Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

найбільший ляпас зелені це зустріч Блінкена з Епіфанієм

Ці зе ідіоти, цього не розуміють, бо тупі як сибірські валянки.
привіт, валянок  [ua]
   
то я так і не зрозуміла, з ким же США, на кого конкретно натякає ТС
США на наступних виборах підтримуватимуть кандидатуру Епіфанія, чишо?
Миросю, лікуйся, часами тебе попускає...
   
у чергового поросебота пукан луснув :D
:D
   
емм... так що за ляпас?!
   
одна зеленая свинья не дала аккредитацию двум каналам 5 и прямому!
Плюнув в лицо четверти избирателей Украины!
Зеленый гандон в агонии решил скопировать любимого хуйло?
угу, так  само як  і  чоколядне  чмо бреше бо  копіює хуйла
   
А що таке той Єпифаній і в чому там інтерес Єрмака?
ФСБ сказало надо, козырь в рукаве ответил- есть!
   
емм... так що за ляпас?!
я тобі зараз скажу, який
ТС внаслідок внутрішнього ПГМ чомусь вирішив що Епіфаній олісес..олісестворя єт петро.
І якщо Блінкен зустрічався з Епіфанієм, то це автоматично означає як наче зустрічався з самИм петро.
А це ще автоматичніше означає глибоку шану саме до петро.
Ну? Хіба не ляпас зелені?
   
А може зустріч з зеленню це ляпас Єпифанію
   
При посещении цирка логично посмотреть не только клоуна, но также дрессированных свинок и фокусника в винтажных одеяниях.
  :D
   
Що тут?   :) прихильники певної політсили ніяк не змиряться з тим, що зустріч Блінкена, Держсекретаря США з Епіфанієм, Предстоятелем Православної Церкви України, єдиної канонічної на території України є гучним ляпасом для зе та його кварталу та й прихильники певної політсили по великому рахунку. Ляпасом тим, хто нагороджує московських попів, які є відвертими ворогами української незалежності та державності.
   
факти, до речі, річ вперта. Томос отримано дійсно під час президенства Порошенка Петра Олексійовича, не Кравчука, не Кучми, не Ющенка, який доклав немало зусиль для того, щоб отримати, не Януковича, а саме П. О. Порошенка. Це так, для того, щоб дописувачі не шукали цю інфу. B-)
   
я тобі зараз скажу, який
ТС внаслідок внутрішнього ПГМ чомусь вирішив що Епіфаній олісес..олісестворя єт петро.
І якщо Блінкен зустрічався з Епіфанієм, то це автоматично означає як наче зустрічався з самИм петро.
А це ще автоматичніше означає глибоку шану саме до петро.
Ну? Хіба не ляпас зелені?
фігасє який ляпас!1 :peremoga:
   
факти, до речі, річ вперта. Томос отримано дійсно під час президенства Порошенко Петра Олексійовича
Нариком? ну і далі переданий на збереження...
   
Що тут?   :) прихильники певної політсили ніяк не змиряться з тим, що зустріч Блінкена, Держсекретаря США з Епіфанієм, Предстоятелем Православної Церкви України, єдиної канонічної на території України є гучним ляпасом для зе та його кварталу та й прихильники певної політсили по великому рахунку. Ляпасом тим, хто нагороджує московських попів, які є відвертими ворогами української незалежності та державності.
ти, чувак, переїв пальмового кнурошенського масла
   
ти, чувак, переїв пальмового кнурошенського масла

шо ти хочеш, село неасфальтіроване
   
Що тут?   :) прихильники певної політсили ніяк не змиряться з тим, що зустріч Блінкена, Держсекретаря США з Епіфанієм, Предстоятелем Православної Церкви України, єдиної канонічної на території України є гучним ляпасом для зе та його кварталу та й прихильники певної політсили по великому рахунку. Ляпасом тим, хто нагороджує московських попів, які є відвертими ворогами української незалежності та державності.
  Всё же не понятно. в чём усматривают сектанты Свидетелей Петра пощечину мирской власти Зеленского, от встречи американского представителя с представителем каноничной Украинской Провославной Церкви ?
 Неужели в том. что они считают, что ПЦУ это СОБСТВЕННОСТЬ Порошенко????
   
друзі-критикани, ну чому ви такі, як каже аеліт, недолугі і передбачувані?  :laugh:
   
друзі-критикани, ну чому ви такі, як каже аеліт, недолугі і передбачувані?  :laugh:
чому ти такий тупий?
   
Томос отримано дійсно під час президенства Порошенка Петра Олексійовича, не Кравчука, не Кучми, не Ющенка, який доклав немало зусиль для того, щоб отримати, не Януковича, а саме П. О. Порошенка.
Ну про зусилля - то звичайно міф, потужно розповсюджуваний свинобратією
а якби був не міф, то петро треба було б судити за зусилля на церковному фронті головнокомандувача воюючої країни
та ще й такі "зусилля", які жодним чином не посунули з України ворожу їй МПЪ
Не бикувала би РПЦ ФСБ з Константинополем - ми ніколи не дізналися би ні про які свинозусилля
   
Нариком? ну і далі переданий на збереження...
Чому тільки наріком? Ще й Михасик, ну той, що "Русссскіє в Лондонє!", літав державним коштом до К-ля отримувати томаса
   
пані Мирославо, от ви пишете про ПГМ тс. Дозвольте вам відповісти.  Я не журналіст, але я вітаю, що журналістами керує СПЖ України, а не рф, я не артист розмовного жанру, але я вітаю, що такими артистами керує МК України а не рф, я не агроном і не зоотехнік і не тракторист, але я вітаю, що всіма цими категоріями робітників та спеціалістів керує МСГ України, я не прокурор, не адвокат, не слідчий, але я вітаю, що вони керуються ГПУ та іншими центральними керівними органами України, а не рф. 
Тому, не дивлячись, що не є практикуючим віруючим, я не є тим, хто ходить до сповіді щотижня, я не є прихожанином жодної церкви, я вітаю отримання Україною Томоса, який є одним із атрибутів незалежності. Тому, танці зе і його кварталу з московьськими попами є неприпустимими, нагородження мпопів є неприпустими і зустріч Блінкена з Предстоятелем ПЦУ Епіфанієм, нмд, є гучним ляпасом для зе і його кварталу.
   
iz sela
той хто пробує вихваляти свої чесноти насправді їх позбавлений...
тому з своїми лозунгами краще сільраду побіли... якщо вона є...
   
той хто пробує вихваляти свої чесноти насправді їх позбавлений...
тому з своїми лозунгами краще сільраду побіли... якщо вона є...
про які такі чесноти мова? пан з бодуна чи як?
   
а, он воно що :lol:
з рештою ти, я так розумію, згоден.
дякую.
   
я вітаю отримання Україною Томоса
так я хіба казала, що томос непотрібний абощо?
Я просто констатую, що в плані - наразі це є головне! - безповоротного витіснення з України МПЪ томос нічогісінько не дав
тому щонайменше смішно говорити про якісь "заслуги" петро в цьому плані, позаяк саме там, де він МІГ - як глава країни - щось зробити, він НІЧОГО не зробив.
І ляпас від Блінкена був значно меншою мірою для якоїсь зелені, ніж це був ляпас петро - як диякону (чи паламарю, я хз..) Масковського пархату.
   
Неужели в том. что они считают, что ПЦУ это СОБСТВЕННОСТЬ Порошенко????
не тільки самі так вважають, а ще й у різні способи (поточна гілка - як приклад) намагаються вбити цю думку у неміцні голови, схильні до сприйняття навіювання
   
просто цікаво, а що Петро мав робити, щоб виперти мп з Украіни?
   
просто цікаво, а що Петро мав робити, щоб виперти мп з Украіни?
Тобто ви хочете сказати, що нічого з цим пануванням МПЪ в Україні зробити не можна?
А хоча би розірвати договір оренди Масковським пархатом території і споруд державного заповідника Києво-Печерська Лавра (і ще двох інших лавр) можна було? Хоча би з огляду на відкриту антиукраїнську діяльність цієї структури на території України під час збройної агресії РФ, нє?
Як на мене, то лише зберігання бойовиками зброї на території церков МПЪ на Донбасі автоматично переводило їх у статус "поза законом". А те, як попи МПЪ благословляли бойовиків на війну проти України? А демонстративна відмова вищої масковськопархатськ ої попівні вшанувати Пам"ять загиблих захисників України?...
   
не тільки самі так вважають, а ще й у різні способи (поточна гілка - як приклад) намагаються вбити цю думку у неміцні голови, схильні до сприйняття навіювання
прихильники мп досі не змирилися з тим, що Украіна вперше за останні триста років отримала свою власну канонічну церкву. І Петру, як одному із тих, хто приклав руку для його отримання вони не пробачать ніколи.
   
з рештою ти, я так розумію, згоден.
дякую.
я згоден з тим що це твоя думка, хоча називати це думкою величезне перебільшення
   
прихильники мп досі не змирилися з тим, що Украіна вперше за останні триста років отримала свою власну канонічну церкву. І Петру, як одному із тих, хто приклав руку для його отримання вони не пробачать ніколи.
Слухайте, та попустіться ви вже з цим нескінченним проголошенням свиногасел! З вами серйозно розмовляють..а ви.. :cray:
   
я згоден з тим що це твоя думка, хоча називати це думкою величезне перебільшення
мені ж приємно поділитися своіми думками, навіть, якщо ти іх не сприймаєш, оскільки мені достатньо того, що вони будуть прочитані.
   
Епифаний - проект Госдепа
Они должны были встретиться
   
мені достатньо того, що вони будуть прочитані.
це ненормально, зважте на цей момент
ще одна сходинка вниз і ви перетворитеся на Кадру - тій взагалі достатньо написати, дарма що вже давно ніхто її писанину не читає, і вона про це зна
   
Слухайте, та попустіться ви вже з цим нескінченним проголошенням свиногасел! З вами серйозно розмовляють..а ви.. :cray:
з чого ви взяли, що я напружений? навпаки, я з величезним задоволенням пояснив своє відношення до зустрічі Блінкена, держсекретаря США та Предстоятеля ПЦУ Епіфанія і задоволений тим, що гілка набрала стільки переглядів.
   
з чого ви взяли, що я напружений? навпаки, я з величезним задоволенням пояснив своє відношення до зустрічі Блінкена, держсекретаря США та Предстоятеля ПЦУ Епіфанія і задоволений тим, що гілка набрала стільки переглядів.
А те, що народ виходить з гілки розчарований, вас не переймає?
Такий обнадійливий заголовок, народ розраховує що зараз отримає задоволення, заходить...І в результаті - пшик.. :weep:
   
мені ж приємно поділитися своіми думками, навіть, якщо ти іх не сприймаєш, оскільки мені достатньо того, що вони будуть прочитані.
для цього треба мати думки
   
за задоволенням не до мене, пані Мирославо. B-)
   
за задоволенням не до мене, пані Мирославо. B-)
тобто вам пофіг що ви несете чергові розчарування і так не розбалуваному народові?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія