Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Москалі дали задню?

Re: Москалі дали задню?

Погодьте радіти, ще невідомо що Обісранець, що в нас за президента, наобіцяв кацапам

Та дався тобі отой Порошенко.
Жмуруку.
   
Re: Москалі дали задню?

Витащів пістоля - стріляй. А оці какапські віляння задом - огідні. Місяц з життя викреслений, а все ще не вдома, хоча, часто буваю, одна втіха. А ще втіха, що такі переміщення, то багато мешків грошей. Нехай ще погоняють, добре.
:laugh:

то чому  - о найбоєздатніший відвідувач столовки міноборони - ти не підеш та не звільниш від сраних сцикливих кацапів просрану зсу українську землю криму і донбасу?)) що завамжає?)))

   
Re: Москалі дали задню?

Витащів пістоля - стріляй. А оці какапські віляння задом - огідні. Місяц з життя викреслений, а все ще не вдома, хоча, часто буваю, одна втіха. А ще втіха, що такі переміщення, то багато мешків грошей. Нехай ще погоняють, добре.

+ багато.

Ще пару таких фрікцій і хуйла серйозно не будуть сприймати, навіть, в Кремлі.
   
Re: Москалі дали задню?

Але та електрика та дізель кацапські, тобто заплатили самі собі, витратили на свою ж економіку
Мрійнику, свою соляру вилили нафіг, заплатили людям, що іі зливали, електріку, вструмили дроти в землю та подали напругу, забашляли електрікам. Офігеть, як все лишилося в кацапській економіці.
   
Re: Москалі дали задню?

дивно . всі дармоїди імітатори найбоєздатніші беггі зібрались в ружжо - кацап вже 8й рік топче українську землю криму і донбасу - а вони кацапа обзивають сциклом - замість того щоб прогнати його копняками з просраних ними ж земельв 2014-2015. українських, богом нам даних земель))

беггу?)) то хто сцикло - кацап чи беггі?)))
   
Re: Москалі дали задню?

   
Re: Москалі дали задню?

+ багато.

Ще пару таких фрікцій і хуйла серйозно не будуть сприймати, навіть, в Кремлі.
я це, Людасе, називаю тупим анальним суходрочем.
Перепрошую.
   
Re: Москалі дали задню?

думаю, Хуйло в маразмі і реально сцить, що штати  і ЄС зроблять переворот використовуючи Навального
тому вигадали казку про напад на Лукашенка
і тому воно вчора мололо про яника і держперевороти
   
Re: Москалі дали задню?

:laugh:

то чому  - о найбоєздатніший відвідувач столовки міноборони - ти не підеш та не звільниш від сраних сцикливих кацапів просрану зсу українську землю криму і донбасу?)) що завамжає?)))

Соромлюсь спитати,  а організм пана крім жовчі і гівна щось виробляє? Нічого особистого. Просто цікаво звідки стільки об'єму цих субстанцій ?

   
Re: Москалі дали задню?

Аелитка, в індійськой темі питання було.
   
Re: Москалі дали задню?

Соромлюсь спитати,  а організм пана крім жовчі і гівна щось виробляє? Нічого особистого. Просто цікаво звідки стільки об'єму цих субстанцій ?
безмежно. Він мріє про світ, вільний від його дітей.
   
Re: Москалі дали задню?

я це, Людасе, називаю тупим анальним суходрочем.
Перепрошую.

своє відвідування столовок мінеоборони ?)))
беггі. може ти не в курсі - кацап  сцикливий в 2014-2015 роках  - коли ти ще не жер в столовках міноборони -  ітому  - окупував сумарно дві області українських - ар крим і 0,5 луганської і 0,5 донецької - то коли ви вже зібрались і ти місяць харчувався в столовках міноборони - то щоб не жарма - мотнітька найбоєздатнішим кабанчиком і звільнітсь просране вами ж у 2014-2015 ;)  [ua]

чи крим , донецьк і луганськ вже не україна ? га

чий крим ? чий донецьк? чий луганськ? чиє дебальцево? чий іловайськ? чиє ізварино?
   
Re: Москалі дали задню?

думаю, Хуйло в маразмі і реально сцить, що штати  і ЄС зроблять переворот використовуючи Навального
тому вигадали казку про напад на Лукашенка

Мені здається, що вгадати шо там робиться в голові не може вже ніхто. Хуйло теж. Але треба виходити з того що це з дитинства скалічена комплексами та пітерськими підворіттями людина . Він там був останнім в ієрархії. З усіма наслідками для психіки.


   
Re: Москалі дали задню?

В 15 вже жер. Не по столовкам, щоправда.Ну і?
   
Re: Москалі дали задню?

беггі)) ти ж сам кажеш - витягнув піштоля то стріляй__ піштоля ти вже витягнув - сраний сцикливий кацап топче так улюбу тобі рідне неньку україну - і ти то терпиш?)) то ти виходить песдиш коли кажеш що як витягнув піштоля то стріляй)))  чи сцить не кацап а ти?))

   
Re: Москалі дали задню?

Мені здається, що вгадати шо там робиться в голові не може вже ніхто. Хуйло теж. Але треба виходити з того що це з дитинства скалічена комплексами та пітерськими підворіттями людина . Він там був останнім в ієрархії. З усіма наслідками для психіки.


я просто дивуюся, що таке чмо може рулити і прибирати все на своєму шляху
побрибирав олігархів, народ загнав в бідність і диктатуру, а він радісно кричить йому "Слава"
там щось не те в повітрі
   
Re: Москалі дали задню?

Аелітко хоче щоб окупували всю Украіну. Тоді він буде скакати та піщати: "- мамчури мамчури!!!!!" а потім піде будувати дворця наглядача югозахідного федерального округу. Гавно, а не людина.
   
Re: Москалі дали задню?

Все было серьёзно. Не надо недооценивать кацов
Всі розуміють що серйозно. Надіюсь хоч зібрали достатньо розвідницької інфи куди саме наводити "Точки-У" та "Нептуни" у разі справжньої "заруби".
   
Re: Москалі дали задню?

Казали, що за снімками, кацапи тімчасові табори ще не розбирають, а добудовують.
   
Re: Москалі дали задню?

Аелітко хоче щоб окупували всю Украіну. Тоді він буде скакати та піщати: "- мамчури мамчури!!!!!" а потім піде будувати дворця наглядача югозахідного федерального округу. Гавно, а не людина.

беггі. ну все ж є. найбоєздатніша армія. ти. кравчук з автоматом - всі витягли піштолі як ти кажеш , є ворог - віковічний - який принизив українських воїнгів в 2014-2015 і окупував значну чатсину україни. як ти кажеш - ти сам це кажеш - що як витягнув піштоля то стріляй - а не то гавно а не воїни - то в чому заминка беггі ?)))  всі необхідні складові для реакції є. є вохни з витягнутими піштолями ( + кравчук з автоматом) з впевненістю що як витягнув піштоля то стріляй а не то ти гавно а не воїн - є ворог-окупант що вже 8й рік топче таку любу неньку україну. все є для еакції. а реакції немає. і мяч саме на вашій, беггі стороні - адже саме кацапи окупуваали україну і є окупантами .
то чого не вистачає?)))
   
Re: Москалі дали задню?

беггі)) ти ж сам кажеш - витягнув піштоля то стріляй__ піштоля ти вже витягнув - сраний сцикливий кацап топче так улюбу тобі рідне неньку україну - і ти то терпиш?)) то ти виходить песдиш коли кажеш що як витягнув піштоля то стріляй)))  чи сцить не кацап а ти?))

https://youtu.be/rlhpi-WllkQ
я ніхто та підконуюся наказам. Скажуть - буду шмаляти, готовий. Не скажуть - на пасху вдома буду.
   
Re: Москалі дали задню?

Бувайте панове, час.
   
Re: Москалі дали задню?

кацапи. тікайте з міста . вам піста)

беггі і найбоєздатніша - це сила

   
Re: Москалі дали задню?

Бувайте панове, час.

рання вечеря чи пізній обід? :laugh:
   
Re: Москалі дали задню?

Легитимный
#Раскладка #Слухи
Министр обороны России Шойгу объявил о завершении проверок войск в Южном и Западном военным округах, "цели достигнуты полностью". Далее заявил, что с завтрашнего дня начинается возвращение российских войск в пункты постоянной дислокации после учений. Цели армия России достигла (такое себе принуждение к миру с помощью демонстрации силы).
По нашим данным есть две информации по этому кейсу, которые сообщили нам источники.
Первая: армию будут очень долго возвращать в пункты постоянной дислокации, пока не будет достроен СП-2 и не будет встречи Президентов РФ и Украины на высшем уровне (хотя бы для начала телефонного звонка).
Вторая: сейчас готовится телефонный звонок хуйло и Зеленского с последующей возможной личной встречей. хуйло дает Зеленскому последний шанс, то, что мы писали вчера (то, что Кремль не отвечал на звонки Зеленского было условным предупреждением).
Telegram
Це що за кацапська хуйня з чергового ГРУшного телеграму? [KA]  8-:  :facepalm:
   
Re: Москалі дали задню?

я ніхто та підконуюся наказам. Скажуть - буду шмаляти, готовий. Не скажуть - на пасху вдома буду.

якщо ти коришся наказам і  харчуєшся в столовках міноборони - то ти вже не ніхто - а боєць. захисник .  [ua]

помагай вам біг 
   
Re: Москалі дали задню?

Погодьте радіти, ще невідомо що Обісранець, що в нас за президента, наобіцяв кацапам

Порохоботні штабні глісти волають про "обісраність" з купи лайна яку насрав "бойовий  свин-переможець" типу "мінські домовленності" :facepalm1:  :-G
Ось де справжнє "обісрався" було, але порохоботи то гівно з 2015 у роті полощуть й один одному передають по ланцюжку.

Останнє редагування: 22 квітня 2021 17:05:33 від Michigan
   
Re: Москалі дали задню?

Не розслаблятися
   
Re: Москалі дали задню?

   
Re: Москалі дали задню?

Москалі дали задню?
   
Re: Москалі дали задню?

   
Re: Москалі дали задню?

Погодьте радіти, ще невідомо що Обісранець, що в нас за президента, наобіцяв кацапам
+====================================================================+
Вздрючити хуйла у неприродній спросіб. Саме для того й запросив на Даунбас!   :K
   
Re: Москалі дали задню?

Такое ощущение,что бегги и аэлит это два ника одного шизофреника
   
Re: Москалі дали задню?

Такое ощущение,что бегги и аэлит это два ника одного шизофреника

фі. яка термінологія. невагліскиня ти

правильно це називати дисоціативний розлад ідентичності. і він не обмежується лиш двома вказаними тобою фупівськими персонажами))
   
Re: Москалі дали задню?

Для понимания того что было рекомендую посмотреть что говорил Баеден по всему этому трешу, госдэп, белокачанск итд.
 Еще раз повторюсь, не все так просто было.

 
   
Re: Москалі дали задню?

Для понимания того что было рекомендую посмотреть что говорил Баеден по всему этому трешу, госдэп, белокачанск итд.
 Еще раз повторюсь, не все так просто было.
Можна освіжити?
Я за всім не слідкував.
Те що кацапів "одьорнули" це факт, невідомо чим.
Можливо пообіцяли "чисте небо" та повітряну підтримку ЗСУ? 8-)
   
Re: Москалі дали задню?

Для понимания того что было рекомендую посмотреть что говорил Баеден по всему этому трешу, госдэп, белокачанск итд.
 Еще раз повторюсь, не все так просто было.

але вова наш зелений - вистояв. не продав україну - як порошенко в мінську  [ua]
але дипломований дипломат у нас не він а петро. дивина
   
Re: Москалі дали задню?

Можна освіжити?
Я за всім не слідкував.
Те що кацапів "одьорнули" це факт, невідомо чим.
Можливо пообіцяли "чисте небо" та повітряну підтримку ЗСУ? 8-)
Думаю в гугл найдёт. Просто сейчас нет возможности копипастить
   
Re: Москалі дали задню?

FAA ещё издало нотам мол возможна эскалациия боевых действий и обозначила глубину до 100 миль в глубь кацапии и опасность во всех наших фирах кроме Львова.
Карибский кризис можно также трактовать как на поржать от хрущева, только тогда весь мир на уши стал.
Повторюсь Байден просто так месагами не бросался бы по поводу кацапов. И так позорно эти учения просто так не закончились бы.
   
Re: Москалі дали задню?

Остальное если надо будет озвучат. А если нет то нет. Главное результат остальное херня
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія