Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Продовжуються покази "Чорного Козака" на прохання глядачів. Черкаси вчора

Cупер!
А скільки фільм вже зібрав в прокаті?

Да ничего он не собрал - полнейший провал. За первые 3 недели - 580 тыс грн. При чем за посл. всего 10 тыс
https://www.kinobusiness.com/kassa_world_prokata/other_countries/ukraina/2018/11.11.2018/

   
полнейший провал

Есси снимать не на свои, то провал пофиг.  :pooh_lol:
   
Да ничего он не собрал - полнейший провал. За первые 3 недели - 580 тыс грн. При чем за посл. всего 10 тыс
https://www.kinobusiness.com/kassa_world_prokata/other_countries/ukraina/2018/11.11.2018/

Показати зображення...

да нормально! 20К баксов, это ведь далеко не все что собирается, есть еще нематериальный активы - актеры, опыт, новые заказы в результате первой премьеры. Пусть работает Сашко, дело полезное. Я бы посоветовал ему снять фильм про москальских покидьков в Украине, за главного героя взять личность Петра Львовича Цуканова и на его основе показать весь цинизм данной прослойки общества.

А Сашку- творческих успехов и надбань!
   
да нормально!
Ну, как это деликатнее сказать?..

Родригес снял Ель Марьячи за $ 7K и собрал $ 2M.
Т.е. малый бюджет не означает малые сборы. И наоборот. :)
Талант нужен.
Без этого кино снимать... Ну никак. :)
   
фильм про москальских покидьков в Украине, за главного героя взять личность Петра Львовича Цуканова

Цукини - чиста киевский, а не москальский.  :rotate:
   

Anatoliy Rekun
Вчора о 07:48 ·
Вчора подивилися фільм Wladyslav Chabanjuk "Чорний козак". Фільм справив приємне враження. Знятий без державної підтримки, практично без грошей, фільм повноцінний і головне від 1-ї до останньої хвилини - український. Видно,що робився він хоч і довго але з любов`ю і від душі. І через те що фільм знімався сільською "кіностудією" роль москаля в ньому ніяка кіношна Наглядова рада за сприяння ФСБ чи ГРУ не мала змоги прибрати. Побільше б нам таких фільмів.
   
Cупер!
А скільки фільм вже зібрав в прокаті?

Небагато.
В прокаті він був недовго і не в зручний час.
Але у нас була інша задача.
Ми знімали за свої власні кошти, тому виручка нас не цікавила в принципі.
Ми хотіли зняти культовий фільм. І у нас це вийшло.
Оцінка глядачів- максимум із можливого порівняно з усіма іншими фільмами.
Найголовніше те, що після прокату люди звертаються і просять показати ще.
Прокат закінчився вже дуже давно,а фільм демонструється в містах і селах і зали забиті.
Фото я виклав.
Який із успішних прокатних фільмів просять повторити?
Так отож.
Маємо купу заявок наперед.)))
   
Ну, как это деликатнее сказать?..

Родригес снял Ель Марьячи за $ 7K и собрал $ 2M.
Т.е. малый бюджет не означает малые сборы. И наоборот. :)
Талант нужен.
Без этого кино снимать... Ну никак. :)

Что бы стать Родригесом, нужно снять с десяток Черных Козаков. А из кого вырастают Родригесы? Из Лирныков. И никак по другому
   
Цукини - чиста киевский, а не москальский.  :rotate:

Москальский конечно. Это каким же надо быть питарасом, что бы жить в Киеве, все видеть под носом что происходит и называть войну на Донбасе - Гражданской Войной.
Думаю отличный сюжет для следущей экранизации Лирныка. Если бы Сашко снял что - нибудь подобное, я бы ему помог финансово, материальными -техническими средствами, монтажем, и другими ништяками
   
Небагато.
В прокаті він був недовго і не в зручний час.
Але у нас була інша задача.
Ми знімали за свої власні кошти, тому виручка нас не цікавила в принципі.
Ми хотіли зняти культовий фільм. І у нас це вийшло.
Оцінка глядачів- максимум із можливого порівняно з усіма іншими фільмами.
Найголовніше те, що після прокату люди звертаються і просять показати ще.
Прокат закінчився вже дуже давно,а фільм демонструється в містах і селах і зали забиті.
Фото я виклав.
Який із успішних прокатних фільмів просять повторити?
Так отож.
Маємо купу заявок наперед.)))

 (tu)
   
Успіхів !
(І помоліться за 1 з акторок пліз)
   
Лірнику, Ви молодець!
І нехай наші політичні вподобання трішечки різняться, Ви робите дуже потрібну справу! (tu)
І нехай чорнороті критикани захлинуться власною жовчю.
Все буде Україна!!! [ua]
   
Лірнику, Ви молодець!
І нехай наші політичні вподобання трішечки різняться, Ви робите дуже потрібну справу! (tu)
І нехай чорнороті критикани захлинуться власною жовчю.
Все буде Україна!!! [ua]

А які це "наші політичні вподобання"?
Що саме ви маєте на увазі?
Я безпартійний націоналіст.https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1028169.msg22172339#msg22172339

Останнє редагування: 15 лютого 2019 18:33:36 від Лірник
   
Viktorija Feofilova
7 год
Нарешті! Нарешті я його побачила! Чекала цього козака сім років! Спочатку довелося трохи йому допомогти з народженням ;) Потім - навіть надію втратила, що він буде жити :( Минулого року страшенно зраділа, що він показав себе світу, але ось вже майже півроку не могли ми ніяк зустрітися... І нарешті це таки сталося!

Ну що вам сказати, коли так довго когось чекаєш, то хоч не хоч, а переживаєш, чи відповідатиме він твоїм уявленням. І я таки була приємно вражена, наскільки теплою була наша зустріч  Цей фільм - містична казка, і вона настільки "українська", що лягає просто на душу, минаючи розум. Саме на таких казках ми би росли, якби Україна сталася як держава раніше. Дуже, дуже душевне кіно, особливо коли знаєш історію його створення

Кінопроект "Чорний Козак" ви - величезні молодці! Пишаюся, що там є зернинка і моєї допомоги. Щиро дякую за згадку в титрах! Адже саме такі деталі дозволяють нам відчувати, що живемо ми недарма.
   
культовий фiльм зiбрав 388 доларiв за уiкенд... як це може бути?
   
культовий фiльм зiбрав 388 доларiв за уiкенд... як це може бути?

В Україні це норма.)))
   
Это каким же надо быть питарасом, что бы жить в Киеве, все видеть под носом что происходит и называть войну на Донбасе - Гражданской Войной.

+
   
Москальский конечно. Это каким же надо быть питарасом, что бы жить в Киеве, все видеть под носом что происходит и называть войну на Донбасе - Гражданской Войной.
Думаю отличный сюжет для следущей экранизации Лирныка. Если бы Сашко снял что - нибудь подобное, я бы ему помог финансово, материальными -техническими средствами, монтажем, и другими ништяками

Ну, вам в Киеве, возможно, лучше видно, а мне с Крайнего Запада в натуре не видны коцапские армии. Видно, шо граждане одной страны Украины убивают друг друга за смену политического строя.  В чём разница между гражданской войной в России 1918г и событиями на Донбассе через 100 лет? Есси Хуйло поддерживает часть населения Украины в их сепараторных устремлениях, то это не означает, что население не при чём. И с другой стороны, правительство Украины посылает штурмовик обстрелять НуРСами гражданскую администрацию Луганска, в прямом эфире видим умирающих гражданских тёток, но в упор не видим рашенские войска. Это шо было ваще, Баронъ?

Вот в Крыму - другое дело. Рашкованы высадили войска, осадили в/ч. Но там почему-то ВСУ даже не пукнули.
   
Москальский конечно. Это каким же надо быть питарасом, что бы жить в Киеве, все видеть под носом что происходит и называть войну на Донбасе - Гражданской Войной.
 

Нужно быть Вениамином Педорасовым просто. Из Черновиц(с)
   
А які це "наші політичні вподобання"?
Що саме ви маєте на увазі?
Я безпартійний націоналіст.https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1028169.msg22172339#msg22172339
В такому разі перепрошую.
Я помилявся.
 :-B
   
Ну, вам в Киеве, возможно, лучше видно, а мне с Крайнего Запада в натуре не видны коцапские армии. Видно, шо граждане одной страны Украины убивают друг друга за смену политического строя.  В чём разница между гражданской войной в России 1918г и событиями на Донбассе через 100 лет? Есси Хуйло поддерживает часть населения Украины в их сепараторных устремлениях, то это не означает, что население не при чём. И с другой стороны, правительство Украины посылает штурмовик обстрелять НуРСами гражданскую администрацию Луганска, в прямом эфире видим умирающих гражданских тёток, но в упор не видим рашенские войска. Это шо было ваще, Баронъ?

Вот в Крыму - другое дело. Рашкованы высадили войска, осадили в/ч. Но там почему-то ВСУ даже не пукнули.
просто видос для чела издалека о гражданской войне

   
Нужно быть Вениамином Педорасовым просто. Из Черновиц(с)

Твой папа из Черновиц?  :cray:
   
просто видос для чела издалека о гражданской войне

https://www.youtube.com/watch?v=g9DvYsA3jSY

Мдя... Всё это очень грустно. Напомнило Сашка Музычко.
   
Культовый фильм (tu)
   
     Чтобы снять приличный  фильм это не на форме пудрить мозг гражданам   политическими байками , нужен талант и не делить общество и граждан    .  Фильм судя по сборам и отзывам   уровня сельского клуба вот почему важно для создателя государственное финансирование . :(
   
Давайте вже на ютюб викладайте для народних мас.  :-)o
   
в Умані коли буде ?

Вж був.
Покажем ще
   
Давайте вже на ютюб викладайте для народних мас.  :-)o

Обов‘язково
   
Давайте вже на ютюб викладайте для народних мас.  :-)o

На Рутрекер лучше https://rutracker.org/forum/index.php . Только не в 360р  :punish:

Поглядим, шо там Шурка наснимал (зевая)...  :pooh_lol:
   
Вж був.
Покажем ще

упссс... пропустив
   
На Рутрекер лучше https://rutracker.org/forum/index.php . Только не в 360р  :punish:

Поглядим, шо там Шурка наснимал (зевая)...  :pooh_lol:

как искать?
   
конкретнее

зашел на трекер, вбил в поиск черный козак и ничего не нашел.. что ты вводил?
   
Показати зображення...

сашко а чого ззаду реклама не чорного козака, а Алита: Боевой ангел?  :S

Останнє редагування: 17 лютого 2019 02:07:45 від nik
   
Черный казак
Кинотеатр: Украина
Дата: Архив 13 февраля 2019, 16:30
Режиссер: Владислав Чабанюк
Сценарий: Сашко Лирник
Продолжительность: 90 мин / 01:30
В ролях: Василий Середенко, активисты исторического клуба "Росичи", Наоми Умань, Марина Юрчак, Сашко Лирник
Страна: Украина
Год: 2018
Возраст: 12+
Жанр: Исторический, Фэнтези
Мировая премьера: 25 октября, 2018
Где смотреть: Кинотеатры
Цена бесплатно
Источник: https://in.ck.ua/kino/chernyy-kazak

ясно-понятно...
   
Пираты за 4 месяца даже не удосужились даже снять на телефон и выложить на торрент...
Это все . что нужно о популярности и качестве фильма :) Тогда. как что то рейтинговое появляется на кинозале-руторе в дерьмовом качестве уже спустя три часа после премьеры
Лирнык, мог бы сам снять на телефон и выложить. Заинтересовать народ.
Кому понравится глянули бы в дерьмовом качестве на перемотке и пошли бы в кинотеатр
   
так в черкассах бесплатно, никто на телефон и не удосужился...
   
там є постєльні сцени з Лірником? я б пішла подивитись :blush2:
чого ж так скромно, тільки "подивитись" :)
вам до зеленого крокодила: жінки, яким не вистачає любові - це його профіль  ;)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія