Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

5 ранку. Початок Війни. Частина 3

Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3
Ale

Там не вирішувалось рядовими, а на рівні голови СБУ області
Може якось таки можна було їх перевірити, це не проблема, бо не можуть бути зрадниками усі поголовно
Або рикирнути по областях на всяк випадок, якщо ти знаєш що напад от-от
Короьше, все це провал таких кадрів, як баканов
Вони абсолютно без досвіду
Щодо мусорів, то як би був Аваков, то було б краще для нас
Той ще той злодій, але його наїбати важко і він вмів всіх тримати за яйця
Точно - Аваков би туди дружбана Ківу призначив свого)
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3
PAL

То може й було домовлено про коридор і ми тіпа не підемо на Київ?
Пацани дали добро, а хуйло поняв що дрогнули і захотів ще й Київ

пане, фантазувати можна скільки завгодно
а нормальне люде оперують виключно фактами
наприклад факт у тому, що на пропозицію евакуації за кордон Президент відмовився. Навіть до Львова не виїхав (чим здивував взагалі усіх, навіть українців). Як й неочікувано для усіх заявив о готовності боротися.
так що стара байка "Зе нас всіх здасть рашці" вже не працює, не намагайтеся тут її відродить

другий факт - німці були повністю готові визнати анексію України й, як логічне подовження - відродження СРСР, для "комплекту" туди треба було грузинів ще завоювать, й, думаю, зараз би йшли там бої, а 29 грудня 2022 року, рівно через сто років віз "знаменної дати", між "РСФСР, УССР, БССР та ЗСФРС" (у складі Грузія-Осетія-Абхазія й, можливо, Арменія) було б підписано "союзний договір"
хуйло любить такі символи, це практично 100% копія створення СРСР
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

Там сегодня ДШРГ Русич  чуть покосили .Сами они пока об этом у себя молчат,но наши уже чуть набросили.





Это те самые которые в 14 разбили отряд Айдара,а потом издевались над трупами и фоткались.Неонацист ы ,самый известный из которых Мильчаков отрезал щенку голову и потом его пожарил и съел и даже загружал у себя это в вк.Там ещё много одиозных личностей,но не буду вас этим грузить
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

-
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

пане, фантазувати можна скільки завгодно
а нормальне люде оперують виключно фактами
наприклад факт у тому, що на пропозицію евакуації за кордон Президент відмовився. Навіть до Львова не виїхав (чим здивував взагалі усіх, навіть українців). Як й неочікувано для усіх заявив о готовності боротися.
так що стара байка "Зе нас всіх здасть рашці" вже не працює, не намагайтеся тут її відродить


Я нічого не відроджую, просто припускав різні варіанти
Можливо, хуйло наїбав і Зе вкурвився
Можливо у Зе щось вимагати, а він послав
Колись будемо знати правду.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

Но все, принимающие решения, были уверены, что нападение произойдет на юге и востоке: коридор в крым и приднестровье, ну, вполне вероятно, Каховка - там канал
поэтому и строили оборону из этого расчета
Ты сам себе противоречишь...
Какую "линию обороны" там строили?...
Нет упоминаний...
Никаких...
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

Точно - Аваков би туди дружбана Ківу призначив свого)
Це тіпа приколовся ти?
Почитай біографію Ківи
І Ківа не дурак, як всі думають
Він спочатку себк продав Авакову, а коои його кишнули, то продав Медведчуку
А потім кацапам продався
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3
PAL

Ты сам себе противоречишь...
Какую "линию обороны" там строили?...
Нет упоминаний...
Никаких...

на сході в нас була побудована багатоешелована оборона. Не знав? Ну так хоча б подивися на мапу, скільки часу кацапня топталася на місці, аже поки змогла зрушити, тупо "випалюючи" землю поперед себе
Я бачив відео з одного з опорних пунктів, знятого кацапським беспілотником опісля захвату того пункту. Якщо коротко - візьми телескопа й подивись на поверхню Місяця. Оце десь така ж картина була

Також я трошки розмовляв з біженцями з Маріуполя. Вони мене дещо просвітили, як будували на Азовсталі та у порту укриття
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3
Ale

Це тіпа приколовся ти?
Почитай біографію Ківи
І Ківа не дурак, як всі думають
Він спочатку себк продав Авакову, а коои його кишнули, то продав Медведчуку
А потім кацапам продався
Я знаю біографію ківи, в мене питання нахєра Аваков його купив?) хоча я здогадуюсь)
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3
Ale

До речі за скільки можна купити аваков я теж здогадуюсь, той аваков хоч українську вивчив? Чи тільки бе-ме?)
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

Я знаю біографію ківи, в мене питання нахєра Аваков його купив?) хоча я здогадуюсь)

Після того Ківа став ярим ненависником ЛГБТ)
Чи прикривається гаслами)
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3
PAL

Після того Ківа став ярим ненависником ЛГБТ)
Чи прикривається гаслами)

неймовірно, але факт - редиска "по життю" одні з самих ярих ненависників ЛГБТ  :laugh:
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3
Ale

Після того Ківа став ярим ненависником ЛГБТ)
Чи прикривається гаслами)
Ну, а коли поруч нема підходящого ЛГБТ, то яйця сам собі мне), а якщо серйозно - де зараз Аваков? Воює?)
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

Ну, а коли поруч нема підходящого ЛГБТ, то яйця сам собі мне), а якщо серйозно - де зараз Аваков? Воює?)

Я звідки знаю?
Не слідкую
Але точно не воює
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

Посоветовал бы вам таким безапелляционным образом не утверждать спорные вещи
То я Вам теж пораджу перш ніж щось там аналізувати, інтерпретувати і робити висновки, спробувати хоча б граматику подужати.
І трохи подумати.

Пересказ Агиля. Только и всего.
Он считает , что победа возможна только комплексная военно- экономо - политическая
.

На порядок звернули увагу?
Без першого компоненту все подальше просто не працює.
До чого тут оті Ваші "нєвозможності"?
Іншого шляху просто нема.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3
Ale

Я звідки знаю?
Не слідкую
Але точно не воює
Тоді спитаюся у своїх, але ставлю на Італію)
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

Ну, а коли поруч нема підходящого ЛГБТ, то яйця сам собі мне), а якщо серйозно - де зараз Аваков? Воює?)
Бухає
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3
Ale

Бухає
https://www.youtube.com/watch?v=7DXT0lhP7sw
«Аваков бухає
Тому що Ківи поруч
Немає»
Отаке хоку)
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

на сході в нас була побудована багатоешелована оборона. Не знав? Ну так хоча б подивися на мапу, скільки часу кацапня топталася на місці, аже поки змогла зрушити, тупо "випалюючи" землю поперед себе
При чем здесь восток?...
Твои слова? "... Но все, принимающие решения, были уверены, что нападение произойдет на юге и востоке: коридор в крым и приднестровье, ну, вполне вероятно, Каховка - там канал поэтому и строили оборону из этого расчета.."
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3
PAL

При чем здесь восток?...
Твои слова? "... Но все, принимающие решения, были уверены, что нападение произойдет на юге и востоке: коридор в крым и приднестровье, ну, вполне вероятно, Каховка - там канал поэтому и строили оборону из этого расчета.."

а про південь все вже розказали та пояснили, що ще треба?
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

Камрад, cьогодні в 00:33
Посоветовал бы вам таким безапелляционным образом не утверждать спорные вещи
То я Вам теж пораджу перш ніж щось там аналізувати, інтерпретувати і робити висновки, спробувати хоча б граматику подужати.
І трохи подумати.

Пересказ Агиля. Только и всего.
Он считает , что победа возможна только комплексная военно- экономо - политическая.

На порядок звернули увагу?
Без першого компоненту все подальше просто не працює.
До чого тут оті Ваші "нєвозможності"?
Іншого шляху просто нема.
Може досить вже тягати цього шахрая? І перетирати з придиханнями кожен висер що приходить йому в голову?
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

Разговор Губарева и его отряда наемников с главой наемников из штаба Кацапии. Из-за бегства с села Борогодичное в Святогорск первыхю



Останнє редагування: 18 серпня 2022 05:19:22 від МирнийКиев
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

млять
в руководстве ВЕРИЛИ, что будет нападение!
Но все, принимающие решения, были уверены, что нападение произойдет на юге и востоке: коридор в крым и приднестровье, ну, вполне вероятно, Каховка - там канал
поэтому и строили оборону из этого расчета
на коцап , читай , подивись як вірили в міністерстві оборони Рєзніков 20 числа( за 4 дні до нападу):
https://www.pravda.com.ua/news/2022/02/20/7324725/
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

Я нічого не відроджую, просто припускав різні варіанти
Можливо, хуйло наїбав і Зе вкурвився
Можливо у Зе щось вимагати, а він послав
Колись будемо знати правду.
а бывало такое что кто то из твоих друзей что то по поводу твоей жены припускав?
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3


Може досить вже тягати цього шахрая? І перетирати з придиханнями кожен висер що приходить йому в голову?
Агиль вполне правильно утверждает! Потому что полное и окончательное навсегда  избавление Украины от имперских притязаний и разнообразных враждебных нам действий можно избавиться в такой последовательности- военная победа в виде освобождения всей территории Украины от оккупантов, что внесёт хаос в экономику РФ, что в свою очередь приведёт к политическому кризису и распаду РФ на много новых государственных образований.
С другой стороны, в самой послевоенной Украине необходимы глубокие экономические и политические реформы и преобразования, чтобы жизненный уровень граждан Украины постоянно повышался, была свобода ведения малого и среднего бизнесов, а также политические свободы европейского образца.
 Что будет сильно контрастировать с жизненным уровнем на территории бывшей РФ, что в свою очередь навсегда  там убьёт имперскую идеологию.
Вот тогда и будет полная и окончательная победа Украины над своим многосотлетним врагом!
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

Агиль вполне правильно утверждает! Потому что полное и окончательное навсегда  избавление Украины от имперских притязаний и разнообразных враждебных нам действий можно избавиться в такой последовательности- военная победа в виде освобождения всей территории Украины от оккупантов, что внесёт хаос в экономику РФ, что в свою очередь приведёт к политическому кризису и распаду РФ на много новых государственных образований.
С другой стороны, в самой послевоенной Украине необходимы глубокие экономические и политические реформы и преобразования, чтобы жизненный уровень граждан Украины постоянно повышался, была свобода ведения малого и среднего бизнесов, а также политические свободы европейского образца.
 Что будет сильно контрастировать с жизненным уровнем на территории бывшей РФ, что в свою очередь навсегда  там убьёт имперскую идеологию.
Вот тогда и будет полная и окончательная победа Украины над своим многосотлетним врагом!

Агіль херово вчив історію

третій рейх у 1943-1944 роках це зразок нації об*єднаної ідеєю та лідером, пропаганда була крутіша за москальську, а вже про монолітність релігійну, культурну і т.д. і говорити не має чого. Рашка це одіяло зшите з лоскутків. І що стало з третім рейхом? Та і буде з рашкою, ніхто не буде вже бавитись з гарними руськими. Нагадую, що в січні закривають питання по нафті на 92%, а у березні 2023 року повністю, Європа закриє, вугілля закрили вже, газ до кінця 2023 року. Візи думаю до нового року. І так по всім пунктам, а це крутіше за коврові бомбардування. Дайте статистику падіння виробництва авто, металу, літаків, танків в третьому рейсі по місяцям і для четвертого, тоді побачите, що рашку вже розбомбили повнісю.

економічно рашка вже все
і статистика по видобутку нафти та газу, та по вугіллю це чітко показує
дуже цікава статистика по вантажним перевезенням
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

Агіль херово вчив історію

третій рейх у 1943-1944 роках це зразок нації об*єднаної ідеєю та лідером, пропаганда була крутіша за москальську, а вже про монолітність релігійну, культурну і т.д. і говорити не має чого. Рашка це одіяло зшите з лоскутків. І що стало з третім рейхом? Та і буде з рашкою, ніхто не буде вже бавитись з гарними руськими. Нагадую, що в січні закривають питання по нафті на 92%, а у березні 2023 року повністю, Європа закриє, вугілля закрили вже, газ до кінця 2023 року. Візи думаю до нового року. І так по всім пунктам, а це крутіше за коврові бомбардування. Дайте статистику падіння виробництва авто, металу, літаків, танків в третьому рейсі по місяцям і для четвертого, тоді побачите, що рашку вже розбомбили повнісю.

економічно рашка вже все
і статистика по видобутку нафти та газу, та по вугіллю це чітко показує
дуже цікава статистика по вантажним перевезенням
абсолютно хибні тези. пропаганда у хуйла доведена до перфектного рівня. третій райх не був монолітним у релігійному плані.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія