Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Проблеми сісілійські СМІ - це пропагування толерантності до злочину.

Одна из главных подлостей сисилизму и педрилотолерастии в том,что людям ЗАПРЕЩАЮТ сопротивляться и учат НЕ СОПРОТИВЛЯТЬСЯ  ЗЛУ!

 Когда один наш хохол стал вступил в сватку с бандюками,грабившими магазин...Ну помните,года два тому...и погиб, ему вручили орден и его провожали тысячи Итальянцев! Почем вдруг так? А многие несли плакаты как раз на ту тему,что " ТЫ НЕ ПОБОЯЛСЯ ПРОТИВОСТОЯТЬ ЗЛУ!"

А в Еуропе,к сожалению,ребенка,который дал сдачи скорее исключат со школы,чем того,кто напал!
   
класичний лібералізм і соціалізм то дві кардинально різні ідеї
   
А в Еуропе,к сожалению,
Бідна Європа!  :weep: Давайте програму переселення в Україну створимо. Скільки ж ті бідні європейці мають страждати від тієї "толерастії", що довела їх до такого життя!?

Хоча, стійте... А до якого власне життя довела європейців їхня толерантність? Просвітіть мене. Може, я й справді тут чогось жахливого не помічаю? Дітей за вкрадені яблука не розстрілюють? - Раз. Що ще?
   
Навіщо купувати,  якщо можна піти безплатно поїсти в чужу оселю чи магазин.  Бужума міністром економіки, доведе продуктову галузь, або як мінімум магазини до банкротства. Може європейцям  буде соромно не платити (сумніваюся за біженців, яких порадує така дань від невірних), але не сумніваюся за українців, білорусів, і кацапів. Люди цікавляться, а чи має людина право не безплатну інформацію і розваги? не може людина жити одною жратвою, треба декриміналізувати крадіжки тв і компютерної техніки

Останнє редагування: 31 липня 2016 20:53:40 від Raindrop
   
відколи то ліберали ліві?

так збудився від історії про підстрелену дитину, що все в голові спуталося
   
класичний лібералізм і соціалізм то дві кардинально різні ідеї

Гітлер писав ці марксислько ліберальна жидівська преса))))  Так він називав всі ліві ідеї тудиже відносив і і тих хто не проти був приватної власності але мав всі інші ознаки сіцілізму....
   
так збудився від історії про підстрелену дитину, що все в голові спуталося

Навіть в 20 роки лібералів називали лівіми...
   
Бідна Європа!  :weep: Давайте програму переселення в Україну створимо. Скільки ж ті бідні європейці мають страждати від тієї "толерастії", що довела їх до такого життя!?

Хоча, стійте... А до якого власне життя довела європейців їхня толерантність? Просвітіть мене. Може, я й справді тут чогось жахливого не помічаю? Дітей за вкрадені яблука не розстрілюють? - Раз. Що ще?

Вони стали толератні років 10 не більше, куча біженців які бігають і гвалтують їх жінок англія від цього ліберального щастя тікає з ЄС... Саме проти толерастії лібералів до біженців люди голосували проти ЄС.
   
Навіть в 20 роки лібералів називали лівіми...
ага, а ще сіцілійцями
чувак, ти просто прешся від того, що підстрелили дитину, оргазмуєш численними коментарями
це до сексолога, а не до політолога
   
Гітлер писав
Не забувайте, що Гітлер був соціалістом і головним ворогом вважав англо-саксів - носіїв ліберального світогляду.

Хоча в США - на відміну від Європи - теж соціалістів відносять до лібералів. Там сам термін лібералізм має інше значення, ніж у європейців.
   
Гітлер писав ці марксислько ліберальна жидівська преса))))  Так він називав всі ліві ідеї тудиже відносив і і тих хто не проти був приватної власності але мав всі інші ознаки сіцілізму....
та мені якось насрати на гітлера
питання звучить чому ти називаєш ліберальні і соціалістичні ідеї тотожними якщо вони кардинально оізні?
лібералізм то в першу чергу свобода
   
Бідна Європа!  :weep: Давайте програму переселення в Україну створимо. Скільки ж ті бідні європейці мають страждати від тієї "толерастії", що довела їх до такого життя!?

Хоча, стійте... А до якого власне життя довела європейців їхня толерантність? Просвітіть мене. Може, я й справді тут чогось жахливого не помічаю? Дітей за вкрадені яблука не розстрілюють? - Раз. Що ще?
--------------------------------------------
 Не надо тока! Одни муслимы! Я постоянно в Еуропах. Ну 2 поездки в год точно. В детей не стреляют? Еще как стреляют и взрывают,и грузовиками давят,топорами рубят почти шо КАЖДЫЙ ДЕНЬ. Но самое паскудное,что это только цветочки.Ягодицы будут впереди...посмотриш ь через пол годика. Напомнишь...или я напомню....
   
ага, а ще сіцілійцями
чувак, ти просто прешся від того, що підстрелили дитину, оргазмуєш численними коментарями
це до сексолога, а не до політолога

Класичний прийом сіціліста і ліберала, не можеш побити аргументами , накидуєшся дескридитуєш людину , правда цей прийом і класика маніпуляторів і класика військової пропаганди))))

Такщо сіціліст і ліберал уже продався міжнароднному капіталу ???
   
Не забувайте, що Гітлер був соціалістом і головним ворогом вважав англо-саксів - носіїв ліберального світогляду.

Хоча в США - на відміну від Європи - теж соціалістів відносять до лібералів. Там сам термін лібералізм має інше значення, ніж у європейців.
вово
   
та мені якось насрати на гітлера
питання звучить чому ти називаєш ліберальні і соціалістичні ідеї тотожними якщо вони кардинально оізні?
лібералізм то в першу чергу свобода

Сіцілізм це теж свобода ... Як і ліберальство. все свобода , особливо від совісті.
   
Сіцілізм це теж свобода ... Як і ліберальство. все свобода , особливо від совісті.
такий лєпєт є тоді коли нема що сказати
   
вово

Крючквотворство лівих і нічого більше, ліві ідеї обзивають лібералізмом і потім намагаються пропахший кровю товар втюхати знову.
   
такий лєпєт є тоді коли нема що сказати

То яка свобода лібералізуму???? Нема соціальних гарантій??? Що ще ? Людина людині вовк чи друг?
   
Я стріляю спочатку в повітря. В основному цього досить ,щоби бидло звалило.
Гладкоствол  - смертельна зброя, тому стаття замах на вбивство - залізно.
Аффтар любить Лозинського, але то таке.
Взагалі господар вчинив неадекватно, тому сіцілісти не при чому. Засудять його справедливо , ще й відновлення здоров'я хлопцю оплатить
   
Из гладкоствола вааще не ясно куда стрелять,шоб не убить....
   
Зачем было на поражение стрелять, достаточно было и припугнуть...
   
Зачем было на поражение стрелять, достаточно было и припугнуть...

Мабуть квіти ворують не перший раз, от дістало і спочатку стрілив а потім дивився, скоріш за все малий ще наглів.
   
Я стріляю спочатку в повітря. В основному цього досить ,щоби бидло звалило.
Гладкоствол  - смертельна зброя, тому стаття замах на вбивство - залізно.
Аффтар любить Лозинського, але то таке.
Взагалі господар вчинив неадекватно, тому сіцілісти не при чому. Засудять його справедливо , ще й відновлення здоров'я хлопцю оплатить

Ще один сиціліст із совка, який за дрібні крадіжки а потім відібрати життя і землю у селян задля блага і майбутнього ... Сумно , сіцілізм головного мозку.
   
Як комуністична пропаганда людям у мізки в'їлася. "Звериный мир капитализма". Ждуть-не діждуться, коли нарешті й їм як "вільним людям" дозволять з вогнепальної зброї будь-кого - включно з дітьми - вбивати. :(

У КНДР вам треба, бо навіть у Китаї перестали вже немовлятам молотками голови пробивати.
   
То яка свобода лібералізуму???? Нема соціальних гарантій??? Що ще ? Людина людині вовк чи друг?
типовий лівак
   
Як комуністична пропаганда людям у мізки в'їлася. "Звериный мир капитализма". Ждуть-не діждуться, коли нарешті й їм як "вільним людям" дозволять з вогнепальної зброї будь-кого - включно з дітьми - вбивати. :(

У КНДР вам треба, бо навіть у Китаї перестали вже немовлятам молотками голови пробивати.

))) Розсмішив, дітей матері всюди вбивають як і батьки ... Так історії є всюди.

А от те що пробують покривати злочин бо на нього відреагували не сорозмірно , це є моральна низість нашого суспільства.
   
типовий лівак

Я згоден з тобою що ти ти типовий лівак, прикриваєшся  іншим словом лібералізом.
   
Так історії є всюди.
(td) То була державна політика: одна сім'я - одна дитина. Це робили лікарі (типу).
   
Ідіоти. Що один, що другий.
Перший вже покараний. Запам'ятає, що чужого рухати не можна, якщо виживе, звичайно.
Другого посадити років на 7-8, щоб зрозумів, що людське життя дорожче квіточок.
   
(td) То була державна політика: одна сім'я - одна дитина. Це робили лікарі (типу).

А в древній греції коли батьки не могли прокормити дитину то лишали її в лісі, може виживе, хоча  добре знали що не вижеве.

А державна політика контролю народжуваність ліва і ліберальна чуш.
   
Ідіоти. Що один, що другий.
Перший вже покараний. Запам'ятає, що чужого рухати не можна, якщо виживе, звичайно.
Другого посадити років на 7-8, щоб зрозумів, що людське життя дорожче квіточок.

Ціність людського життя навязане християнством, тільки ілюзія, моральні категорії для природі і суспільства ілюзія за допомогою суспільство керує індивідом. Моральні ціності дуже сумнівна ідемо за яку вбивають мілйонами.
   
Неужели в ТСа така самоповага, що немає часу підправити назву гілки, незважаючи на зауваження? Неужели? :D
   
Ціність людського життя навязане християнством, тільки ілюзія, моральні категорії для природі і суспільства ілюзія за допомогою суспільство керує індивідом. Моральні ціності дуже сумнівна ідемо за яку вбивають мілйонами.

Християнство нічого не нав'язувало - ця релігійна система банальний плагіат попередніх.
Цінність людського життя "нав'язане" розвитком людського суспільства. Як розуміння того, що не можна свої проблеми вирішувати позбавляючи життя іншу людину просто так, без належної причини.
   
Неужели в ТСа така самоповага, що немає часу підправити назву гілки, незважаючи на зауваження? Неужели? :D

Я її зумисно так назвав , щоб була асоціація з мафійозними СМІ і соціалістичними.
   
Ціність людського життя навязане християнством,
Це більшовизм і нацизм в одному флаконі.
   
Взагалі господар вчинив неадекватно, тому сіцілісти не при чому. Засудять його справедливо , ще й відновлення здоров'я хлопцю оплатить
ще й вибаченння попросить за те, що добровільно не вспустив порвати троянди. Здогадайтесь чому амер. копи стріляють на ураження коли їх не слухаються?  в господаря електрошокера не було

Останнє редагування: 31 липня 2016 22:51:35 від Raindrop
   
Християнство нічого не нав'язувало - ця релігійна система банальний плагіат попередніх.
Цінність людського життя "нав'язане" розвитком людського суспільства. Як розуміння того, що не можна свої проблеми вирішувати позбавляючи життя іншу людину просто так, без належної причини.


АГА логічно )))) менше чуші неси, навтіь християнські держави ті що сильні тисячоліття свої право будуть виходячи що людинні притаманий першородний гріх.  Тоїсть людина тварина , отже мораль це не логічний розвиток а спроба суспільства насильства над особистістю, все інше це брихня .... Да так категорично. Ілюзія моральності. В твариному світі моралі немає і логіка невимагає моралі. мораль це ілюзія суть якої один це котроль суспільством особи.
   
Я згоден з тобою що ти ти типовий лівак, прикриваєшся  іншим словом лібералізом.
ну так,ти хочеш соціальних гарантій кожному а я лівак бо вважаю шо нікому не должен їх створювати :weep:
се піздєц шановні
   
Це більшовизм і нацизм в одному флаконі.


Сирйозно ? Гітлер такого не казав. більшовик казали а от Гітлер, поки що на найшов в нього в програмі таких слів...

він би скоріше сказав не християнство а іудаїзм і марксисизм з його ліберальними бредовими ідеями.

Мало того більшовихм і і націоналізм якраз перш ніж забрати життя возводять його в абсолют.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія