Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Опитування : Ви б поміняли вікна на "відеопанелі" ?

Опитування
Ви б поміняли вікна на "відеопанелі" ?
Всього проголосувало: 63
Так, люблю круті краєвиди  15 
 
 24% 
Ні, я не лох  40 
 
 64% 
Ваша відповідь  2 
 
 3% 
ТС - "майбутнєзалежний"  6 
 
 10% 




Здається, технології швидко наближаються до моменту, коли замість вікна можна буде поставити "відеопанель"

Ви б погодились на такий апгрейд ?
   
идийот :facepalm1:
   
Дудік, хочеш поспілкуватись ?

Чи далі накладаєш купи під дверима ?
   
Re: Опитування : Ви б поміняли вікна на "відеопанелі" ?

Я не лох, в мене з вікон вид на відкритий океан, кліфи, пляжик, шум хвиль, чайки квакають... Які в сраку відеопанелі  :-)o
   
Я не лох, в мене з вікон вид на відкритий океан, кліфи, пляжик, шум хвиль, чайки квакають... Які в сраку відеопанелі  :-)o

але ж при бажанні все це можна буде ввімкнути в любий час

і ще іноді перспективу з Говерли або Евересту

   
голосую п.1

якщо якість зображення буде ідентична реальній картинці, то не бачу сенсу не "обдурити" себе

   
нізащо.

життя повинно бути справжнім.
   
В мене й так хороший краєвид. На Львів. Якщо сильно захочеться, на стінку чи стелю можна повісити великий телевізор і транслювати туди картинки з веб-камер.
   
а как же проветривание дома?
а как же солнечный свет полезный для человека?
точно идиот :D
   
нізащо.

життя повинно бути справжнім.

от Ви хороша людина, хоч і опонент- завжди приємно з Вами спілкуватись (на відміну від Дудіка)

а коли Ви дивитесь ТБ, то Ви "співпереживаєте", чи постійно розумієте, що перед Вами шматок пластику ?
   
Я не лох, в мене з вікон вид на відкритий океан, кліфи, пляжик, шум хвиль, чайки квакають... Які в сраку відеопанелі  :-)o
Это конечно здорово, но у большинства жителей столицы окна с видом на видопанель соседа напротив.
   
В мене й так хороший краєвид. На Львів. Якщо сильно захочеться, на стінку чи стелю можна повісити великий телевізор і транслювати туди картинки з веб-камер.

насправді, коли я говорю про "відеопанель", я не маю на увазі ТБ

я маю на увазі "практично рівноцінну заміну вікну" в сенсі відчуттів
   
Нафі
хуже. наверное последователь :gigi:
   
Знову Дудік висрався, мабуть

От впертий пацик
   
насправді, коли я говорю про "відеопанель", я не маю на увазі ТБ

я маю на увазі "практично рівноцінну заміну вікну" в сенсі відчуттів

Ви думаєте, що мені вдасться самого себе переконати, що то вікно, а не екран? Не вдасться, навіть якби там запахи транслювалися. Я стільки не вип'ю.
   
опрашиватель точно идиот )))
или он в космичному корабли уже живет )))
   
Нафі

У Вас з Дудіком одинакова гострота розуму ?

Чи Ви претендуєте на ще нижчий щабель ?

   
ну твой уровень уже понятен - ты даже ниже наффи стайла ))

опрос про резиновую женщину будет? с обоснованием? )))
   
нє
має залишитись щось справжнє
надоїли ілюзії
   
Ви думаєте, що мені вдасться самого себе переконати, що то вікно, а не екран? Не вдасться, навіть якби там запахи транслювалися. Я стільки не вип'ю.

При це власне питання- чи Ви змогли б відмовитись від "справжності", яка нічого Вам не дає, хіба ускладнює конструкцію будинку і змушує обмежувати себе у планувальних рішеннях
   
нє
має залишитись щось справжнє
надоїли ілюзії

це говорить людина, яка будує з фанери
   
Якщо замість картини, то можна, а замісь вікна, то дурне, хіба що у підвалі.
   
до речі, подібний бар'єр доведеться колись подолати при переході в "віртуальне" життя

   
для якогось бару чи клубу в підвалі - сам раз! і трансляцію з камер наживо з різних цікавих місць на планеті...
Але вдома? НАФІГА?
   
Дудік, от ти поцик нехороший

Маєш, бачу, час і натхнення
   
Якщо замість картини, то можна, а замісь вікна, то дурне, хіба що у підвалі.

чому дурне ?
   
Нє-а... я не засну якщо вікна не бачу... навіть щільні гардини заважають...
   
Если бы летела на Марс - да, а так  - нет.
   
от Ви хороша людина, хоч і опонент- завжди приємно з Вами спілкуватись (на відміну від Дудіка)

а коли Ви дивитесь ТБ, то Ви "співпереживаєте", чи постійно розумієте, що перед Вами шматок пластику ?
)))) ой-ой, зашаріли ви мене...

я ж коли дивлюся в екран, я знаю, що то канал коммунікаційної інформації... (новини, кино, шоу) співпереживаю, звісно. але приймаю умовність

а вікно то реальність- інший канал інформації -погода, пташки, зелень, вітер, світло, зорі (ну а раптом )))), та хоч ліхтарі. А ще справжні звуки...

   
Дудік, от ти поцик нехороший

Маєш, бачу, час і натхнення
ага, такого долбня погонять за щастье просто ))))
так шо там, ты уже резиновую Зину себе купил уже?
   
для якогось бару чи клубу в підвалі - сам раз! і трансляцію з камер наживо з різних цікавих місць на планеті...
Але вдома? НАФІГА?

У Вас краєвид, як у Фрілендера ?

Чи вікна у Вас розташовані саме там , де Вам підходить найкраще ?

Чи тепловтрати через вікна і звукоізоляція не є проблемами ?
   
У Вас краєвид, як у Фрілендера ?

Чи вікна у Вас розташовані саме там , де Вам підходить найкраще ?

Чи тепловтрати через вікна і звукоізоляція не є проблемами ?
футуристический  еблан :facepalm1:
   
Нє-а... я не засну якщо вікна не бачу... навіть щільні гардини заважають...

але це і буде вікно, тільки "віртуальне"

без втрати "якості зображення"
   
Если бы летела на Марс - да, а так  - нет.

Якийсь раціональний, "нежіночий" підхід



   
Re: Опитування : Ви б поміняли вікна на "відеопанелі" ?

Крім того запах океану, квітучих дерев,, бриз, звуки, сонце.... Це ніяка панель не передасть.
   
але це і буде вікно, тільки "віртуальне"

без втрати "якості зображення"
Там будуть горіти ліхтарі, їздити машини, гультяї повертатися додому, шуміти дерева, сипати сніг чи шуміти дощ, там буде місяць заглядати у вікно і сходити сонце? І картинка ні разу не повториться? не вірю... Вікно тим відрізняється від відеопанелі бо за ним життя, а не кіно...
   
)))) ой-ой, зашаріли ви мене...

я ж коли дивлюся в екран, я знаю, що то канал коммунікаційної інформації... (новини, кино, шоу) співпереживаю, звісно. але приймаю умовність

а вікно то реальність- інший канал інформації -погода, пташки, зелень, вітер, світло, зорі (ну а раптом )))), та хоч ліхтарі. А ще справжні звуки...

я намагався створити "внутрішньоштабний" конфлікт у Вас з Дудіком- після того, як ми заприятелювали, Дудік на Вас мусить написати доповідну в центр

але така підлість не в мому стилі- то ж я зізнаюсь

Ви, напевно, знаєте, що між Вами і погода, пташки, зелень, вітер, світло, зорі (ну а раптом )))), та хоч ліхтарі знаходиться шкло, тобто те, що Ви бачите, вже пройшло "ретрансляцію" і "коригування" склом.

Напевно, це мало б Вас також турбувати ?
   
Якийсь раціональний, "нежіночий" підхід

Ну логично же !
Зачем мне на Земле панели - если у меня за окном живые цветы и деревья. И небо.
А в коцмасе - один мрак и так....сколько там до Марсе лететь ?  :D
Половину иллюминаторов оставила бы - на звезды смотреть, а на половину - водопады, океаны, леса....
   
Крім того запах океану, квітучих дерев,, бриз, звуки, сонце.... Це ніяка панель не передасть.

Ну Ви вже не можете нахвалитись !

І ніколи Вам не хочеться побачити за вікном "українське поле" і почути жайворонка ?

Думаю, технічні рішення для "імітації" або існують, або будуть готові за кілька років
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія