8 сезон

https://youtu.be/6AZEEM5Dg6c

Один з героїв, про котрого забули фільмачі

   
Re: гра престолів, 8 сезон

Та нормально.  Зате в Вестеросі тепер виборна монархія. Така собі "Священна Андальська Імперія" :)
Я б все-таки останнього Тарга прибив- від них одні проблеми.
   
Re: гра престолів, 8 сезон

зачем я на этот бред потратила столько времени?
после пятого/шестого сезона можно было не смотреть
с книгой и рядом не стояло

тут у нас своя игра престолов, битва за неограниченную власть только начинается
   
Re: гра престолів, 8 сезон

А мені здаєтсья, що це нєхілий заділ на сиквел
   
Re: гра престолів, 8 сезон

А мені здаєтсья, що це нєхілий заділ на сиквел

повідомляють, шо нібито запланували такий, де події відбуваються ще на тисячі років раніше на тому ж місці. і шо нібито наомі уоттс дала згоду там грати. але коли це буде - не знають.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія