Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Новый начальник контрразведки СБУ

Re: Новый начальник контрразведки СБУ

жт опрост опиздец какой ти  :lol:  :weep:  :facepalm:

Та да,это уже какой-то чёрный юмор
   
Re: Новый начальник контрразведки СБУ

Александр Валентинович Поклад, 31 год. Закончил Харьковский юридический университет, юрист. В 1996 году осужден за вымогательство к 6 годам лишения свободы с конфискацией. Апелляционный суд оставил приговор без изменений. А через два с половиной года его освободили по амнистии. Наказание отбывал в СИЗО и ИТУ Полтавы. Освобождался не без содействия Плужника....


гы)))
да ладно?

   
Re: Новый начальник контрразведки СБУ

:facepalm1: Прекрасный выбор
достойний ТВОГО клоуна. видно готується до зони і тому вибирає "провірені там кадри". B-)
 Бля,дімец.тобі ще не гикається по ночам чи ти запиваєш молочком від "скаженої" корівки,бо "кругом с косамі стаят...і тішина". :D
   
Re: Новый начальник контрразведки СБУ

Прикольно, що реакція фупчиків досить млява, а суспільству буде і зовсім поєпать.
Привчив нас бубєн нічому не дивуватись.
   
Re: Новый начальник контрразведки СБУ

яж говорю всех разгоняют перед вторжением куйла
   
Re: Новый начальник контрразведки СБУ

а  ВОНО   при міністрі ек. розвитку петі Канфєті  ще  сиділо чи вийшло?
   
Re: Новый начальник контрразведки СБУ

Та да,это уже какой-то чёрный юмор

я дцумаю тепер ні у кого сумнівів не має..шо дурень підписує те що йому підсовують
нормальна людина хіба буде таке робити..коли у тебюе зашквари вже домкратять рейтинги до дорослому?
   
Re: Новый начальник контрразведки СБУ

достойний ТВОГО клоуна. видно готується до зони і тому вибирає "провірені там кадри". B-)
 Бля,дімец.тобі ще не гикається по ночам чи ти запиваєш молочком від "скаженої" корівки,бо "кругом с косамі стаят...і тішина". :D

От того что Зеля зашкварился,к свину я лучше относиться не стал.
   
Re: Новый начальник контрразведки СБУ

я дцумаю тепер ні у кого сумнівів не має..шо дурень підписує те що йому підсовують
нормальна людина хіба буде таке робити..коли у тебюе зашквари вже домкратять рейтинги до дорослому?
він заховався у теплу ванну, що стоїть за широкою спиною потужного єрмака…
   
Re: Новый начальник контрразведки СБУ

ЗЕлёный начинает меня разачаровывать

Сепарок смалыть! :weep:
   
Re: Новый начальник контрразведки СБУ

яж говорю всех разгоняют перед вторжением куйла

да хуйц там просто перевірених ставлять....своїх
той хто служити буде лижучи сраку
шоб бубі сподобалось..і він ще біцльше відіврвався від реальності
   
Re: Новый начальник контрразведки СБУ

донч нарешті почав прозрівати :gigi:
краще пізно ніж ніколи

воно вже за 2,5 роки наробило більше хуйні ніж свиня за 5
але у петра хоч щось було мега позитивне типу безвізу і томоса..а у цього вилупка одні зашквари вже вагонами йдуть..і схоже це ще далеко не кінець
   
Re: Новый начальник контрразведки СБУ

донч нарешті почав прозрівати :gigi:
Але від цього не перестане яроссно надрочувати на "свінних".
   
Re: Новый начальник контрразведки СБУ
Via

Прикольно, що реакція фупчиків досить млява, а суспільству буде і зовсім поєпать.
Привчив нас бубєн нічому не дивуватись.
Та да, нас вже важко чимсь здивувати. Але Зеленому це все одно вдається мало не щодня.
   
Re: Новый начальник контрразведки СБУ

От того что Зеля зашкварился,к свину я лучше относиться не стал.
останнє прібєжіще "просравшого все". :D  ну реально-у тебе манєчка на пецю? я ж про нього ні слова і ніхто тут,а ти знову -"а зато у нас вино краще" (видно набравуся у сусідів того.) ;)
  Як там сон ? не мучить кошмарами  вереможних реляцій і очікувань чуда від ЧУДА? Стул в нормі чи пучить ? :D
  Ти не нервуй.сам розумієш-ми просто зараз в час.коли тебе і тобі подібних найшла карма і наші слова 19 року здійснюються в миттєвій формі (зашквари твоєї надії ідуть потоком ніагари) .і нам ПРИЄМНА твоя ситуація-ти теж до того приклав ВЕЛИКУ лепту. тому терпи-терпилою ти сам себе зробив.
   
Re: Новый начальник контрразведки СБУ

Та да, нас вже важко чимсь здивувати. Але Зеленому це все одно вдається мало не щодня.
артист.він ще навіть не дійшов до середини випорожнення свого таланту.....і не дацй Бог,щоб дійшов до ручки.
   
Re: Новый начальник контрразведки СБУ

донч нарешті почав прозрівати :gigi:
краще пізно ніж ніколи

воно вже за 2,5 роки наробило більше хуйні ніж свиня за 5
але у петра хоч щось було мега позитивне типу безвізу і томоса..а у цього вилупка одні зашквари вже вагонами йдуть..і схоже це ще далеко не кінець
йому не вперше-"атпалзать". навчений хуйлом (пінею,по його мантрах) і його кущами. B-)
   
Re: Новый начальник контрразведки СБУ

Сепарок смалыть! :weep:
там ломка не припиняється. "атпалзаніє" вже навіть тому типу в печінках і давно не гріє,а тепер чергове фіаско і  грудь в орде(тху-в бризгах від клоуна вентилятора просерів).  Йому там "нє привікать" на розчепірці сидіти.
   
Re: Новый начальник контрразведки СБУ

Я когда услыщал об увольнении
сразу же подумал что будет какой нибудь ватный хуйловский гандон типа Ермака Татарова Демченко
это все мразиное кодло конченных ублюдков и подонков
ну так оно и получилось
Какой поп таков и приход
кстати местных прихильники певної політсили гнид это тоже касается


Останнє редагування: 30 листопада 2021 19:34:16 від vadym
   
Re: Новый начальник контрразведки СБУ

Я уверен что всеми назначениями там Ермак командует
торчек просто подписывает документы
даже не вникая в их суть
   
Re: Новый начальник контрразведки СБУ

там жах про него..єто реально он?
https://tema.in.ua/article/3574.html
   
Re: Новый начальник контрразведки СБУ

Та да, нас вже важко чимсь здивувати. Але Зеленому це все одно вдається мало не щодня.
Нє, справді. Прочитавши, я особисто взоржал вголос, та і заспокоївся. Нуйоговсенах.
   
Re: Новый начальник контрразведки СБУ

 :laugh:  :weep: :weep: :weep:
   
Re: Новый начальник контрразведки СБУ

Ровно два года назад я тут назвал Зе ватным гандоном
Мичиган тут же стуканул на меня Притуле ( она тогда модерировала вроде как некому было больше)
и она меня забанила на три месяца
а спустя два года оказалось что я был прав
   
Re: Новый начальник контрразведки СБУ

єрмаки вже не ховаючись просовують ватні ригівсько-злодійські кадри.
Кожен день новий зашквар від зєкаМанди... (td)
   
Re: Новый начальник контрразведки СБУ

до недавна ще казав що зибіл досидить

але тепер у мене сумніви з"являються...бо цей ідіот під час якогось чергового  протесту може психанути і розігнати і таки знесуть к єбєням наполєончіка
а як буде тікати оточення оте шо він розставив він ще прсот о не знає..це не риги..це просто гівно яке його зрадить у першу ж годину. Подоляки..тимошенки ...арєстовічі...Вов а ти ідіот :facepalm1:
   
Re: Новый начальник контрразведки СБУ

А тепер подивіться. Тут була тема про звільнення Шведа.
 І що той швед з колегами когось там захоплювали в днр. Тобто, герої-розвідники.
Так от цей Поклад і був начальником 5-го Управління ДКР СБУ і шведа.
І?
   
Re: Новый начальник контрразведки СБУ

Але від цього не перестане яроссно надрочувати на "свінних".
свінниє підри :weep:
   
Re: Новый начальник контрразведки СБУ

таке відчуття що нас заганяють на повтор 2013. все те саме, одне ідіотське і дратівне рішення за іншим, одне за іншим… тоді теж так було. а потім, коли вже кришку майже зривало, взяли і абсолютно безглуздо побили студентів. без будь-якого сенсу. і почалось…
   
Re: Новый начальник контрразведки СБУ

таке відчуття що нас заганяють на повтор 2013. все те саме, одне ідіотське і дратівне рішення за іншим, одне за іншим… тоді теж так було. а потім, коли вже кришку майже зривало, взяли і абсолютно безглуздо побили студентів. без будь-якого сенсу. і почалось…
Є таке.
І, що найстрашніше, воно знов сработаєт.
   
Re: Новый начальник контрразведки СБУ

Є таке.
І, що найстрашніше, воно знов сработаєт.
схоже на те. бо навіть гріфи на кордоні вже кружляють…
   
Re: Новый начальник контрразведки СБУ

Я б не казав напевно не буде... Але згоден що це малоймовірно. По суті, країна вже втрачена, зараз агонія.
Гарних варіантів немає. Останній шанс повільно вилізти з дупи було втрачено в 2019-м під веселе "Хуже не Буіт" і стрибок в глибини прямої кишки.



прошу пана з такими віщуваннями пройти на йух.
(не змагайтеся з кремлівськими пропагандонами)
   
Re: Новый начальник контрразведки СБУ

десь чув ніби льовочкин консультує ОП. цікаво, чи це так насправді. бо якщо так, то тоді усі ці дикі дії з ефектом дежавю стають зрозумілішими.
   
Re: Новый начальник контрразведки СБУ

Так от цей Поклад і був начальником 5-го Управління ДКР СБУ і шведа.
І?
Взагалі то "Швед" - це ГУР, а Поклад групу "Шведа" заарештовував..
І?
   
Re: Новый начальник контрразведки СБУ

Начальнік КонтрРазвєдкі це такі чувакі  шо нам Манюпасам не положено знать як їх звать і як вони виглядають :)
   
Re: Новый начальник контрразведки СБУ

Отчего удивление? Кем мог окружить себя ватник Зе? Только рыгами. А чтоб понять что он ватник достаточно квартал посмотреть - там вата из всех щелей прет.
   
Re: Новый начальник контрразведки СБУ

Начальнік КонтрРазвєдкі це такі чувакі  шо нам Манюпасам не положено знать як їх звать і як вони виглядають :)
начальники завжди на виду, це ж не опер :facepalm1:
   
Re: Новый начальник контрразведки СБУ

Интересно торчек с интернетом и компьютером хоть как то может обращаться
Ну я понимаю сунул ему Ермак приказ
ну ты возьми набери в интернете всего два слова и посмотри что это за человек
ну дело то всего пяти минут

   
Re: Новый начальник контрразведки СБУ

начальники завжди на виду, це ж не опер :facepalm1:

То у кацапов
   
Re: Новый начальник контрразведки СБУ

а  ВОНО   при міністрі ек. розвитку петі Канфєті  ще  сиділо чи вийшло?
Думал , ну как zebily сюда Пороха приплетут,  но нет ничего невозможного.
Явно , что Порошенко подсунул наивному Зеленскому сначала Богдана , потом Ермака , Татарова и сейчас этого кадра.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія