Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФЗВ: Свіжовакцинована вчителька буде заразною для дітей?

Ти сплутала з Астрозенекою

Давайте говорити предметно тільки про Астрозенеку, щоб всім було зрозуміло, чого я хочу.
Розробники Астрозенеки стверджують, що у вакцині є модифікований аденовірус. Це вірно?
   
Саме зараз вчителька пішла вакцинуватися. Назву вакцини не знаю. Не думаю, що дитина буде звітувати про це перед дітьми.
Тому назва залишається невідомою і ми гіпотетично розглядаємо наслідки застосування кількох найпоширеніших зараз вакцин від корони.

мРНК вакцины вирус не содержат...

Векторные содержат деактивированный вирус... Но, даже если предположить идиотизма ради, что он не деактивирован, корона из него не вытекает....

Традиционные вакцины содержат деактивированный ковид, но, опять таки, если предположить, что он не деактивирован, его вводят внутримышечно а не через ингалятор... Так шо к моменту когда гипотетический пациент может стать заразным, он будет ужо мёртв...
   
Свіжовакцинована вчителька певною мірою і справді заразна. Бо вона по-суті, хворіє в легкий хвормі.

 Тобто: після першого щеплення вона може вийти на роботу через 12 днів, тоді віруса вже не буде, попрацювати два тиждні, потім вакцінуватися ще і просидіти на лікарняному ще 12 днів. Або дистанційно навчати.  Але в нас так погано все пояснюють...

А треба гарно пояснювати. Зараз вчителька робить вакцину, одразу повернеться на роботу і буде вчити діточок нон-стоп наступні 12 днів.
   
Завтра зранку вчителька йде вакцинуватися, попередила дітей, що її не буде на першому уроці. А потім весь день буде вести уроки. І в наступні дні також. Молодша школа, вчителька одна.
То я оце в роздумах, наскільки вона безпечна для дітей? Що скажете?
Війка не тупи, у вакцині немає вірусу... Вигадка антиваксерів.
   
О, підтягнутись важка етанолова артилерія  (tu)

І це пише людина, яка сама вакцинувалася та не переймалася карантином  :weep:
   
Давайте говорити предметно тільки про Астрозенеку, щоб всім було зрозуміло, чого я хочу.
Розробники Астрозенеки стверджують, що у вакцині є модифікований аденовірус. Це вірно?

Вірус з пошкодженою програмою для розмноження... Так зрозуміло?
   
Давайте говорити предметно тільки про Астрозенеку, щоб всім було зрозуміло, чого я хочу.
Розробники Астрозенеки стверджують, що у вакцині є модифікований аденовірус. Це вірно?

Так, це вірно. Спеціально модифікований аденовірус, який виробляє білки, як у коронавіруса, і не може розмножуватися, його вистачає лише на вироблення білків.
   
Вірус з пошкодженою програмою для розмноження... Так зрозуміло?
кастрований?
   
мРНК вакцины вирус не содержат...

Векторные содержат деактивированный вирус... Но, даже если предположить идиотизма ради, что он не деактивирован, корона из него не вытекает....

Традиционные вакцины содержат деактивированный ковид, но, опять таки, если предположить, что он не деактивирован, его вводят внутримышечно а не через ингалятор... Так шо к моменту когда гипотетический пациент может стать заразным, он будет ужо мёртв...
Давайте говорити про векторні і про деактивований вірус.
Нас запевняють, що вірус кастрований і розмножуватися нездатний.
При цьому нас запевняють, що каструвати змогли як аденовірус, так і короновірус.
   
При цьому нас запевняють, що каструвати змогли як аденовірус, так і короновірус.
Хто запевняє?
   
Давайте говорити про векторні і про деактивований вірус.
Нас запевняють, що вірус кастрований і розмножуватися нездатний.
При цьому нас запевняють, що каструвати змогли як аденовірус, так і короновірус.

Угу... И в чем проблема?
   
Тупа курка знову почала "тату, де море?". Ввечері почитаю.
   
Народ, Вия не хочет слышать аргументы о безвредности вакцины.

Она собирает информацию, извратит ее у себя в голове, чтобы в родительском чате в вайбере начать травить учительницу. В случае предъявы сошлется на "форум в  интернете".

Это месть за плохие оценки у ребёнка.

Все очень просто.
   
Так, це вірно. Спеціально модифікований аденовірус, який виробляє білки, як у коронавіруса, і не може розмножуватися, його вистачає лише на вироблення білків.
І які дослідження можна прочитати про те, що у нього не вистачає сил розмножуватися?
Це декларація виробників вакцин. А ми хочемо копнути глибше.
   
Хто запевняє?
Вірусологи взагалі і розробники Астрозенеки зокрема.
   
Вірусологи взагалі і розробники Астрозенеки зокрема.

https://www.mt.com/in/en/home/applications/L1_AutoChem_Applications/fermentation/viral-inactivation-in-bioprocessing.html

Читай... Бо мне на работу пора...  :D
   
ми хочемо копнути глибше.

Следствие ведут колобки мамочки в школьном чате
   
І це пише людина, яка сама вакцинувалася та не переймалася карантином  :weep:
Ога, алкофілософ хвупу! Соціальний капітал людства!
   
Угу... И в чем проблема?
Проблема в тому, що віруси - не бактерії. У них все інакше і вакцини проти вірусів не працюють так,як вакцини проти бактерій.
І тут розробники вакцин заявляють, що вони навчилися вірус каструвати і він розмножуватися не буде. Це гола декларація, нічим не підтверджена, з невідомими наслідками. Я спитала про докази кастрації і відсутність ризиків зараження вірусом. Якщо він дійсно кастрований, ризиків ніяких.
Натомість мені пів-ночі розповідають, що перехворіти аденовірусом не страшно, це просто нежить.
То вірус розмножується чи не розмножується в тілі вакцинованої людини?
Вірус модифікований, то від нього буде лише нежить чи й сто-піццот невідомих наслідків, як безпліддя тощо?


Останнє редагування: 15 вересня 2021 09:35:35 від Via
   
Традиционные вакцины содержат деактивированный ковид, но, опять таки, если предположить, что он не деактивирован, его вводят внутримышечно а не через ингалятор... Так шо к моменту когда гипотетический пациент может стать заразным, он будет ужо мёртв...

в таких вакцинах завжди є відсоток живих вірусів. Нормується їх максимальна кількість. Тобто, якщо вакцина одобрена, то безпечна кількість.
   
Народ, Вия не хочет слышать аргументы о безвредности вакцины.

Она собирает информацию, извратит ее у себя в голове, чтобы в родительском чате в вайбере начать травить учительницу. В случае предъявы сошлется на "форум в  интернете".

Это месть за плохие оценки у ребёнка.

Все очень просто.

А ми такі погані, досі не кинули їй жодного посилання чи не навели власних прикладів, як одна вакцинована півміста позаражала  :gigi:
   
Я не приколістка, я допитлива.
ну тоді ось тобі приклад з мого кола спілкування. чоловік 70+ років, хворий на множинну мієлому, проходить черговий курс хіміотерапії(імунітет на нулі, тому вони дуже-предуже від корони бережуться). його жінка 65 років, вакцінувалася Пфайзером. чоловіка не заразила.
   
https://www.mt.com/in/en/home/applications/L1_AutoChem_Applications/fermentation/viral-inactivation-in-bioprocessing.html

Читай... Бо мне на работу пора...  :D
Дякую, почитаю, увечері приходь ще, обговоримо прочитане.
   
в таких вакцинах завжди є відсоток живих вірусів. Нормується їх максимальна кількість. Тобто, якщо вакцина одобрена, то безпечна кількість.

Якщо ослаблений вірус є, так і напишуть. Інактивований і ослаблений вірус - це не одне й те саме.

Останнє редагування: 15 вересня 2021 09:42:06 від Eugnat
   
А ми такі погані, досі не кинули їй жодного посилання чи не навели власних прикладів, як одна вакцинована півміста позаражала  :gigi:
Навпаки, ви кидаєте посилання, я їх уважно читаю.
Так, я моделюю поведінку мамочки з чату. У відповідь почула сотню образ, десяток суперечливих декларацій  і прогнозів.
   
його жінка 65 років, вакцінувалася Пфайзером. чоловіка не заразила.
І як це їй вдалося?
   
ну тоді ось тобі приклад з мого кола спілкування. чоловік 70+ років, хворий на множинну мієлому, проходить черговий курс хіміотерапії(імунітет на нулі, тому вони дуже-предуже від корони бережуться). його жінка 65 років, вакцінувалася Пфайзером. чоловіка не заразила.
От ми і маємо 1 випадок. Це добре.
Але одного прикладу недостатньо, і тому проводять клінічні дослідження перед масовим застосуванням.
Нинішні вакцини клінічних випробовувань не пройшли і їх проводять прямо на населенні під час тотальної вакцинації. Це печально.
   
Затравлять вчительку   :(
   
От ми і маємо 1 випадок. Це добре.
Але одного прикладу недостатньо, і тому проводять клінічні дослідження перед масовим застосуванням.
Нинішні вакцини клінічних випробовувань не пройшли і їх проводять прямо на населенні під час тотальної вакцинації. Це печально.
і погодься, що це характерний випадок. бо чоловік цей дуже ослаблений, прямо охляв повністю.

І як це їй вдалося?
в сенсі, вакцинуватися? сказала своєму сімейному, і їй зателефонували.
   
Затравлять вчительку   :(
Ні, я її чіпати не збираюся. Але послідкую за розвитком сюжету із захворюваність дітей у нашому класі.
Окрім того, що проводять примусові клінічні випробовування вакцини на вчительці, ще й опосередковано проводять клінічні випробовування на учнях. І це мене турбує.
   
Навпаки, ви кидаєте посилання, я їх уважно читаю.
Так, я моделюю поведінку мамочки з чату. У відповідь почула сотню образ, десяток суперечливих декларацій  і прогнозів.

Ні хуя ти не почула суперечливого. Усі тобі написали, що нікого вона не заразить. Але ж тобі, тупа курко, не це хочеться почути від нас.
   
і погодься, що це характерний випадок. бо чоловік цей дуже ослаблений, прямо охляв повністю.



Один випадок ні про що не говорить.
   
Ні хуя ти не почула суперечливого. Усі тобі написали, що нікого вона не заразить. Але ж тобі, тупа курко, не це хочеться почути від нас.
Я ж тебе також матом можу послати, але навіщо?
Усі написали різноманітні прогнози, багато хто написав, що соплі від аденовірусу не страшні. Тобто тим самим припускають, що вірус таки не деактивований, але відмахуються від цього, мовляв нічого страшного.
   
кастрований?
Астразенеки і Супутник і йому подібні, це кастровані віруси, десь так можна сказати, а Файзер це зліпили вірус який не може розмножатись в людині з білком корони який відмикає двері в клітину. Тому файзер більш безпечний. Але таким як Астразенеке технологією роблять на всі віруси що випускались до не давна, їй років 60 грубо кажучи.
   
Один випадок ні про що не говорить.
на фупі багато людей вакцинувалися, таких історій не було.
в мене в Ізраїлі вся родина вакцінувалася, від старих пенсів до молоді, 5 річну дитину батько і мати, бабусі, дідусь, племінниця, і прадіди з прабабами не заразили.
   
Я ж тебе також матом можу послати, але навіщо?
Усі написали різноманітні прогнози, багато хто написав, що соплі від аденовірусу не страшні. Тобто тим самим припускають, що вірус таки не деактивований, але відмахуються від цього, мовляв нічого страшного.

Все, у мене мітинги починаються. Ввечері буде цікаво.

Тепер у класі Вії, якщо хтось захворіє в цю хвилю, будуть казати, що це вчителька винувата  :weep:
   
Вірусологи взагалі і розробники Астрозенеки зокрема.
Де вони кажуть шось про кастрований коронавірус? Ви мабуть щось собі вигадали, і на основі цих вигадок зробили припущення...
   
Астразенеки і Супутник і йому подібні, це кастровані віруси, десь так можна сказати, а Файзер це зліпили вірус який не може розмножатись в людині з білком корони який відмикає двері в клітину. Тому файзер більш безпечний. Але таким як Астразенеке технологією роблять на всі віруси що випускались до не давна, їй років 60 грубо кажучи.
От і я про це. Про кастрований вірус в вакцині Астрозенеки.
   
Де вони кажуть шось про кастрований коронавірус? Ви мабуть щось собі вигадали, і на основі цих вигадок зробили припущення...
Вони кажуть про кастрований аденовірус.
   
Все, у мене мітинги починаються. Ввечері буде цікаво.

Тепер у класі Вії, якщо хтось захворіє в цю хвилю, будуть казати, що це вчителька винувата  :weep:
Не вчителька, а виробник вакцини.
Приходь увечері ще.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія