Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Астра Зенека визнала що її вакцина може викликати тромби

Питання в тому що кількість летальних випадків (міакардид і тромбоз)  після вакцинації збільшується

Є статистично підтверджені данні?
Де можна ознайомитись?
Чи ви просто фантазуєте на цю тему.

Ну і щоб двічі не вставати - нема статистики що у тих хто палить рак легенів на 20% більше.
Є статистичний звʼязок між раком і тими хто палить дві і більше пачок на день.
Посилання не наведу, про це казав мені мій товариш, який професійно займається цим
   
Безменов саме про їбаньків тіпу редька та саметака говорив: будь-які факти будуть як горохом об стінку таким запропагандоненим дибілам.

Навіть не намагайтеся. Я давав фактаж, курва, 4 роки. І воно ще питає 'а ґдє ваші даказатєльства?'  :facepalm:
   
Ніякого фактажу ідіоти антиваксери не наводили.
Був не «фактаж» а постійний пістьож, на кшалт людей з коровʼячими хвостами.
Так і зараз нема статистичного фактажу про збільшення тромбозу серед вакцинованих
   
Тому що не тупий єблан як більшість вакцинутих і маю одну з освіт біологічну.

Я в осені 2020 перед розгорненням 'вакцинації' писав тут що навіть в теорії така 'вакцина' має дуже суттєві вади як от гарантію аутоімунних захворювань.
а оті всі хто розробляв вакцини не мали біологічної освіти?
   Єдине логічне можливе заперечення, це що всі векторні і мРНК вакцини шкідливі.
   
а оті всі хто розробляв вакцини не мали біологічної освіти?
   Єдине логічне можливе заперечення, це що всі векторні і мРНК вакцини шкідливі.

Альберт Бурла американсько-грецький ветеринар, голова та головний виконавчий директор Pfizer, американської фармацевтичної компанії.
   
а оті всі хто розробляв вакцини не мали біологічної освіти?
   Єдине логічне можливе заперечення, це що всі векторні і мРНК вакцини шкідливі.

Ну все лежить же на поверхні: дивимося на пацюка Фаучі. 0)невідомо чи сам створив СНІД 1) труїв людей АЗТ 2) Спонсорував створення Ковіду 3) просував 'вакцину'.

В тюрязі не сидить. Питання: так є змова чи нема?

P.S. Так, мРНК технологія при такому поголовному введенні, тіпа як 'вакцина', не може не бути нешкідлива.
   
Щодо сніду та Фаучі, дивіться інфо про Кері Мулліса (отримувач Нобелівки!) і його боротьби з цим їбучим пацюком Фаучі.
   
P.S. Мулліс зручно так помер - в другій половині 2019 року.
   
Немарксистська освіта як вона є.
   
Що тут? Дебіли антивакси вирішили зробити ще одну гілку? Чим вам та стара не подобається? Тим що ваші аргументи розʼєбали в пух і прах?

Останнє редагування: 2 травня 2024 01:06:47 від DBA
   
Ну все лежить же на поверхні: дивимося на пацюка Фаучі. 0)невідомо чи сам створив СНІД 1) труїв людей АЗТ 2) Спонсорував створення Ковіду 3) просував 'вакцину'.

 ;o
Я знав, що Пєтя єбанутий, але навіть не міг уявити що він єбанутий настільки.  :suicide2:
   
;o
Я знав, що Пєтя єбанутий, але навіть не міг уявити що він єбанутий настільки.  :suicide2:
   
Провакциновано, мільйони, якщо не мільярди людей. Є якась статистика по тим тромбона, до ковіду і після? Ну, щоб було на що опиратися.
Ну, от є таке метадослідження:

https://www.vox.com/future-perfect/24138291/do-vaccines-work-explained-study-efficacy-evidence

Вакцини (взагалі, без розподілу на болячки і т.п.) врятували купу людей. Дослідження проведено людьми, гадаю, що і у теоріях ймовірностей тямлять не гірше фупістів, і в медицині, мабуть, теж.
Ваша справа, кому вірити.
   
Ну, от є таке метадослідження:
https://www.vox.com/future-perfect/24138291/do-vaccines-work-explained-study-efficacy-evidence
Вакцини (взагалі, без розподілу на болячки і т.п.) врятували купу людей. Дослідження проведено людьми, гадаю, що і у теоріях ймовірностей тямлять не гірше фупістів, і в медицині, мабуть, теж.
Ваша справа, кому вірити.

Там про класичні вакцини від 14 хвороб. Не про анти-ковідні розчини.
З поля вітер.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія