Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

У Зеленського подумують посилити карантин до режиму "всі в масках"

Жиди вирішили і тут над українцями і тут заробити!  :facepalm:
   
Какой закон я нарушу, если буду гулять в парке без маски?
к стати в постановление правительства которое обязывает носить маски в общественном месте до сих пор не внесены изменения

поэтому если местные власти не обязали ношение масок, то тогда требования их одевать в общественных местах не законны
к сожавлению пока
   
40 млн масок на добу вже забезпечено???

Отож.
   
Реально у моєму кварталі можно придбати якусь контрафактну фігню по 17 грн... Але вона дозволяє хоч ходити за продуктами...
   
 Вірити, що маска захистить від вірусу - бути реальним йолопом.
 Чогось у дослідницькиз центрах не обмежуються масками. B-)
   
10 чол максимум. і це, здається на загалоно0-дрежавному рівні
Чтоб козаченьки и не продемонстрировали, какие они шикарные похороны забабахали? Вернитесь в реальность.
   
Вірити, що маска захистить від вірусу - бути реальним йолопом.
 Чогось у дослідницькиз центрах не обмежуються масками. B-)
Маска снижает выбросы контаминанта больными. И, естественно, вероятность кого-то заразить рядом.
   
Маска снижает выбросы контаминанта больными. И, естественно, вероятность кого-то заразить рядом.
  Неправда.
  Щоб метафора була відчутною - "я можу сипнути столову ложку цианіду, можу одну пігулку - результат буде однаковим".
  Сперечатися будете? :shuffle:  :D
   
  Щоб метафора була відчутною - "я можу сипнути столову ложку цианіду, можу одну пігулку - результат буде однаковим".
  Сперечатися будете? :shuffle:  :D
Конечно! Для заражения должна попасть определенная порция контаминанта. Без маски условный больной выбрасывает контаминанта больше, чем с маской.
   
базари повідкривали
кажуть, народу море
якийсь кривобокий карантин, як і все в країні

   
Конечно! Для заражения должна попасть определенная порция контаминанта. Без маски условный больной выбрасывает контаминанта больше, чем с маской.

  Тобто пігулка цианіду Вас задовольнить.
  Маска не зменшує вірогідності зараження.
  Жодним чином.
  Для Вас що мільйон вірусів, що сотня - невже так важко зрозуміти
  Єдиний відносно ефективний засіб - абсолютна ізоляція.
  Десь у пустелі.
  І то не на 100% ;)
   
  Тобто пігулка цианіду Вас задовольнить.
  Маска не зменшує вірогідності зараження.
  Жодним чином.
  Для Вас що мільйон вірусів, що сотня - невже так важко зрозуміти
  Єдиний відносно ефективний засіб - абсолютна ізоляція.
  Десь у пустелі.
  І то не на 100% ;)

чому зельки такі тупі?
йдеться про те, що коли йде якийсь хворий і плює/пчихає/кашляє, то він робить це в масці і та зараза не розлітається навколо на людей чи предмети
але кому я то говорю...
   
чому зельки такі тупі?
йдеться про те, що коли йде якийсь хворий і плює/пчихає/кашляє, то він робить це в масці і та зараза не розлітається навколо на людей чи предмети
але кому я то говорю...

  Дійсно ... кому. Розмір частки пару і розмір вірусу як співвідносяться з розмірами сітки?  :punish:

  ПиСи. Тих хто ходить і навмисне плюється киздили і до корона-вірусу.
   
  Дійсно ... кому. Розмір частки пару і розмір вірусу як співвідносяться з розмірами сітки?  :punish:

  ПиСи. Тих хто ходить і навмисне плюється киздили і до корона-вірусу.

та невже?
   
та невже?
Що невже ? ;o  Часто доводилось ходити запльованим? То може проблема не у Вашому оточенні?
   
Що невже ? ;o  Часто доводилось ходити запльованим? То може проблема не у Вашому оточенні?

ти впевнений, що за пару хв до тебе хтось не покашляв в руку і лишив своє харкотиння в громадському місці?
ніколи не бачив запльовані тротуари? місця скупчення курців?
я б їх спалював нах
   
у нас все ходят в масках, даже пенсионеры, за ОЧЕНЬ редким исключением, многие в рукавичках. Маски в аптеке есть от 10 до 30грн, многие шьют сами, сосед 68 лет сам себе сшил.
я за вас очень рада

у нас в аптеках масок нет. и кстати почему те маски которые были по 2 гривны, а теперь по 10 у вас не объясняют?
   
я в нете заказала, хотела шить но с моим портновским талантом и отсутствием резинок вряд ли что-то путное выйдет

а то не хочется штрафы по 17 штук получать когда я в магазин за хлебом пойду или на почту
   
я в нете заказала, хотела шить но с моим портновским талантом и отсутствием резинок вряд ли что-то путное выйдет

а то не хочется штрафы по 17 штук получать когда я в магазин за хлебом пойду или на почту
  Нема сенсу приєднуватись до істерії, яка, до того ж, скоро піде на спад.
   
Общий вопрос к рулевым полудуруам, обязавшим всех поголовно носить маски, и к главным полудуркам: призиденту, главе кабмина и министру здравохранения лично:

ЧТО ДЕЛАТЬ С ИСПОЛЬЗОВАННЫМИ МАСКАМИ?

Если соблюдать правила ношения, то только в масштабах Украины - это десятки миллионов использованных масок в день... ;o

Но, даже если предположить, что большинство проходит в одном наморднике весь карантин, то всеравно, после окончания карантина - это сотни миллионов выброшенных масок... ;o

Или они уверены, что никто не выживет после карантина?

 B-)
   
Ашотакое?

Ковидиотам не раздали методичек на этот счет? :D
   
А що означає термин 'Общєствєнноє мєсто'? Наприклад тротуар вважається таким чи ні?
   
ЧТО ДЕЛАТЬ С ИСПОЛЬЗОВАННЫМИ МАСКАМИ?Если соблюдать правила ношения, то только в масштабах Украины - это десятки миллионов использованных масок в день...
зимою топити котельні
   
зимою топити котельні

для начала их как-то нужно собрать, и сохранить до зимы. а там куча всякой заразы

 B-)
   
А що означає термин 'Общєствєнноє мєсто'? Наприклад тротуар вважається таким чи ні?

Слабенькая попытка засрать тему не увенчалась успехом... минус 30 серебренников... :lol:
   
Слабенькая попытка засрать тему не увенчалась успехом... минус 30 серебренников... :lol:

Нічого не второпала  :S
   
мене дико бісить вся ця примушувалка з масками.
хочеться бити йопла
   
мене дико бісить вся ця примушувалка з масками.
хочеться бити йопла

Так маски, это только один из примеров дичайшей некомпетентности, и отсутствия критического мышления...

А причина в чем?
В безнаказанности...
Мудрый нарид вытерпит все, утрется, и гордо подняв головку заспіває  гимна... :(
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія