Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Требую бана кремлеботу!!! Оскорблять украинскую армию на ФУПе не дам!!!

Собеседники Оли. Да, она тупая, но она талантливо тролит. Все, кто с ней беседует, лошары, сорри за мой французский. Не кормите ее. И верните Слава в админы. Сколько можно терпеть это говно на форуме. Речь не о терпимости к чужому мнению, речь о дерьме, которое приходится читать на фупе.

Згоден. Тролінг і ігнор того, що не входить в задачу, або принесе негативний результат для неї при будь-якій відповіді.
   
Сидів Джерсійський Тролобульк в засаді, і вискочив  :laugh: Так, чудове ім"я, хоча, Тролобулька, як би ти не назвав свою бульдожицю, дивись, щоб вона твій ідентифікатор не відгризла, хехе. Із твоїм склочним характером мене це не здивує  :weep:

Щодо всяких герлиць, я вже давно рекоменую тобі і циніку звернутися до психіатра. Нагадую, ви ще не так давно мене називали Ольгою Тейлор ... манечка річ сувора.

Кисуля, вы же без меня увянете, хотя и так не первой свежести бабенки. :)

Ты ж любишь оплеухи получать, я знаю ещё по твоим педидущим похождениям. :) Садов-мазо, не? :)
   
На Ярисе...:)
Оля вам зарплату платит?
Это не вопрос, это упрёк.
   
На Ярисе...:)

Оце з ярісом теж прикольно. Тільки ідіоти витрачають бабло на дорогі машини. Купа народу, яких я знаю, має $$$ і при цьому їздить на простих всяких там траках, тойотках, і т.п. Впевнена, що це не одна машина в родині Ольги, особливо тому, що в неї багато дітей.

Трололо, можна мати генетичне коріння поляка, татарина (кого завгодно), і вирости у російськомовному середовищі (в Криму, Києві, як ти, наприклад) і вважати себе українцем.

Ну що, будуть ще якісь претензії до логічного аналізу контенту чи як завжди, мукання про ольгіно, тролів і клонів? а то мені пора назад в самобан.
   
Кисуля, вы же без меня увянете, хотя и так не первой свежести бабенки. :)

Ты ж любишь оплеухи получать, я знаю ещё по твоим педидущим похождениям. :) Садов-мазо, не? :)

Ти для мене трохи застарий, соррі.
   
Такое впечатление что под одним ником разные сколковцы пишут и не знают что писал предыдущий :D

Заметь, когда бот превращается в авторот, знаки препинания напрочь отсутствуют. :)
   
Ти для мене трохи застарий, соррі.

Да, на 4 года. :) И я не люблю толстушек...:)
   
Да, на 4 года. :) И я не люблю толстушек...:)

Далеко не на 4, а значно більше.  І потім, краще мати надлишкову вагу, якої можна позбутися, аніж бути кондовим кацапом, ЛОЛ!  :weep:
 
Щодо ваги, то жінка з округлостями - це сексуальна і гормональна норма.  Так задумано природою. Але у твоєму випадку це не має ніякого практичного значення  :laugh: .
   
Далеко не на 4, а значно більше.  І потім, краще мати надлишкову вагу, якої можна позбутися, аніж бути кондовим кацапом, ЛОЛ!  :weep:
 
Щодо ваги, то жінка з округлостями - це сексуальна і гормональна норма.  Так задумано природою. Але у твоєму випадку це не має ніякого практичного значення  :laugh: .

Кисуля, тебе 47, мне 51. :)
   
Оце з ярісом теж прикольно. Тільки ідіоти витрачають бабло на дорогі машини. Купа народу, яких я знаю, має $$$ і при цьому їздить на простих всяких там траках, тойотках, і т.п. Впевнена, що це не одна машина в родині Ольги, особливо тому, що в неї багато дітей.


Пана видно по халяві. :)

Ну а остальную чушь безработной канадской хозяйки мы опустим...:)
   
Кисуля, тебе 47, мне 51. :)

Дядя, якщо стільки років твоїй калгарійській подрузі, то не треба приписувати цей вік мені. Це по-перше. А по-друге, безвідносно до віку, на фотці ти виглядаєш на всі 60. Ти вже вибач за відвертість.

Можеш не відповідати, кокетливий ти наш. Мені нецікаво продовжувати цей оффтоп і я зайшла сюди лише з одною метою - заступитися за Ольгу і аутсайдера шляхом демонстрації численних логічних проколів у вашій так званій теорії.
   
Собеседники Оли. Да, она тупая, но она талантливо тролит. Все, кто с ней беседует, лошары, сорри за мой французский. Не кормите ее. И верните Слава в админы. Сколько можно терпеть это говно на форуме. Речь не о терпимости к чужому мнению, речь о дерьме, которое приходится читать на фупе.

ти гоніщ
   
Дядя, якщо стільки років твоїй калгарійській подрузі, то не треба приписувати цей вік мені. Це по-перше. А по-друге, безвідносно до віку, на фотці ти виглядаєш на всі 60. Ти вже вибач за відвертість.

Можеш не відповідати, кокетливий ти наш. Мені нецікаво продовжувати цей оффтоп і я зайшла сюди лише з одною метою - заступитися за Ольгу і аутсайдера шляхом демонстрації численних логічних проколів у вашій так званій теорії.

Спасибо конечно, но это бесполезно. Это метод "тухлой селёдки", они просто бригадой многократно повторяют одну и ту же чушь одними и те ми же словами. Сделать что-то с этим может только модерация.

Люди норовят заработать на шантаже, как я заметила выше. И в меру того как не выходит становятся злее :)

Вот и вам досталось.
   
Дядя, якщо стільки років твоїй калгарійській подрузі, то не треба приписувати цей вік мені. Це по-перше. А по-друге, безвідносно до віку, на фотці ти виглядаєш на всі 60. Ти вже вибач за відвертість.

Кисуля, умну нет подруг в Калгари. Ибо с тобой грех знаться...:)

Я в прекрасной форме. Чего нельзя сказать о тебе, чья жирная физия выглядящей на 67 разъевшейся хрюни не вылазит в объектив. :)
   
Спасибо конечно, но это бесполезно. Это метод "тухлой селёдки", они просто бригадой многократно повторяют одну и ту же чушь одними и те ми же словами. Сделать что-то с этим может только модерация.

Люди норовят заработать на шантаже, как я заметила выше. И в меру того как не выходит становятся злее :)

Вот и вам досталось.

No problem. Думаю, у декого (не будемо показувати пальцями) проблема з рівнем тестостерону, ось вони і кидаються на все, що ідентифікується як фімейл, ЛОЛ! це навіть смішно спостерігати. Цікаво, що б сказали їх роботодавці, якби знали, що за час, який вони їм платять, ці типчики харасять жінок в онлайні? #metoo, my ass  :weep:

Бідний Трололо, не треба так переживати :). У тебе на цьому форумі є інші поціновувачки, які приймають тебе таким, як є - особливо як пообіцяєш пару баксів  :first_mov:
   
ми станем на перешкоді і не дамо їм сплюндрувати Україну...правда панове?

   

Бідний Трололо, не треба так переживати :). У тебе на цьому форумі є інші поціновувачки, які приймають тебе таким, як є - особливо як пообіцяєш пару баксів  :first_mov:

Кисуля, тебе на жизнь не хватает после того, как выгнали с блатной работы? :)

А так да, ты, Быкова, Сова..:)

Как думаешь, как собаку назвать, Зоя тли Алина? :)
   

Бідний Трололо, не треба так переживати :). У тебе на цьому форумі є інші поціновувачки, які приймають тебе таким, як є - особливо як пообіцяєш пару баксів  :first_mov:

Good point. Probably he is just too cheap even for an inexpensive NJ sex industry :)

Останнє редагування: 20 липня 2018 23:50:17 від Olga Taylor
   
Good point. Probably he is just too cheap even for inexpensive NJ sex industry :)

Sure. Tell us about sex industry in Alabama. You’d know, after all. :)
   
Sure. Tell us about sex industry in Alabama. You’d know, after all. :)

No, I don't. I am a wife and a mother. And I don't appreciate your vulgar language. 
   
Кисуля, тебе на жизнь не хватает после того, как выгнали с блатной работы? :)

А так да, ты, Быкова, Сова..:)

Как думаешь, как собаку назвать, Зоя тли Алина? :)

Я мала на увазі інших осіб. Щодо собачки, назви її своїм улюбленим ім"ям - Вікуся - і цілуй хоч в морду, хоч під хвіст, ЛОЛ!

На цьому все! більше сказати по темі нічого.
   
BTW Bulka, you've just made a derogatory statement about somebodies appearance. Big No No ;)
   
No, I don't. I am a wife and a mother. And I don't appreciate your vulgar language. 

I don’t give a flying fuck about what you appreciate, grandma. :)
   
BTW Bulka, you've just made a derogatory statement about somebodies appearance. Big No No ;)

Yeah, she is fat. :)
   
I don’t give a flying fuck about what you appreciate, grandma. :)

Well, now you are adding an obscenity.
   
Я мала на увазі інших осіб. Щодо собачки, назви її своїм улюбленим ім"ям - Вікуся - і цілуй хоч в морду, хоч під хвіст, ЛОЛ!

На цьому все! більше сказати по темі нічого.

Не, Викуся - это копирайт Агрепины.:)

Но намёк ты поняла...
   
Well, now you are adding an obscenity.

And still not caring...:)
   
Yeah, she is fat. :)

It is getting funnier by the minute. You are not a stand-up comedian. So...
   
And still not caring...:)

Your Sheriff Office? Nope. Just observing your self-destruction so far :)
   
It is getting funnier by the minute. You are not a stand-up comedian. So...

Are you laughing at that fat slob from Calgary? Shame on you! :)
   
To call a woman fat is the ugliest thing possible. Can you repeat it on record?
   
Your Sheriff Office? Nope. Just observing your self-destruction so far :)

Huh? You are making no sense. :)
   
To call a woman fat is the ugliest thing possible. Can you repeat it on record?

Yeah, she is fat. :) So there...:)
   
Huh? You are making no sense. :)

 I surely do. But don't worry, just keep going.
   
Yeah, she is fat. :) So there...:)

Thanks. Duly noted. That is all for now :)
   
I surely do. But don't worry, just keep going.

Only in your retarded head. :)
   
Only in your retarded head. :)

Also duly noted :)
   
Thanks. Duly noted. That is all for now :)

I am really scared, grandma. :)
   
Also duly noted :)

Write it down. :)
   
Fiery words have consequences.  Gentleman from NJ probably is not fully aware of it. :)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія