Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

https://t.me/hueviyherson/23479
Раісся теж постраждає, а ще Крим та маладиє республіки. Навіщо кацапи це взагалі роблять?
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

Я тебе расскажу как будет :  у какого-то мужика у которого дети например погибли и жинка ..крышу рванет и он тупо поедет на Рашку жить и в тихую будет их всех потихонечку не спеша вырезать, или таких появится несколько человек
И так как всегда тихой украинской сапой оно и будет происходить
;o
А нічого іншого і бути не може.
То ви передивилися гамерикансько-жидівських бойовиків.
   
Раісся теж постраждає, а ще Крим та маладиє республіки. Навіщо кацапи це взагалі роблять?
"Щоб усі боялись, щоб не насміхались" (с)
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

Навіщо кацапи це взагалі роблять?

Гібридний (непрямий) шантаж. Офіційно погрожування оголошуватись не будуть, будуть неофіційно чи натяками. І думайте мовляв самі. Ще й звинуватять Україну в разі чого.
   
Енергодар ніхто штурмувати не буде, коли відвоюємо Мелітополь, кацапи самі втечуть.
   
У скадовську нічого не відбувається
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

Ще по АЕС.
Можливо, дійсно вже трохи починають не тягнути, якщо вже долучаються до цього.
НМД, заготовки з ядерним шантажем в них є з самого початку, недаремно захоплення ЧАЕС, ЗАЕС, намагання захопити ПУАЕС (ЮУАЭС) теж були.

Останнє редагування: 6 серпня 2022 14:33:44 від Квитан
   
Ще по АЕС.
Можливо, дійсно вже трохи починають не тягнути, якщо вже долучаються до цього.
НМД, заготовки з ядерним шантажем в них є з самого початку, недаремно захоплення ЧАЕС, ЗАЕС, намагання захопити ПАЕС (ЮАЭС) теж були.
Хуйлові вже давно пора вкумекать що на його шантаж ніхто не реагуватиме.
Пройшов час коли з ним панькалися, зараз буде тільки жорстка обструкція.
   
Пане Кноп, ну чому Ви постійно обурені, причому аж до крайнього ступеню?
Ну бовкнув щось якийсь ідіот на Рассєї - то що, наш уряд має на кожного кілера посилати?
Нам робити більш нема що?
Чи це щось змінить, чи Рашка не знайде нового пропагандона?
І з якої речі у Вас претензії до уряду, що Ви їх назвали " тєрпілами"? У них достатньо прямих обов'язків, які вони небезуспішно виконують, попри все.
У мене притензії до всіх урядів України починаючи з 1991 року і до сьогоднішніх, я їх всіх  щетаю терпілами..бо якби вони не були продажними терпілами, то Україна вже давним давно булаби в ЄС в НАТО і в золотому мільярді, а з Росії до нас їздили бляді на заробітки і вся окружна Київа була би із шлюх з РФ...я маю надію ви мене розумієте про що я.. і да Росія даже не могла би даже поміркувати напасти на Україну.
Так, що ви не переживайте я зеленобобіків считаю такими же тварями як і тих що були до них.
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

У мене притензії до всіх урядів України починаючи з 1991 року і до сьогоднішніх, я їх всіх  щетаю терпілами..бо якби вони не були продажними терпілами, то Україна вже давним давно булаби в ЄС в НАТО і в золотому мільярді, а з Росії до нас їздили бляді на заробітки і вся окружна Київа була би із шлюх з РФ...я маю надію ви мене розумієте про що я.. і да Росія даже не могла би даже поміркувати напасти на Україну.
Так, що ви не переживайте я зеленобобіків считаю такими же тварями як і тих що були до них.

"Відіш лі" все дуже взаємопов'язано. Продажні і недалекі громадяни, на кшталт тих, що тягають Швеця і йому подібних "аналітиків", вибирають собі продажних правителів... а потім ниють як все херово
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

У мене притензії до всіх урядів України починаючи з 1991 року і до сьогоднішніх,
:lol:
Як вже сказано, уряд - це лише похідна від "мудрого, працьовитого наріду"   :gigi:
   
цікаво, справді здох, чи  дав по зйобам і ховає кінці :S
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

Замглавы Новокаховской оккупационной администрации Виталий Гура ,которого сегодня подстрелили , скончлася
   
"Відіш лі" все дуже взаємопов'язано. Продажні і недалекі громадяни, на кшталт тих, що тягають Швеця і йому подібних "аналітиків", вибирають собі продажних правителів... а потім ниють як все херово
а кого ти вибрало?
   
:lol:
Як вже сказано, уряд - це лише похідна від "мудрого, працьовитого наріду"   :gigi:
Пастух не може бути похідною від стада...
   
   
Я не знаю когда освободят Херсон, мои прогнозы всегда пессиместичны.
Но технология которая с треском провалилась на Донбассе, там вроде работает.
Пока
Учителя получают заралату и не хотят работать в пророссийскиз школах?
Не знаю как они зарплату обналичивают, но вижу что школы хрен там откроются все
   
Я не знаю когда освободят Херсон, мои прогнозы всегда пессиместичны.
Но технология которая с треском провалилась на Донбассе, там вроде работает.
Пока
Учителя получают заралату и не хотят работать в пророссийскиз школах?
Не знаю как они зарплату обналичивают, но вижу что школы хрен там откроются все
что за технология?
   
Я не знаю когда освободят Херсон, мои прогнозы всегда пессиместичны.
Но технология которая с треском провалилась на Донбассе, там вроде работает.
Пока
Учителя получают заралату и не хотят работать в пророссийскиз школах?
Не знаю как они зарплату обналичивают, но вижу что школы хрен там откроются все
Есть и обнал. Я в июне встречался с человеком, у него терминал. Он вводит сумму, условно 10500 гривен. Картой рассчитался - на руки 10000 гривен. Типа, парикмахерская или СТО в Привате потом вижу оказали мне услуги
Многие магазины имеют терминалы, через ВПН.
Услуги - часто переброс на карту человека.
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

Я не знаю когда освободят Херсон, мои прогнозы всегда пессиместичны.
Но технология которая с треском провалилась на Донбассе, там вроде работает.
Пока
Учителя получают заралату и не хотят работать в пророссийскиз школах?
Не знаю как они зарплату обналичивают, но вижу что школы хрен там откроются все
Донецких просто отравили. Кацапы ставку сделали на восток для разрушения Украины. Юг, особенно села это Украина, и там ипанизма как у донецких нет
   
что за технология?
продолжать платить зарплату ( как шахтерам долго платили).
Ну и постоянно говорить об освобождении ( мне странно но люди верят) чтоб продержалась до референдума.
Просто невыход учителей 1 сентября - это сильный удар реально
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

Коллаборант, так называемый "заместитель начальника ВГА" оккупированной Новой Каховки Херсонской области Виталий Гура умер в больнице после того, как был расстрелян.
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

Я не знаю когда освободят Херсон, мои прогнозы всегда пессиместичны.
Но технология которая с треском провалилась на Донбассе, там вроде работает.
Пока
Учителя получают заралату и не хотят работать в пророссийскиз школах?
Не знаю как они зарплату обналичивают, но вижу что школы хрен там откроются все


Так они и на Донбассе хрен откроются все. В Северодонецке было 20 школ, готовятся к открытию 4. Работать готовы 130 учителей. В обычной школе на 600-700 человек примерно их 50-60. Остальные либо на подконтрольной территории, либо на оккупированной, но работать на орков не планируют. Насколько я знаю, все директора школ выехали из Севера (один под вопросом).
 Дистанционное обучение-реальный выход из ситуации. Из сельских школ оккупированных территорий выезжает по несколько учителей и восстанавливают школы в экзыле, подтягивают других учителей, детей. Готовы работать во вторую смену, если орки будут вынуждать родителей отправлять детей в оркошколы.


Останнє редагування: 6 серпня 2022 19:01:42 від Fisher
   
В обычной школе на 600-700 человек примерно их 50-60.
В нашій було так
700 учнів
110 персонал
З яких 80 приблизно - вчителі ( без директора, завуча, столова, прибирання, охорона, секретар, бібліотека.' і т.д.)
   
Додаткове питання - чи є там діти?

От Маріуполь умовний - дітей дуже мало , старались вивезти якщо молоді батьки

Чи Сєвєр

З 100 тис перед війною щас живе 15 тис  умовно ( і то не факт, таки повноцінно води нема, електрики зв'язку теж , роботи нема, аптек медицини нема, магазини - геть мало )

Тобто відкривши навіть 10 шкіл в сєвжрі - трета щоб було хоча б по одному класу
А це - 150-250 учнів якщо один клас на кожен рік

Тобто 2000 дітей на 10 шкіл

Нереальна цифра

   
Додаткове питання - чи є там діти?

От Маріуполь умовний - дітей дуже мало , старались вивезти якщо молоді батьки

Та от, в сусідній темі писали, що дехто вертається, з дітьми-внуками, бо "там квартира". Тупо забирають майбутнє у дітей.
   
Пастух не може бути похідною від стада...
А ти, пане Spin, теж частина стада?
   
Раісся теж постраждає, а ще Крим та маладиє республіки. Навіщо кацапи це взагалі роблять?

Господи, які ви наївні. Показували чувака, свідка російських військо в Чорнобелі.

Переказує ситуацію, полокан каже солдатам коли ми тут були в 45 (чи 65) то радіації не було, значить її і зараз немає.


Рівень аргументації офіцера.

   
кажуть кацапи почали наступати під херсоном
   
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

а кого ти вибрало?
Маскву та вазу
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

Пастух не може бути похідною від стада...
може, якщо пастуха вибирає стадо
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

кажуть кацапи почали наступати під херсоном

не зря Николаев закрыли на выходные
   
https://twitter.com/view/status/1555927325421756416
На ДипСтейте - это Благодатное оккупировано. Сами у себя хотят отобрать? Для ГеббельсТВ?
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

може, якщо пастуха вибирає стадо
Стадо ніколи нікого не вибирало. Просто кацапське стадо на додачу до всього здатне тільки ковтати, навіть здатність бекати та мекати генетично знищена.
   
На ДипСтейте - это Благодатное оккупировано. Сами у себя хотят отобрать? Для ГеббельсТВ?

Діпстейт карту малюють звичайні люди на основі відкритих джерел (фупу в тому числі). А реальна ситуація може відрізнятись.
   
https://t.me/supernova_plus/8457
Жданов каже що кацапи на ЗАЕС зменшують мощностя і будуть її підключати в енергосистему рф. Хто там казав що це неможливо?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 3 гостей
 
Повна версія