Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Вметро носков в Житомире будет Єпицентр.

для тєх, кто на бранєпоєздє.... повторюю: вже казна скільки років 99++% марку "ЛХ" клєпають гаражі на Мальованці (район Житомира). Обладнання - те ж саме, що було на панчішній ф-ці, пряжа - абсолютно та ж сама. ПС взуття під маркою "Крок" (взуттєва ф-ка, Житомир) - теж 99++% мальованські гаражі  :K
Я на фабриці купую.
Купував.
   
Re: Вметро носков в Житомире будет Єпицентр.

Бавовна вбиває.
Це стровинна полярна приказка.
блябуду. Жодного разу не полярник.
   
Re: Вметро носков в Житомире будет Єпицентр.

Почитал про герегу. Прикольно, чувак с юности начинал)
В смысле, с рынка юность, кто не знает
   
Re: Вметро носков в Житомире будет Єпицентр.

Зараз модно оті короткі шкарпеткі, які за взуттям не видно. Дружина з донькою таке носять. Я люблю, щоб половина голені було в шкарпетци. Мене ЛХ влаштовувала. Шкода, як як ім хана.
   
Re: Вметро носков в Житомире будет Єпицентр.

Край черевіка досить грубий. Берц натірає шкіру, як якоісь прокладки нема. То не добре.
   
Re: Вметро носков в Житомире будет Єпицентр.

 Або зробили пропозицію, від якої неможливо відмовитися, або дирехтору відкату й без роботи вистачить до пенсії. Бантустан, що поробиш.

P.S. Шкарпетки були непогані - на відміну від китаю алергічної реакції не викликали. Користувалися попитом. Зараз, мабуть, підробками все завалять.
   
блябуду. Жодного разу не полярник.
Ось!
   
Re: Вметро носков в Житомире будет Єпицентр.

Або зробили пропозицію, від якої неможливо відмовитися, або дирехтору відкату й без роботи вистачить до пенсії. Бантустан, що поробиш.

P.S. Шкарпетки були непогані - на відміну від китаю алергічної реакції не викликали. Користувалися попитом. Зараз, мабуть, підробками все завалять.
Китай уже выпускает подделку этой фабрики, давно
   
Re: Вметро носков в Житомире будет Єпицентр.

Ось!
ви, мабуть, пінгвінів весь час гоняете? Завезіть білих ведмедів до Антарктиди. І ведмедів збережемо, і пінгвінів задохера не стане.
   
пінгвінів весь час гоняете?
З Нивок на Шулю постійно.
   
Re: Вметро носков в Житомире будет Єпицентр.

Спробуйте кальчедонія
Мені колись жінка купувала, залишилось враження рідкісного гімна, кальчедонія норм
ок, але щось назву таку вперше чую.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія