Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Більшість німців підтримують рішення влади не надавати Україні зброю

яку німецьку компанію не візьми  :facepalm1:

БАСФ

виписували липові рахунки  :lol:

https://www.dw.com/en/basf-confirms-investigations-into-fraudulent-invoicing/a-42552562

BASF confirms investigations into fraudulent invoicing
A spokesman for German chemicals giant BASF has confirmed some employees and external firms are being investigated on suspicion of false invoicing. The damage done is estimated to be substantial, newspaper reports say.
BASF confirmed Monday that German authorities were investigating employees of the chemicals multinational firm, with the probe also affecting a number of external companies in connection with fraudulent invoicing.

https://www.reuters.com/article/us-basf-talc-idUSKCN24O2XX
BASF agrees to settle talc class action lawsuit for $72 million
German chemical company BASF SE on Thursday agreed to pay $72.5 million to settle a class action fraud lawsuit over allegations its talc contained asbestos and caused lung injuries and cancer, court documents showed.
   
Гадаю в цій інжинірінговій компанії і працює головний недооцінений мозок - Болукан.
Яка іронія  :weep:

все може бути , все може бути  :D
   
все може бути , все може бути  :D

Та воно на соціалі сидить
   
навіть бакалєйщики ALDI

- я ж казав - німецький бізнес це рівень мексиканських і колумбійських картелів  ;o 

перевозили наркоту з бананами  :X

https://www.mashed.com/154042/huge-scandals-that-completely-rocked-aldi/

Drug cartels will use any means necessary to hide their illegal cargo and it's actually not that uncommon for food shipments to be used for smuggling cocaine. Aldi has ended up with bananas have been used in drug trafficking on not one, not two, but at least three occasions.

In 2014, the company learned that 140 kilos of cocaine was hidden within its stock of bananas. Then, in 2015, the same thing happened again when bananas packed with cocaine were shipped to 14 different Aldi supermarkets around Berlin — worth approximately $16 million. At the time, the 386 kilo stash of cocaine was the largest amount seized in any single operation in the city. That shipment was small potatoes, however, to what would show up on Aldi's loading dock in 2019.

Six Aldi stores in Rostock, Germany discovered in April 2019 that their bananas contained nearly half a ton of cocaine with a value of almost $28 million. It was understandably a headache for the company, and an Aldi spokesperson confirmed that the banana shipment that came from Latin America affected the logistics center and numerous store branches — though further details were not provided. While Aldi didn't confirm what it planned to do with the bananas, it's probably safe to assume they weren't sold at a discounted price to the public.

Read More: https://www.mashed.com/154042/huge-scandals-that-completely-rocked-aldi/?utm_campaign=clip
   
спробуйте забити в гуглі

"назва німецької компанії" corruption

і насолоджуйтеся новинами - бажано пошук в англомовному секторі
німецькі мідія трохи соромляться писати про такі речі або пишуть дуже коротко -  :D
   
спробуйте забити в гуглі

"назва німецької компанії" corruption

і насолоджуйтеся новинами - бажано пошук в англомовному секторі
німецькі мідія трохи соромляться писати про такі речі або пишуть дуже коротко -  :D
Так і сором'язлива як наш болукаша  :laugh:
   
Німчура обісралася ?
Хуйло їм в поміч  :D
   
а ти думаєш, вони яким шляхом "повторювати" підуть і якими людськими силами і чиїми ресурсами? ось головне питання.
Нехай йдуть через братню Білорусь, а ми їх транзитом на західний кордон пропустимо.
Бо надати 5 тищ касок то дійсно глум, що межує з гвалтуванням. І таких глумливих мені чогось не жаль а ні краплі.
   
я тут вже писав - з німчурою працюю понад 20 років
живу теж чимало - набачився
;o  Как же так? Высокоеультурная, честная и цивилизованная Германия и такое...
 Нехорошо как получается.
   
Я теж. Не можна давати зброю зеленій мразоті - продадуть расєйським братам.

В той час, як Раша погрожує Україні, а США погрожують Раші, вам би в самий час взяти і вторгнутися в Польщу, нє?   :-)o
   
В той час, як Раша погрожує Україні, а США погрожують Раші, вам би в самий час взяти і вторгнутися в Польщу, нє?   :-)o
Так это ж надо говориться с партнёрами. Чтобы как 39-м. На верочку, с двух сторон.
   
Германські племена колись розбили три римські легіони, а зараз бояться якогось лисого хера. Повинно бути соромно, я вважаю.
   
;o  Как же так? Высокоеультурная, честная и цивилизованная Германия и такое...
 Нехорошо как получается.

Высококультурная. Цивилизованная.
Миролюбивая (особенно последние пару тысяч лет).
   
Німці праві, як завжди.....
   
Німці праві, як завжди.....

Фашисти хуйлососи.
Німчура думає шо вони пуп Європи.
Але хіт. Все . Англосакси німчуру можуть повернути до стану плану Маршала.
За один фінансовий день.
Як і кацапів братів німецьких теж.
Ніхто їх серйозно не сприймає вже давно.

Австрійці взагалі німчуру називають шайсе піффкі.(йобані свині)

Як ми москалів козломордими кацапами.

Шо німчура шо кацапня два чоботи пара.
Фашисти хуйлососи.

Останнє редагування: 28 січня 2022 22:21:51 від Бандер1вець
   
Агент штази болукаша на смену заступил  :-)o
   
Питаня зняте з порядку денного Президентом України.
   
Фашисти хуйлососи.
отакот  :eyes:
Європеєц.
   
Питаня зняте з порядку денного Президентом України.
Verpiss dich! :big_boss:
   
X(

Я воль ! Дас штімт ! Хайль хуйло :)

Забанять мене.
Ну правда є правда про німчуру.
Бабка 90 років дивіться.
І німчура не змінилася. Повірте :(



Останнє редагування: 28 січня 2022 22:31:04 від Бандер1вець
   
отакот  :eyes:
Європеєц.

Болукан ?
Нє.
Просто гандон і підхуйловець.
   
Я був правий...... як завжди...
   
Я був правий...... як завжди...
:weep: N- наполеон!
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія