Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Сова..

Сова..

Біля нашого будинку ось вже років з 20 поспіль сова виводить совенят... Коли в окрУзі щось трапляється страшне (то дитину у дитячому садочку нянічка зварила, то дитина випускного класу у Дніпрі втопилася..), то всі це спихають на сову, яка надмірно активно пищить ночами під вікнами.
Днів три тому сова прилітала і до мене - всідалася на штангу від шворок для білизни і жалілася своїм жалібним писком мені на своє тяжке життя... Я вилетіла на писк на балкон і встигла на неї роздивитися. Величезна сова (сантиметрів 35-40 висотою над жердиною) з білою грудкою, кремовою спинкою і великими накладними кругами навколо очей. Того ж вечора я спостерігала таку картину: сидить ця пищалка на берЕзі у нас під вікнами і пищить, а на кожен її писк із садочка їй відповідає щось таке ніби механічна дитяча іграшка собачка і видає 3-4 рази "гав". Я спочатку думала, що то сторож садочка в кої то вєкі приперся на роботу з собачкою декоративної породи. Я її не бачила, а тільки чула той монотонний гавкіт. Коли ж той гавкіт хлопаючи крильми, перемістився на березу до цієї пищащої сови, я зрозуміла, що то була за "собачка".

Подумувала вже над тим, як їх спугнуть, щоб вони тут не пищали, бо увечері це просто жах - не заснути, поки вона не перепищить, а це починаючи десь із 8-ї вечора і до 1-ї години ночі. Сина запитала, щоб стрельнув холостим, він посміхнувся і сказав, що це не серйозно...


Сьогодні, кілька хвилин тому... Сова пищить собі десь далеченько.. Під нашим під*їздом щось так добряче рвонуло, що здригнувся увесь будинок і спрацювала сигналка. Люди хто надвір повискакував, хто з вікон почав виглядати і перегукуватися.. Я одразу після хлопка виглянула з балкона - ніхто не відбігав нікуди, і взагалі надворі ніякого двіжняка не було. Запаху газу ніби немає, але потягнуло сіркою і димова хмара стояла пооддаль будинку. Сміливці з нашого підїзду взяли ліхтарики і пішли подивитися, що то було. З*ясували, що то хтось рвонув потужну петарду, та й заспокоїлися.

А сова як пищала, так і пищить...
   
Re: Сова..

У нас у дворі гірші справи
Є дві дворові собаки, одна без однієї передньої лапи, їх двірничиха годує, ну і ми виносимо, що в кого залишається щоб не викинути...
А двір закритий парканом з двох боків, з третього відкритий - там серйозна держустанова поруч і неможливо відгородитися
і от вночі прибігають з того боку до паркану різні бродячі пси, а з боку двору наші значить дві шавки і всю ніч (!!!) одна зграя люто перегавкується з іншою через той чортів паркан
   
Re: Сова..

У нас у дворі гірші справи
Є дві дворові собаки, одна без однієї передньої лапи, їх двірничиха годує, ну і ми виносимо, що в кого залишається щоб не викинути...
А двір закритий парканом з двох боків, з третього відкритий - там серйозна держустанова поруч і неможливо відгородитися
і от вночі прибігають з того боку до паркану різні бродячі пси, а з боку двору наші значить дві шавки і всю ніч (!!!) одна зграя люто перегавкується з іншою через той чортів паркан
:facepalm:  Вау! Я думала, що тільки у мене таке жахіття. Ось вже 0:52 - сова вже перепищала. Або полетіла, або спить і в ус не дує, що через неї люди мучаться.  :gigi:
   
Re: Сова..

Біля нашого будинку ось вже років з 20 поспіль сова виводить совенят... Коли в окрУзі щось трапляється страшне (то дитину у дитячому садочку нянічка зварила, то дитина випускного класу у Дніпрі втопилася..),
блд у мене дежавю.


уже колись це читав  :S
   
Re: Сова..

блд у мене дежавю.


уже колись це читав  :S
писала. Сьогодні було продовження - бомбануло так, шо ледь не вср...
   
Re: Сова..

У нас цвіркуни так гарно вечорами під вікнами цвіркотять :good:
   
Re: Сова..

писала. Сьогодні було продовження - бомбануло так, шо ледь не вср...
а ну тоді норм.
А шо треба? Здихатися сови?
   
Re: Сова..

а ну тоді норм.
А шо треба? Здихатися сови?
ДА!!! Чомусь згадався жарт: від тарганів будинок врятує лише пожежа.
   
Re: Сова..

ДА
а фулі там думати.
вдень найти де вони живуть, залізти зняти їх нафуй, і кудись вивезти к фуям подалі.
   
Re: Сова..

на самий крайняк позичити десь тепловізора і постріляти по ним із воздушки. Може злякаються і с'іпуться.
   
Re: Сова..

а фулі там думати.
вдень найти де вони живуть, залізти зняти їх нафуй, і кудись вивезти к фуям подалі.
Не знайти. Поряд приватний сектор, садочки, школи, багатоквартирні будинки. Тут все кучно - не обдивлятися ж усі дерева.

Але сова афігєть, яка красіва!!  (tu)
   
Re: Сова..

на самий крайняк позичити десь тепловізора і постріляти по ним із воздушки. Може злякаються і с'іпуться.
:cray: я синові натякала - не хоче. Котятник на таке не піде.
   
Re: Сова..

Але сова афігєть, яка красіва!!  (tu)
з великими цицьками? (tu)
   
Re: Сова..

:cray: я синові натякала - не хоче. Котятник на таке не піде.
від воздушки їм нічо не станеться.
Я по воронам фуярив і їм хоть би хни
   
Re: Сова..

від воздушки їм нічо не станеться.
Я по воронам фуярив і їм хоть би хни
та мова ж не про шкоду їм. Він взагалі не хоче птахів мучити.
   
Re: Сова..

та мова ж не про шкоду їм. Він взагалі не хоче птахів мучити.
ну ше варіант купили феєрверк - таку трубку, із якої вилітають салютини по одній із дальністю десь метрів 20-30.
Сама можеш постріляти побігати за нею вночі :D
   
Re: Сова..

Як нам не важко, мусимо співіснувати з тваринами. Якби їх не стало, не стало тих звуків, ми б бажали, аби то повернулося. Чомусь так думаю.
     Моя собака надумала спати у мене під вікном. На відмостці. Навіть у ночі з приморозками весною.
Зараз вікно відкрите. Буває яаак гавкне! Вівчарка ж, тому уявіть її голос і мій стрибок на ліжку.
   
Re: Сова..

на самий крайняк позичити десь тепловізора і постріляти по ним із воздушки. Може злякаються і с'іпуться.

Я тобі постріляю! :punish:
   
Re: Сова..

Добридень! Хочу дізнатися як приготувати сову. Давайте в цій темі ділитися посиланнями на хороші рецепти (с)
   
Re: Сова..

 :girl_were: Виделки геть від сови!!!
   
Re: Сова..

Если есть птенцы, значит есть и совец.
А светом отпугивать ?
   
Re: Сова..

:girl_were: Виделки геть від сови!!!

а в чому проблема? це ж дічь, он як курочка
   
Re: Сова..

в принципі тре десь позичити лисицю, і вона з совою розбереться
   
Re: Сова..

а в чому проблема? це ж дічь, он як курочка

Сови у Червоній книзі. :beee:
   
Re: Сова..

Сови у Червоній книзі. :beee:

Тоді лисиця все зробить за нас
   
Re: Сова..

Є такий канал на ютюбі Yoll.
Це тітка -аеродромний орнітолог з Москви. То в неї вдома живе хвілін жіночої статі і купа сичів. Вона колись пускала відео як ті сичі токують , бльооо, фільм жахів .  :gigi:
   
Re: Сова..

та мова ж не про шкоду їм. Він взагалі не хоче птахів мучити.
Правильный человек
   
Re: Сова..

У нас зрізали ялинки де сови збирались, вони і пішли в інше місце. Мабуть поряд десь такі дерева. Дивно але вони перебрались за місто, хоч поряд були ще ялинки.
   
Re: Сова..

У нас зрізали ялинки де сови збирались, вони і пішли в інше місце. Мабуть поряд десь такі дерева. Дивно але вони перебрались за місто, хоч поряд були ще ялинки.
X(  ялинки!!!
   
Re: Сова..

в принципі тре десь позичити лисицю, і вона з совою розбереться
лисиця літати не уміє. Це місто, а не село. А в селі у нас лисиця живе - бере барєр висотою 2 метри. Але в селі сов немає. Не вощити ж мені її туди-сюди.
   
Re: Сова..

Надувні яскраві кульки почепити на дерево, щоб мотилялись, сова з'їпеться.
   
Re: Сова..

всю ніч (!!!) одна зграя люто перегавкується з іншою через той чортів паркан
Наче на фупі.
   
Re: Сова..

Надувні яскраві кульки почепити на дерево, щоб мотилялись, сова з'їпеться.
гілки їх полопають швидко. Але ідея непогана!!! Понадувати їх і залишити у себе в балконі і як тільки набоизиться сова на найкоротшу відстань, полопать їх - може шум хлопків її відвадить. Накрайняк, привязати їх на ніч до шворок для білизни - нехай болтаюцця до ранку.
   
Re: Сова..

Але ідея непогана!!!
   
Re: Сова..

гілки їх полопають швидко. Але ідея непогана!!! Понадувати їх і залишити у себе в балконі і як тільки набоизиться сова на найкоротшу відстань, полопать їх - може шум хлопків її відвадить. Накрайняк, привязати їх на ніч до шворок для білизни - нехай болтаюцця до ранку.
це кому поради? ;o
   
Re: Сова..

Добридень! Хочу дізнатися як приготувати сову. Давайте в цій темі ділитися посиланнями на хороші рецепти (с)
То до циган. Був в мене такий випадок, знайшов циган сову в саду і хвалився. Я запропонував продати її знайомому орнітологу, ввечері, коли той підїхав до цигана, то застав тільки пір'я, сову цигани з'їли...
   
Re: Сова..

 дитину у дитячому садочку нянічка зварила -

мльо...
травоядна, тобі не на фуп дописи писати, а книжки з хорору.
Будешь багатшою за авторку гаріпотера!
   
Re: Сова..

Хм, заценіть кігті у сови.

тепер ясно, що ніяка здобич не вислизне з тих пазурів.

   
Re: Сова..



Моя совушка, машину охраняет
   
Re: Сова..

21.04.2021  сова тоже пищала?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія