Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Художник оригінально показав, що для українців означають слова "ніколи знову"

https://24tv .ua/ilyustratsiya-nikiti-titova-do-dnya-pamyati-primirennya-novini-harkiv_n1621123

Художник оригінально показав, що для українців означають слова "ніколи знову"

Український художник та плакатист Нікіта Тітов до Дня пам'яті та примирення створив символічний малюнок, в якому інтерпретував слова "ніколи знову". Користувачі соцмереж оцінили зображення та поділилися своїми думками та історіями.

Джерело: 24 канал
Символічне зображення Нікіта Тітов опублікував на своїй сторінці у фейсбуці. Сталося це 8 травня – у День пам'яті та примирення.

Малюнок відрізняється мінімалізмом та чіткими графічними елементами, але водночас зовсім не позбавлений сенсу. Нова робота Тітова поєднує символи нацизму і комунізму на білому фоні. Символічно, що частина зображеного серпа та молота виконана у червоному кольорі, який символізує кров.

Робота так швидко набрала популярності, що її вже можна назвати неофіційним символом цього дня. Лише у фейсбуці її поширили понад 3 тисячі користувачів.



Реакція соцмереж
Зображення дійсно викликало позитивну реакцію у користувачів соцмереж. Вони назвали роботу геніальною та заявили, що захоплюються майстерністю художника. А декого зображення навіть надихнуло поділитися думками про те, який сенс вони вкладають у слова "ніколи знову".

Так, на своїй сторінці у фейсбуці Олександра Чудна написала, що "ніколи знову" народилось в Харкові у 2014 році, коли почалась війна.

Ми перші зробили наклейки та значки, щоб донести людям протилежне "повторим", бо війна – це дикість, жах та смерть. І зараз "ніколи знову" стало чимось значно більшим,
– наголосила Олександра.

   
постійно тащить сєпарський канал 24 ще срану уа сєперську притащи((((
   
Ще б оті 3000 користувачів ФСБучої бульбашки розуміли що таке фашизм та комунізм, а не мали карикатурні уявлення про це.
   
От хіба це не ієрогліф який означає "Сучасний Китай"?

   
постійно тащить сєпарський канал 24 ще срану уа сєперську притащи((((
+============================================================+
Для божевільних вірунів-педрилок будь-який український канал є ворожим.
Бо там педру не вихваляють та не пропагандонять!  :K
   
+============================================================+
Для божевільних вірунів-педрилок будь-який український канал є ворожим.
Бо там педру не вихваляють та не пропагандонять!  :K
Це ти про Скабаєву зараз  Кажеш? Там теж не хвалять, ну у тебе недолугого і визначення каналів((((

Зрозуміло звідки у тебе стільки вати в голові, дивитись ватні канали у вишиванках а потім ту пургу нести.  :facepalm1:
   
От хіба це не ієрогліф який означає "Сучасний Китай"?
Показати зображення...

 (tu)
   
Зрозуміло звідки у тебе стільки вати в голові,
...тімка, чим тобі ця картинка не подобається...ламає скрепи...:)))

   
Це ти про Скабаєву зараз  Кажеш? Там теж не хвалять, ну у тебе недолугого і визначення каналів((((

Зрозуміло звідки у тебе стільки вати в голові, дивитись ватні канали у вишиванках а потім ту пургу нести.  :facepalm1:
+==================================+
Ватне божевільне педрило розпі3ділося!
   
...тімка, чим тобі ця картинка не подобається...ламає скрепи...:)))
Показати зображення...
+============================================+
Бо це не педро просуває! Вона ламає скрєпи віруна!
   
Що таке ніколи знову?? це якась дурнувата калька яка не несе сенсу.
НАвпаки, ми маємо бути знову готові відбити сучасного агресора як і тоді.
   
постійно тащить сєпарський канал 24 ще срану уа сєперську притащи((((
;o З коли це Садовий сепаратистом зробився?
   
...тімка, чим тобі ця картинка не подобається...ламає скрепи...:)))
Показати зображення...
Вона мене трогає... Реально. Три містичні сиволи...

Є великі сиволи, зірка 6 конечна, пяти конечна зірка, Крест, і свастика що значить сонце. два уже перетворили у символи зла.

Що до картинки, на ній молот Влада Тора і блискавки, ковалська справа це містика, потім символ вбивці Серп, серпом бились як мечами, Зевс ним кастрував свого батька Титана Хроноса, далі свастика символ сонця...

Нічого цікавого  в них немає і зображені.


Мені канали 24 не подобається, ватна помийка.
   
;o З коли це Садовий сепаратистом зробився?
Якщо вірити свободі, а я їй вірю, то він був таким завжди. Методи Яника переплюнув у розборках з опозиційними партіями і діячами.
   
Що таке ніколи знову?? це якась дурнувата калька яка не несе сенсу.
НАвпаки, ми маємо бути знову готові відбити сучасного агресора як і тоді.

Яке ніколи знову коли це знову вже в процесі?
   
Найбільш точний символ другої світової...
   
Вона мене трогає... Реально. Три містичні сиволи...
... ти йобнуте совкове створіння...яке мене не трогає...:)))
   
Гарно. Не відмовився б від такого на футболку, і погуляти завтра.
Аж дивно, що старий маразматик спромігся щось хороше притягнути.
   
;o З коли це Садовий сепаратистом зробився?
Відколи
   
От хіба це не ієрогліф який означає "Сучасний Китай"?
Показати зображення...

Бульбы гетаму хлопцу!!!
   
Не для украинцев, а для придурков майдановских
   
Яке ніколи знову коли це знову вже в процесі?

Саме це я й маю на увазі...
Це дурнувата калька з англійської, яка для України не має змісту, або й протилежний зміст... Знову вже  настало.
   
яка для України не має змісту, або й протилежний зміст...
А в мене ця калька асоціюється з: "Ніколи такого не було й ось знову" :gigi:
   
+============================================================+
Для божевільних вірунів-педрилок будь-який український канал є ворожим.
Бо там педру не вихваляють та не пропагандонять!  :K

 (tu)
   
С этим рисунком ещё можно сделать надпись: Могут повторить.
   

... день пам'яті за загиблими...
   
 :facepalm: и что этот значок означает, половина украины лизала нацистский сапог, а вторая комуняцкий? оригинально показывают разделение на запад и восток.  :weep:
   
:facepalm: и что этот значок означает, половина украины лизала нацистский сапог, а вторая комуняцкий? оригинально показывают разделение на запад и восток.  :weep:
експерт по лизанню зявився з багатим видно досвідом
   
... ти йобнуте совкове створіння...яке мене не трогає...:)))
А тобі вже є 60?

   
Показати зображення...
... день пам'яті за загиблими...
А це краще, але золоте поміняти на біле або синє, світло синє. Герб золотистим залишити. Червоний більш темніший і жорсткіший.

Останнє редагування: 8 травня 2021 21:46:41 від TimmiApostolMS
   
... ти йобнуте совкове створіння...яке мене не трогає...:)))
Блін, пропустив не , воно мене не трогає.
   
Оскільки частково , назва тєми , співпадає з сьогоднішніми враженнями та власними і собі висновками , то ув цій темі і "поділюсь" )) -   схоже , що ув Україні "останнім часом" започатковано і квітне "культ пам'яті" . Саме - культ ! , бо щось сьгодні , гортаючи канали і на ХотБірдові 13Е і на Астрі 19Е , нінаодному Італійському , Польському , Германському , Австріяцькому чі Швейцарському ТБ каналах , ніяких стилізованих отих гвоздічок , чі якихось інших відмінних від щоденних позначок - не побачив . Нема на европейському некодованому , з того що можу переглянути ТБ , ніякого занадто помітного "ніколи знову" і прикро , що на українському ТБ , не кліпнувши оком , що агітатори , що пропагандони брешуть , що воно десь з , якоїсь , Европи походить .
Щоправда мусю визнати , що із усіма промовами , усіх без винятку европейських лідерів усіх повоєнних часів не знайомий , а тому допускаю , що хтось колись і бовкнуло щось , з якогось приводу . ))
Але ж мабуть , саме - з приводу і колись .

То навіщо або через що , так ото неповажати українського глядача , що таку безсоромну локшину межіочі та у вуха пхати ..?
   
То навіщо або через що , так ото неповажати українського глядача , що таку безсоромну локшину межіочі та у вуха пхати ..?
Все просто, пане Стас. То вкушених совком громадян відлучають від цицьки побєдобєсія. Одразу їм важко було б, то пропонують такий невинний ерзац, як дитинні соску-пустишку.
Всяко краще, ніж носили б дідів на палках.
   
То вкушених совком громадян відлучають від цицьки побєдобєсія

Ааа , зрозумів )) , пригадую , читав колись , як у "прадавні часи" , алкоголізм , заштриками )) опію , лікувати намагались .  Шось занадто схожі методи , НМД . ))

Але - дешевше та швидше телевізора та кампутіра вимкнути або перемкнути на інше , ніж у теорії словоблудія заглиблюватись . )
   
Додам лише , що неприємно , що за "Европу" ховаюцця та не кажуть - "ми осьо вигадали , то дивіцця і слухайте" , тобто - безвідповідальність навіть у
невинний ерзац
ові , нехочуть або невміють на себе брати .
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія