Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Мисс Германия 2020

Re: Мисс Германия 2020

В кожного свій досвід, я говорю не про конкретно якусь людину, а в середньому по країні. І не про красунь 30років, а про старших людей. В моєму селі де я народився, і в найблищих містечках старші люди винлядають не дуже ахті. Це ж теж Україна. Чи Україна, це Київ і великі міста?

в португальських селах старші люди виглядають краще?
   
Re: Мисс Германия 2020

Якщо ти дасиш мою цитату, де я кажу, що хтось зберігся гірше ніж я. Я покаюсь. Добре? Я кажу, що виглядають в більшості гірше, ніж люди в такомуж віці тут. В основному, це запущеність, після 40ка вже мало хто за собою слідкує. В плані харчування і фізичних навантажень. Якщо про мене, то при рості 176 маю вагу 75 кг.
але страшнінький, да?

Ось:
Х. З, до яких стандартів ви звикли? Я коли приїзжаю у відпустку і зустрічаю ровесниць, жахаюсь від побаченого.
Це ВСЯ твоя цитата. І в ній немає ніякого порівняння з тобою, де б ти вказував, що ти ще гірше зберігся. Отже, ти для себе - красавЄц, а вони - жахіття в твоєму розумінні. Чи мені ще й принести, де ти себе вихваляєш?

Тому вже починай каятися. Бо ти вже й почав тут викручуватися якимись дивними порівняннями з фупівцями....
   
Re: Мисс Германия 2020

В кожного свій досвід, я говорю не про конкретно якусь людину, а в середньому по країні. І не про красунь 30років, а про старших людей. В моєму селі де я народився, і в найблищих містечках старші люди винлядають не дуже ахті. Це ж теж Україна. Чи Україна, це Київ і великі міста?
ну а тут, в цій темі пpо конкурси краси і їх учасниць, а не в цілому, і різних соціальних прошарках.
це як конкретний боксерський поєдинок чи конкурс бодібілдерів обговорювати, і враження від учасників, і почати згадувати про лук і бійцівські якості завсегдатаїв пабів і кабінетного планктону.

   
Re: Мисс Германия 2020

Ні де. Я не вживаю алкоголь, не палю і ніколи не палив. Слідкую за тим що їм і скільки їм. Легко без розминки можу віджатись від підлоги 20раз, підтянутись на перекладині 9-10. Пробігтись без задишки. А ходити взагалі можу великі відстані. Твк, що повір виглядаю я краще вашого Стефанчука,, чи Сивоха.

Та показуй вже фотку - не ламайся.


А скільки поверхів із мішком цибулі або із сумками в 25 кг пройдеш?
Бо мене оті твої пробіжки, протруски мало цікавлять.
   
Re: Мисс Германия 2020

Заміть я ніде не сказав, що виглядаю краще. Я стверджую, а це замітно ще на кордоні. ЩО УКРАЇНЦІ В СЕРЕДНЬОМУ ВИГЛЯДАЮТЬ СТАРШЕ СВОЇХ РОВЕСНИКІВ ЄВРОПЕЙЦІВ. Це 40+
А ти і коровка все пробуєте перевести тему на особистості. Навіть якщо я виглядаю пошано, як це протирічить моєму твердженню?
То якщо ти і сам виглядаєш погано, то навіщо ти попрікаєш своїх ровесниць, що вони погано виглядають?

Дохтур, ісцелі сібя сам!
   
Re: Мисс Германия 2020

одне другому не завадить. Його банили не за фотки.
У гілці "за 45" є і моя фотка. Як бачиш, ше жива, не забанена в ніколи.

Тому, хто хоче - шукає можливості, а хто не хоче - причини. Надалі або не фиркай що твої однолітки гірше за тебе збереглися, або із подібними словами викладуй поряд і свою фотку, щоб тобі повірили, а не вважали тебе пустозвоном і балаболом. Ок?
тоже без трусов и в молодости как ганс?
   
Re: Мисс Германия 2020

тоже без трусов и в молодости как ганс?
Ну, пані, я за таким не слідкую, і на такому не зациклююся, на відміну від вас.  :umnik2:
   
Re: Мисс Германия 2020

Ну, пані, я за таким не слідкую, і на такому не зациклююся, на відміну від вас.  :umnik2:
жиночка, я тебе объяснила причину бана ганса ти питала

в отличии от вас я не гоняюсь за мужчинами форума с демонстрацией своих отфотошопленных фоточек  :lol:
   
Re: Мисс Германия 2020

жиночка, я тебе объяснила причину бана ганса ти питала

в отличии от вас я не гоняюсь за мужчинами форума с демонстрацией своих отфотошопленных фоточек  :lol:
А ШО я тут демонструю своє ВІДФОТОШОПЛЕНЕ? І за ким я тут ганялася зі своїми фоточками?

Ти або не бреши, або не гавкай - одне з двох.

Так що там із моїм фотошопом? Відповідь буде, чи як завжди спіздємши із переходом на особу опонента, коли немає чого сказати, а гівно вже залежалося в роті?

 :facepalm: Ну чого пєтрушки такі бахнуті на всю голову?
   
Re: Мисс Германия 2020

але страшнінький, да?

Ось:
Це ВСЯ твоя цитата. І в ній немає ніякого порівняння з тобою, де б ти вказував, що ти ще гірше зберігся. Отже, ти для себе - красавЄц, а вони - жахіття в твоєму розумінні. Чи мені ще й принести, де ти себе вихваляєш?

Тому вже починай каятися. Бо ти вже й почав тут викручуватися якимись дивними порівняннями з фупівцями....
Я гірше зберігся, успагося.  :D
   
Re: Мисс Германия 2020

Только я вижу на последнем фоте мужика с длинными волосами с короной по центру?
ну так кобіти ж обирали. Так і обрали когось на мужика подібного )
   
Re: Мисс Германия 2020

А ШО я тут демонструю своє ВІДФОТОШОПЛЕНЕ? І за ким я тут ганялася зі своїми фоточками?

Ти або не бреши, або не гавкай - одне з двох.

Так що там із моїм фотошопом? Відповідь буде, чи як завжди спіздємши із переходом на особу опонента, коли немає чого сказати, а гівно вже залежалося в роті?

 :facepalm: Ну чого пєтрушки такі бахнуті на всю голову?
В той теме дохера страниц. На какой из них твоё фото, карофка?
   
Re: Мисс Германия 2020

В той теме дохера страниц. На какой из них твоё фото, карофка?
+1 Завжди її уявляв як хозяйку точки на базарі "Толчок" біля мебльного, не знаю чи він там досі е , в 90-х. Колорітні були жінки.

Останнє редагування: 17 лютого 2020 15:54:22 від Plzen
   
Re: Мисс Германия 2020

Народ,  ваші особисті розбірки нікому не цікаві
   
Re: Мисс Германия 2020

Узбагойтесь)))
Кому нужны неотфотошопленные фотки Красавчега))—— обращайтесь))
пс. Каровка, я когда ремонт делал в Шикарной Квартире(с) )))—— все разбивал до ноля и выносил в мешках с 5— того этажа австрийского дома——
Каждый день вверх—вниз с мешком( кг 30 примерно)—двумя на плечах)) раз по 100(((
   
Re: Мисс Германия 2020

жестячок канєшно
   
Re: Мисс Германия 2020

а можна больше фоток?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія