Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

«Ентоні, привіт. Я вже тут», - сказав Усик

Re: «Ентоні, привіт. Я вже тут», - сказав Усик

Я. Чекаю карту Бандер1вця

Злато-вато, іду в сраку.

Прикріплена гілка.
Лікування натіві.
Дякую.
   
Прикріплена гілка.
Лікування натіві.
Дякую.
Відправив! Красава, пан Бандерівець, не жлобяра  (tu)

Останнє редагування: 26 вересня 2021 09:54:19 від Хома Л.
   
Прикріплена гілка.
Лікування натіві.
Дякую.

Мужчина!!! Уважаю!!!
   
Re: «Ентоні, привіт. Я вже тут», - сказав Усик

Пора запроваджувати категорію тимонькО форуму.
Ненависть до неньки України з тебе прям вилазить на захист ватоУсиків що є іудами.
   


Усик смотрит на долбо.бов. И какгбэ говорит: "Не будь долбоё.ом."  :tease:
   
Re: «Ентоні, привіт. Я вже тут», - сказав Усик

Показати зображення...
Усик смотрит на долбо.бов. И какгбэ говорит: "Не будь долбоё.ом."  :tease:

наступна мета для Усика  (tu) не бути довбойобом
   
Re: «Ентоні, привіт. Я вже тут», - сказав Усик

Відправив!

З вами можна мати справу.
Слово тримаєте.
   
Re: «Ентоні, привіт. Я вже тут», - сказав Усик

 (tu) малацца
   
Re: «Ентоні, привіт. Я вже тут», - сказав Усик

Видно, что никогда не боксировал). Да не пошел-побежал бы в рубку, если бы мог попасть)).Усик просто намного быстрее на ногах и подготовил прекрасный арсенал встречных действий. В рубку идут после попаданий, а не разрезания воздуха).
  Сложно было предполагать, что с набором массы Усик не только не усилит силовую мощь, но и сохранит скорость. Джошуа к этому готовился, скидывал вес, но не судьба), даже углы резать не хватало ног)). У Руиса шансов вообще с Усиком никаких, он его просто не догонит).

 :lol:

Просто моменты предыдущего боя с Чисорой, который пер как носорог и если бы был чуть лучше обучен, то…

   
Re: «Ентоні, привіт. Я вже тут», - сказав Усик

Жаль, что наш спортсмен проиграл усскомирному пи7ору
   
Re: «Ентоні, привіт. Я вже тут», - сказав Усик

Жаль, что наш спортсмен проиграл усскомирному пи7ору

то ти просто не питав у вашого спортсмена чий Крим
   
Й про тебе мова, це ж твій прогноз:
:weep:

А де твій прогноз,Зебанашка?
   
Re: «Ентоні, привіт. Я вже тут», - сказав Усик

:lol:

Просто моменты предыдущего боя с Чисорой, который пер как носорог и если бы был чуть лучше обучен, то…

https://youtu.be/JI9CVsc3lbE

То не нахватался бы столько навстречу?))
   
Re: «Ентоні, привіт. Я вже тут», - сказав Усик

А де твій прогноз,Зебанашка?

Відсутність мого прогнозу й провальний твій говорить про те, хто тут зебанашка  :laugh:
   
Відсутність мого прогнозу й провальний твій говорить про те, хто тут зебанашка  :laugh:

Зрозуміло.звичайне зелене чмо-піздабол  :facepalm1:
Тому проходь ось сюди,свиня зелена :fuck:
   
Re: «Ентоні, привіт. Я вже тут», - сказав Усик

У боксерському протистоянні українця Олександра Усика і британця Ентоні Джошуа перемогу здобув українець, ставши чемпіоном за версіями WBA, WBO, IBF і IBO. Проте переможений британець назвав слабкі сторони в арсеналі свого суперника.

Джерело: sport.ua

Деталі: Під час недільного поєдинку український суперважковаговик Усик переміг Джошуа з Великої Британії та відібрав у нього пояси чемпіона за версіями WBA, WBO, IBF та IBO.

Після поразки Джошуа заявив, що Усик нічим його не здивував. Він додав, що готуватиметься до наступного бою з українцем.

Пряма мова: "Вітаю Усика, він виконав відмінну роботу. Але ми повернемося. Що пішло не так? Я просто зазнав поразки, таке буває. Після дев'ятого раунду я вже нічого не бачив, моє око було закрите.

При всій повазі до Усика, але я нічим не був здивований. Він був легше, він тримав хороший темп. Але, в той же час, він пропускає. І пропускає багато. У реванші потрібно буде зрозуміти, як влучати частіше і бити жорсткіше".

УП
   
Re: «Ентоні, привіт. Я вже тут», - сказав Усик

Якщо Джошуа не поверне пояс - вУсик буде надовго.
Як Клички.
   
Re: «Ентоні, привіт. Я вже тут», - сказав Усик

Зрозуміло.звичайне зелене чмо-піздабол  :facepalm1:
Тому проходь ось сюди,свиня зелена :fuck:

зебанашці бажаю тотожних успіхів в подальших прогнозах
   
Re: «Ентоні, привіт. Я вже тут», - сказав Усик

Александр Усик: «Хотел бы реванш на «Олимпийском»

Теги супертяжелый вес Александр Усик Усик - Джошуа Бокс

Чемпион мира WBA, IBF, WBO и IBO в супертяжелом весе Александр Усик (19-0, 13 КО) рассказал о том, где бы хотел провести реванш с британцем Энтони Джошуа (24-2, 22 КО).

«Где бы я реально хотел провести реванш? На «Олимпийском». В Киеве», – сказал Усик.
   
Re: «Ентоні, привіт. Я вже тут», - сказав Усик

Один з найкращих боксерів в історії Джордж Форман висловився про цей поєдинок.

«Подивився бій Джошуа - Усик. Ей Джей здався заляканим? Він втратив свою ідентичність. Він думав, слід було йому побоюватися 12 раундів або ж атакувати своєю міццю. Усик - типовий лівша: якщо ти мене не вдариш, я отримаю нагороду і вдарю тебе. З Джошуа щось було не так.

Джошуа просто здавався спантеличеним. Я знаю, що це таке. Він слухає занадто багато людей. Потрібно визначитися і бути собою - панчером.

У Джошуа є майбутнє, у нього багато навичок, але він повинен навчитися натискати на власні кнопки. Деякі кутові просто чекають своїх гонорарів, поки ми вершимо наші долі.

Привітання королю суперважкої ваги. Зараз Усик - майбутнє боксу», - написав Форман в Twitter.
   
Re: «Ентоні, привіт. Я вже тут», - сказав Усик

Усік красава

канєшна



   
Re: «Ентоні, привіт. Я вже тут», - сказав Усик

Після бою чемпіон зізнався, що хоче відпочити деякий час.

«Хочу завоювати всі чотири пояси, возити дітей до школи, на тренування, спостерігати, як вони ростуть. Дерева садити, яблука поливати. Хочу займатися сільським господарством. У мене, до речі, є озера. Жити хочу, дружину любити. Найчастіше, блін. Я з січня хе*ачу», - сказав Усик.
   
Re: «Ентоні, привіт. Я вже тут», - сказав Усик

чей крым?
Та наш он...наш... :gigi:
Только мне он и нах не нужен... :K
   
Re: «Ентоні, привіт. Я вже тут», - сказав Усик

Пересмотрел бой ещё раз .
Круто конечно!
Но не понятно одно ..
Почему Джошуа пошел по пути сгонки веса и решил догонять Усика?
Почему он не захотел давить тупо массой.
В бою с Володей это просто была гора мышц. А вчера - какой то дрищ.
   
Re: «Ентоні, привіт. Я вже тут», - сказав Усик

Після бою чемпіон зізнався, що хоче відпочити деякий час.

«Хочу завоювати всі чотири пояси, возити дітей до школи, на тренування, спостерігати, як вони ростуть. Дерева садити, яблука поливати. Хочу займатися сільським господарством. У мене, до речі, є озера. Жити хочу, дружину любити. Найчастіше, блін. Я з січня хе*ачу», - сказав Усик.


молодчага  :love:

побільше б таких, щоб хоч трохи розбавити тих, у кого смисл життя в смерті сусідської корови
   
Re: «Ентоні, привіт. Я вже тут», - сказав Усик

https://twitter.com/view/status/1441894564307087362
(tu)   особенность ватного быдла.
   
Re: «Ентоні, привіт. Я вже тут», - сказав Усик

канєшна

Показати зображення...
:D
   
Re: «Ентоні, привіт. Я вже тут», - сказав Усик

Александр Усик: «Хотел бы реванш на «Олимпийском»

Теги супертяжелый вес Александр Усик Усик - Джошуа Бокс

Чемпион мира WBA, IBF, WBO и IBO в супертяжелом весе Александр Усик (19-0, 13 КО) рассказал о том, где бы хотел провести реванш с британцем Энтони Джошуа (24-2, 22 КО).

«Где бы я реально хотел провести реванш? На «Олимпийском». В Киеве», – сказал Усик.

Ну вот, а был бы ватой, хотел бы Лужники  [ua]
   
Re: «Ентоні, привіт. Я вже тут», - сказав Усик

Прикріплена гілка.
Лікування натіві.
Дякую.
Респект.
   
В Лондоні є українська церква і кацапська. В яку пішов ватний Усик?  :weep:
   
Re: «Ентоні, привіт. Я вже тут», - сказав Усик



оказывается есть еще одна подрастающая зирочка из симферопаля?

пора у него спрашивать чей крым.
   
Смотрел бой вчера

Усик молодец, все СМИ в унисон поют ему дифирамбы.

Жалко что он ватан и верун конечно (причем скорее всего он ватан потому что верун). Позорил Украину вчера на конкретные вопросы отвечал какой-то бред про "Иисуса Христа".

Его бы на перевоспитание, устроить встречу с АТОшниками, отвезти на донбасс показать. Да был бы я президент вызвал бы и пообщался.
   
Re: «Ентоні, привіт. Я вже тут», - сказав Усик

В Лондоні є українська церква і кацапська. В яку пішов ватний Усик?  :weep:
От! А пішов би в раскольнічью - програв би!
Чим не аргумент для мишебратьєв.
   
В Лондоні є українська церква і кацапська. В яку пішов ватний Усик?  :weep:

РПЦ само собой :laugh:
Собор Успения Божией Матери и Всех Святых в Лондоне
УПЦ клювом прохлопала-могли бы приобрести отличного кадра для пропаганды своей ахинеи


Останнє редагування: 26 вересня 2021 11:38:16 від Conquistador
   
молодчага  :love:

побільше б таких, щоб хоч трохи розбавити тих, у кого смисл життя в смерті сусідської корови

Сторінка Усика в Інсті
   
Re: «Ентоні, привіт. Я вже тут», - сказав Усик

Є така річ як об'єктивне сприйняття реальность. Я вважаю Вусика ватним падлом, вважаю надшкідливим для України (він пропагує і найгіршу форму вірунства і мишебратство), я дуже сподівався що Джошуа його покладе...

Але було смішно читати "прогнозистів", букмекери давали 2.8-3.1 на перемогу Усіка до бою. Це ну ніяк не без шансів. Усік висококласний боксер, якою б ватою він не був.

Оце - Усік недобоксер нагадує - "Та в Москалів вся армія іржава" або "Та вони ніколи не побудують Керченській міст". Ворогів треба сприймати адекватно.
   
Re: «Ентоні, привіт. Я вже тут», - сказав Усик

Зашёл а Аллбоксинг.
Сто лет там не был. Там есть довольно прикольные эксперты- московиты, я их ещё по довоенным постам помню. Сейчас оттуда накидаю че- нить..
   
Re: «Ентоні, привіт. Я вже тут», - сказав Усик

на питання "в яку церкву ходиш" треба широко посміхатись і відповідати:

- не твоє, собаче, діло

 :-B
   
Re: «Ентоні, привіт. Я вже тут», - сказав Усик

Куда хоче хай туди і ходе я так считаю
Звідки там Усик, з Сімферополя? Якби я був з Сімферополя можливо я був би кондовим ватаном, круг общєнія так сказать опрєділяє світогляд в тому числі

Прославляє Украіну, виступає під нашим прапором ну і прекрасно.
   
Re: «Ентоні, привіт. Я вже тут», - сказав Усик

Цитувати
— Перекрестился, православный парень, смотри, а, наш! Да он гений реально! В одну калитку прям.

Дзюба эмоционально отреагировал на победу Усика

https://news.sportbox.ru/Vidy_sporta/Boks/spbnews_NI1411310_Da_on_genij_Pravoslavnyj_paren_nash_Dzuba_emocionalno_otreagiroval_na_pobedu_Usika
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія