Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

Так повертаються не в "притомне житло" а в руїни!

Мені здається що чисто ватани не можуть жити в середовищі де не домінує ватанство. Лізуть знов до "своїх", хай і жити в підвалі без світла, без води, газу, продуктів.

Найчастіше повертаються ті, хто не мав жодних накопичень. Тим більше що вони читають про "звільнені" Сіверодонецьк і Лисичанськ і сподіваються, що так само якось переживуть.
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

https://t.me/itsdonetsk/25421

Они решили спалить вск свои склады с боезапасом тут в украине?
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

Про що ти??? Які нах приниження? Українську вони знають. Принаймі суржик. А за "неповноцінне расове походження" принижують хіба на параші

Приниження-це коли тебе не беруть на роботу ("мы вас обучим, а вы через месяц уедете"), відмовляють в аренді житла (обов'язково розкажуть історію про те, як арендарі з Донеччини виїхали з квартири, ввімкнувши газ і написавши записку-нас бомбили-і ви страждайте), коли ти, щоб якось прожити, вимушений займати о 5-й ранку чергу за гуманітаркою, коли сусіди викликають поліцію, щоб у тебе і твоїх дітей просто перевірили документи. І чути постійно про те, як же ці ВПО вже всіх нас заїпали, одні проблеми від вас-сміття,черги, кримінал і т.д.
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

Приниження-це коли тебе не беруть на роботу ("мы вас обучим, а вы через месяц уедете"), відмовляють в аренді житла (обов'язково розкажуть історію про те, як арендарі з Донеччини виїхали з квартири, ввімкнувши газ і написавши записку-нас бомбили-і ви страждайте), коли ти, щоб якось прожити, вимушений займати о 5-й ранку чергу за гуманітаркою, коли сусіди викликають поліцію, щоб у тебе і твоїх дітей просто перевірили документи. І чути постійно про те, як же ці ВПО вже всіх нас заїпали, одні проблеми від вас-сміття,черги, кримінал і т.д.

У нас купа біженців із різних областей, чомусь особливі страждальці, що воліють повертатися поближче до дому й окупованих територій, - це жителі Донбасу  :weep:
   
ебанькив там много, вот только причина не в этом.
Хуйло напав на Україну щоб звільнити вєлєсова від нацистів, які його дуже притісняли.
Про що він тут постійно нив на форумі. Канєшно це не було причиною, але було хорошим приводом.
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

Хуйло напав на Україну щоб звільнити вєлєсова від нацистів, які його дуже притісняли.
Про що він тут постійно нив на форумі. Канєшно це не було причиною, але було хорошим приводом.

Зараз на телебаченні Хуйлостану погрожують усім сусідам, тепер у них привід - саме існування сусідів, які не хочуть підкорятися Рашці.
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

У нас купа біженців із різних областей, чомусь особливі страждальці, що воліють повертатися поближче до дому й окупованих територій, - це жителі Донбасу  :weep:

А з яких ще областей у вас купа біженців? Багато харків'ян теж скиглять, рвуться додому,і їдуть, якщо не на Салтівку.
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

А з яких ще областей у вас купа біженців? Багато харків'ян теж скиглять, рвуться додому,і їдуть, якщо не на Салтівку.

Харківська, Херсонська, Запорізька, Миколаївська, з інших теж чимало, бо близько до лінії фронту. Не тільки жителі Донбасу є біженцями, у тебе якась схиблена донбасоцентрична картина світу.
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

Зараз на телебаченні Хуйлостану погрожують усім сусідам, тепер у них привід - саме існування сусідів, які не хочуть підкорятися Рашці.

Так, були б сусіди, а нацисти знайдуться)
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

Харківська, Херсонська, Запорізька, Миколаївська, з інших теж чимало, бо близько до лінії фронту. Не тільки жителі Донбасу є біженцями, у тебе якась схиблена донбасоцентрична картина світу.

В мене враження, що в тебе якісь негарні інтимні згадки по Фройду з дитинства про Донбас)). Де я написав хоч слово про Донбас?
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

(обов'язково розкажуть історію про те, як арендарі з Донеччини виїхали з квартири, ввімкнувши газ і написавши записку-нас бомбили-і ви страждайте

Де я написав хоч слово про Донбас? (с)  :weep:
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

Де я написав хоч слово про Донбас? (с)  :weep:

По-перше, не вся Донеччина-Донбас, по-друге,це взагалі-то відома ріелторська легенда, яка гуляє в ТГ-каналах ВПО декількох великих міст. Повторюю запитання: де я написав хоч слово про Донбас?
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

По-перше, не вся Донеччина-Донбас, по-друге,це взагалі-то відома ріелторська легенда, яка гуляє в ТГ-каналах ВПО декількох великих міст. Повторюю запитання: де я написав хоч слово про Донбас?

У тебе особисто були проблеми з пошуком квартири чи будинку для оренди? Бо у Львові 200000 якось знайшли де розмістити, а в області ще більше, і всі якось подолали цю ріелторську легенду.
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

У тебе особисто були проблеми з пошуком квартири чи будинку для оренди? Бо у Львові 200000 якось знайшли де розмістити, а в області ще більше, і всі якось подолали цю ріелторську легенду.


 Тобто, ти знову виявився балаболом, який не відповідає за власні слова. У мене особисто були проблеми з пошуком квартири, я вже їх змінив тричі, при тому, що я готовий сплачувати п'ятизначну суму оренди на місяць. А в підтвердження своїх слів приведу пруфи:

 Марина, [06.08.2022 23:28]
Вот в соседней квартире приняли переселенцев на 3 дня, те уехали а хозяйка пошла квартиру проверить, и слава Богу, газ открыли на полную и ушли, дом чуть не взорвался.
Там вещи им, мебель, бесплатно все, помощь, а вот так поступают в людьми, кто потом верить будет?
 
[У відповідь до Марина]
Эту страшилку уже не раз обсуждали и здесь и в других группах.Брехня брехней.И никто их не нашел и никто не наказал...Это ж так просто газ открыть и уехать?

Марина, [07.08.2022 11:25]
[У відповідь до Lyudmila]
А в чем проблема?
Или может вам адрес дать этой квартиры, где все случилось?
Не нашли конечно, никто ж с переселенцев не требовал никаких документов, бедные сбежавшие люди из своих домов, тем более на 3 дня. Хозяйка на против живёт, не боялась если что, надо, зайдут, попросят.
А записку оставили "почувствуйте теперь вы то, что пережили мы"
Адекватные вообще?
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

[Переслано від Элла]
Да не скажите приехала сюда 3 марта , жилья не было , найти вообще не могли и цена 14500 и не подходи , сняли квартира нормальная , есть все,, цена приемлемая 9500 , конечно и эту еле тянем , но все же, зимой с коммуналкой выходила 13000 , сейчас 11000 , но теперь хозяйка хочет поднять, поедем домой наверное , боремся , боремся , итог один , ехать туда от чего бежали , если нет работ и будут подымать и дальше , выбор не велик , там хотя бы дома , дай бог , что б стены были, сильно жалко людей у которых вообще нет домов , я пока там стены имею , верю все наладится , в наших ребят и в нашу Победу
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

Я знаю, що ще в березні люди повертались - в Харків, Одесу, Запоріжжя (довелось познайомитись в черзі за квитками у Львові).

І не тільки зі Львову - люди казали, що доїхали хто до Польщі, хто до Данії, але пристосуватись до тамтешнього життя не змогли, вирішили, що вдома, хоч і під обстрілами, але краще, ніж на чужині.

Останнє редагування: 9 серпня 2022 11:30:41 від авжеж
   
Хуйло напав на Україну щоб звільнити вєлєсова від нацистів, які його дуже притісняли.
Про що він тут постійно нив на форумі. Канєшно це не було причиною, але було хорошим приводом.
бред не пишите радибога
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)
den

Європа досі приймає жінок і дітей

6 млн живе там

Ще мільйон може їхати

Повертатися туди де кацапи обстрілюють щодня і де розбиті будинки чи інфраструктура - самий поганий варіант


Мовчу але про можливість жити в селах - досі є місця де хати порожні сільрада дасть пожити


Знімати житло до речі не обов'язково

В нас в хаті  живуть ,  може ще хтось приїде

Платять за комунальні лише




   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

Однозначно,  повертатись на окуповані території чи в зону бойових дій - повний ідіотизм, яка б ситуація не була.

Не бачу виправдань для таких людей.
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

Тобто, ти знову виявився балаболом, який не відповідає за власні слова. У мене особисто були проблеми з пошуком квартири, я вже їх змінив тричі, при тому, що я готовий сплачувати п'ятизначну суму оренди на місяць. А в підтвердження своїх слів приведу пруфи:

 Марина, [06.08.2022 23:28]
Вот в соседней квартире приняли переселенцев на 3 дня, те уехали а хозяйка пошла квартиру проверить, и слава Богу, газ открыли на полную и ушли, дом чуть не взорвался.
Там вещи им, мебель, бесплатно все, помощь, а вот так поступают в людьми, кто потом верить будет?
 
[У відповідь до Марина]
Эту страшилку уже не раз обсуждали и здесь и в других группах.Брехня брехней.И никто их не нашел и никто не наказал...Это ж так просто газ открыть и уехать?

Марина, [07.08.2022 11:25]
[У відповідь до Lyudmila]
А в чем проблема?
Или может вам адрес дать этой квартиры, где все случилось?
Не нашли конечно, никто ж с переселенцев не требовал никаких документов, бедные сбежавшие люди из своих домов, тем более на 3 дня. Хозяйка на против живёт, не боялась если что, надо, зайдут, попросят.
А записку оставили "почувствуйте теперь вы то, что пережили мы"
Адекватные вообще?

Навіщо ти міняв квартиру тричі? У мене сестра з повним набором родичів як зняла квартиру у квітні в Кременчуці, так досі і живе.

Поменше вір у міські легенди, бо це з категорії "усі і так знають, що донецькі газ не вимикають і так тікають".
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

Однозначно,  повертатись на окуповані території чи в зону бойових дій - повний ідіотизм, яка б ситуація не була.

Не бачу виправдань для таких людей.

Ти навіть не уявляєш, скільки їх гине під обстрілами, прямо в рідних стінах. Я сам із Соледара, тільки і чуєш, що того чи того вбило.
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

Хуйло напав на Україну щоб звільнити вєлєсова від нацистів, які його дуже притісняли.
Про що він тут постійно нив на форумі. Канєшно це не було причиною, але було хорошим приводом.


ще раз: то кого звільняв Хуйло в Бучі або Ірпіні?
   
Хуйло напав на Україну щоб звільнити вєлєсова від нацистів, які його дуже притісняли.
Про що він тут постійно нив на форумі. Канєшно це не було причиною, але було хорошим приводом.
Тока тот редиска незахотел ждать освободителей и свалил на запад Украины.
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

Про що ти??? Які нах приниження? Українську вони знають. Принаймі суржик. А за "неповноцінне расове походження" принижують хіба на параші

90% хто залишається і повертається - почекуни на "руській мір", надивився на них за минулі 2 тижні у Сіверську, Соледарі, Бахмуті та околицях. Вони чекають що прийде росіюшка і зробить їм рай. Я ще можу якось зрозуміти людей, які живуть у приватних будинках з пічкою, льохом, запасами дров і їжі. Позиція місцевої влади, максимально не сприяти тому, щоб люди там залишалися. Але офіційно її ніхто не озвучує. І це правильно.
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

Навіщо ти міняв квартиру тричі? У мене сестра з повним набором родичів як зняла квартиру у квітні в Кременчуці, так досі і живе.

Поменше вір у міські легенди, бо це з категорії "усі і так знають, що донецькі газ не вимикають і так тікають".


  Які міські легенди?  :facepalm1:  Я виїхав під обстрілом з двома дітьми і житло потрібне було терміново, я орендував його там, куди доїхав одним днем. Для роботи мені потрібен інет, для хоч якогось комфорту-пральна машина, посуд та інше. Я наівно вважав, що в квартирах, які здаються, такий набір є по замовчуванню. Звичайно, можна було скористатися послугами ріелтора, оплативши 100% комісії+100% депозиту, але важко було планувати життя, оскільки ти не знаєш наскільки довго тобі доведеться пробути на новому місці-2 тижні чи все життя.Далі вже шукав те, що потрібно, передивився фізично з десяток квартир. Всі господарі хочуть за лаковані совкові меблі у обідраному хрущі від 10 к
 

Останнє редагування: 9 серпня 2022 11:48:01 від Fisher
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

Найчастіше повертаються ті, хто не мав жодних накопичень. Тим більше що вони читають про "звільнені" Сіверодонецьк і Лисичанськ і сподіваються, що так само якось переживуть.

Ті хто там залишається, переважно не працездатні, їх навіть окопи рити не поставиш, вони ледь ходять. Молодих мало, хоча бачив у Сіверську і Соледарі молодих хлопців з два десятки, у віці 20-30 років, трохи дітей.
   
ЮРИЙ НИКОЛАЕВИЧ. БУДНИ ВОЙНЫ.
Отрывок из моего репортажа об эвакуации из Лисичанска.
Один человек. Одна жизнь.
Иду по двору многоэтажки. У подъезда на табуретках беспечно сидят и покуривают мужики, на предложение уехать слышу дежурное не-не, мы не хотим, кто там нас ждет, на что мы будем там жить (а на что вы здесь живете?),  работы там нет (а здесь, в постоянно обстреливаемом городе без света, воды и телефона ее много?), - в общем, полный набор. Понимание, что ТАМ ты точно будешь жив, а здесь – неизвестно, - вот это простое житейское понимание куда-то из людей девается, остается только ощущение своих стен как маленького счастья и защиты от беды.
 Я уже даже и не спорю. Спрашиваю просто:
- Дети, больные есть?
- Детей нет, а вон, поднимитесь на четвертый или на шестой, там лежачий был, соседи за ним присматривали.
Поднимаюсь на четвертый. На двери в предбанник надпись «ЖИВУТ ЛЮДИ». Колочу в нее руками, ответа нет. Захожу внутрь, колочу руками и ногами в двери квартиры. Молчание. Бегу на шестой, колочу там. Выходит женщина с неприметным усталым лицом, она оказывается медсестрой Людмилой, которая и ухаживает за больным.
- Уехать не хотите? – спрашиваю на всякий случай.
- Мы с мужем нет. Мы уж так. А вот Юрия-то Николаевича вы увезите.
Идем в квартиру. Людмила открывает дверь – я вижу в коридоре человека с всклокоченными седыми волосами, тонким лицом, горящими, просто сверкающими глазами. Перед ним почему-то стоит пустая детская ванночка для купания. На человеке надеты одни трусы, прихваченные большой желтой прищепкой. Человек не просто худ – он полностью истощен, и фраза «кожа да кости» перестает для меня быть фразой, превращается в живую, все еще длящуюся, жизнь этого неизвестного, почти убитого обстоятельствами войны мужчины.
- Юрий Николаевич, - обращается к нему Людмила, - вот женщина может Вас вывезти.
Он неожиданно легко соглашается.
Мы начинаем собираться. Где что лежит в квартире, он не особо знает. Но паспорт обнаруживаем быстро, добавляем к паспорту пару теплых носков (ноги у меня все время мерзнут, надо теплее, - говорит он жалостливо), - кроссовки, еще одни домашние шлепанцы.
Вдруг:
- А сейф! Надо же взять сейф.
Сейф находится, это металлическая зеленая коробочка с торчащим из нее ржавым ключом.
- Может быть, какие-нибудь фотографии, - спрашиваю я, - Вон у вас в шкафу стоят.
- Нет, ничего не надо. Паспорт взяли?
- Взяли.
- А где он?
 - Вот, в мешочке целлофановом.
- Я должен проверить.
Проверяет.
Берем роскошное, в розах, плюшевое одеяло с кровати и подушку. Бегу за местными волонтерами, они приходят, примериваются, как снести Юрия Николаевича вниз. За окном слышны взрывы, но никто из нас не убыстряется. Мы понимаем, что это не близко, не наше, в смысле, пока до нас не долетит.
В комнате полный кавардак. На столе лежат неизвестно когда и откуда взявшиеся два французских багета.
   
- Людмила, - спрашиваю я, - почему он такой худой?
- Он просто почти перестал есть. Жена, когда уезжала, уговаривала его вместе ехать, он все говорил завтра-завтра, она в какой-то момент не выдержала, поехала к дочке, оставила ему полный холодильник еды и еще продуктов всяких, я прихожу – ничего не тронуто, все испортилось.
Жена Юрия Николаевича уехала первого апреля, считая, что и он подтянется, но он не подтянулся, потом перестали работать мобильники, и связь с семьей – любая – была потеряна.
И так он и лежал день за днем, ожидая конца – хоть от чего.
- Юрий Николаевич, миленький, давайте, на одеяле мы вас как-нибудь спустим, ребята вон с четырех сторон возьмутся, мы помаленечку…
- Нет, - вдруг говорит он.  - Я сам. А где паспорт?
- Да вот он, и сейф здесь. Поторопимся, а? Вечер скоро…
Я помогаю ему надеть тапочки, спортивные штаны, кофту, он опять спрашивает про паспорт, и наконец мы осторожно выбираемся из квартиры. На лестнице военные тянут какие-то провода. Пришедшие на помощь волонтеры поддерживают Юрия Николаевича, он медленно, приставляя ногу к ноге, спускается по лестнице. Мы с Людмилой несем его вещи.
Пока я вожусь с Юрием Николаевичем, парни из БАЗЫ.UA (волонтеры, благодаря которым я и попала в Лисичанск) совершают свои ежедневные подвиги: забирают человека, посеченного осколками, забирают мужчину со сломанной ногой; потом кто-то рассказывает им про одинокую бабушку, они поднимаются в квартиру: бабушка лежит голая в собственных экскрементах, сверху плед, рука сломана, воды нет никакой, просит поесть, когда последний раз ела – не помнит. Джон провозится с ней около трех часов, отмывая влажными салфетками и вытирая тряпками. В конце концов ее грузят вместе с ранеными и везут в больницу в Краматорск.
 Укладываем Юрия Николаевича на матрасы в машину, укрываем одеялом с розами.
Все, в путь!
Юрий Николаевич оказывается последним эвакуированным жителем Лисичанска - на следующий день военные уже не пускают в город никого, слишком опасно.
Мы едем с ним вместе до Покровска, садимся в эвакуационный поезд, я – до Днепра, он – до Львова. Поезд полон. В соседнем с нами вагоне едет в госпиталь ветеранов войны Раиса Васильевна, родившаяся в апреле сорок пятого года в концлагере в Эссене. Ровно напротив Раисы Васильевны едет в свою первую эвакуацию десятимесячный Ярославчик. Я никогда не думала, что увижу закольцованность истории вот так впрямую.
Я выхожу в Днепре, прощаюсь с Юрием Николаевичем, он встает, держась за столик, и говорит мне, явно волнуясь, погодите, Вика, я хотел Вам сказать… вот что я хотел вам сказать: Вы очень красивая женщина!
Будет жить, думаю я. Будет жить.
Мы обнимаемся на прощанье, я выхожу из эвакуационного поезда, бреду по платформе, потом что-то во мне ломается, я сажусь на ступеньки днепровского вокзала и долго плачу, жалея всех нас, опаленных войной.
PS.
Во Львове Юрия Николаевича встретили жена и дочь. Сейчас он в безопасности. Историю Юрия Николаевича я считаю военным преступлением.
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

Ті хто там залишається, переважно не працездатні, їх навіть окопи рити не поставиш, вони ледь ходять. Молодих мало, хоча бачив у Сіверську і Соледарі молодих хлопців з два десятки, у віці 20-30 років, трохи дітей.

Треба бути іпанутим 20-30-річним щоб залишитися дочекатися окупації. Величезний шанс отримати повістку і піти класти голову за узкій мір
   
ФОТО ЮРИЯ НИКОЛАЕВИЧА, КОТОРОЕ Я СДЕЛАЛА НА МОБИЛЬНЫЙ ТЕЛЕФОН, ВОЙДЯ В ЕГО КВАРТИРУ,  ПУБЛИКУЕТСЯ С РАЗРЕШЕНИЯ ЮРИЯ НИКОЛАЕВИЧА И ЕГО СЕМЬИ.

https://www.facebook.com/victoria.ivlevayorke/posts/pfbid0KuaCmKrVyJFdTBR9YzMEcokHdRbMMLcALy5uSUPGW1sJRQRB51goDtwZ7rskXHkyl

   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

  Які міські легенди?  :facepalm1:  Я виїхав під обстрілом з двома дітьми і житло потрібне було терміново, я орендував його там, куди доїхав одним днем. Для роботи мені потрібен інет, для хоч якогось комфорту-пральна машина, посуд та інше. Я наівно вважав, що в квартирах, які здаються, такий набір є по замовчуванню. Звичайно, можна було скористатися послугами ріелтора, оплативши 100% комісії+100% депозиту, але важко було планувати життя, оскільки ти не знаєш наскільки довго тобі доведеться пробути на новому місці-2 тижні чи все життя.Далі вже шукав те, що потрібно, передивився фізично з десяток квартир. Всі господарі хочуть за лаковані совкові меблі у обідраному хрущі від 10 к
 

Ти дещо наївний, якщо планував повернутися за кілька місяців... Але то таке, головне, що зараз із роботою та сім'єю. У тебе по факту нове життя почалося.
   
ФОТО ЮРИЯ НИКОЛАЕВИЧА, КОТОРОЕ Я СДЕЛАЛА НА МОБИЛЬНЫЙ ТЕЛЕФОН, ВОЙДЯ В ЕГО КВАРТИРУ,  ПУБЛИКУЕТСЯ С РАЗРЕШЕНИЯ ЮРИЯ НИКОЛАЕВИЧА И ЕГО СЕМЬИ.

https://www.facebook.com/victoria.ivlevayorke/posts/pfbid0KuaCmKrVyJFdTBR9YzMEcokHdRbMMLcALy5uSUPGW1sJRQRB51goDtwZ7rskXHkyl

Показати зображення...
як же це все страшно.... ((

   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

Треба бути іпанутим 20-30-річним щоб залишитися дочекатися окупації. Величезний шанс отримати повістку і піти класти голову за узкій мір

Це не просто гіпотетична можливість:

   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

ще раз: то кого звільняв Хуйло в Бучі або Ірпіні?

ну, таке...
як би не було Криму і Донбасу з захистом рускаязичних, то й не було б Бучі
   
Треба бути іпанутим 20-30-річним щоб залишитися дочекатися окупації. Величезний шанс отримати повістку і піти класти голову за узкій мір
А хто тобі сказав що вони не хотять взяти до рук зброю і воювати на стороні ворога.
Молоді хто залишився то стовідсоткова упорота вата.
   
припиніть будь ласка. Це мерзенно виглядає

навіть війна і десятки, якшо вже не сотні тисяч вбитих, не здатні зупинити ваш огидний срач схід-захід. Мало кацапів і хуйла? Давайте  як в довоєнні десятиліття, знову почнемо шукати ворогів ще й серед себе.
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

А хто тобі сказав що вони не хотять взяти до рук зброю і воювати на стороні ворога.
Молоді хто залишився то стовідсоткова упорота вата.

Не хочуть. Там еталонні хатаскрайники, які планують просто відсидітися.
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

Приниження-це коли тебе не беруть на роботу ("мы вас обучим, а вы через месяц уедете"), відмовляють в аренді житла (обов'язково розкажуть історію про те, як арендарі з Донеччини виїхали з квартири, ввімкнувши газ і написавши записку-нас бомбили-і ви страждайте), коли ти, щоб якось прожити, вимушений займати о 5-й ранку чергу за гуманітаркою, коли сусіди викликають поліцію, щоб у тебе і твоїх дітей просто перевірили документи. І чути постійно про те, як же ці ВПО вже всіх нас заїпали, одні проблеми від вас-сміття,черги, кримінал і т.д.

Гм... А то шо вони 30 років тягнули мазу за "рускій мір" - для нас не було приниженням, га? Ми їх 30 років попереджали - рускіймір небезпечний в першу чергу для вас самих! Нє, бля... Не доходило((( тебер вигрібають від братьєв, котрі їм бомби на головв сиплять.
Приниження, нає... Нічо, утруться! Більши ніж їхні улюблен коммі іі риги їх принизити неможливо
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

  Які міські легенди?  :facepalm1:  Я виїхав під обстрілом з двома дітьми і житло потрібне було терміново, я орендував його там, куди доїхав одним днем. Для роботи мені потрібен інет, для хоч якогось комфорту-пральна машина, посуд та інше. Я наівно вважав, що в квартирах, які здаються, такий набір є по замовчуванню. Звичайно, можна було скористатися послугами ріелтора, оплативши 100% комісії+100% депозиту, але важко було планувати життя, оскільки ти не знаєш наскільки довго тобі доведеться пробути на новому місці-2 тижні чи все життя.Далі вже шукав те, що потрібно, передивився фізично з десяток квартир. Всі господарі хочуть за лаковані совкові меблі у обідраному хрущі від 10 к
 
Як ти думаєш, чого так?

Я відповім, тому що попередні квартиро знімачі, по знищували все сильно квартири. Квартиру яку ти здаєш, тобі нищать, і гроші які заробив не вистачить на ремонт.  :(

Такий у нас народ.

Виключення не міняють правило.
   

Цю тему переглядають:

quer77, psandr, nsvvpn, papaya, montazh і 25 гостей
 
Повна версія