Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

На тому місці, де відпочиваючі розвели вогнище, пролунав вибух

іхто балони на собі не тягає

на власних авто приїхала група туристів

 Шо ще ..?
   
Я хочу каву та зупу. Маю іх за 40 хвилин.  Жодного костріща, жодного папірця. Важить все меньше 1 кг.
   
Люди розповіли рятувальникам, що вони прибули на ночівлю і на тому місці вже було вогнище. Воно горіло ще до них і туристи також продовжили його палити. Під час цього і стався вибух.


Так може попередники і підклали у вогнище снаряд і відійшли подалі щоб подививися як гепне. В мене колись кум так забавлявся в шкільні роки. Насправді його довгенько гріти треба і не завжди вибухає. Надоїло їм чекати та й пішли собі. А тут прийшли туристи на халявне вогнище.
   
Я хочу каву та зупу. Маю іх за 40 хвилин.  Жодного костріща, жодного папірця. Важить все меньше 1 кг.

не подсказывай ))

   
Возможно, версия про внезапно вынырнувший из земли 100летний снаряд целиком придуманная и стоило бы копнуть поглубже- возможно эти туристы не совсем туристы и оказались там совсем не случайно, да еще и с англичанином. Вспоминается почти аналогичный случай пару лет назад в Херсонской обл.на морском пляже тоже молодежь палила костер и также что то взорвалось под костром с жертвами. Детальное расследование показало, что версия выживших совсем не совпадала с реальностью и была чисто криминальной
   
Я хочу каву та зупу. Маю іх за 40 хвилин.  Жодного костріща, жодного папірця. Важить все меньше 1 кг.

Екзотермічна реакція?  Що окислюємо?
   
НМД , слід би "розуміти" "мову журналістів" , бо навряд хтось із журнамушок надрукує у "новині" словосполучення назразок - група "крутеликів" або група "місцевих мажорів" або група "бізнесменів-початківців" (с) .

Усі - туристи , охвіційно .

Як і оті , що приїздять легковиками з причіпами до річки , спускають на воду декілька гідроскутерів і вишивають поміж човнами та водними лісапєдами - звичайні відпочивальники будуть , у "новині" журнамушок , якшо шось станецця і комусь голову знесуть тим гідроциклом .
   
Статтю почитайте. Балона не було. Літом в гори з балоном може йти хіба що ідіот. Там хмизу - хоч сракою жуй.
Влітку вгори може йти зтось хто пранує мандрувати мище межі лісу.
І котрий не є кончєним аби палити жереп.
   
Ні. В нас в Карпати влітку ніхто балони на собі не тягає.
Брехня
   
Екзотермічна реакція?  Що окислюємо?
балончік з пропаном. Пропан окіслюємо. 220 грамів пальник, 300 грамів балончік. І жодного вогнища.
   


Фото з тих країв для фатазерів
   
Самому вистачає два балони на шисть днів. А смачно пожерти я люблю.
   
https://www.facebook.com/hotpopillsbass/posts/6769304166428988
Фото з тих країв для фатазерів

Фото , лише засвідчує або хоббі або й прохвесію , чиюсь - пошук металу в землі .

Нічого іншого світлина не свідчить , у порівннянні , у співставленні з іншими теренами ув Україні .

НМД .
   
Віріться слабо дуже. Легше, гуляючи звідсі он туди зірвати розтяжку. Я не чув, щоб костер розмітало.
-------------------------------------------
Розтяжка в Карпатах? Щось не віриться.
   
-------------------------------------------
Розтяжка в Карпатах? Щось не віриться.
ясно, що то не про Карпати. Але лісові смугі і на Сході бувають.
 
   
Там, Вольтере, пане, є офігезні краевіди, де лізуть скелі з землі
   
Це і моя земля. Кому потрбен мордор, то вільні туди податися.
   
була тут гілочка.... патрони до сих пір валяються по горах....
---
Патрони,мля .. :X
Тисячі незахоронених бійців.
І майже всім пофуй.
   
Фото з тих країв для фатазерів

Мене цікавить інше

Хіба не повинен у такій ситуації прозвучати ВИСНОВОК експертів (суд-медекспертів та вибухотехніків)?
Мені, приміром, дуже складно повірити в міну 1СВ чи навіть 2 СВ
Тим паче в снаряд
   
Мене цікавить інше

Хіба не повинен у такій ситуації прозвучати ВИСНОВОК експертів (суд-медекспертів та вибухотехніків)?
Мені, приміром, дуже складно повірити в міну 1СВ чи навіть 2 СВ
Тим паче в снаряд

Ну чому - знайомий у себе біля подвір'я викопав снаряд першої світової війни коли паркан робив
   
Ну чому - знайомий у себе біля подвір'я викопав снаряд першої світової війни коли паркан робив

Мені не віриться, що такий снаряд ще може мати вибухову силу. Після скажімо 100 чи 85-ти років у землі
   
Мені не віриться, що такий снаряд ще може мати вибухову силу. Після скажімо 100 чи 85-ти років у землі
якраз може. До тогож, стає більш небезпечним з кожним десятком років. Бацила не жере тротіл, а іржа жере запобіжник в детонаторі.
   
Ні. В нас в Карпати влітку ніхто балони на собі не тягає.
Це брехня. Нагорі нема дерев, нема що палити. Всі носять газ, що взимку, що влітку.
   
якраз може. До тогож, стає більш небезпечним з кожним десятком років. Бацила не жере тротіл, а іржа жере запобіжник в детонаторі.
---
Ну і скільки останнім часом було підривів саме боєприпасів 2-ї Світової??
Я років двадцять уже,а то і більше такого не пам'ятаю.
А ти?
   
якраз може. До тогож, стає більш небезпечним з кожним десятком років. Бацила не жере тротіл, а іржа жере запобіжник в детонаторі.

Не знав. Дякую за роз'яснення
   
не є кончєним аби палити жереп
Дурнем конченим, бо сирий жереп аби горів тре дмухати постійно, а мокрий навіть не розпалиш. А які каструлі після нього - один раз помив і до кінця життя жереп не палиш, мбугога.
   
---
Ну і скільки останнім часом було підривів саме боєприпасів 2-ї Світової??
Я років двадцять уже,а то і більше такого не пам'ятаю.
А ти?
саме тому і не вірю, що випадково сталося. Хтось вище припустив, що діти природи смажили стару болванку, не дочекалися, та пійшли. А турісти, знайдя недогорилого костра, роздмухали і дочекалися.
   
---
Ну і скільки останнім часом було підривів саме боєприпасів 2-ї Світової??
Я років двадцять уже,а то і більше такого не пам'ятаю.
А ти?
У нас років 6-7 назад горіло лісове торфовище і згодом ліс. Так гупнуло разів п'ять так, що за 20 км чутно було. При чому, у різних місцях.
А так, щоб під вогнищем прогріти землю... Як варіант, та хрінь, що рвонула, лежала надто близько до поверхні. Буквально пару сантиметрів.
   
Так може попередники і підклали у вогнище снаряд і відійшли подалі щоб подививися як гепне. В мене колись кум так забавлявся в шкільні роки. Насправді його довгенько гріти треба і не завжди вибухає. Надоїло їм чекати та й пішли собі. А тут прийшли туристи на халявне вогнище.
  Оригінальна версія. Експерти по осколках виявлять тип боєприпасу. По глибині воронки виявлять чи він був кимось кинутим у вогонь чи знаходився в прогрітій землі.  :shuffle:
   
якраз може. До тогож, стає більш небезпечним з кожним десятком років. Бацила не жере тротіл, а іржа жере запобіжник в детонаторі.
Там утворюються пікрати, чи як їх там - нестійкі сполуки як результат взаємодії оксидів заліза і тринітротолуолу? Які підсохнувши стають такими ж чутливими, як бертолетова сіль з фосфором?
Чи то міська легенда?
   
Тол трохі кіптляво, та досить гаряче горить. не рве прі тому ніколи. Кружку чаю заварити, півжмені струганого потрібно. Вся херня почінаеться, як є детонатор.
   
Всі ВВ другоі світовоі - на толі. гексоген тоді не робили промислово майже. Я теж дітя природи і ми виплавляли тол з танкових снарядів. Тол плавиться градусів з 95, в кіплячоі води. Головне - детонатор обережно витягти. Інколи з голови, інколи з донця.
   
Це брехня. Нагорі нема дерев, нема що палити. Всі носять газ, що взимку, що влітку.
Всі нормальні.
Дегенерати палять жереп.
   
якраз може. До тогож, стає більш небезпечним з кожним десятком років. Бацила не жере тротіл, а іржа жере запобіжник в детонаторі.

Не предохранитель в детонаторе а взрывчатые вещества во взрывателе становятся нестабильными и могут детонировать от малейшего движения или встряски а детонатор если это не донник выгнивает в земле за пару десятков лет, мины с пластиковыми головами на взрывателях могут лежать очееень долго, донник на стреляном снаряде может представлять опасность даже если весь снаряд выглядит очень гнилым
   
Не предохранитель в детонаторе а взрывчатые вещества во взрывателе становятся нестабильными и могут детонировать от малейшего движения или встряски а детонатор если это не донник выгнивает в земле за пару десятков лет, мины с пластиковыми головами на взрывателях могут лежать очееень долго, донник на стреляном снаряде может представлять опасность даже если весь снаряд выглядит очень гнилым
пане, кажу що сам знаю, дякую, що уточніли.
   
Тол трохі кіптляво, та досить гаряче горить. не рве прі тому ніколи. Кружку чаю заварити, півжмені струганого потрібно. Вся херня почінаеться, як є детонатор.

Если голова без взрывателя но стакан остался на месте т.е. все дырки в снаряде закрыты то тут при нагреве может произойти детонация если стакан не вырвет

И таки да, греть на тротиле себе кружку чая или шо пожрать то не от большого ума бо после таких манипуляций с тротилом если хоть чуть-чуть тротила попадет в чай или жрачку есть это уже невозможно, это как ложка дегтя на бочку меда.

Останнє редагування: 16 вересня 2021 20:40:20 від Renegade
   
Головне - детонатор обережно витягти.

фульминат ртути ?
вроде сперва разлагается при плавном нагреве до 100 градусов
надо хорошо постараться форсировать нагрев и до разложения взрывателя
   
Це брехня. Нагорі нема дерев, нема що палити. Всі носять газ, що взимку, що влітку.

Ну, це хто на сам верх лізе. Нижче - в лісі - хмизу повно. З дітьми на сам верх точно не лізли. Ну і в статті - чувак відійшов в ліс за хмизом.
   
https://gk-press.if.ua/vtrata-oka-i-shist-godyn-operatsiyi-na-rutsi-yak-sebe-pochuvayut-postrazhdali-vid-vybuhu-v-karpatah/

Втрата ока і шість годин операції на руці: як себе почувають постраждалі від вибуху в Карпатах


16.09.2021

16 вересня в Івано-Франківській області поблизу села Вороненка стався вибух, коли туристи розпалювали вогонь. Внаслідок трагедії двоє людей загинули, ще четверо – дістали поранення.

Туристи пізно ввечері розпалили багаття в горах, підкидали у вогонь хмиз і там щось рвонуло. За попередньою інформацією поліції, вибухнув снаряд, який пролежав у землі кілька десятиріч, пише “Галицький кореспондент” з посиланням на “ТСН”.

Одразу чотирьох туристок нині рятують в обласній лікарні Івано-Франківська. Потерпілу, яка була у найтяжчому стані, вже прооперували, за її життя боролися одразу кілька бригад медиків. Стан ще трьох жінок, які підірвалися на горі, середньої тяжкості, втім ускладнений травматичним шоком. У жінок чисельні вибухові травми: опіки, різано-колоті рани, контузія.

Турист, який в момент вибуху був відійшов по дрова розповів, що операція в його дружини тривала шість годин.

«Лікарі (герої!!!) склали руку з того деформованого матеріалу, який до того називався рукою. Як рука буде себе вести і чи приживеться поки неясно.  На одне око повинна бачити. На інше на жаль вже ні… Найближчі дві доби мали б показати чи Маринка з цим всім справиться», – повідомив Орест Малиш.

“В одної пацієнтки є загроза життю. Але ми думаємо, що все буде добре. В інших загрози життю немає”, – каже завідувачка відділення невідкладної допомоги обласної клінічної лікарні Іванна Васкул.

У гори туристична група з Коломийського району вирушила вранці. Усі були добре знайомі між собою: загалом 12 молодих людей, серед них іноземець та 2 маленьких дітей. На ночівлю зупинились на полонині Григорів, що на горі Кукол. Розклали намети та розпалили багаття. Згодом рятувальникам розкажуть: саме на місці, де грілась попередня група. Кілька годин спокійно грілися, підкидали дрова. І раптом – вибух. Загинули ті, хто сидів найближче до багаття – це 2 чоловіків, їм було 29 та 36 років. Спочатку в поліції розглядали кілька версій вибуху.

Саме у цьому місці, кажуть історики, колись тривали запеклі бої. Під час Першої світової – Брусилівський прорив росіян проти австро-угорських та німецьких військ. А у Другій світовій – там була оборонна лінія Арпада угорців проти Червоної Армії.

Цілу ніч потерпілих туристів доправляли до швидких. Адже до полонини, де вибухнуло, дістатися непросто. Від найближчого села Вороненка – кілометрів 10 гірським шляхом.

Мешканці навколишніх сіл, коли дізналися про трагедію, діставались туди квадроциклами та всюдиходами. Саме вони доправили туристам марлю та бинти: ті себе перев’язали і таким чином попередили смертельну крововтрату.





   
фульминат ртути ?
вроде сперва разлагается при плавном нагреве до 100 градусов
надо хорошо постараться форсировать нагрев и до разложения взрывателя
пане. Я два всього снаряда грів. 88мм, зенітний, з засадою в донци та 75мм, з засадою в голові. Я лох в тому. Був дитиною, виріс, більше толу не плавив. В мене в шашках є. Перші сіві волосся в Нані з'явилися, коли узнала, чім я пічку розтоплюю.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія