Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль
1
24 квітня 2024 19:42:50
дип стейт , типа сказал , 100 проц правда ???,
 они где это все видят , пря :S мо на передке?,
 с чего им верить :S
З діпстейт як правило безпосередньо спілкуються самі бійці, ну і плюс вони аналізують відео в інтернеті. Не один раз помилялися з аналізом поточної ситуації,  але більш менш правдиво.
2
13 квітня 2024 23:48:30
Може бути цирк з цієї "війни". Долетить 1-2 Шахеда. Шось взірвуть. Жиди легенько йопнуть по якійсь базі з вівцейобами в Ірані.
Мулли - ми відімстили!
Жиди - ми теж!

Всі задоволені. Особливо Штати - ескалації не буде!  :D
Я думаю, десь так і буде, бо всі.сторони це задовольнить .  Тому і не було превентивних заходів ні від США ні від Ізраїлю,  хоч достеменно знали, що атака буде.
3
11 квітня 2024 22:05:51
Хня.  якась відбувається з форумом, якщо раніше писали, що тут одні пенсіонери, то зараз таке відчуття, що одні емігранти і явно на соціалі, бо скільки часу витрачатина на писанину... це звиздець. А люто бісе, що вони не перебуваючи тут в Україні всіх повчають\навчають, що і як робити та й просто посилають... І цей маразм, як на мене, вже досяг просто катастрофічних масштабів.
4
9 квітня 2024 00:01:24
Молодці, що б прибрати з інформаційного поля новину про бронь для телемарафону і декількох приватних кінокомпаній, злили інформацію про цирк.
5
6 квітня 2024 10:29:08
Я не розумію, нащо чекати поки тебе вдарить ворог якщо ти знаєш, що він це обов'язково зробить, бий першим. Я розумію, що ми по московії просто не можемо (нічим) бити по пускових установках і т.д. і то намагаємось бити по аеродромах військових. Але ж США та Ізраїль можуть винести всі ті склади і аеродроми ірану за пару ночей...
6
5 квітня 2024 23:51:26
Екофлоу дійсно крута річ, але не надійна, брав у блекаут в тридорога з акумом додатковим,  через два тижня інвертор згорів і ніфіга не через вилка-вилка, а просто стояв на зарядці і вимкнули світло, місяць ремонт (черга була колосальна) так що майже весь блекаут просидів на павербанках і шнурках до роутера від повербанка. Але концепція швидкої зарядки і більш менш притомної місткості акумулятора дуже класна.
7
3 квітня 2024 16:53:41
кажуть рефінансування крали і це погано
Рефінансування - не погано, бувають різні ситуації, погано, коли права рука дає рефінансування, а ліва краде. Якщо ви вчили у школі анатомію, то мусите пам'ятати, що права і ліва руки, як правило, належать до однієї банди одного організму.
Ну тому і ставилися вимоги до банків про збільшення капіталізації за рахунок власників, там статистика тих банків це просто жесть, понад 60% непрацючих кредитів і що цікаво з них під 80% з пов'язаними особами власника банку.
Суми депозитів значно більші від реальної ліквідності яку мав банк, тому власникам умови і поставили,  хочете що б банк працював, вкладайте свої кошти і може рефінанса підгонят.  Але власники хер забили на банки (бо з самого початку банки створювалися не як окремий бізнес, а як інструмент для функціонування основного бізнесу) і отримали тимчасову адміністрацію, вся проблема нашої країни, що ніхто не отримав кримінальної відповідальності з олігархів за цю історію.
Рано чи пізно вони і так би накрилися, але із більшими наслідками. Рефінансуй їх НБУ по старому це на пару років відтягнуло їх кінець, але це втрати коштів для держави. Хоч один хер держава і так попала на кошти,  що рефінанс по факту в нікуди, що випали через фонд гарантування. Але після "банкопаду" банківська система дивним чином стала прибуткова і особливо держбанки, той же Приват при Бєні до приватизації здебільшого був збитковий.
8
3 квітня 2024 16:00:42
Не розумію логіку противників Гонтарєвої,  кажуть рефінансування крали і це погано, Гонтарєва перестала давати рефінанс банкам що б не крали (стояли умови суттєвої докапіталізації банків їх власниками) і банки лягли, бо не для того створювалися - Гонтарєва погана  :S
9
3 квітня 2024 10:50:18
Те що зробила Гонтарєва з банківською системою, це найкраще,  що могло статися.  Але слабоінтелектуальні індивіди,  цього ніколи не зрозуміють, і не зададуться простим питанням чому раніше в кожного захудалого олігарха був свій банк? - все просто, доступ до найдешевших коштів (найменший відсоток, необмежений раніше рефінанс, ну і ліві застави по захмарним оцінкам розвалених сараїв). А потім ці "інтелтуали" які найбільше кричать, що їх грабують олігархи, женуть на Гонтарєву яка трохи цих олігархів на місце поставила.
Нажаль в школі не ту вчать економіку (якісь теорії і т.д.), а потрібно доносити з малечку, як формується курс валют, що таке міжбанк торги, до чого тут імпорт та експорт і т.д.. Як фукціонує банківська система, що таке облікова ставка, рефінанс.
І так, Гонтарєва не була святою, і на деякі банки "закривала" очі, але її внесок в подалання банківського шахраїства просто велечезний.
10
2 квітня 2024 16:59:59
Щодо державних нотаріусів з приводу спадщини, вже давно можна звертатися до приватних, вибір досить великий. Але якщо в одного завели спадкову справу то вже не змінити.
11
2 квітня 2024 16:56:12
Фігня написана якась, Львівська міська рада щось тупить. Ніхто нічого просто не відбере, так, звичайно краще свої права внести в Державний реєстр речових прав на нерухоме майно. Щодо БТІ то тут є нюанс, якщо ви хочете продати\подарувати\прийняти в спадщину майно не внесене в реєстри (не тільки з 2013 року, з 2004 року діяв електронний реєстр БТІ, його так само видно всім, і нотаріусам) то нотаріус спочатку відправляє в БТІ що б ті дали підтвердження за ким була проведена державна реєстрація права власності (з бумажних книжок), і от цікаве - Полтавська область БТІ, що б видати цю довідку обов'язково змушує робити новий технічний паспорт (5+ тис. грн.), Київське БТІ же дає ці довідки нев'язуючи новий техпаспорт, що значно дешевше. По землі простіше,  або вона внесена в ДЗК і її автоматом бачить новий реєстр, або звертаєшся до землевпрорядників за кадастровим номером (він наразі обов'язковий для будь яких дій з землею) і вони все вносят в ДЗК.
12
31 березня 2024 23:48:17
Українська команда по CS2 (контерстрайк) - чемпіони світу.  Ще років 10 і кіберспортивні турніри перевищать по популярності дуже багато видів спорту.
13
29 березня 2024 18:59:01
Світла нестало - Полтавська область східна частина.
14
21 березня 2024 23:34:02
Оце так .. круто)
15
21 березня 2024 23:10:33
Маліновського і Сидорчука випускати в центр потрібно, провал в центрі нікуди не дівається. Розіграти м'яч не можем. По Мудрику - активності багато, браку багато,  але правий фланг зовсім мертвий. Надія на те, що якось заштовхають... гри не має...
16
21 березня 2024 23:02:05
цирк...
17
21 березня 2024 22:30:30
Погано дуже... центр поля не тримає м'яч зовсім, одна-дві передачі і втрата, а флангам на такому газоні не побігаєш.
18
12 березня 2024 13:48:44
Брехня. Не хочеш - не здавай. Але зате є плюс: якщо здав в оренду задешево то наступного року можеш це виправити. З продажем такої можливості немає.
На рік ніхто не здає, є багато хто (хто зверху просив хоч якісь гроші на зараз, при чому мізер) попідписував договори на 49 років з 3 % від нормативки на рік. Часто прибутковіше продати пай, а кошти від продажу на депозит, у багатьох з їх орендою так би більше доходу було.
Якщо продавець дурак за безцінь продавати землю, то хто йому лікар? Це не державі вирішувати, хватить був такий Банк Михайлівський і хитрожопі вкладники які погналися за парой відсотків не читаючи договора,  де чітко було прописано, що вклад не гарантується Фондом, в результаті їх тупість оплачували всі.
Лікар йому той, хто думає, як зробити його заможним а не той, хто думає як розвести лоха.
Чому хтось повинен робити його заможним? а не він сам? Задача держави створити йому можливості бути заможним, а чи використає він їх, то вже його проблеми і якщо він такий лох, то в чому різниця чи розведуть лоха на пай, чи будинок, авто і т.д.
Багато купляють паїв зовсім не фермери, а так звані інвестори, хтось для перепродажу, а багато для оренди (якщо є кошти, то прикупити тіж 100 га і про пенсію можна не хвилюватися).
19
12 березня 2024 13:05:06
Мадагаскар в 2005 році таким чином продав свою землю...
Був запроваджений бездумний і лобістський ринок землі.
В 2008 вони віддали свою землю іноземним корпораціям.

І в 2009 громадяне Мадагаскара залишились дешевою робочою силою... 

Будло знищено 85% лісів.
Земля була виснажена і все закінчилось голодом.

Нас ведуть по шляху Мадагаскара.  :X
Україна якраз пройшла такий шлях де люди є рабами за срaний мішок пшениці на землі на якій живуть, і навіть з продажем в людей все одно вимагають здати паї в аренду і багато хто здає за копійки бо не можуть і не навчилиса бути господарями
Брехня. Не хочеш - не здавай. Але зате є плюс: якщо здав в оренду задешево то наступного року можеш це виправити. З продажем такої можливості немає.
На рік ніхто не здає, є багато хто (хто зверху просив хоч якісь гроші на зараз, при чому мізер) попідписував договори на 49 років з 3 % від нормативки на рік. Часто прибутковіше продати пай, а кошти від продажу на депозит, у багатьох з їх орендою так би більше доходу було.
Якщо продавець дурак за безцінь продавати землю, то хто йому лікар? Це не державі вирішувати, хватить був такий Банк Михайлівський і хитрожопі вкладники які погналися за парой відсотків не читаючи договора,  де чітко було прописано, що вклад не гарантується Фондом, в результаті їх тупість оплачували всі.
20
28 лютого 2024 18:50:59
Тут взагалі дивно банять, он один відкритий кацап (ковбасник) в темі про Трумпа себе вільно почуває,
А можна поцікавитися - у вас IP рос підерація, це помилка?
Полтава IP, мені тут це вже раз 5-ть писали  :)
21
28 лютого 2024 18:39:01
Тут взагалі дивно банять, он один відкритий кацап (ковбасник) в темі про Трумпа себе вільно почуває, дуже нервується куди його податки йдуть (точніше не йдуть, бо його обранці все блокують) і ніхто його не банить.
Бачу побанили багато цікавих дописувачів (не штабних, але в деякому роді упоротих, щодо своїх політичних переконань), але я читав фуп десь з 2020 року, зареєструвався пізніше, то тут є очевидні штабні яких чомусь не банят (їх не видно в темах про війну, чи інших не політичних темах, це якщо не згадали десь ім`я їх "роботодавця").
22
24 лютого 2024 12:02:13
Мене більше за все, як правника коробить оце "за дорученням президента" ну немає в президента таких повноважень, Кабмін підпорядковується Верховній Раді.
23
20 лютого 2024 09:52:45
Мда... 23 з 23 знищили,  але ДСНС Полтавської області, повідомляє про атаку БПЛА на підприємство Кремечуцького району - пожежа, без жертв, 18 одиниць техніки залучино для гасіння пожежі. Щось не сходиться. Можливо уламки, але сумніваюся.
24
19 лютого 2024 12:07:07
Знову чутно (Полтавщина) збиття, щось зачастили
25
16 лютого 2024 16:23:11
Чув, скоріш за все, два збиття (Полтавщина), скільки пончик передав цієї фігні параші, десь писали?
26
11 лютого 2024 12:11:19
Трамп прихильник автократії, його бісять всі оці демократичні та незалежні від влади інституції які поширені в Європі та в самих Штатах. І якщо хтось думає, що питання в тому, що Європа мало витрачає на оборону і тільки тому він відмовиться їм допомагати,  то витрачай Європа в сотню раз більше чим зараз Трамп всерівно знайде інші відмазки, що б їм не допомагати. Він хоче, що б світом правили "правильні" хлопи які між собою можуть все перетерти, то б то, новий світовий порядок авторитаризму. Це те саме, чого і хоче хуйло, Сі і інші диктатори.
27
5 лютого 2024 13:52:03
працівники органів військового управління (органів управління), військових частин (підрозділів) Міністерства оборони України, Збройних Сил України, Державної спеціальної служби транспорту, Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України, Служби безпеки України, Служби зовнішньої розвідки України, Національної гвардії України, Державної прикордонної служби України, Управління державної охорони України, Міністерства внутрішніх справ України, установ експертної служби Міністерства внутрішніх справ України;

Так, по новому законопроекту всі працівники Міністрества внутрішніх справ не підлягають мобілізації, зараз лише працівники Національної Поліції. Різниця дуже велика якщо чесно.
28
5 лютого 2024 13:46:11
Якщо я не помиляюся, в новому законопроекті про мобілізацію бронь надаватиметься всім працівникам Міністерства внутрішніх справ, включно з охоронцями, прибиральниками і т.д., бо вчинній редакції зазначено, що не мобілізують працівників Національної поліції.
Час буде, гляну як воно в новій редакції.
29
4 лютого 2024 21:21:57
Розкажіть про інше.

Глядачи дали 2 місце  Яктак-у. Цу дууже високий результат. Не Меловіну, не Циферблату.
Але судді не були вражені і дали Яктак 6-те місце.

Тут я не побачила аби хтось хвалив Яктак.


ну і ще розрив по Інгрід між суддями і глядачами вражаючий -тільки в інший бік.
судді дали високе 8 місце, а глядачи 2.

і тут я на боці глядачив, бо співала вона фальшиво.
Релама, переважна більшість блогерів на яких підписана дружина рекламували Джері і Альону, якась частина рекламували як раз Як Так, ну і він досить відомий у віковій категорії дівчат 14-20 років.
30
4 лютого 2024 19:50:18
Голосував за Ягоди, в них шалена енергетика, також сподіваюсь їх побачити на наступному відборі
31
4 лютого 2024 19:48:52
Букмекери не помиляються,  Циферблат сподіваюсь в наступному відборі виступлять з не гіршою піснею та поїдуть на Євробачення )
32
4 лютого 2024 00:26:09
«Сьогодні (3 лютого – ред.) була рекордна кількість користувачів у «Дії» за всю історію проєкту. Замість 800 запитів за секунду, як було під час голосування торік, – 15 000 запитів.
Это за минуту около миллиона. Вопрос не в том, почему сервера легли. Вопрос в том, почему через 3 минуты (20 минут) не поднялись, когда трафик снизился...
Проблема куда більша, тепер на цю хвилину всі Надії Володимирівні....
Мінцифри - як за один вечір добити до нуля і так невелику, але репутацію сервісу.
33
3 лютого 2024 23:00:28
Резюме: - Дія не буде працювати ще добу через голосування !
Навіть не знаю скільки працівників отої Дії і чиновників Мінцифри мало б бути звільнено в понеділок.

Ганьба.
Шо за нахєр
Ну з залізом трабли, чи з каналами
Може навіть в дата-центрі якомусь
Або тестування з навантаження проїбали
Чиновники тут не дуже і при дєлах
Як раз прямо їх відповідальність, коли звідусіль чиновники говорять про цифровізацію (полегшення з паперовими носіями, а то і їх заміну) в цей час від не самого можливого навантаження сервіс лягає.... Увіть вас запунила патрульна поліція і вам потрібно показити водійське посвідчення і ви три години цього не можете зробити і багато інших можливих прикладів.
34
3 лютого 2024 22:22:15
Знайшов великий плюс від ситуації,  лайф розмови учаників і журі в прямому ефірі це круто, більше дізнаєшся про учасників просто як про людей.
35
3 лютого 2024 21:49:32
А тепер уявіть голосування на президентських і/або парламентських виборах через Дію  :shuffle:   (P)
зовсім інша ситуація, коли треба проголосувати за пів год, чи протягом дня
Ага, тільки євробачення максимум 300-400 тисяч голосів. А вибори під 15 млн голосів.
36
3 лютого 2024 21:47:15
Лажанули з організацією, виступи і майже вся трансляція в записі, і такий облом з голосуванням на фоні вчорашнього запису (про закриті лінії і взагалі...) Робили б прямий ефір повноцінний з укриття якогось та і все. Хто б що не казав, відбір вже дискредитувано.
Мінцифри теж в калюжу сіли з Дією тут складно відбилитися.
так це запис був.
Я знаю, тому й кажу, що з організацією відбору вийшло посміховисько. Якби все було в прямому ефірі (з укриттявідразу) цього б сюру не було.
37
3 лютого 2024 21:35:21
Лажанули з організацією, виступи і майже вся трансляція в записі, і такий облом з голосуванням на фоні вчорашнього запису (про закриті лінії і взагалі...) Робили б прямий ефір повноцінний з укриття якогось та і все. Хто б що не казав, відбір вже дискредитувано.
Мінцифри теж в калюжу сіли з Дією тут складно відбилитися.
38
3 лютого 2024 21:12:29
Думаю результати можуть бути несподівані...
Буде весело якщо ведучі будуть зараз зачитувать результати глядацького голосування, коли дію ще не підняли, та навіть якщо піднімуть на останні 5 хв голосування, то про спаведливіть голосування і мови не йтиме.
є таке поняття як репрезентаційна вибірка, навіть серед тих кому вдасться проголосувати переможець буде той же що і коли проголосують всі бажаючі
Скоріш за все так і було б, але скандал з цього приводу не відминить. Тому є суттєва різниця між проголосували всі хто хотів і між тими хто зміг.
39
3 лютого 2024 21:06:26
Думаю результати можуть бути несподівані...
Буде весело якщо ведучі будуть зараз зачитувать результати глядацького голосування, коли дію ще не підняли, та навіть якщо піднімуть на останні 5 хв голосування, то про спаведливіть голосування і мови не йтиме.
40
3 лютого 2024 20:47:13
Жодного відбору без скандалу, або без факапу.

Повна версія