Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Забрала дитину з гімнастики через російськомовних тренерів» – львів’янка розповіла про засиллля росі

Шеф-редакторка видання «Твоє місто» Світлана Жаб‘юк забрала дитину із гуртка гімнастики через російськомовних тренерів.

Про це вона написала у Facebook, – повідомляє Про Львів.

Жінка також зазначила, що така ж ситуація із зросійщенням є і на гуртках тенісу, балету та ін., але про це не прийнято говорити, оскільки викладачі та тренери на цих гуртках – знавці своєї справи.

“Одного разу я вже забрала дитину з гімнастики через російськомовних тренерів.

– Це стара школа, тут майже всі так спілкуються. Це ж не головне, якою мовою вчать, – пояснювали мені у коридорі батьки інших дітей. Говорили неголосно, майже пошепки. Можливо, щоб не почула тренерка Даша, або ж, щоб не було чутно львівському СБУ, будівля якого зовсім поруч.

Майже після річної перерви інша дитина випросила заняття з повітряноі гімнастики. Пішли в іншу студію.

– Вибачте, а можна не вмикати російські пісні під час тренування?

– Так, звичайно! Я попереджу тренера.

– Дякую, сучасно школо, що не забираєш у моїх дітей можливості займатись гімнастикою у Львові!”

https://prolviv.com/blog/2021/03/04/zabrala-dytynu-z-himnastyky-cherez-rosiiskomovnykh-treneriv-lviv-ianka-rozpovila-pro-zasylllia-rosiiskoi-movy-u-lvovi/?fbclid=IwAR1UrG3WNNMxY311VdkQegbGPeQhHl1OuVpVLEp05bJj2Vm4DErgeMwCQzQ
[/ur
   
Тут мразота ОлдБой стверджує, що дуже швидко наступає українізація.
А треба не так швидко.
   
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1095863.0
 :)

Томат, може вас хоч на вибачення вистачить?

Останнє редагування: 24 березня 2021 01:07:14 від Oleksandr
   
Жаб‘юк
педрилов
я
піздюков
я
череззаборногазадер ищенко
я
ну шо за фамілії, йобтваюмать
я
   
А шо такое повитряна гимнастика?
Цирковая студия?
   
По теме - мама дура...
Использует ребенка в политических акциях...

 :facepalm:
   
Этой львовянке нужно просто пояснить, что в секциях где у ребёнка есть хоть какая то перспектива добиться результатов, будут говорить на русском языке...те тренеры которые ещё что то умеют. У пани жлобок есть выбор, во первых она может отдать ребенка в секцию
   
Этой львовянке нужно просто пояснить, что в секциях где у ребёнка есть хоть какая то перспектива добиться результатов, будут говорить на русском языке...те тренеры которые ещё что то умеют.

 (tu)
   
Этой львовянке нужно просто пояснить, что в секциях где у ребёнка есть хоть какая то перспектива добиться результатов, будут говорить на русском языке...те тренеры которые ещё что то умеют. У пани жлобок есть выбор, во первых она может отдать ребенка в секцию, дойки коров или засева кукурузы...все эти секции будут на украинском языке. Как альтернатива, Польша рядом там ещё есть работа для львовской элиты.
   
Окупанти засіли де не ждали  :X  :-G
   
По теме - мама дура...
Использует ребенка в политических акциях...

 :facepalm:

Сам ти дурак з мізками, що не дозволяють вивчити українську.
   
Сам ти дурак з мізками, що не дозволяють вивчити українську.

Я знаю украинский лучше тебя... B-)
   
Я знаю украинский лучше тебя... B-)

ага типу я знаю але не скажу  :lol:
   
Спорт традиційно російськомовний, що поробиш...
   
Этой львовянке нужно просто пояснить, что в секциях где у ребёнка есть хоть какая то перспектива добиться результатов, будут говорить на русском языке...те тренеры которые ещё что то умеют. У пани жлобок есть выбор, во первых она может отдать ребенка в секцию

нажаль змушений погодитися з цим але з іншого боку якщо ці тренери поїдуть в ту саму Польщу то будуть змушені говорити ламаною польською мовою - а ту і так сойдьот  :facepalm1:
тому вважаю що люди які пошепки погоджуються на русифікацію їхніх дітей заради примарної карєри це тупе бидло...
   
я вже мовчу про колишні рускіє школи Львові в яких після переведення на українську залишилися ті самі кацапомовні вчителі...
   
Моїх донецьких друзів переселенців Львів українізовує,на танцях українською говорять.Молодшу доньку вжеу україномовний садок дадуть.І загалом роблять успіхи.
Туди ще і  "корінні" львівяни ходять, російськомовні. Всі українською спілкуються публічно, по телефону деколи до родичів  ще російською.А діти їхні україномовні на 100% і не вата.

 
   
Этой львовянке нужно просто пояснить, что в секциях где у ребёнка есть хоть какая то перспектива добиться результатов, будут говорить на русском языке...


Кацапские тренера охотно гутарят на английском, немецком и ты. ды... Так шо принудить можно...

   
Моїх донецьких друзів переселенців Львів українізовує,на танцях українською говорять.Молодшу доньку вжеу україномовний садок дадуть.І загалом роблять успіхи.
Туди ще і  "корінні" львівяни ходять, російськомовні. Всі українською спілкуються публічно, по телефону деколи до родичів  ще російською.А діти їхні україномовні на 100% і не вата.

Є таке. Я ж казав, що вони довго не протримаються з пошуком російськомовного середовища для дітей  :laugh:
   
ага типу я знаю але не скажу  :lol:

Я знаю, но принципиально не будупереходить в угоду конъюнктурщине.
Идиоты отождествляющие русский язык с кремлевской идеологией - это тупые жертвы политических манипуляторов...

Тютчев, Фет, Ахматова, Ломоносов, Павлов, Попов, Вернадский ... и еще сотни других выдающихся представителей русскоговорящей культуры и науки это агрессоры?

Отвергая их по языковому принципу, вы ограничиваете свой мир сумнымы писнями и шароварами...
Какое будущее длясебя исвоих детей вы построите на таких принципах?  :facepalm:
   
Так это благо для вас что эти тренеры остаются в Украине, а не едут куда либо ещё. Те немногочисленные медали которые Украина ещё иногда выигрывает на международной арене происходят благодаря этим тренерам.
   
Потому что английский это первый язык мира, а немецкий второй язык Европы. Украинский язык это язык села...зачем специалистам учить язык села?
   
Спорт традиційно російськомовний, що поробиш...

традиційно зміниш традицію
   
Этой львовянке нужно просто пояснить, что в секциях где у ребёнка есть хоть какая то перспектива добиться результатов, будут говорить на русском языке...те тренеры которые ещё что то умеют. У пани жлобок есть выбор, во первых она может отдать ребенка в секцию, дойки коров или засева кукурузы...все эти секции будут на украинском языке. Как альтернатива, Польша рядом там ещё есть работа для львовской элиты.
п и дор ты еще не в бане?
   
традиційно зміниш традицію

У тієї пані є варіант пошукати собі україномовного тренера, не бачу проблеми  :gigi:
   
Я охреневаю. Тут какой то м у д ак срет в открытую в теме. И все такие толерантные... Ведут диалог.охуе  ть какой стал фуп
   
У тієї пані є варіант пошукати собі україномовного тренера, не бачу проблеми  :gigi:
та ні. Тренеру придется учить мову
   
Є таке. Я ж казав, що вони довго не протримаються з пошуком російськомовного середовища для дітей  :laugh:
Я також так казав. Терпіння дружок,тепер мило на них глянути.
 :laugh:
   
Спорт традиційно російськомовний, що поробиш...
Я з собакою розмовляю російською : ка мнє, сідєть, мєста.
   
По логике шароварных инвалидов - болшая часть мира говорит на языке окупантов...

Вся Америка (континент), Африка, Австралия и Новая Зелландия говорят на языке окупантов...
И, шо? Мы от них отстали навсегда...
Шоб я так жил... :facepalm1:
   
У тієї пані є варіант пошукати собі україномовного тренера, не бачу проблеми  :gigi:

і у тренера є варіант - почати користуватися українською
але тут бувають проблеми зі щелепами
   
Я з собакою розмовляю російською : ка мнє, сідєть, мєста.
а правильно немецкой  :laugh:
   
Шеф-редакторка видання «Твоє місто» Світлана Жаб‘юк забрала дитину із гуртка гімнастики через російськомовних тренерів.
а что когда ця поважна пани отдавала свое чадо в секцию она не слышала на каком языке там разговаривают?

очередной пиар, а ветка скоро превратится в мовносрач  :laugh:
   
львівська пані на старості нарешті зрозуміла як її тяжко все життя принижували
у неї прокинулась гідність, наступний крок подання судового позову за століття мовного геноциду

BLM з точністю до деталей  :laugh: 
   
Культура отмєни вам подобається моводроти?
   
По теме - мама дура...
Использует ребенка в политических акциях...

 :facepalm:
требовать в Украине тренеров разговаривать по украински-то политическое дело(акция)?

пускай п***а тренера в китай в америку в рашку в конце концов.
   
а что когда ця поважна пани отдавала свое чадо в секцию она не слышала на каком языке там разговаривают?

очередной пиар, а ветка скоро превратится в мовносрач  :laugh:

Само событие и ветка изначально мовосрач...

Но это изначально тупиковая тема для Украины.
Киев, вернее то место на котором основан Киев и лежащая вокруг территория испокон веков, за долго до той даты которая считается датой основанием Киева, это было место пересечения торговых путей, как с Севера на Юг, так и с Запада на Восток.

Изначально здесь оседали пришельцы со всего света, и говорить о каком-то национальном образовании как минимум глупо. Тут намешано всех возможных кровейо всего мира (поэтому украинские женщины самые красивые  :) ...)

Всю историю всегда переписывали правящие элиты на свой манер... пожтому официальным историческим документам верить нельзя. Историю можно познать только по описаниям древних путешественников..., а они подтверждают все вышесказанное мною - Украина это многонациональное государство и нагнуть ее по линии национализма никогда не получится...

Но это самое благодатное поле для конфронтаций и раскола общества...
Кремль это прекрасно понимает и вбивает этот клин...

Все националисты- шароварники, идиоты и пособники кремля... мля... и не важно по глупости или сознательно - они враги Украины как государства...
   
По логике шароварных инвалидов - болшая часть мира говорит на языке окупантов...

Вся Америка (континент), Африка, Австралия и Новая Зелландия говорят на языке окупантов...
И, шо? Мы от них отстали навсегда...
Шоб я так жил... :facepalm1:

а тренера не инвалиды в косоворотках?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія