Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

НБУ повністю скасував обов'язковий продаж валюти для бізнесу

Діюча норма, яка зобов'язує підприємців продавати 30% валютної виручки на міжбанку, перестане діяти з 20 червня.

Зазначається, що валютні надходження бізнесу, зараховані на розподільчі рахунки протягом 19 червня, вже не підлягають обов'язковому продажу.
   
а Пай Палл когда будет?
   
Кому Слава до речі?
   
Але я як ФОп все одно не можу знімати гроші прямо у валюті, так ?
   
и шо в этом хорошего ?
   
Але я як ФОп все одно не можу знімати гроші прямо у валюті, так ?
Звичайно ні.
Ти в якій країні живеш, синок, нагадати?
Це країна "чиновника" та "big government" який за тебе все вирішує.
   
и шо в этом хорошего ?
Що було хорошого в обов'язковому продажу валюти навіть коли гривня сипалася на міжбанку?
Ти коли останній раз був в Україні? Вів тут бізнес?
Дуже далекий ти від реалій України.
   
Наверное это хорошо?
   
Наверное это хорошо?
насправді це говорить що особливо "валютних надходжень" немає.
Гастери залишають "виручку" або везуть кеш - хер ти їх якось вмовиш продавати валюту.
   
насправді це говорить що особливо "валютних надходжень" немає.
Гастери залишають "виручку" або везуть кеш - хер ти їх якось вмовиш продавати валюту.

Хм
Чим же торгують на міжбанку?
Мабуть експортери ховають всю експорту виручку.
   
Що було хорошого в обов'язковому продажу валюти навіть коли гривня сипалася на міжбанку?
Ти коли останній раз був в Україні? Вів тут бізнес?
Дуже далекий ти від реалій України.

в америке нельзя иметь счет в гривне в банке, вся выручка от экпорта в долларах на сцетах предприятий.

почему в Украине выручка должна быть в долларах , а не в гривне?
   
2008. Гуляй - не хочу.
   
в америке нельзя иметь счет в гривне в банке, вся выручка от экпорта в долларах на сцетах предприятий.
Никто не запрещает американской конторе иметь счет в другой стране в любой валюте
   
Никто не запрещает американской конторе иметь счет в другой стране в любой валюте

причем здесь это? речь идёт не о другой стране , а о резиденте в своей стране.
Украинские компании на своих счетах в офшорах тоже держат в другой валюте
   
причем здесь это? речь идёт не о другой стране , а о резиденте в своей стране.
Украинские компании на своих счетах в офшорах тоже держат в другой валюте
на сколько я знаю, нет, не держат. для этого создаются фирмы с иноземной регистрацией. ясный пень что реальный хозяин один и тот же. почему так - не знаю, может укр. фирмам нельзя иметь иностранные счета?
   
причем здесь это? речь идёт не о другой стране , а о резиденте в своей стране.
Украинские компании на своих счетах в офшорах тоже держат в другой валюте
Американским компаниям не нужно открывать дополнительные юрлица дабы иметь счет в евро в EU
Американские компании могут хеджировать валютные риски исользуя swaps или currency futures
   
Заживем.....
   
Это лечение симптомов, а не проблемы.

Проблема в недоверии к гривне и зависимости нбу от власти
   
Не вірив що доживу до відміни обов'язкового продажу. Зараз останній поки що розподіл на 30/70  зроблю
по грошам, що вчора зайшли. Отже готівка заробітчан настільки тисне на курс, що викуповувати валюту НБУ вже
нічим, а друкувати гривню не можна, бо економіка не росте. От і прибирають виручку експортерів з ринку. Готуємось до 25,5
   
и шо в этом хорошего ?

Хорошо для тех, кому клиенты платят в валюте. И у поставщиков приходится закупать за валюту.
Приходилось покупать валюту после ее продажи.
   
причем здесь это? речь идёт не о другой стране , а о резиденте в своей стране.
Украинские компании на своих счетах в офшорах тоже держат в другой валюте

ерунду написали :)
   
Не вірив що доживу до відміни обов'язкового продажу. Зараз останній поки що розподіл на 30/70  зроблю
по грошам, що вчора зайшли. Отже готівка заробітчан настільки тисне на курс, що викуповувати валюту НБУ вже
нічим, а друкувати гривню не можна, бо економіка не росте. От і прибирають виручку експортерів з ринку. Готуємось до 25,5

а может просто у людей денег нет покупать импорт,
импортерам валюта не нужна
   
Украина должна решить для себя ей нужна национальная валюта гривня или не нужна .
Является ли гривня законным средством расчета и хранения в Украине или это суррогат.

Может гривня и не нужна, ну решите уже хоть шонибудь за 28 лет
   
конечно это здорово, только по сути все равно ее продавать, т.к. с валютой на счету юрика толком ничего не сделаешь, если не импортировать и не "ездить в командировки".
   
А мені зручно було, прийшло бабло. і відразу частина в ГРН конвертнулась, а тепер ще десь по суті тратиться на конвертацію тих 30-ти відсотків, що раніше відразу в ГРН виходили.
   
а тепер ще десь по суті тратиться на конвертацію тих 30-ти відсотків, що раніше відразу в ГРН виходили.

що тратиться?  :S
   
импортерам валюта не нужна
є таке, невиконання плану доходів бюджету саме по статті ПДВ при імпорті товарів
   
є таке, невиконання плану доходів бюджету саме по статті ПДВ при імпорті товарів

ну так вымыли тарифами денежную массу у населения, не нашо тот импорт покупать теперь
   
ну так вымыли тарифами денежную массу у населения, не нашо тот импорт покупать теперь

Зростання імпорту +9% за січень - квітень
Зростання експорту +6%

П с. Проблема не в фізичному імпорті - він росте стабільно, як і роздрібна торгівля

Питання в курсі баксу
Тому і ПДВ не можуть зібрати з митниці

Курс в бюджеті 29.2
По факту 26.7
Різниця в 10%
   
що тратиться?  :S
помилка. День
   
помилка. День

Не тратиться. Попросіть в банку зробити ваш транзитний рахунок видимим (гроші спочатку попадають туди).
Як тільки гроші з'являться на транзиті - створюєте заявку на продаж валюти (хоч всієї зразу - комісія) і все.
   
Зростання імпорту +9% за січень - квітень
Зростання експорту +6%

П с. Проблема не в фізичному імпорті - він росте стабільно, як і роздрібна торгівля

Питання в курсі баксу
Тому і ПДВ не можуть зібрати з митниці

Курс в бюджеті 29.2
По факту 26.7
Різниця в 10%

А инфляция реальная какая за полгода?
   
А инфляция реальная какая за полгода?

Рік до року 8%
За 5 місяців біля 3%

Щас наз подешевшав
Буде дефляція влітку
   
Это лечение симптомов, а не проблемы.

Проблема в недоверии к гривне и зависимости нбу от власти
А чому?
НБУ прогинається під "експортерів", навмисно вбиваючи чи здешевлюючи українську гривню.
Невже треба було справді роняти гривню з 8 до 35?
Звичайно ні, просто всі "сировинні олігархи" намагалися відіграти втрати.
   
Зростання імпорту +9% за січень - квітень
Зростання експорту +6%

П с. Проблема не в фізичному імпорті - він росте стабільно, як і роздрібна торгівля

Питання в курсі баксу
Тому і ПДВ не можуть зібрати з митниці

Курс в бюджеті 29.2
По факту 26.7
Різниця в 10%

Головне, що Україна як "бантустан" заточена виключно під "експорт сировини".
Про розбудову внутрішнього ринку ніхто не думає взагалі.
А отже маємо системні проблеми.
   
а может просто у людей денег нет покупать импорт,
импортерам валюта не нужна

Все може бути.
Але це позитивний крок до фінансової свободи, тут безперечно.
Ще б хотілося свої бакси, які заходять на рахунок - зняти у банку, а не влаштовувати "обов'язковий продаж валюти".
Але чоловік може помріяти.
   
Питання в курсі баксу
Тому і ПДВ не можуть зібрати з митниці
Курс то не причина, а наслідок.
"багато картолі на базарі - вона дешева,
а як померзла - дорога"
І жодних факторів інших немає.
   
Це гарно!
 А ось Пай Пал- суцільне лайно. Великий відсоток, можливість зворотньої трасакції... Я давно користуюсь українською системою отримання міжнародних платежів. (tu)
   
ну так вымыли тарифами денежную массу у населения, не нашо тот импорт покупать теперь

Я бы использовал термин "изъяли конфискационными тарифами".
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія