Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФОПи мітингують.

Re: ФОПи мітингують.



ну і ще про децентралізацію та її фінансування
   
Re: ФОПи мітингують.

Вот ну што вы ржете? У нас пенсионеров ипешникоа до хрена и трошки. Ну  может, в  Украине одна молодь...
хватит уже, гость
   
Re: ФОПи мітингують.

Хто мені скаже, ЧИМ САМЕ РРО для ФОПів допоможуть? Кожен раз питаю - ніхто не каже :laugh:
Давайте по пунктах.
1. Гетьманцов і Ко кажуть, що таким чином вони будуть боротися з тіньовим бізнесом. Питання - як? ;o
РРО вводять тільки для тих, хто торгує за готівку. Причому для зареєстрованих офіційно ФОПів. Ті, хто торгує в темну, і далі будуть торгувати в темну. Ті, хто торгує через соцмережі, теж в темну, і далі будуть торгувати в темну.Ті, зто оформляє працівників як ФОП і далі будуть оформляти працівників як ФОП, тому що безнал. Ті великі корпорації і інтернет магазини, які торгують через ФОП, і далі будуть торгувати через ФОП, бу у них давно стоять РРО. І головне - у них сидять спеціальні бухгалтери, які ведуть цих ФОПів.
ФОПам збільшили ліміти. НАфіга? Реальним малим підприємцям і тих лімітів, що були - з головою. А от вищенаписаним компаніям це звичайно треба :laugh:
2. Гетьманцов і К кажуть, що тим самим вони хочуть збільшити надходження податків. Питання - як? :laugh:
Найсмішніше те, що розмар податків НЕ ЗМІНЮЄТЬСЯ. Тобто, ФПи що платили, те й будуть платити. Тільки з постановкою РРО у них лиміти будуть в П"ЯТЬ разів вищі.
Хто пояснить мені математику Гетьманцова? :laugh:
Він думає, що зараз всі, хто в тіні, кинуться реєструватися та ставити РРО? :weep:
А я думаю, що буде навпаки - ті, хто працював чесно, підуть в тінь. І Гетьманцов і КО ніхрєна їм не зроблять. Тому що по нинішньому законодавству штраф за підприємницьку діяльність без реєстрації 340 грн. Це якщо піймають. А піймати його не реально :laugh:
А ФОП відповідає всім своїм майном...
+100
   
Re: ФОПи мітингують.

Вот ну што вы ржете? У нас пенсионеров ипешникоа до хрена и трошки. Ну  может, в  Украине одна молодь...

Пусть учатся работать со смартфоном. Моя бабушка научилась пользоваться газовой плитой, когда её в Киев привезли. Просто кушать ей тоже хотелось  :laugh:
   
Re: ФОПи мітингують.

+100
жаль что у шафран находятся почитатели(
   
Re: ФОПи мітингують.

Ну может это только первый шаг
Я бы следующим шагом ограничил движения по картам
Так а смысл? Уже все транзакции свыше 5000 грн контролируются.
Как по мне, единственным правильным решением на сегодняшний день было бы только одно - обязать почтовых операторов переводить наложенные платежи исключительно на расчетный счет. Не на карту, а на РС. Тогда ВСЕ, торгующие в тени по интернету, обязаны будут зарегистрироваться, т.к. расчетный счет открывают только ФОПам и юрлицам. Все. И никаких РРО не надо. Как минимум в три раза рост налогов от ФОПов.
   
Re: ФОПи мітингують.

жаль что у шафран находятся почитатели(
:lol:
Я задала несколько вопросов. Ответь мне на них, и я скажу, что я тупая и ничего не понимаю.
   
Re: ФОПи мітингують.

Так а смысл? Уже все транзакции свыше 5000 грн контролируются.
Как по мне, единственным правильным решением на сегодняшний день было бы только одно - обязать почтовых операторов переводить наложенные платежи исключительно на расчетный счет. Не на карту, а на РС. Тогда ВСЕ, торгующие в тени по интернету, обязаны будут зарегистрироваться, т.к. расчетный счет открывают только ФОПам и юрлицам. Все. И никаких РРО не надо. Как минимум в три раза рост налогов от ФОПов.

Как контролируются?
Я вот переводил и получал сегодня по 5000+
Какие последствия?
   
Re: ФОПи мітингують.

Как контролируются?
Я вот переводил и получал сегодня по 5000+
Какие последствия?
Речь идет про личные карточки. Ну, пока, значит, эти переводы не кажутся подозрительными :laugh:
   
Re: ФОПи мітингують.

жаль что у шафран находятся почитатели(

А в чем она не права?
Прессуют какую-то мелочевку
   
Re: ФОПи мітингують.

Пусть учатся работать со смартфоном. Моя бабушка научилась пользоваться газовой плитой, когда её в Киев привезли. Просто кушать ей тоже хотелось  :laugh:
Всеми руками за. У нас даже на улицах бигболды ( или как они там зовутся) висят, типа  научи старших ( бабушку,/ дедушку делать селфи и проч. Но я про реальную жизнь. Думала, может, вам интересно.
   
Re: ФОПи мітингують.

так яка проблема зі змогою
податкове законодавство не складніше за програмування
навчився - розбираєшся
Во-во. Норм. Якщо завтра дядько вирішить продавати біляші в будці - хай спочатку проштудіює щось хоча б рівне початковому курсу джава. Заєпісь.
   
Re: ФОПи мітингують.

Так а смысл? Уже все транзакции свыше 5000 грн контролируются.
Как по мне, единственным правильным решением на сегодняшний день было бы только одно - обязать почтовых операторов переводить наложенные платежи исключительно на расчетный счет. Не на карту, а на РС. Тогда ВСЕ, торгующие в тени по интернету, обязаны будут зарегистрироваться, т.к. расчетный счет открывают только ФОПам и юрлицам. Все. И никаких РРО не надо. Как минимум в три раза рост налогов от ФОПов.

а смисл?
відразу створять 100500 сервісів поза системою поштових операторів аби перекидати гроші з карти на карту
оскільки не всі торговці ФОПи навіть не для всіх торгівля є основним заробітком це просто створить додаткові проблеми 
а податків не збільшить, бо хто заробляє більше ліміту має можливість множити ФОПи
   
Re: ФОПи мітингують.

хватит уже, гость
Я к Вам домой пришла чаю попить незванно? Или что?
   
Re: ФОПи мітингують.

Всеми руками за. У нас даже на улицах бигболды ( или как они там зовутся) висят, типа  научи старших ( бабушку,/ дедушку делать селфи и проч. Но я про реальную жизнь. Думала, может, вам интересно.

Нам всегда интересно, что делается у наших соседей  :give_rose:
   
Re: ФОПи мітингують.

а смисл?
відразу створять 100500 сервісів поза системою поштових операторів аби перекидати гроші з карти на карту
оскільки не всі торговці ФОПи навіть не для всіх торгівля є основним заробітком це просто створить додаткові проблеми 
а податків не збільшить, бо хто заробляє більше ліміту має можливість множити ФОПи

Кстати пусть множат
Количество народу ограничено
Пусть все будут ФОПами
   
Re: ФОПи мітингують.

Во-во. Норм. Якщо завтра дядько вирішить продавати біляші в будці - хай спочатку проштудіює щось хоча б рівне початковому курсу джава. Заєпісь.

ні, торговець біляшами платить два мізерні податки, які розрахувати легше ніж рецептуру біляша
придумай щось жахливіше
   
Re: ФОПи мітингують.

ні, торговець біляшами платить два мізерні податки, які розрахувати легше ніж рецептуру біляша
придумай щось жахливіше
Там сьогодні біля оп не було фопів - торгівців біляшами (умовно)?
І чого їм не живеться спокійно...
   
Re: ФОПи мітингують.

ставки єдиного податку:

для 1 групи – до 10% розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня звітного року, тобто – до 227 грн/міс;

Може й так.
Перша група то взагалі ні про що
То побутові послуги населенню та торгівля на ринку. Бабки з петрушкою та палікмахєри. То не бізнес, а самозабезпечення.
   
Re: ФОПи мітингують.

Кстати пусть множат
Количество народу ограничено
Пусть все будут ФОПами

та нехай, але на біса
уже були такі прожекти
кожного власника городу ФОПом зробити
просто люди, які таке вигадують не сильно хочуть рахувати наслідки
   
Re: ФОПи мітингують.

Нам всегда интересно, что делается у наших соседей  :give_rose:
Взаимно. Благодарю :)
   
Re: ФОПи мітингують.

Там сьогодні біля оп не було фопів - торгівців біляшами (умовно)?
І чого їм не живеться спокійно...

я не знаю в цій гілці ніхто не писав, чого хотіли ті що сьогодні
але і про закриті точки продажу біляшів теж не було
мабуть таки не вони 
   
Re: ФОПи мітингують.

та нехай, але на біса
уже були такі прожекти
кожного власника городу ФОПом зробити
просто люди, які таке вигадують не сильно хочуть рахувати наслідки

Не вижу проблем
Главное контролировать движение денег по счетам
Получил на карту больше 1 млн в год платишь налог как фоп 2 гр
Получил больше 6 млн в год платишь налог как фоп 3 гр
+есв
Меньше 1 млн ничего не платишь
   
Re: ФОПи мітингують.

а смисл?
відразу створять 100500 сервісів поза системою поштових операторів аби перекидати гроші з карти на карту
оскільки не всі торговці ФОПи навіть не для всіх торгівля є основним заробітком це просто створить додаткові проблеми 
а податків не збільшить, бо хто заробляє більше ліміту має можливість множити ФОПи
Ти не зрозумів. Я кажу про НАКЛАДНИЙ платіж. Тобто, коли покупець платить при отриманні товару у поштового оператора. Тобто післяплату, а не передплату. Яким чином поштовий оператор віддасть товар без оплати?
   
Re: ФОПи мітингують.

Не вижу проблем
Главное контролировать движение денег по счетам
Получил на карту больше 1 млн в год платишь налог как фоп 2 гр
Получил больше 6 млн в год платишь налог как фоп 3 гр
+есв
Меньше 1 млн ничего не платишь

Десь у кутку заридав гетманцев...
   
Re: ФОПи мітингують.

Не вижу проблем
Главное контролировать движение денег по счетам
Получил на карту больше 1 млн в год платишь налог как фоп 2 гр
Получил больше 6 млн в год платишь налог как фоп 3 гр
+есв
Меньше 1 млн ничего не платишь

та можна контролювати і двіженіє насєлєнія по кабакам і аеропортам
за сучасної техніки проблем контролю нема
але дивні мені тоді завивання про РРО
рівні контролю то  відрізняються на порядки і жодної комерційної таємниці

реформатори  :laugh:
   
Re: ФОПи мітингують.

Главное - результат. Получим рост экономики на 15% за год?
   
Re: ФОПи мітингують.

Главное - результат. Получим рост экономики на 15% за год?

Только 8
   
Re: ФОПи мітингують.

Сьогодні ФОПи стоять під ВР. Буде розглядатися їхній законопроект, запропонований чудіком Гетьманцевим.
З самогго ранку лідера руху SaveФОП Сергія Доротіча затримала поліція з формулюванням "іграєт на камеру" та відвезла в невідомому напрямку. Монастирський в действіі, так би мовити.

Це вже нові ? Я думала то Вєніки ще зимні  :victory:
   
Re: ФОПи мітингують.

Не вижу проблем
Главное контролировать движение денег по счетам
Получил на карту больше 1 млн в год платишь налог как фоп 2 гр
Получил больше 6 млн в год платишь налог как фоп 3 гр
+есв
Меньше 1 млн ничего не платишь
все може бути значно простіше - податок з обороту. Автоматично!
І не треба ніяких реєстрацій ФОПів. Кожен платить податок при руху коштів з картки чи рахунку. Всьо.
   
Re: ФОПи мітингують.

Шаріков зі Швондєром невмирущі...
   
Re: ФОПи мітингують.

Що, довбані ФОПи? Допоміг вам ваш Бууубочка? А ви євробляхери? :facepalm:
   
Re: ФОПи мітингують.

все може бути значно простіше - податок з обороту. Автоматично!
І не треба ніяких реєстрацій ФОПів. Кожен платить податок при руху коштів з картки чи рахунку. Всьо.
І заборонити нал! X(
   
Re: ФОПи мітингують.

І заборонити нал!
І бартер.
   
Re: ФОПи мітингують.

Ти не зрозумів. Я кажу про НАКЛАДНИЙ платіж. Тобто, коли покупець платить при отриманні товару у поштового оператора. Тобто післяплату, а не передплату. Яким чином поштовий оператор віддасть товар без оплати?

після підтвердження від сервісу оплати з картки на картку
то ти не зрозуміла, що ви однакові з Гетманцовим насправді
   
Re: ФОПи мітингують.
PAL

так яка проблема зі змогою
податкове законодавство не складніше за програмування
навчився - розбираєшся

перепрошую, а синтаксис у мовах програмування теж кожного місяця змінюється?  :shuffle:
   
Re: ФОПи мітингують.

все може бути значно простіше - податок з обороту. Автоматично!
І не треба ніяких реєстрацій ФОПів. Кожен платить податок при руху коштів з картки чи рахунку. Всьо.

та подушне і всьо
ну ще панщину трішки
 :weep:
   
Re: ФОПи мітингують.
PAL

Не для боягузів, а для бабушек и дедушек - предпримателей!  :laugh:

шо гиги?
тут нещодавна бабулька одна 70річка 14 мільйонів заробила!

   
Re: ФОПи мітингують.

перепрошую, а синтаксис у мовах програмування теж кожного місяця змінюється?  :shuffle:

та на здоров'я, що там в податках кожного місяця змінюється? 
   
Re: ФОПи мітингують.

"Реформатори",мля! Я зараз назву 10 способів як хуй чого заплатити. Доречі, миттєво організують ще під 30 сервісів оплати, де ЗЕлена влада отримає "Волобуєв ось вам Х...Й!"

Як оті діти,іпі йо мать! :facepalm:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія