Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Чого прихильники влади, ЛГБТ, язиковава равнаправія - одні й ті самі люди?

Мабуть тому, що люди всі ці з переліку, патріоти єдиної України, не бандерівці (а ось це - нелюди).
   
потому что это - умные люди, не дураки
   
Мабуть тому, що люди всі ці з переліку, патріоти єдиної України, не бандерівці (а ось це - нелюди).

 Питання не до Вас, з огляду на Вашу заангажованість.  B-)
   
потому что это - умные люди, не дураки

Тобто, русскіє і гомосексуалісти, це одне і те ж?
Нувыдайоті...
   
ну це не зовсім так
з цього списку я підтримую тільки права ЛГБТ

різниця в питаннях мови і ЛГБТ в тому що нездорова мовна ситуація прямо зачіпає всіх громадян, тобто нездатність і небажання користуватись своєю мовою - порушує мої права, тому що примушує мене переходити на мову якою вони здатні користуватись, тому в Україні не повинно бути ніякого мовного рівноправ'я

у випадку з ЛГБТ, розширення їх прав ніяким чином не зачіпає мене і не порушує моїх прав, тому це правильно
   
ну це не зовсім так
з цього списку я підтримую тільки права ЛГБТ

різниця в питаннях мови і ЛГБТ в тому що нездорова мовна ситуація прямо зачіпає всіх громадян, тобто нездатність і небажання користуватись своєю мовою - порушує мої права, тому що примушує мене переходити на мову якою вони здатні користуватись, тому в Україні не повинно бути ніякого мовного рівноправ'я

у випадку з ЛГБТ, розширення їх прав ніяким чином не зачіпає мене і не порушує моїх прав, тому це правильно

 (tu)
   
Сабж.

Топа Нікопольський пиzдить,
як завжди
   
ну це не зовсім так
з цього списку я підтримую тільки права ЛГБТ

різниця в питаннях мови і ЛГБТ в тому що нездорова мовна ситуація прямо зачіпає всіх громадян, тобто нездатність і небажання користуватись своєю мовою - порушує мої права, тому що примушує мене переходити на мову якою вони здатні користуватись, тому в Україні не повинно бути ніякого мовного рівноправ'я

у випадку з ЛГБТ, розширення їх прав ніяким чином не зачіпає мене і не порушує моїх прав, тому це правильно

а розширення за рахунок ваших дітей порушить ваші права?
   
ну це не зовсім так
з цього списку я підтримую тільки права ЛГБТ

різниця в питаннях мови і ЛГБТ в тому що нездорова мовна ситуація прямо зачіпає всіх громадян, тобто нездатність і небажання користуватись своєю мовою - порушує мої права, тому що примушує мене переходити на мову якою вони здатні користуватись, тому в Україні не повинно бути ніякого мовного рівноправ'я

у випадку з ЛГБТ, розширення їх прав ніяким чином не зачіпає мене і не порушує моїх прав, тому це правильно
 
  Так не буває.
  З огляду на цей "парад".
  Прихильникам хом'ячків виділили б таку моцну охорону?
  За Ваш, між іншим, кошт?
 
   
а розширення за рахунок ваших дітей порушить ваші права?

яким чином це зачепить моїх дітей?
   
Топа Нікопольський пиzдить,
як завжди

  Вєні теж доброго здоров'ячка і гарного настрою.
  Більше межу не переходитиме. B-)
   
Лещенка и Тимошенка в каком списке? :weep:
   
 
  Так не буває.
  З огляду на цей "парад".
  Прихильникам хом'ячків виділили б таку моцну охорону?
  За Ваш, між іншим, кошт?
 

кошти на охорону це вина тих хто становить потенційну загрозу, а не ті кого охороняють
   
кошти на охорону це вина тих хто становить потенційну загрозу, а не ті кого охороняють
  :facepalm:   Та що Ви кажете?
  Потенційна загроза - це ті, кого до дому не пускали?
  Ви вже звиклися з думкою, що ми живемо у поліцейській державі? ;o
       
   
  :facepalm:   Та що Ви кажете?
  Потенційна загроза - це ті, кого до дому не пускали?
  Ви вже звиклися з думкою, що ми живемо у поліцейській державі? ;o
     

в даному випадку під ті хто становить потенційну загрозу малась на увазі агресивна частина суспільства, яка вважає що має право обмежувати їх права, вона не така чисельна, але дуже помітна
коли це стане в суспільстві дурним тоном, тоді потреба в такій охороні відпаде

головна ідея в тому, що треба відходити від цієї ідеї, що жертва сама винна в тому що на неї напали
це завжди вина того хто напав
   
ма каки сидели бы не писдели
во первых у вас там пол списка пидарасов
во вторых сегодня арестовывают  националистов
а чаечка с активом разлетелась по дорогим курортам
   
в даному випадку під ті хто становить потенційну загрозу малась на увазі агресивна частина суспільства, яка вважає що має право обмежувати їх права, вона не така чисельна, але дуже помітна
коли це стане в суспільстві дурним тоном, тоді потреба в такій охороні відпаде

головна ідея в тому, що треба відходити від цієї ідеї, що жертва сама винна в тому що на неї напали
це завжди вина того хто напав

  Тобто права пересічних Вам байдужі? ;o  Свободу пересування влада може обмежувати на свій смак? І Ви не заангажовані? :(
 
   
Прихильники влади не обов'язково корелюють з педерастами.
Там більше противників влади, будь якої- педерасти завжди джерелом анархізму і лівацьких концепцій які руйнують суспільство.
100% там бігали серед них Пуштун і Сірожа, і Сааков би приєднався якби міг. Дивно що Юля промовчала.
Те що педерасти затяті узькоязикі це факт.
   
Уряд охороняв цю шоблу тому що якби її стали пистити, не кажу вже якби цю виставу заборонили офіційно-  проти України об'єднався весь Західний світ який попав в залежність від лівих девіантів. Закрили б кредити, врубили б санкції.
   
Прихильники влади не обов'язково корелюють з педерастами.
Там більше противників влади, будь якої- педерасти завжди джерелом анархізму і лівацьких концепцій які руйнують суспільство.
100% там бігали серед них Пуштун і Сірожа, і Сааков би приєднався якби міг. Дивно що Юля промовчала.
Те що педерасти затяті узькоязикі це факт.
  На ФУПі спостерігаю протилежне.
 
   
Собственно мне интеремно чем и как нарушены права граждан Украины имеющих нетрадиционную ориентацию и чем ихние права отличаются от прав остальных граждан Украины.
   
  Тобто права пересічних Вам байдужі? ;o  Свободу пересування влада може обмежувати на свій смак? І Ви не заангажовані? :(
 

не байдуже, але ці права попирають ті хто загрожував зібранню,
не саме зібрання
   
Уряд охороняв цю шоблу тому що якби її стали пистити, не кажу вже якби цю виставу заборонили офіційно-  проти України об'єднався весь Західний світ який попав в залежність від лівих девіантів. Закрили б кредити, врубили б санкції.

  Тобто ЦИВІЛІЗОВАНИМ способом уряд захистити якусь публічну акцію неспроможний?
   
Собственно мне интеремно чем и как нарушены права граждан Украины имеющих нетрадиционную ориентацию и чем ихние права отличаются от прав остальных граждан Украины.
Не буде на те відповіді ПО ФАКТУ. Навіть Правда не спромоглася щось з себе вичавити.
   
Собственно мне интеремно чем и как нарушены права граждан Украины имеющих нетрадиционную ориентацию и чем ихние права отличаются от прав остальных граждан Украины.

право на партнерство, яке функціонально було б еквівалентне шлюбу
   
право на партнерство, яке функціонально було б еквівалентне шлюбу

Укажите норму в законодательстве запрещающую им право на партнерство
   
Тому що скреп нема?

   
Укажите норму в законодательстве запрещающую им право на партнерство

я не буду гратись в ці ігри
я знаю що такої можливості немає
поки її немає буде потреба на таку можливість, і поки потреба буде, ця тема не зникне
   
 Скрєпи якраз в головах провладних. В українській і слова такого нема. B-)
   
я не буду гратись в ці ігри
я знаю що такої можливості немає
поки її немає буде потреба на таку можливість, і поки потреба буде, ця тема не зникне
  У пєдофілів теж є потреби.
  Маєте пропозиції?

  НМД, конформізм грає з Вами злого жарта. :(
   
я не буду гратись в ці ігри
я знаю що такої можливості немає
поки її немає буде потреба на таку можливість, і поки потреба буде, ця тема не зникне

А никто ни во что не играет, запрета нет.

Но есть морально-этический барьер в обществе который может это принять если это не будет так подаваться.
На данный момент этот вопрос пытаются проаести через жопу.
А можно это провести через общественный диалог не создавая дискомфорт в обществе.
Нахрена этот идиотизм устраивать в центре столицы создавая неудобства для значительной части граждан.
Шо сцуко нельзя занять на несколько дней какой нибудь парк в городе и устроить там свой марафон освнщая это в сми.
Показав тем самым свое понимание сложности данного вопроса.
Нахрена преподносить себя обществу настоящими пидерастами которым наплевать на интересы подавлящего большинства граждан.
   
Нахрена преподносить себя обществу настоящими пидерастами которым наплевать на интересы подавлящего большинства граждан.
Саме це, мабуть, і об'єднує сабж - примітивізм, нахабство, байдужість до більшості. :(
   
А никто ни во что не играет, запрета нет.

Но есть морально-этический барьер в обществе который может это принять если это не будет так подаваться.
На данный момент этот вопрос пытаются проаести через жопу.
А можно это провести через общественный диалог не создавая дискомфорт в обществе.
Нахрена этот идиотизм устраивать в центре столицы создавая неудобства для значительной части граждан.
Шо сцуко нельзя занять на несколько дней какой нибудь парк в городе и устроить там свой марафон освнщая это в сми.
Показав тем самым свое понимание сложности данного вопроса.
Нахрена преподносить себя обществу настоящими пидерастами которым наплевать на интересы подавлящего большинства граждан.

це і є шлях до діалогу
без таких акцій, діалогу не буде, тому що більшість просто скаже що проблеми немає
морально етичний бар'єр знімається через повторюваність і прогнозованість таких акцій
коли це стане усталеною традицією, бар'єр поступово зникне
   
це і є шлях до діалогу
без таких акцій, діалогу не буде, тому що більшість просто скаже що проблеми немає
морально етичний бар'єр знімається через повторюваність і прогнозованість таких акцій
коли це стане усталеною традицією, бар'єр поступово зникне

  Я комусь спочатку зуби виб'ю, я потім діалог затію?
  Проблеми, реальні проблеми реальних людей, і пересічних, і ЛГБТ, з цією акцією поглибшилися.
  Не буде громадського діалогу з хамом, що його з показовим хамством охороняє влада і вилизують проплачені ЗМІ.
   
це і є шлях до діалогу
без таких акцій, діалогу не буде, тому що більшість просто скаже що проблеми немає
морально етичний бар'єр знімається через повторюваність і прогнозованість таких акцій
коли це стане усталеною традицією, бар'єр поступово зникне

Вы в своем уме?
О каком диалоге речь если вы ведете себя как насильник.
Или может вы считанте это нормой.
   
Вы в своем уме?
О каком диалоге речь если вы ведете себя как насильник.
Или может вы считанте это нормой.

ну ви ж вважаєте нормою попирати права інших
насправді ЛГБТ цей раз просто зробили те ж що робилось по відношенню до ЛГБТ всі ці роки
   
ну ви ж вважаєте нормою попирати права інших
насправді ЛГБТ цей раз просто зробили те ж що робилось по відношенню до ЛГБТ всі ці роки
І що саме з ними робили?
   
  Я комусь спочатку зуби виб'ю, я потім діалог затію?
  Проблеми, реальні проблеми реальних людей, і пересічних, і ЛГБТ, з цією акцією поглибшилися.
  Не буде громадського діалогу з хамом, що його з показовим хамством охороняє влада і вилизують проплачені ЗМІ.

ну не буде значить не буде, значить вони як мінімум нічого не втратили
бо його і так не було, без показового хамства, охорони і проплачених ЗМІ
   
З коментів ФБ

Цитата: Василь Олійник
чи зараз ДНО..?? ні..не думаю..все ще тільки розпочинається...
- Джордж, що це за шум за вікном?
- Парад копрофілів, сер.
- Так? І що ж вони хочуть?
- Вони всього лише відстоюють свої права на рівність, сер.
- Не зрозумів. Їм хтось не дає їсти лайно вдома?
- Та ні, сер. Вони не хочуть їсти його тільки вдома. Вони виступають за те, щоб лайно продавалося у всіх закладах громадського харчування, щоб на перехрестях можна було легко купити лайно на паличці, а в ресторані без проблем замовити гівна на лопаті.
- Але це ж нудотно і абсолютно не природно, Джордж.
- Ну чому ж, сер? Це вроджене, вони такими народилися і нічого не можуть з цим вдіяти. Крім того в природі купа прикладів копрофільства. Собаки, морські свинки, та ціла купа тварин сприймають це цілком нормальним. Тому нічого дивного, що людину, як частину тваринного світу, це теж стосується.
- Джордж, я правильно розумію, що якщо вони доб'ються свого, то в моєму улюбленому кафе на розі разом з полуничним суфле подаватимуть гівно в стаканчиках ???
- Абсолютно вірно, сер. Копрофіли абсолютно нормальні люди і мають право істи своє улюблене блюдо під час обіду, не приховуючи своїх уподобань.
- Боже, та мене ж просто знудить на місці!
- Пане професоре, як Ви можете ??? Це ж абсолютно не толерантно. Вас за таке як мінімум оштрафують, а як максимум посадять. І до речі, сер, один знаменитий психіатр свого часу сказав щось на кшталт: "якщо Вам не подобаються копрофіли, то, цілком можливо, що Ви насправді теж копрофіл, просто прихований". Я не ручаюсь за достовірність фрази, але все ж прислухайтеся до себе, можливо Вас чекають свіжі смакові відкриття...
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія