Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

5 ранку. Початок Війни. 2

Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

Вы читаете нотации женам и матерям тех, кто воюет.
Так понятнее?
Рассказывыете им, что их сыновьям и мужьям надо погибать.
Ну, и мужчинам тоже втираете тут.
Оно нам надо,  эти теории.
Американская сторона упирается в то, что решат украинские семьи.
А не в эмигрантское теоретизирование.
не брешіть і не передьоргуйте. я ніколи не казав що комусь ТРЕБА гинути. це вільна воля кожного індивіда вибирати за що боротися,що відстоювати ті що віддати чи не віддати за це. Я не читаю НОТАЦІЙ. Я говорю ВАМ (виключно),.а НЕ тисячам жінок і матерям воюючих, як справи стоять у відносинах між союзними військовими і політчними очільникамиі нашими воєнними і політвладою ( і  виключно ПО подіях.інформацію по яких ми отримуємо тут). ТІЛЬКИ то і не приписуйте мені свої марення. Бо це підло.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

призвано від 100 до 200,  700 то начеб то зі всіма силовиками, полійія і т.д.  на фронті людей більше не стало

ні , 700 тис зараз тільки ЗСУ
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

призвано від 100 до 200,  700 то начеб то зі всіма силовиками, полійія і т.д.  на фронті людей більше не стало
Ти на фронті?
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

призвано від 100 до 200,  700 то начеб то зі всіма силовиками, полійія і т.д.  на фронті людей більше не стало

На одного в окопі треба десять, хто буде на ротації, на другій-третій лінії, хто забезпечує фронт, ремонтує, возить, харчує, лікує і пр.
Невже це не зрозуміло?
На 700 тис безпосередньо воюючих, нам треба  було б 3,5 млн в ЗСУ. При наступальних діях ще більше.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

Треба розуміти, що миттєво наростити виробництво сучасної зброї у ВПК навіть розвинених багатих країн, неможливо.

Щоб зупинити і погнати каців нам потрібен ленд ліз такого ж масштабу як в 2СВ. Бо війна такого масштабу жере залізяччя і бійців у великій кількості. А для того щоб встояти і перемогти  треба компенсувати втрати і нарощувати сили

Поки що оті купки техніки і зброї зібрані з "світу по нитці" не можуть змінити розклад сил на наших фронтах і це факт.

То ж триматись на тому що маємо і залишати свої території після важких боїв і великих втрат, не зламатись і дочекатись регулярного потужного потоку зброї і техніки, наша задача. Буде дуже важко і відчай огортатиме душі, але мусимо вистояти.
Ну, ми тут мусимо втриматись. А от як там в ірландії вдасться втриматись, коли дуже важко і відчай, - навіть не знаю, можу тільки поспівчувати. Головне - не забувайте нам радити, що ми мусимо робити, бо ми ж не здогадаємось
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

От гнали гнали на Макарона, а Цезар вже на фронті..на відміну від деяких..
якщо так то дуже добра новина. Чи чути щось про шведські самозарядні цяцьки чи то тільки слухи.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

Ото, напевне, хуйло засмучений - це ж не вдасться їх списати по статті "зниклих без вісти", і прийдеться платити самкам компенсації  8-)

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

краще жданова послухати, він більш толковий

жданов це самий недолугий пистопол

навіть пилающій мєч толковіший

нічого з того що казав цей жданов не збулося. лише засирає ефір.

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

призвано 700 000 в зсу и в другие збройные организации
как 12 тысяч может победить 700 000 - у меня вопросы
+========================================================================================+
Дві третини наявного війська зараз навчається, Бо треба принципово нову техніку вивчити і практики набути.
А там - проти 12 000 орків лише декілька тисяч наших.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

Ну, ми тут мусимо втриматись. А от як там в ірландії вдасться втриматись, коли дуже важко і відчай, - навіть не знаю, можу тільки поспівчувати. Головне - не забувайте нам радити, що ми мусимо робити, бо ми ж не здогадаємось

То тикай і чмор всіх мамок і бабок з дітьми, що виїхали, бо ж вони зрадники і труси, а ти смілива що піздєц!
Ти мені нагадала здорового бугая, що мене, 71-річну хвору бабку, питав чому я не на фронті, бо я спитала його чи він білобілетник чи багатодітний, що приперся в Ірландію. А що, як я не на фронті, то і йому можна тікати і заявляти "Єбав я воювати за ту срану Україну".
От навіщо тобі треба ТАК ПАСКУДНО І ТУПО намагатись принизити і ніби як "виграти" в дискусії? Ти б ще якого інваліда чи малу дитину попрікнула - то ж в твоєму стила?!
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

жданов це самий недолугий пистопол

навіть пилающій мєч толковіший

нічого з того що казав цей жданов не збулося. лише засирає ефір.

Пылающий меч уже к Азовскому Морю пробился
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

Пылающий меч уже к Азовскому Морю пробился

у него уже и вовчанск - наш  [ua]

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

Ото, напевне, хуйло засмучений - це ж не вдасться їх списати по статті "зниклих без вісти", і прийдеться платити самкам компенсації  8-)

https://www.youtube.com/watch?v=1fp1f0-IE9M
по цьому кліпу видно,що співпраця між службами "побойовими"( не знаю як то офіційно називають) таки іде і обмін і тілами і полоненими.відбуває ться без присутності преси. і це добре-бо журналюги тільки мішають таким ,дуже чутливим речам відбуватися  без спроб хайп чи розвалу взаємодії. Бо це теж частина війни і для родини загиблого чи полоненого (особливо з нашого боку_) має величезне значення.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

Ото, напевне, хуйло засмучений - це ж не вдасться їх списати по статті "зниклих без вісти", і прийдеться платити самкам компенсації  8-)

https://www.youtube.com/watch?v=1fp1f0-IE9M


Скільки зараз кілограм русскіх у нас у холодильниках?
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

https://twitter.com/view/status/1528776985551462402

Пока не будет достаточно нужного вооружения - беречь беречь солдат..  Реально герои..
С таким превосходством 1 к 20. Да даже 1 к 10 - посылать подкрепление - под самолеты арту орков ... Ген штабу виднее - малыми группами изматывать и отходить.
Ни какой трагедии если отойдут..  Если будет необходимо
Ген штабу - фуп не читать!!
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

Ростовська область, якась бавовна
https://twitter.com/view/status/1528808938241761280

Союзники из БНР yже бомбят Ростовскyю область??
Шото рано!
Преждевременно.
Должны же были 25 числа.

После Рамштайна-2.


 :gigi:  :-)o  :-)o
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

Я особисто бачу те, що країна послідовно обирала тих, хто обіцяв мир і "просто перестать стрелять". Так було у 2014 році, а потім у 2019 році. Ну і відсутність реформ наклалася, але принаймні за часів Пороха хоча б прокачали армію до рівня "протриматись більше 5 днів", але без допомоги Заходу я не думаю, що ми би довго воювали на старих запасах (які, до речі, старанно знищувались під час пожеж на складах).
(tu) так і є. вибирали хз кого. починаючи з Кравчука замість Чорновола.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

Скільки зараз кілограм русскіх у нас у холодильниках?

20 рефрижераторів по 60 тон виділили ...  :-)o
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

20 рефрижераторів по 60 тон виділили ...  :-)o

Їх вже не штуками, а тонами міряють.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

То тикай і чмор всіх мамок і бабок з дітьми, що виїхали, бо ж вони зрадники і труси, а ти смілива що піздєц!
Ти мені нагадала здорового бугая, що мене, 71-річну хвору бабку, питав чому я не на фронті, бо я спитала його чи він білобілетник чи багатодітний, що приперся в Ірландію. А що, як я не на фронті, то і йому можна тікати і заявляти "Єбав я воювати за ту срану Україну".
От навіщо тобі треба ТАК ПАСКУДНО І ТУПО намагатись принизити і ніби як "виграти" в дискусії? Ти б ще якого інваліда чи малу дитину попрікнула - то ж в твоєму стила?!
:S Я ж поспівчувала, як тяжко в ірландії триматись
Про бугая вже було, тільки не зрозуміло, до чого він тут.
Про зрадників і трусів - то Ви самі себе так назвали, Вам видніше.

Якщо не зрозуміли, про що був мій сарказм - про Ваш фальшивий пафос, як ми всі щось мусимо. Майте трохи такту не розповідати, що нам тут робити, якщо Ви самі не тут, та ще й казати "ми". Мої батьки за 80-т тут, і дочка в Україні. Вони мають право казати "ми".

ПС Я зверталась на Ви, а Ви тикаєте. То така кацапська звичка, а Ви ж завжди щирою українкою виглядали, як же ж так... Не переймайтеся відповіддю, я не буду її бачити
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

днрецы бунтуют. говорят не хотим на 0, мы косые и больные

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

Пожалуйста,это не та ветка чтобы разборки устраивать.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

цезарь уже был выше.

а тут весь тред про ситуацию


Останнє редагування: 23 травня 2022 23:33:21 від sklm
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

Добре.
Що робити в нашій ситуації ?
Я б порадив владі заткнути переможні труби по всяким ТГ каналам і казати людям правду.
Дебіли бля (С) якої ще правди не вистачає? Зеленський вже як може натякає що ніякого крима і Кубані нам не світить. Не будьте жадібними(С) чи як там? так його ж тут і не тут всякі придурки, вояки дивані з лайном  за це змішують. а тут кожен день сидиш і думаєш куди якщо що свою сімю вивозити. У Львів чи Тернопіль бо Україну кидати не хочемо.. ви розумієте хоч що повернути Херсон це вже чудо з чудес буде? бо 10 гарматами на місяць по ленд лізу ніхто війни не виграв і не виграє.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

Дебіли бля (С) якої ще правди не вистачає? Зеленський вже як може натякає що ніякого крима і Кубані нам не світить. Не будьте жадібними(С) чи як там? так його ж тут і не тут всякі придурки, вояки дивані з лайном  за це змішують. а тут кожен день сидиш і думаєш куди якщо що свою сімю вивозити. У Львів чи Тернопіль бо Україну кидати не хочемо.. ви розумієте хоч що повернути Херсон це вже чудо з чудес буде? бо 10 гарматами на місяць по ленд лізу ніхто війни не виграв і не виграє.

+1
Саме так і є
Тут юзери наче сліпі та глухі.
Вважають найвищим проявом патріотизму волати про Крим і знищення Росії, і на менше не згодні.
Наче не бачать, що відбувається.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

(tu) так і є. вибирали хз кого. починаючи з Кравчука замість Чорновола.
піздьож
кого могли вибрати після 70 років окупації, купи агентів, і шаленого тиску в тч заходу
а потім 2001 УБК, 2004 -помаранчева, і 2008 нас послали нах з НАТО, потім революція Гідності - і ми практично сам на сам з хуйло з ембарго на постачання нам зброї від заходу
ЄС та НАТО в Конституції, зараз знов не здались.
що ще б***ь треба??
східну європу, а зараз фінів і шведів приймають без всяких особоливих вимог
хватить б***ь лицемірити!!
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

(tu) так і є. вибирали хз кого. починаючи з Кравчука замість Чорновола.

Основна проблема жителів України була - хренові здібності до моделювання та прогнозування. Звідси і всі ці "та що ви таке кажете", "та кацапи ж не такі йопнуті", "та це рагулі такі йопнуті" і т.д., і т.п. Виявилося, що всі ці "розумахи" обісралися по всім позиціям...
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

І кацапи виявилися саме такими "йопнутими", і "рагулі" виявилися нікуя не "йопнутими"...
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

Виявляєтья, кацапи тепер воюють проти єврейських колонізаторів України

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

Я особисто бачу те, що країна послідовно обирала тих, хто обіцяв мир і "просто перестать стрелять". Так було у 2014 році, а потім у 2019 році. Ну і відсутність реформ наклалася, але принаймні за часів Пороха хоча б прокачали армію до рівня "протриматись більше 5 днів", але без допомоги Заходу я не думаю, що ми би довго воювали на старих запасах (які, до речі, старанно знищувались під час пожеж на складах).

Ні, перемогу на виборах звісно отримав би той, хто сказав я почну повномасштабну війну з раісєю за повернення наших територій. Щодо складів, то зрозуміло, що русня всі ці роки готувалася до цієї війни.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

+1
Саме так і є
Тут юзери наче сліпі та глухі.
Вважають найвищим проявом патріотизму волати про Крим і знищення Росії, і на менше не згодні.
Наче не бачать, що відбувається.
може тому не бачать що десь не в Україні а на чужині живуть? Звідтам дійсно пагано видно. Ні я не кажу що щось страшне чи безнадійне у нас. Тримаємось і не три чотири дні як казали усі а вже три місяці [ua]  і не треба про це забувати.  І головне не забувати армію підтримувати. Хто чим може.у нас чудова армія і впринципі не паганий президент. Знаєте іноді жалію що зараз президентом не Порошенко. він би спокійно( поклавши батончика тузіка на всіх) замутив би Мінськ 3. відав Крим і Донбас і далі тянув час і потроху  будував армію і обіцяв НАТО і ЄС чудово розуміючи що нас ніколи туди не візьмуть.. а зеленський боїться зродойобів як вогню. крутиться як вуж на сковороді не маючи змоги  чи боячись сказати правду. І кидаючи натяки які мало кому зрозумілі. дивишся на це все і страшно щоб Україну так не пролюбити. Бо після взятя Северодонецька і тд кацапи взагалі кураж можуть зловити. :(
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

Russia - 3818, of which: destroyed: 2134, damaged: 75, abandoned: 292, captured: 1317
Ukraine - 1071, of which: destroyed: 504, damaged: 25, abandoned: 35, captured: 507
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 4 гостей
 
Повна версія