Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Проблеми сісілійські СМІ - це пропагування толерантності до злочину.

ну так,ти хочеш соціальних гарантій кожному а я лівак бо вважаю шо нікому не должен їх створювати :weep:
се піздєц шановні

повний ...
   
АГА логічно )))) менше чуші неси, навтіь християнські держави ті що сильні тисячоліття свої право будуть виходячи що людинні притаманий першородний гріх.  Тоїсть людина тварина , отже мораль це не логічний розвиток а спроба суспільства насильства над особистістю, все інше це брихня .... Да так категорично. Ілюзія моральності. В твариному світі моралі немає і логіка невимагає моралі. мораль це ілюзія суть якої один це котроль суспільством особи.
Мораль - це не наслідок релігійності.
Навпаки, релігії створюють, щоб узаконити ті чи інші моральні принципи.
   
ну так,ти хочеш соціальних гарантій кожному а я лівак бо вважаю шо нікому не должен їх створювати :weep:
се піздєц шановні
Та це просто фашик. А вони ліві - що Адік, що Беня. ;)
   
ще й вибаченння попросить за те, що добровільно не вспустив порвати троянди. Здогадайтесь чому амер. копи стріляють на ураження коли їх не слухаються?  в господаря електрошокера не було

не через відсутність шокера а через те що зараз світом керують ліберальні толерантні смі які насправіді є продовженням лівацтва і марксизму.
   
Мораль - це не наслідок релігійності.
Навпаки, релігії створюють, щоб узаконити ті чи інші моральні принципи.

Мораль і рілігія це спроба насильства над особою усім суспільством і панівним класом, мораль це ілюзія щоб тебе контролювати.
   
Та це просто фашик. А вони ліві - що Адік, що Беня. ;)

Лівацтво на сьогодні це не обхідне зло, але зло.

а те що ліберали тіпа одну складову викинули право власності і втручання держави в бізнес але залишили інші лівацьку толерантність не робить їх менш лівими ...
   
Мораль і рілігія це спроба насильства над особою усім суспільством і панівним класом, мораль це ілюзія щоб тебе контролювати.
"Я позбавлю вас такої химери, як совість" (с) - знаємо, читали.  (td)

Провінційність - це підбирати й носити старе лахміття після "городських", яке ті давно зносили й викинули.
   
Мораль і рілігія це спроба насильства над особою усім суспільством і панівним класом, мораль це ілюзія щоб тебе контролювати.

"Мораль" - це система писаних і неписаних правил, які формуються певним суспільством.
Звичайно, що це передбачає насильство над особистістю. Особливо над тими, хто цих правил дотримуватися не хоче.

   
Лівацтво на сьогодні це не обхідне зло, але зло.

а те що ліберали тіпа одну складову викинули право власності і втручання держави в бізнес але залишили інші лівацьку толерантність не робить їх менш лівими ...
:facepalm:
   
Зачем было на поражение стрелять, достаточно было и припугнуть...
А чего ему пугаться, если на поражение не стреляют?
   
А чего ему пугаться, если на поражение не стреляют?
Цікаво, це лише на ФУП-і стільки фашистів, чи й у суспільстві в цілому?
   
Цікаво, це лише на ФУП-і стільки фашистів, чи й у суспільстві в цілому?
-----------------------------------------------
То просто ты ушибленный толерастией сисилист!
   
Цікаво, це лише на ФУП-і стільки фашистів, чи й у суспільстві в цілому?
А ты что не знал? У нас вообще одни фашисты и жидобандеровцы в стране.
P.S. Кто подскажет где взять маленького мальчика, как Исусика? Желательно в трусиках.
   
У євреїв в торі , зібрати з поля можна скільки зїси ... а якщо на продаж тоді є злочином, ще це згадати??? Від того суспільство і розміння приватного змінилось... Може ще камяний вік згадаємо?

Де це, який розділ, який вірш?

Наскільки пам’ятаю, там написано що раз зібравши урожай не можна після цього  дозбирувати полишене і загублене, це має залишитися приходькові, сироті і вдові.
   
Як з цим у людей (найперше, що виґуґлив):

"Italian court rules food theft 'not a crime' if hungry" https://news.ycombinator.com/item?id=11620294

Переклад: "Італійський суд постановив, що вкрасти їжу не є злочином, якщо голодний".

У мусульман, наскільки в курсі (ліньки ґуґлити), красти їжу щоб поїсти не було злочином ніколи (це щодо дикунів).

В Європі обговорюють взагалі видавати всім до 2,5 тисяч єврів просто так.

І лише в Україні - "житниці Європи" змішують з гівном людину, яка каже, що вбити дитину за вкрадену рослину - це не по-людські.

 :facepalm1:

От  в нас є така багатодітна родина, принципово не садять городів,  ніде не працюють. Дали їм ділянку, купу років не орали, потім по ній дорогу заїздили. Але їсти хочуть - ходять по людських городах, підкопують картоплю, рубають капусту і т. п. Як бути з ними? Хай копають скільки влізе?
   
Зачем было на поражение стрелять, достаточно было и припугнуть...

Так отож. Він би певно від звуку наробив в штани і цього б цілком вистачило.
   
сначала человеку внушают шо стрелять нельзя бо жизнь даже вора и отморозка священна а потом удивляються шо у солдат безумные бабки оружие выдирают а те сопли жуют
и еще, в селе такие 13 летние отморозки могут и зарезать просто так и девочек мелких со старушками снасильничать и еще много чего натворить рсобенно когда в стайки сбиваються , бо родители в основном или пьют или на зароботках ивоспитания никакого.Этот мелкий щас говорит шо он типа за цветочком а нож в руке был шоб ту розу срезать а на самом деле как было? можна еще порекомендовать уважаемому божуру приехать снять дето в закарпатском селе хату и когда ночью увидит фигуру с ножем идущую к нему через огород оценить свои варианты 1)спрашивать справку типа а вдруг этому детине 13 лет и он цветочек хочет 2)подставлять жопу и получить удовольствие) уважаемый бажур должен учесть что вызвать ментов не вариант -не приедут потому как бенза нет, или уже ночь звоните утром, могут просто трубу не взять . если скажешь шо у тебя какойто тип ходит по огороду скажут типа скажи шоб не ходил а пока состава преступления нет, вот када тебя этот тип прирежет тада звони. Так шо уважаемый бажур выберет?
   
и еще, те кто думает шо чувак наложит от выстрела в воздух глубоко ошибаеться, если он будет уверен шо по нему стрелять не будут то он под этот салют может полночи жену хозяина иметь а тот пусть в воздух все патроны выстреливает.а вот есличеловек будет знать шо пулю таки можна получить то в принципе врядли полезет. сейчас если того кто стрелял засудят это индульгенция будет все преступникам того района. те кто имеют оружие не решаться его применять шоб не сесть а остальные будут шариться по чужим садам и огородам а может и по домам как к себе домой результат вам расказать?через пару лет разоренное село где никто ничего не выращивает и все нормальные люди давно повыезжали
   
Так отож. Він би певно від звуку наробив в штани і цього б цілком вистачило.

Одна моя сусідка , каже БОГА немає. хоча в церкуву ходить її аргумент чого злочин БОГ не карає ? приклад як це на її думку має відбуватись людина краде квіти і знебу в цей час бє бликавка. У бідоти повязани покарання і злочин можливо тільки якщо відразу застрелять якщо начинається возня з судом і міліцією, вони максиму рострояться що попались але не повяжуть ланцюжок ЗЛОЧИН=ПОКАРАННЯ!
   
и еще, те кто думает шо чувак наложит от выстрела в воздух глубоко ошибаеться, если он будет уверен шо по нему стрелять не будут то он под этот салют может полночи жену хозяина иметь а тот пусть в воздух все патроны выстреливает.а вот есличеловек будет знать шо пулю таки можна получить то в принципе врядли полезет. сейчас если того кто стрелял засудят это индульгенция будет все преступникам того района. те кто имеют оружие не решаться его применять шоб не сесть а остальные будут шариться по чужим садам и огородам а может и по домам как к себе домой результат вам расказать?через пару лет разоренное село где никто ничего не выращивает и все нормальные люди давно повыезжали

Мені особинно фраза злодії подобається, не розстраюйся що в тебе вкрали городину, значить вона комусь була більш потрібна ніж тобі... Головне воно сука вкрало в тебе твою працю в ночі , а потім щей казкує що комусь було потрібно більше.
   
Незнання закону не звільняє від відповідальності тому жлоба буде покарано також незнання понятій теж не від чого не звільняє тому жлоба виіьуть на зоні в сраку якщо взагалі не підріжуть)))
   
Незнання закону не звільняє від відповідальності тому жлоба буде покарано також незнання понятій теж не від чого не звільняє тому жлоба виіьуть на зоні в сраку якщо взагалі не підріжуть)))
а ви  так ми розуміємо щедра людина? можна до вас приходити всім прохачам?
   
От  в нас є така багатодітна родина, принципово не садять городів,  ніде не працюють. Дали їм ділянку, купу років не орали, потім по ній дорогу заїздили. Але їсти хочуть - ходять по людських городах, підкопують картоплю, рубають капусту і т. п. Як бути з ними? Хай копають скільки влізе?
Не знаю. Виключення й спеціальні окремі випадки є завжди. Можу лише сказати, як це сімейство жило б у Франції. Принаймні, там, де я живу. Кожен день з усього міста сходяться голодні до благодійної їдальні де їх годують. Меню не знаю, але часто бачу деяких постійних клієнтів. Виглядають на задоволених і за комплекцією не відрізняються від будь-кого на вулиці.

П.С. Це ідея тоталітарних режимів домагатися того, щоб усі були "правильні". Але люди інколи є "неправильними" навіть не зі своєї власної волі (несповна розуму, наприклад, як багато бомжів). Що з ними робити?
   
а ви  так ми розуміємо щедра людина? можна до вас приходити всім прохачам?


так, не провокуй ато ще на шашлик запросить))) як чесний самаритянин.
   
Не знаю. Виключення й спеціальні окремі випадки є завжди. Можу лише сказати, як це сімейство жило б у Франції. Принаймні, там, де я живу. Кожен день з усього міста сходяться голодні до благодійної їдальні де їх годують. Меню не знаю, але часто бачу деяких постійних клієнтів. Виглядають на задоволених і за комплекцією не відрізняються від будь-кого на вулиці.

П.С. Це ідея тоталітарних режимів домагатися того, щоб усі були "правильні". Але люди інколи є "неправильними" навіть не зі своєї власної волі (несповна розуму, наприклад, як багато бомжів). Що з ними робити?

ОДнакові всі тіільки на кладбіщі, вони всі там однаково мертві.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія