Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Кузя фсё

Re: Кузя фсё

Надеюсь они этим не гордятся.
На мою думку, розташування ємностей з мазутою вздовж бортів (мабуть і нижче ватерлінії) не така вже й дурня.
Якби там був просто корпус, то після вибуху торпеди/міни затоплювало б цілий відсік. А так - якщо паливні ємності відділені від решти відсіків міцною перегородкою, постраждають тільки декілька сусідніх, які ВЖЕ заповнені мазутом, який не такий вже легкозаймистий, щоб наробити додаткового лиха. А корабель навіть втративши частину зовнішньої обшивки залишиться на плаву. Така собі "подушка безпеки".
Ну дійсно ж, не ідіоти проектували Кузю, чомусь же вибрали таку конфігурацію, значить для цього мусили бути якісь передумови.

   
Re: Кузя фсё

  Так. Подобьем

Док ржавьій и и уставший .   Конструкционная геометрия  нарушена .   Електротехнику всю залило. Лежит на краю ямьі в сто метров и может туда уєхать. Подьем технически трудновьіполним   и очень дорог.  Краньі утеряньі.

   Нада поднимать!!
   
Re: Кузя фсё

тут ше одне.
якщо кузі буде гаплик, то під качею є така собі "нитка". їй тоді теж клямка? це ж заради нього макетний тренажер будували.
   
Re: Кузя фсё

Ок. Я ваще-та учился в НКИ на ФС, а военная специальность ПСС флота :о)

Прол, мене дуже цікавить кілька простих питань:
1. Чи виводять кораблі з доків вночі?
2. Яке зовнішнє втручання могло спричинити такі наслідки?
3. Чи могли виводити Кузю з доку з згаданими вище "отвєрстіями"
4. Чи залежить поточна плавучість доку від роботи якихось насосів?

Дякую.
   
Re: Кузя фсё

  Так. Подобьем

Док ржавьій и и уставший .   Конструкционная геометрия  нарушена .   Електротехнику всю залило. Лежит на краю ямьі в сто метров и может туда уєхать. Подьем технически трудновьіполним   и очень дорог.  Краньі утеряньі.

   Нада поднимать!!

ДокНаш? :D
   
Re: Кузя фсё

Прол, мене дуже цікавить кілька простих питань:
1. Чи виводять кораблі з доків вночі?
2. Яке зовнішнє втручання могло спричинити такі наслідки?
3. Чи могли виводити Кузю з доку з згаданими вище "отвєрстіями"
4. Чи залежить поточна плавучість доку від роботи якихось насосів?

Дякую.


Если док не дырявый,то внезапная остановка насосов ( при закачке/откачке) по идее оставит его в том положении,в котором он был при этой самой внезапной...

При условии перекрытия клапанов...Думаю,на них должна быть функция Вручную
   
Re: Кузя фсё

Если док не дырявый,то внезапная остановка насосов ( при закачке/откачке) по идее оставит его в том положении,в котором он был при этой самой внезапной...

При условии перекрытия клапанов...Думаю,на них должна быть функция Вручную

Вантажопідйомність дока це, здається 80 000 тонн. Тобто для його затоплення в нього має надійти щонайменше така кількість води.
Тобто 80 000 кубометрів.

Завдання для учня 3 класу - яким має бути отвір через який у док потрапить 80 000 кубометрів води ? Я

Відповідь - у дока для цього має відпасти дно.
   
Re: Кузя фсё

Вантажопідйомність дока це, здається 80 000 тонн. Тобто для його затоплення в нього має надійти щонайменше така кількість води.
Тобто 80 000 кубометрів.

Завдання для учня 3 класу - яким має бути отвір через який у док потрапить 80 000 кубометрів води ? Я

Відповідь - у дока для цього має відпасти дно.

Не исключено,что могло просто отржаветь и вывалиться
   
Re: Кузя фсё

  Так. Подобьем

Док ржавьій и и уставший .   Конструкционная геометрия  нарушена .   Електротехнику всю залило. Лежит на краю ямьі в сто метров и может туда уєхать. Подьем технически трудновьіполним   и очень дорог.  Краньі утеряньі.


- Патроны кончились!
- Но ты же русский человек!
   
Re: Кузя фсё

Не исключено,что могло просто отржаветь и вывалиться

Там не одне дно. Там кілька цистерн, у кожної своє дно. Проектували його не москалі, робив теж не роскосмос.

У мене є більш ймовірна версія. Почекаю фахівців,

   
Re: Кузя фсё

- Патроны кончились!
- Но ты же русский человек!

Коммунист

" И пулемёт застрочил вновь"

 :D
   
Re: Кузя фсё

Кста,если электрику вышибло конкретно из-за непогоды,то наверное ж эта самая непогода сказалась и на состоянии моря...
   
Re: Кузя фсё

Пишут, что тонул он несколько часов. 3-4.
   
Re: Кузя фсё

Кста,если электрику вышибло конкретно из-за непогоды,то наверное ж эта самая непогода сказалась и на состоянии моря...

Тиха затока. Ширина 2 км. Фіорд.
   
Re: Кузя фсё

Тиха затока. Ширина 2 км. Фіорд.

Волнение во фьорде канечно меньше,но ветер он и в Африке ветер

А парусность дока никуда не деть
   
Re: Кузя фсё

Пишут, что тонул он несколько часов. 3-4.

Значить питання не в електропостачанні. Це мала бути гігантська дірка, яка виникла раптово і яку не можна закрити.
Бо якби це були якісь вентилі, клапани, тощо - то там є ручне управління засувами.

   
Re: Кузя фсё

Волнение во фьорде канечно меньше,но ветер он и в Африке ветер

А парусность дока никуда не деть

Десятки лет стоял и более жесткие зимы
   
Re: Кузя фсё

Основними клієнтами плавучого доку , як виявляється, були атомні підлодки, "а это куда серьезнее чем ситуация с "Кузнецовым".
   
Re: Кузя фсё

Десятки лет стоял и более жесткие зимы

Постарел
   
Re: Кузя фсё

Постарел

Докмейстер. Выгнали и он утопил док. Как вам такая версия? Уж он то точно знал как топить док.
Есть еще версия.
   
Re: Кузя фсё

Докмейстер. Выгнали и он утопил док. Как вам такая версия? Уж он то точно знал как топить док.
Есть еще версия.
Тупо по пьяни не заметил, что заполняться начали не все ёмкости равномерно. А когда увидел крен, было уже позно.
   
Re: Кузя фсё

Тупо по пьяни не заметил, что заполняться начали не все ёмкости равномерно. А когда увидел крен, было уже позно.

Я й питаю - чи виводять кораблі з доків вночі?
Є ще три вагомі фактори які вимагають дивитись на це по іншому.

   
Re: Кузя фсё

Я й питаю - чи виводять кораблі з доків вночі?
Є ще три вагомі фактори які вимагають дивитись на це по іншому.
Нас виводили, але там (в Таллінні) "завантаження" у доку було велике і весь час "горел график"  :-)o
Тут тільки бажання "витолкнуть коробку к праздничной дате" під такий "форс-мажор" підходить
 (як раз ваша версія про "день основания флота",тільки замість дрг "разпиздяйство" спрацювало).
Не думаю що у той док "очередь на три года вперед"
   
Re: Кузя фсё

Нас виводили, але там (в Таллінні) "завантаження" у доку було велике і весь час "горел график"  :-)o
Тут тільки бажання "витолкнуть коробку к праздничной дате" під такий "форс-мажор" підходить
 (як раз ваша версія про "день основания флота",тільки замість дрг "разпиздяйство" спрацювало).
Не думаю що у той док "очередь на три года вперед"
их таких здоровых аж оба. Может и была очередь, но не важно, на самом деле. Распиздяйство таки рулит.
   
Re: Кузя фсё

Интересно другое. То чистить дно и покрасить просто заводили Кузю, или зачем ему то докование? Процедура не дешёвая. Без настоятельной нужды не делается. Ото оно после ремонта посетило Сирию и опять нужен ремонт?
   
Re: Кузя фсё

Нас виводили, але там (в Таллінні) "завантаження" у доку було велике і весь час "горел график"  :-)o
Тут тільки бажання "витолкнуть коробку к праздничной дате" під такий "форс-мажор" підходить
 (як раз ваша версія про "день основания флота",тільки замість дрг "разпиздяйство" спрацювало).
Не думаю що у той док "очередь на три года вперед"

Яким чином технічно можна затопити док? Я реально не уявляю як це можливо.

   
Re: Кузя фсё

Выше писалось. Неравномерное заполнение балластных цистерн. Перекос, а конструкция типа коробочки, не прочная, немного пополам переломало. А там уж тысячи тонн той воды и за две минуты. Он ещё долго тонул.
   
Re: Кузя фсё

их таких здоровых аж оба. Может и была очередь, но не важно, на самом деле. Распиздяйство таки рулит.
Моя версія (яка пояснює наявність на борту команди що зуміла вивести Кузю) така.
Проблеми з док-ком почалися раніше і Кузю хотіли вивести з нього так "чтоб шуму не поднимать и втихаря от начальства" (насправді начальство все знало але дало тільки "устное разрешение" "чтоб если что быть не при делах").
Та при виводі док поламався (чи не витримав "распиздяйства") і з'явилась змі-версія про героїчну "случайно оказавшуюся на борту команду".  :-)o
   
Re: Кузя фсё

А ведь правда, нечего всей команде делать на борту судна а доке, то долгожданный отпуск. С какой радости все были на борту?
   
Re: Кузя фсё

Яким чином технічно можна затопити док? Я реально не уявляю як це можливо.
Той док в якому ми стояли  був ще німецьким (1942 року народження) і там чотири людини одночасно працювали "на клапанах" при затоплені (щоб воно йшло рівномірно) у кацапів автоматика мабуть не спрацювала штатно, чи було порушено герметичність. а може і одночасно.
   
Re: Кузя фсё

Отже підсумовуючи гілку:
Краноносєц Піздєцов- не втонув,але одночасно "нє нужен"(зі слів штатного прєдставітєля Ольгіно на ФУП) бо бо немає"наступатєльной  доктріни"
Виглядає на те що кацапи дійсно  хотіли раз в житті поступити раціонально і  притопити цей бандеровскій артефакт (косящій наліво і направо виключно кацапські лаптєльоти)  , але і тут рукожопство стало на заваді і втонув тілька док.



   
Re: Кузя фсё

Той док в якому ми стояли  був ще німецьким (1942 року народження) і там чотири людини одночасно працювали "на клапанах" при затоплені (щоб воно йшло рівномірно) у кацапів автоматика мабуть не спрацювала штатно, чи було порушено герметичність. а може і одночасно.

Уявіть що не спрацювала автоматика. Це не значить  що в один момент все помінялось. Якщо не спрацювала автоматика і це помітили через хвилину - то значить можна вимкнути взагалі все і зупинити процесс.
Або вручну увімкнути те що не увімкнулось. Або вручну відкрити крани. Або клапани.
Так не буває
   
Re: Кузя фсё

Просто как интересный факт, с событием не связанный. Панамский канал мог бы стать угрозой существования двух разделенных экосистем. Но, вода в нем из озера, пресная. Не уверен, что это заложили в основу из природолюбия, но получилось не навредить.
   
Re: Кузя фсё

Выше писалось. Неравномерное заполнение балластных цистерн. Перекос, а конструкция типа коробочки, не прочная, немного пополам переломало. А там уж тысячи тонн той воды и за две минуты. Он ещё долго тонул.

Ага. А почему оно произошло? Єто надо целепнаправленно в течении сравнительно длительного времени неравномерно заполнять цистерны.
   
Re: Кузя фсё

Уявіть що не спрацювала автоматика. Це не значить  що в один момент все помінялось. Якщо не спрацювала автоматика і це помітили через хвилину - то значить можна вимкнути взагалі все і зупинити процесс.
Або вручну увімкнути те що не увімкнулось. Або вручну відкрити крани. Або клапани.
Так не буває
вибачте. але у кацапів у більш інтелектуальній космічній  галузі, де доречі досі є "воєнрєди", постійні пройоби причина яких  "распиздяйство исполнителей" "нарушение производственной дисциплины" тож в суднобудуванні, де не бухає лише мертвий, ви можете обрати для них самий ідіотський сценарій і вони його з блиском перевершать  :-)o
   
Re: Кузя фсё

Ага. А почему оно произошло? Єто надо целепнаправленно в течении сравнительно длительного времени неравномерно заполнять цистерны.
значит на две бутылки денег хватило. Это же кацапы, сэр.
   
Re: Кузя фсё

ну, Кузя, я понимаю, строился исключительно для ЧФ
потому как в Средиземку через Босфор авианосцам зась
а он таки не полноценный авианосец, а авианесущий крейсер и ему турки ничего на эту тему предъявить не могли

но тут ссср-у случился пистец, а Кузя токо-токо прошел ходовые
и устименко не смог такого пережить и спер кузю на СФ
а там такое корыто тоже нах не надо, бо там лед, туман и прочая хуета
а интересный на тот момент ссср-у театр военных действий был не в северных широтах

отак аннексированный Кузя и скитался неприкаянным всю свою ходовую жисть
и мстил своим похитителям как мог
   
Re: Кузя фсё

Слипый, мысли сходятся.
   
Re: Кузя фсё

отак аннексированный Кузя и скитался неприкаянным всю свою ходовую жисть
и мстил своим похитителям как мог
[ua]
 (tu)
Лиш би поремонтували нашого кузьму-варвара,то він іще лаптів накосить.

   
Re: Кузя фсё

ну, Кузя, я понимаю, строился исключительно для ЧФ
потому как в Средиземку через Босфор авианосцам зась
а он таки не полноценный авианосец, а авианесущий крейсер и ему турки ничего на эту тему предъявить не могли

но тут ссср-у случился пистец, а Кузя токо-токо прошел ходовые
и устименко не смог такого пережить и спер кузю на СФ
а там такое корыто тоже нах не надо, бо там лед, туман и прочая хуета
а интересный на тот момент ссср-у театр военных действий был не в северных широтах

отак аннексированный Кузя и скитался неприкаянным всю свою ходовую жисть
и мстил своим похитителям как мог
очень удивительно и приятно читать такое в исполнении дамы. Не держите в себе, вы, Прол,  Слипый
и ещё пара юзеров, и можете нам пояснить происходящее.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 4 гостей
 
Повна версія