Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

А тим часом Нуланд... :laugh:

Re: А тим часом Нуланд...  :laugh:

ТГ канали часто один в одного новини перепощують. 
А так - подивимося на дії Кроля енд компані.
Ви ж не заперечуєте, що вона з Кличком зустрічалася?

І кацапські ТГ обов'язково в курсі, про шо вони балакали й кожний кацапський ТГ каже, шо саме у нього ексклюзивні джерела й інсайди... :gigi:
Давай нам більше кацапських "інсайдерів".
   
Re: А тим часом Нуланд...  :laugh:

І кацапські ТГ обов'язково в курсі, про шо вони балакали й кожний кацапський ТГ каже, шо саме у нього ексклюзивні джерела й інсайди... :gigi:
Давай нам більше кацапських "інсайдерів".

ТС по легенде - Галичина. ІТ в банківській сфері.

учитывая, что все айти сосредоточено в головных офисах, которых у банков на Галычыне просто нет, сразу встает вопрос - зачем такая недолугая легенда.
   
Re: А тим часом Нуланд...  :laugh:

ТС по легенде - Галичина. ІТ в банківській сфері.

учитывая, что все айти сосредоточено в головных офисах, которых у банков на Галычыне просто нет, сразу встает вопрос - зачем такая недолугая легенда.

Говноаналітика. Колись кожна обласна філія мала свій компьютерний відділ. Зараз це відмерло. Ну і я вже в цій сфері не працюю... Так що старайтеся ще.
До речі, в нас в Франику сьогодні день міста... Але холодно, сцука. Певно в горах знову сніг впав.
   
Re: А тим часом Нуланд...  :laugh:

Говноаналітика. Колись кожна обласна філія мала свій компьютерний відділ. Зараз це відмерло. Ну і я вже в цій сфері не працюю... Так що старайтеся ще.
До речі, в нас в Франику сьогодні день міста... Але холодно, сцука. Певно в горах знову сніг впав.

не чеши мне плиз, от филий с отдельными ЕДРПОУ в банках лет 15 уже как отказались, есть отделения. а ты это писала в 2014. или ты айтишник из Ощада? :laugh:
   
Re: А тим часом Нуланд...  :laugh:

не чеши мне плиз, от филий с отдельными ЕДРПОУ в банках лет 15 уже как отказались, есть отделения. а ты это писала в 2014. или ты айтишник из Ощада? :laugh:

Скажімо так, я два рази змінювала банк, а в 2017 попрощалася з банками повністю. Крім того, пан не бере до уваги, що не всі банки мають офіс в Києві. Польські засновники люблять робити їх в Львові. Ну і нарешті, кущові відділення все одно мають зазвичай в штаті "компьютерщика" для швидкої рекації, бо аутсорсінг себе не виправдав.
   
Re: А тим часом Нуланд...  :laugh:

До речі. Мій перший банк став відділенням меньше десяти років тому. Так що про 15 років - звіздьож.
   
Re: А тим часом Нуланд...  :laugh:

Сєня входить у зрілий вік. Набрався досвіду такого-сякого. За правильної підтримки та фінансування все можливо.
Кличко - все стане зрозуміло до осені. Як тільки почнуть публікувати рейтинги із зростанням його популярності, вважайте, що Кличка будуть сунути у президенти.
   
Re: А тим часом Нуланд...  :laugh:

Скажімо так, я два рази змінювала банк, а в 2017 попрощалася з банками повністю. Крім того, пан не бере до уваги, що не всі банки мають офіс в Києві. Польські засновники люблять робити їх в Львові. Ну і нарешті, кущові відділення все одно мають зазвичай в штаті "компьютерщика" для швидкої рекації, бо аутсорсінг себе не виправдав.

забыл про Кредобанк. но в любом случае прекращай говно кацапское таскать в клювике с ТГ.
   
Re: А тим часом Нуланд...  :laugh:

забыл про Кредобанк. но в любом случае прекращай говно кацапское таскать в клювике с ТГ.

Та не тільки Кредо. Ідеябанк наприклад теж регіональний. Ексім досі філії має. Ощад. Ну і т д.

А так - я приношу інформацію. Люди можуть сприймати її по різному. Критичного мислення ніхто не скасовував.
   
Re: А тим часом Нуланд...  :laugh:
nik

Тобі алкашу треба знову "капіталізація банків" та інфляція 300% ?  :facepalm1:

==============================
Фи! Хамло. Петро,я думал,что ты нормальный,а ты тупой п.идорас. Инфляция из-за твоих рыгов и войны началась. Надо было финансировать войну,а НЕЧЕМ. Во время войны,знаешь ли,часто инфляция. Не знал,тупое? А казну твои РЫГИ обчистили.... Та шо ему писать,мля! :facepalm:

после этих слов волька грустно буркнул - все люди говно, - навернул стакан шмурдяка и занюхал своим носком
   
Re: А тим часом Нуланд...  :laugh:

Только Юля сможет...
Или Украине кирдык...
секта не виправна.далі поклони мамці б"є :facepalm1:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія