Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Якось дивно з цим Марсом

Re: Якось дивно з цим Марсом

Стосовно другої частини- то я захищаю наївних українців од шаблезубих тигрів як тільки можу. Я не є прихильником екологічно чистих теорій.


Не думаю що у шаблезубих тигрів є якісь етнічно-політичні упередження. Чисто бізнес інтереси. Як у групи Коломойсько-Зеленського.

А чия точка зору вам ближче - українців чи генетично реставрованих шаблезубих тигрів?


Останнє редагування: 4 лютого 2021 17:54:36 від Islander
   
Re: Якось дивно з цим Марсом

"Марс" треба для того щоб "Місяць" став звичним ділом.
---
А з Місяцем що не сподобалося?? 8-:
   
Re: Якось дивно з цим Марсом

політ до Марсу - це один зі способів збагачення за рахунок платників податків

Абсолютно вірно.

Поляна під назвою боротьба з вітром... тьху, глобальне потепління... тьху, тьху, не так - ЗМІНА КЛІМАТУ, вже густо заселена хижаками з більш гострими зубами. Де вони стрижуть сотні мільярдів доларів ЩОРІЧНО з бюджетів багатьох світових країн. Не всіх. Частина країн забила на той всесвітній розпил, а частина країн просто дуже бідні, немає грошей для тих хижаків.

Маск на тій поляні примостився зовсім скраєчку, і також жує якусь частку з того зеленого пирога. Ну зовсім маленькі шматки, зовсім трошки. Шматки називаються Тесла і Солар Сіті. Які на підсосі з бюджету. Восновному з американського федерального бюджету.

ЙОМУ СПОДОБАЛОСЬ. Ще б не сподобатись - завдяки тим ПОКИ ЩО дрібним шматкам він став самою багатою людиною на планеті Земля.

Тому був придуманий інший, незрівнянно грандіозніший проект розпилу. Який мобілізує ВСІ бюджети ВСІХ світових країн. Назва проекту - колонізація Марсу. Саме під цей титанічний проект визначально створювався первісний проект під назвою СпейсІкс.

От там є де розвернутись. Весь СВІТОВИЙ бюджет так чи інакше, нехай навіть частково, планується бути в розпорядженні фактично одної людини. І ви знаєте ім‘я тієї людини.

Неможливо навіть уявити скільки він загрібатиме. СОБІ. Вже не якимись занюханими сотнями мільярдів, як наразі. А ТРИЛЬЙОНАМИ.


За ці космічного масштабу гроші можна було б Землю перетворити в справжній рай. Знести всі загажені міста на Землі і відбудувати з ноля, перетворивши їх в зелені сади. Обжити всі пустелі, а якщо потрібно то і Антарктиду, Гренландію і фактично пусту Австралію. І гігантські ПУСТІ території на півночі.
   
Re: Якось дивно з цим Марсом

за межі галактики
до Андромеди 2.5 МІЛЬЙОНИ світлових років
   
Re: Якось дивно з цим Марсом

Який сенс витрачати трильйони щоб оселитися на Марсі,
якщо на Землі є величезні порожні території,
умови на яких набагато краще, ніж на Марсі?

Наприклад на Землі практично пустують два континенти, плюс Гренландія, Аляска і Східний Сибір.
:facepalm: де ти вільну землю побачив? :facepalm: ціна будинку на Флориді на океані стартує з $1,000,000.  Все вже давно зайнято і перенаселено, навіть ковід не поміг... їдь і живи в Сибірі валянок
   
Який сенс витрачати трильйони щоб оселитися на Марсі,
якщо на Землі є величезні порожні території,
умови на яких набагато краще, ніж на Марсі?

Наприклад на Землі практично пустують два континенти, плюс Гренландія, Аляска і Східний Сибір.

Мені здається, що людство або вироджується в постіндустиріальну диджитальну деградацію типу педерастія/трансгендер/матриця

АБО

Йде підкорювати космос. Фактично, повертаючись від Постмодерну назад до Модерну. Своєрідного

Без підкорення Космосу у стилі "фізики -- лірики" людство на даому етапі розвитку наче як втрачає сенс та ціль існування

   
Неможливо навіть уявити скільки він загрібатиме. СОБІ. Вже не якимись занюханими сотнями мільярдів, як наразі. А ТРИЛЬЙОНАМИ.

Ну, і який в цьому смисл?

Ви усвідомлюєте різницю між 100 мільярдів і Трильйон?

Доларів

Що з ним робити з тим трильйоном?

Очевидно є питання влади, де трильйони завжди згодяться, але...

Мені здається, що на даному етапі Маском рухає більше: авантура, бажання бути в променях слави і ... Мета.

Космос як мета
   
Re: Якось дивно з цим Марсом

Ну, і який в цьому смисл?

Ви усвідомлюєте різницю між 100 мільярдів і Трильйон?

Доларів

Що з ним робити з тим трильйоном?

Очевидно є питання влади, де трильйони завжди згодяться, але...

Мені здається, що на даному етапі Маском рухає більше: авантура, бажання бути в променях слави і ... Мета.

Космос як мета

Не знаю що в нього в голові. Чи чисто спортивний інтерес - скільки може заробити одна людина. Чи дійсно романтика - «і на Марсє будуть яблоні цвєсті».

А скоріше всього таки рух до ВЛАДИ. Всесвітньої. Через гроші. Гроші і влада взаємно конвертовані цінності - одне можна легко перетворювати в інше.

А значить, маючи всі гроші світу, чи хоча б значну їх частину, легко можна керувати всім світом. При цьому я не можу сказати добре це чи погано, коли влада над всією планетою буде в одних руках.

Маск безумовно геній. Але я трохи начуваний про нього. Всі хто мав нагоду працювати ПІД НИМ вкалували як прокляті. По 14-18 годин на добу, 6 а то і 7 днів в тиждень. Важко сказати накільки щедро він їм оплачував те вкалування. Але судячи із його надприбутків і надрентабельності, із зарплатами там не густо. А ще Маск за будь які дрібниці безжально викидав будь кого на вулицю. Попередні заслуги чи таланти не мали ніякого значення. Вірніше мали - Маск повикидав всіх, хто міг би затінити його ім‘я. Всіх хто запускав його проекти, під якими сьогодні стоїть лише одне ім‘я - Ілон Маск.

Ви багато знаєте імен хто створював Теслу чи будував ті ракети? Ото ж. Там одне ім’я - Маск.


Так що я не дуже хотів би, щоб вселенським менеджером став Ілон Маск. Я не хочу вкалувати по 16 годин на добу і 6 днів в тиждень. І молитись на нового божка.

   
Re: Якось дивно з цим Марсом

Взагалі то рух до ГЛОБАЛЬНОЇ ВЛАДИ через гроші проглядається дуже чітко. Можна не задумуючись назвати ряд імен, які маючи гігантські гроші більш чи менш успішно розпускали щупальця на всю планету.

Той же Рокфеллер. Або Сорос. Та і Біллі вже гроші як такі не цікавлять, він весь увійшов в глобальні проекти. А скільки ще в тіні...

А тепер ще Маск із проектом повного контролю над всією планетою.
   
Re: Якось дивно з цим Марсом

:facepalm: де ти вільну землю побачив? :facepalm: ціна будинку на Флориді на океані стартує з $1,000,000.  Все вже давно зайнято і перенаселено, навіть ковід не поміг... їдь і живи в Сибірі валянок

Так ти валянок? А я гадав що ти банальний бидляк.

Якщо хочеш щоб з тобою розмовляли виплюнь гімно з рота в свій борщ. І з мозку також.

Вільної землі на планеті Земля ВАЛОМ.

Австралія фактично пуста. Так, там є свої заморочки із обживанням. Але то не йде ні в яке порівняння із обживанням Марсу. Де десь потрібно брати навіть елементарні для виживання речі - воду, повітря і харчі. І весь час бути або в тісному замкнутому приміщенні, яке також потрібно з чогось побудувати і підтримувати, або в скафандрах.

Канада також фактично пуста. Причому 2/3 тієї ПУСТОЇ ТЕРИТОРІЇ можна заселяти прямо зараз. Без всяких ракет. І без всяких підготовчих робіт. Клімат повністю дозволяє, проблем з повітрям, водою, харчами чи паразитами не існує.

Та сама картина і в Московії.

За ті гроші на які Маск поклав око, можна Сахару і всі пустелі перетворити в райські сади. В землян проблема із тим, що піднімається рівень води в океанах. За рахунок ПРІСНОЇ ВОДИ з льодовиків Антарктиди. От ту воду в пустелі і Дубай буде сірою мишою порівняно з новими територіями.


Так що ВІЛЬНОЇ землі валом, що в помірному кліматі, що в жаркому.
   
Re: Якось дивно з цим Марсом

Мета.
мета Маска - врятувати людство
   
Re: Якось дивно з цим Марсом

Мені здається, що людство або вироджується в постіндустиріальну диджитальну деградацію типу педерастія/трансгендер/матриця

АБО

Йде підкорювати космос. Фактично, повертаючись від Постмодерну назад до Модерну. Своєрідного

Без підкорення Космосу у стилі "фізики -- лірики" людство на даому етапі розвитку наче як втрачає сенс та ціль існування

А хто знає ЯКА МЕТА ЛЮДСТВА?

НАВІЩО МИ ЖИВЕМО? Кожен із нас.

Ніхто не знає відповіді.

Але, оскільки навіщось ми з‘явились на світ на цій планеті, та ще із дуже сильно закладеними інстинктами виживання, значить це НАВІЩОСЬ ПОТРІБНЕ. От лише не зрозуміло КОМУ це потрібне. Точно не нам. Тому що, що б ми не робили, рано чи пізно ми помираємо. Отже наше життя саме по собі не є основною цінністю.

І невідомо що краще - померти раніше чи пізніше.

А значить, оскільки відповіді немає, ми повинні прислухатись до інстинктів які ХТОСЬ в нас заклав. А значить жити. І підтримувати це життя всіма способами, згідно закладених інстинктів виживання.

А відповідь можливо узнаємо. ПОТІМ.
   
Re: Якось дивно з цим Марсом

Ніхто не знає відповіді.
кажи про себе
   
Re: Якось дивно з цим Марсом

Космос рождает тысячи новых технологий, развивает науку + политика+ пропаганда ... это лучше чем захватывать Крым
В общем, космос заставляет человечество думать.

Останнє редагування: 4 лютого 2021 19:19:00 від Турчинофф
   
Re: Якось дивно з цим Марсом

На марсе может быть протеанский маяк ... или обелиск (сделай нас единым)


   
Re: Якось дивно з цим Марсом

кажи про себе

Я не знаю відповіді. І ніде ні від кого не чув також.

Якщо ТИ знаєш навіщо ми живемо - скажи, не соромся.
   
Re: Якось дивно з цим Марсом

На марсе может быть протеанский маяк ... или обелиск (сделай нас единым)
;o з написом: " тут был Вася"?
   
Re: Якось дивно з цим Марсом

Я так понимаю ТС из Донбасса. Наверное он нам хочет сказать
- зачем деньги выкидываются в вакуумное пространство вместо того, что бы вложить их в великолепный Донбасс?
   
Re: Якось дивно з цим Марсом

есть мечта
 и цель сделать мечту явью

а есть ползучий прагматизм - все что мимо желудка, то дурня и глупости

и они никогда не поймут друг друга
   
Re: Якось дивно з цим Марсом

Космос рождает тысячи новых технологий, развивает науку + политика+ пропаганда ... это лучше чем захватывать Крым

А нафіга ті технології? Що вони принципово міняють в питані НАВІЩО МИ ЖИВЕМО? Буде у нас кам‘яна сокира, айфон чи голографічний телевізор це не змінить основного - ми всі рано чи пізно помремо.

Так, нові технології можуть ЧАСТКОВО подовжити життя. Але це також нічого принципово не міняє. Жити умовно 70 років, чи 150 років.

А значить треба ПРОСТО ЖИТИ. Чим краще, тим краще, вибачайте за каламбур. І НАСОЛОДЖУВАТИСЬ цим коротким життям. А не перетворювати життя в тортури. Як фідичні так і моральні.

   
Re: Якось дивно з цим Марсом

Я так понимаю ТС из Донбасса. Наверное он нам хочет сказать
- зачем деньги выкидываются в вакуумное пространство вместо того, что бы вложить их в великолепный Донбасс?

Навіть якщо так, то буде незрівнянно дешевше перетворити Донбас в райський сад а орків в світлих ельфів, ніж колонізувати Марс.

Якщо той Марс взагалі МОЖЛИВО колонізувати. Там може виникнути навіть всього кілька нерозв’язних проблем і всі ті потуги і гроші всієї Землі коту під хвіст.
   
Re: Якось дивно з цим Марсом

мета Маска - врятувати людство
Та ты шоооо :bomb:
А от кого если не секрет? :shuffle:
   
Re: Якось дивно з цим Марсом

А нафіга ті технології? Що вони принципово міняють в питані НАВІЩО МИ ЖИВЕМО? Буде у нас кам‘яна сокира, айфон чи голографічний телевізор це не змінить основного - ми всі рано чи пізно помремо.

Так, нові технології можуть ЧАСТКОВО подовжити життя. Але це також нічого принципово не міняє. Жити умовно 70 років, чи 150 років.

А значить треба ПРОСТО ЖИТИ. Чим краще, тим краще, вибачайте за каламбур. І НАСОЛОДЖУВАТИСЬ цим коротким життям. А не перетворювати життя в тортури. Як фідичні так і моральні.
зачем?!

Ну так по быстрому
- тефлоновые сковородки и кастрюли
- липучки
- влажные салфетки
- беспроводные девайсы (например электродрель)
- антиоблединительные системы
- деткеторы
- сенсоры
- связь
- телевидение
- манипулятооры
- консервация

Дальше продолжать? За каждой из этой технологией скрывается индустрия в млрд долл, что с лихвой покрывает инвестиции в сам космомс
   
Re: Якось дивно з цим Марсом

Навіть якщо так, то буде незрівнянно дешевше перетворити Донбас в райський сад а орків в світлих ельфів, ніж колонізувати Марс.

Якщо той Марс взагалі МОЖЛИВО колонізувати. Там може виникнути навіть всього кілька нерозв’язних проблем і всі ті потуги і гроші всієї Землі коту під хвіст.
дело в том, что с Донбассом все и так понятно на века - КГ/АМ, а вот Марс это неизвестность. Какой билет вы вытяните?
   
Re: Якось дивно з цим Марсом

---
А з Місяцем що не сподобалося?? 8-:

Тебе рассказать правду про Луну или слепить отмазку?
Если готов, я могу тебе рассказать что там не так.
Если достаточно отмазки - Да мы там были, ничо интересного,
больше нет желания... Неохота короче, сильно близко. B-)
   
Re: Якось дивно з цим Марсом

зачем?!

Ну так по быстрому
- тефлоновые сковородки и кастрюли
- липучки
- влажные салфетки
- беспроводные девайсы (например электродрель)
- антиоблединительные системы
- деткеторы
- сенсоры
- связь
- телевидение
- манипулятооры
- консервация

Дальше продолжать? За каждой из этой технологией скрывается индустрия в млрд долл, что с лихвой покрывает инвестиции в сам космомс

Так, все те то є «ширпотреб» від основного виробництва. Попутній продукт.

Коли вгатили умовно сто мільярдів щоб придумати якусь нову бімбу чи засіб доставки тієї бімби, і попутно наткнулись на той тефлон на металевій поверхні, до якого важко прилипають харчі.

Але можна було виділити умовно мільйон і поставити тим же самим людям тезнічне завдання - знайти щось, що коли те щось нанести на металеву сковродку, то до неї не будуть прилипати харчі. Впевнений - вони справились би. За мільйон. А не за сто мільярдів.

А ті умовні сто мільярдів за 10-20 років згниють в ракетних шахтах. Значить на вихлопі маємо сто мільярдів коту під хвіст. І як бонус - тефлонову сковроду.
   
Re: Якось дивно з цим Марсом

Так, все те то є «ширпотреб» від основного виробництва. Попутній продукт.

Коли вгатили умовно сто мільярдів щоб придумати якусь нову бімбу чи засіб доставки тієї бімби, і попутно наткнулись на той тефлон на металевій поверхні, до якого важко прилипають харчі.

Але можна було виділити умовно мільйон і поставити тим же самим людям тезнічне завдання - знайти щось, що коли те щось нанести на металеву сковродку, то до неї не будуть прилипати харчі. Впевнений - вони справились би. За мільйон. А не за сто мільярдів.

А ті умовні сто мільярдів за 10-20 років згниють в ракетних шахтах. Значить на вихлопі маємо сто мільярдів коту під хвіст. І як бонус - тефлонову сковроду.

Вот для этого и есть наука.

Есть два варианта, как предложил ТС - инвестировать в далекие земли. Что и делал СССР ...впистячили денег на полярные программы ...и?
А запад впистячивал деньги в технологии. Одной технологией, можно весь мир раком поставить, при этом никуда не выходя из дома так сказать.
А когда нужны технологии? Технологии нужны когда есть задача и нужда. Что порождает больше всего нужд? На сегодня это космос безусловно, ибо там даже посрать это целая проблема. Поэтому космос рождает миллион новых решений, которые в обычной жизни, даже в Гренландии тебе и нахер не нужны
   
Re: Якось дивно з цим Марсом

дело в том, что с Донбассом все и так понятно на века - КГ/АМ, а вот Марс это неизвестность. Какой билет вы вытяните?

«Всьо дєло в цєнє на білєт...» (якийсь московит Макарєвіч)

Я серйозно. Якщо колонізувати Марс із НЕВІДОМИМ що з того вийде, і чи взагалі щось вийде, і це буде в сотні тисяч разів дорожче ніж зробити з існуючої Землі канфєтку, то я однозначно виберу друге.
   
Re: Якось дивно з цим Марсом

Простая задача... сидят старые науковцы - лаборатория при НИИ. Сереньки - Бебифоксы. Нифуя не делают, ибо их не учили что -либо делать. Жрут, срут, пердят, играют в домино.

Тут заходит в плаще человек и говорит

- Кто из вас Серенька - Бебифокс?!

- -Яяяяяяя...испуганным голосом отвечает Серенька

Ну раз ты, вот тебе 10 штук баксов на телок и что бы через три месяца был готов проект космической параши..
Если будет готово, получишь еще 30К на телок и бухло. Если нет - поедешь в Сибирь.

В итоге - всем хорошо, и науке, и Сереньке, и космосу, и человечеству.

А какой толк от просто жрущего и срущего Сереньки, который не имеет реальных инженерных задач?
   
Re: Якось дивно з цим Марсом

дело в том, что с Донбассом все и так понятно на века - КГ/АМ, а вот Марс это неизвестность. Какой билет вы вытяните?
Ну не то чтобы совсем неизвестность, атмосфера есть, небо голубое, климат покатит...
На керосине лететь долго вот проблема. Включаем эфирный "безопорный" двигатель
на самую малую тягу, чтоб в соседний рукав галактики нечаянно не свалить и вперёд.
Плазменый кокон не повредит, а то как-то не комфртно там без защиты летать.
Короче работы много, но не Маску единолично то решать, разве что только как
говорящей голове или озвучивать свои влажные мечты.
   
Re: Якось дивно з цим Марсом

Вот для этого и есть наука.

Есть два варианта, как предложил ТС - инвестировать в далекие земли. Что и делал СССР ...впистячили денег на полярные программы ...и?
А запад впистячивал деньги в технологии. Одной технологией, можно весь мир раком поставить, при этом никуда не выходя из дома так сказать.
А когда нужны технологии? Технологии нужны когда есть задача и нужда. Что порождает больше всего нужд? На сегодня это космос безусловно, ибо там даже посрать это целая проблема. Поэтому космос рождает миллион новых решений, которые в обычной жизни, даже в Гренландии тебе и нахер не нужны

Ну і нафіга ті технології добувати через сраку? Будуючи бімбу на виході отримати технологію виробництва тефлонової сковроди.

Так само, можна всіма силами намагатись створити індустрію, скажемо, навчити котів говорити людською мовою. Вгатити туди туєву кучу грошей. Можливо коти і начаться щось говорити, а може і не навчаться. Але впевнений - якісь ІНШІ технології будуть попутно розроблені.

То може відразу виділити гроші на пошук якихось нових технологій в якихось галузях, а не морочити голови котам?

Он, приміром, той же Еппл. Ніколи не працювали на воєнку. І нічого, якісь технології розробили і досі успішно розробляють.
   
Re: Якось дивно з цим Марсом

Насправді це проект створення нової людини.
З надзвичайним інтелектом, працездатністю та психічною врівноваженістю.
Тільки такі будуть допускатися в марсіянську програму й відповідно схрещуватимуться там між собою та вирощуватимуть вже нових людей, нову цивілізацію.
Своєрідна цільова євгеніка.
На Землі це неможливо з-за суцільних обмежень та заборон європ*дерських та американських социків.
Навіть попри те, що дійсно повно умовно вільної території (вона не вільна, а належить дибільним урядам, які нічого там не дозволять створювати відмінного від гомосоціалізму).
   
Re: Якось дивно з цим Марсом

Якщо колонізувати Марс
Вот с таким подходом точнго не получится.
Попроситься пожить - может быть.
Иначе получишь такой же отлуп как с луной.
Канализаторы *лядь(с)
   
Re: Якось дивно з цим Марсом

Який сенс витрачати трильйони щоб оселитися на Марсі,
якщо на Землі є величезні порожні території,
умови на яких набагато краще, ніж на Марсі?

Наприклад на Землі практично пустують два континенти, плюс Гренландія, Аляска і Східний Сибір.
+=======================================================+
На це дав відповідь Ціолковський (російською): "Земля - кольібель
человечества, но нельзя вся время жить в кольібели"!
   
Re: Якось дивно з цим Марсом

А ті умовні сто мільярдів за 10-20 років згниють в ракетних шахтах. Значить на вихлопі маємо сто мільярдів коту під хвіст. І як бонус - тефлонову сковроду.
Ті умовні 100 мільярдів так чи інакше крутять економіку, тобто забезпечують дохід купи працівників всіх технологічних циклів - від добування руди, до конструкторських розробок.
   
Re: Якось дивно з цим Марсом

Ничто так не способствует развитию технологий и прогрессу, как война и путешествия. Раньше колонизация африк и америк, теперь космоса.
   
Re: Якось дивно з цим Марсом

Канализаторы *лядь(с)

Весь народ видел громы и пламя, и звук трубы, и гору дымящуюся; и увидев то, народ отступил и стал вдали. И сказали Моисею: говори ты с нами, и мы будем слушать, но чтобы не говорил с нами Бог, чтобы нам не умереть. И сказал Моисей народу: не бойтесь; Бог пришёл, чтобы испытать вас и чтобы страх Его был перед вашим лицом, чтобы вы не грешили. И народ стоял вдали, а Моисей вступил во мрак, где Бог.

— Исх. 20:18—21
   
Re: Якось дивно з цим Марсом

Весь народ видел громы и пламя, и звук трубы, и гору дымящуюся; и увидев то, народ отступил и стал вдали. И сказали Моисею: говори ты с нами, и мы будем слушать, но чтобы не говорил с нами Бог, чтобы нам не умереть. И сказал Моисей народу: не бойтесь; Бог пришёл, чтобы испытать вас и чтобы страх Его был перед вашим лицом, чтобы вы не грешили. И народ стоял вдали, а Моисей вступил во мрак, где Бог.

— Исх. 20:18—21
Сурдперевод плиз...
Это можно трактовать как дышло.
Вы в какую сторону?
   
Re: Якось дивно з цим Марсом

Ті умовні 100 мільярдів так чи інакше крутять економіку, тобто забезпечують дохід купи працівників всіх технологічних циклів - від добування руди, до конструкторських розробок.

А уявляєш яке було б життя, якби ті сотні мілярдів долярів і мільйони людей виділили не на створення бімб, а на створення нових технологій для кращого життя. Технології обробки грунту і рослинництва для кращих врожаїв. Нові види транспорту, того ж електричного. Нові типи будівельних матеріалів для житла і всякої дрібідєні для приємного життя.

ВСІ ті гроші пішли б на ПТОРІБНІ речі, а не із ста мільярдів на вихлопі отримати тефлонову сковроду. І ті самі люди, гроші, руди крутили б економіку аж ніяк не менше.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія