Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Тільки що по радіо

Re: Тільки що по радіо

Ви хочете сказати, що оперуючий хірург зі стажем два десятки років живе на п'ять з половиною тисяч в місяць? Може в день?
Середня зарплата в Україні. Розрахована на основі даних з 59 235 вакансій та 2 370 875 резюме. Оновлюється щотижня. https://www.work.ua/stat/

пс. це до податків
   
Re: Тільки що по радіо

Трохи какашками покидалися  :)
Але жоден зубожілий та знедолених не відгукнувся  :D
   
Re: Тільки що по радіо

Трохи какашками покидалися  :)
Але жоден зубожілий та знедолених не відгукнувся  :D
:lol:
Піди ще у дорогому ресторані, чи п'ятизірковому готелі пошукай знедолених.
   
Re: Тільки що по радіо

Ви хочете сказати, що оперуючий хірург зі стажем два десятки років живе на п'ять з половиною тисяч в місяць? Може в день?
Вчора розмовляла з родичкою по скайпу. Це її син. Їй немає жодного сенсу мені брехати.
   
Re: Тільки що по радіо

Трохи какашками покидалися  :)
Але жоден зубожілий та знедолених не відгукнувся  :D
у них немає грошей на інтернет, йдіть в реал
   
Re: Тільки що по радіо

так, в Проскурові.

взагалі в ЮК майже зі всіх європейських країн працюють. скандинави пожити і потусити приїздять, бо з їх слів там мало народу і скучно. працюють не заради грошей, а на життя щоб вистачало. французи молоді потусити, постарше - заробити. були в мене колеги, дві німкені з східних земель, вони спочатку приїхали щоб заробити, але їм сподобалося і залишилися. і австрійці були. одна дівчина приїхала саме на заробітки, висилала додому гроші. вона була старша з 4 дітей, і мати з батьком розлучилася. пам'ятаю, як вона сказала, що чекає п'ятниці (по п'ятницям зарплата), бо мамі треба за електрику заплатити.

 Дякую за вашу розповідь.  :)
   
Re: Тільки що по радіо

Трохи какашками покидалися  :)
Але жоден зубожілий та знедолених не відгукнувся  :D

 Ні, один знедолено-прибамбашений відгукнувся (бігає тут із своїми історіями), але то таке, як кажуть немає сім"ї без..."знедоленого".
   
Re: Тільки що по радіо

Реклама Садового: "...це ж треба так красти, щоб перетворити Україну на найбіднішу країну Європи..." Багато хто з нас був у різних країнах Європи, ну не виглядає Україна найбіднішою, ну ніяк.
Ніколи не проголосую за людину, що називає мене найбіднішим, зубожілим, знедолених і тому подібне.
У будь якій країні є бідні та знедолені, але не можна так казати про всю країну, про весь нарід.
Невже комусь приємно чути таке про себе?

я не підтримую Садового, але які країни виглядають бідніше України? Молдова та Албанія?
   
Re: Тільки що по радіо

Садовий вважає що багатство країни залежить від розподілення бюджету.
А здавався розумним дядьком.
Андрій коли говорить не на камеру то враження сраламазала. Я про той час коли він ще а Стефаника сидів. Галицький варіант пасічника. Тоді ще пасічник в украінців в фаворитах був. Плям плям плям. Ніби не дурень але бабою тхне. Дами соррі. :-)o
   
Re: Тільки що по радіо

країна  з  вбитими  дорогами вхуй  ,  з  найменшою  зп  ,  найнижчою  пенсією  в  ЄВРОПІ   Ні  ,  ніфуя  ВИ  ВСЬО ВРЬОТЄ
   
Re: Тільки що по радіо

наприклад, в твоїй паРаші на порядок більш обшарпані міста і села

ну паРаша, заради справедливості, не була, не є й не буде європейською країною. Те що 20% її території формально лежить в межах європейської частини континенту, ну ніяк не робить її європейською
   
Re: Тільки що по радіо

я не підтримую Садового, але які країни виглядають бідніше України? Молдова та Албанія?
дороги в  Молдові   (tu) ,  та  й  зп  вищі  .
   
Re: Тільки що по радіо

Вище писали, які країни, і я з ними згоден.
   
Re: Тільки що по радіо

так хай не краде. Це ж треба було красти щоб перетворити одно із найкрасивіших міст Європи на помийницю

Та місто як місто. Заманали своїми епітетами. Таких міст в Європі тисячі. Тільки трошки кращих.  На рахунок помийниці - згоден.
   
Re: Тільки що по радіо

ну паРаша, заради справедливості, не була, не є й не буде європейською країною. Те що 20% її території формально лежить в межах європейської частини континенту, ну ніяк не робить її європейською
у  кацапів  в  європейській  частині  дороги нормальні   ,  основні  напрямки заєбіщє
   
Re: Тільки що по радіо

Вище писали, які країни, і я з ними згоден.
посилання
   
Re: Тільки що по радіо

3 години роботи і місячна пенсія в Україні.
#запетра

 :laugh:
   
Re: Тільки що по радіо

посилання
Тут всього чотири сторінки перелистай самі.
   
Re: Тільки що по радіо

Як ті підарасибісять. Жовнір , в тебеблять яка зарплата ? В твоїх батьків яка пенсія? Ти виїдь в Польщу , подивись чого країна за 25 років досягла. На дороги подивись. На суспільні споруди. Зайди в музей Коперника. Зайди в музей другої світової в гданську. Спитай які там люди зарплати мають. Які пенсії держава платить . Як пенсійний вік на 5 років зменшила.

як зменшила, так і підвищить, популісти довго у владі не протримаються.
А зарплати він досяг десь як у теї хранительки музею Коперника - тисяч 30 в переводі на гривні.
От і хорохориться.
   
Re: Тільки що по радіо

Тут всього чотири сторінки перелистай самі.
  ну  перерахуйте  ,  важко  ? Де  такі  вбиті  дороги  побачити .
   
Re: Тільки що по радіо

Мамина пенсія + моя + дружини група
антик, ти псуешь радужну порохоботську картину
   
Re: Тільки що по радіо

  ну  перерахуйте  ,  важко  ? Де  такі  вбиті  дороги  побачити .
я по всій Україні не ізжу, але ті дороги, що я бачу, то зараз вони в кращому стані ніж будь-коли, що я пам'ятаю за своє життя, включаючи совковий період. навіть в селах вдалечині від траси, дороги полатали, ями позасипали. в селах по вулицям тверде покриття насипали, де його зроду не було - місили болото в гумових чоботях поколіннями.
   
Re: Тільки що по радіо

я по всій Україні не ізжу, але ті дороги, що я бачу, то зараз вони в кращому стані ніж будь-коли, що я пам'ятаю за своє життя, включаючи совковий період. навіть в селах вдалечині від траси, дороги полатали, ями позасипали. в селах по вулицям тверде покриття насипали, де його зроду не було - місили болото в гумових чоботях поколіннями.

мишка, не поривнюй мегаполис Хмельницкий и окрестности с остальной Украиной
   
Re: Тільки що по радіо

я по всій Україні не ізжу, але ті дороги, що я бачу, то зараз вони в кращому стані ніж будь-коли, що я пам'ятаю за своє життя, включаючи совковий період. навіть в селах вдалечині від траси, дороги полатали, ями позасипали. в селах по вулицям тверде покриття насипали, де його зроду не було - місили болото в гумових чоботях поколіннями.

Нора, ну ти ж розумна кобіта, а не якась choinka wielkanocna,
ну шо за bzduru    ти несеш про дороги,  ти ж жила в Ландонах,
бачила як там ремонтують дороги. Скільки метрів там подушка під дорожним покриттям.
Скільки там шарів різних під дорогою  - гравій,арматура,  бетон, асфальт.
Ну нема в Україні жодної дороги.
   
Re: Тільки що по радіо

Я думаю, що при тому рівні тіньової економіки, який є, усі ці "загальновідомі рейтинги" можна засунути самі знаєте куди  :D

Звісно ти можеш думати їх засунути, але є обєктивні показники, в європах пєнси кожен день виїзжають з супермаркетів з возиками сирів та салямі і екзотичних фруктів та завантажуюь їх в свої рено та шкоди. На наших же пенсів без сліз
дивитись неможливо.
І ще - в європах пєнси живуть парами  до глибокої старості. Це дуже тут кидається у вічі.
В нас, як правило, бабка-пєнс років 20 доживає одна.
   
Re: Тільки що по радіо

Нора, ну ти ж розумна кобіта, а не якась choinka wielkanocna,
ну шо за bzduru    ти несеш про дороги,  ти ж жила в Ландонах,
бачила як там ремонтують дороги. Скільки метрів там подушка під дорожним покриттям.
Скільки там шарів різних під дорогою  - гравій,арматура,  бетон, асфальт.
Ну нема в Україні жодної дороги.
ну не переробили генерально дороги в Ярмолинецькому. але ж краще ніж по ямам все життя скакати. скільки там аварій на одному повороті було, тому що ями великі. а так хоч можна зараз спокійно їхати не сірпаючись вправо-вліво.
   
Re: Тільки що по радіо

я не підтримую Садового, але які країни виглядають бідніше України? Молдова та Албанія?
:-)o

Якщо вже про бідність украінців від Садового то це подібно що охоронець концтабору вириваючи золотий зуб з щелепи вязня лагідо шепоче: Ми самі бідні з тобою.  :weep:
Чи він на шефа в особняку за колючкою натякає?  :D
Ти певен що шефу потрібен той зуб?
І обєктивно охоронець ті зуби три терміни зі щелеп вибиває.

Ти обсяги вирваних золотих зубів руху грошей по рішеням по землі у Львові уявляєш?

Останнє редагування: 26 січня 2019 14:28:37 від Lemberg.AT
   
Re: Тільки що по радіо

Падлупетра і весь його кацапський виводок треба на Хрещатику вверх ногами повісити. Щоб наступник красти боявся і за народ думав а не за свою кишеню

Але спочатку Μακακу
   
Re: Тільки що по радіо

Але спочатку Μακακу
Андрія лишіть ізувєри  :laugh:
   
Re: Тільки що по радіо

я по всій Україні не ізжу, але ті дороги, що я бачу, то зараз вони в кращому стані ніж будь-коли, що я пам'ятаю за своє життя, включаючи совковий період. навіть в селах вдалечині від траси, дороги полатали, ями позасипали. в селах по вулицям тверде покриття насипали, де його зроду не було - місили болото в гумових чоботях поколіннями.

  та  ясно  шо  ви  те  що  напиляли  та  відкатали  на  дорогах  захищатимете  !  Де  вони  мшять ,  ті  дороги ?
   
Re: Тільки що по радіо

  та  ясно  шо  ви  те  що  напиляли  та  відкатали  на  дорогах  захищатимете  !  Де  вони  мшять ,  ті  дороги ?
ну не знаю де ви живете, в мене дороги є. і до державних посад і грошей я ніякого стосунку не маю.
   
Re: Тільки що по радіо

Ну нема в Україні жодної дороги
є  одна  ,  до  житомира ,  й  шматки  інші  , турки  робили .  На  всіх  інших  списджено ,  яником  азіровим  і  далі  порошеном гносею .
   
Re: Тільки що по радіо

ну не знаю де ви живете, в мене дороги є. і до державних посад і грошей я ніякого стосунку не маю.
   Поряд  Київ  . Поряд .
   
Re: Тільки що по радіо

Але спочатку Μακακу
  мене позвіть ,  обох  повішу  ,  одночасно . Нєфуй  тут  петю  кращим  робити .
   
Re: Тільки що по радіо

є  одна  ,  до  житомира ,  й  шматки  інші  , турки  робили .  На  всіх  інших  списджено ,  яником  азіровим  і  далі  порошеном гносею .
а чому ви так скромно тимошенку обминули? :laugh:  які там у неї успіхи в шляхобудуванні були?
   
Re: Тільки що по радіо

а чому ви так скромно тимошенку обминули? :laugh:  які там у неї успіхи в шляхобудуванні були?
Але ж ти і очкаста  :laugh:
   
Re: Тільки що по радіо

а чому ви так скромно тимошенку обминули? :laugh:  які там у неї успіхи в шляхобудуванні були?
  ви вазмущєни ?  Просто  ви спистили більше

Останнє редагування: 26 січня 2019 15:06:20 від ElGuider
   
Re: Тільки що по радіо

Але ж ти і очкаста  :laugh:
  а  скільки  ющенко  тимошненко  на  дорогах  спистили ?  кого  підрядили ,  картавого  теж ?
   
Re: Тільки що по радіо

Родич. Оперуючий хірург. Стаж вже напевно з пару десятків років. Рівненська обласна лікарня.  Оклад 5.5 тис. гривень. Щоправда, бувають ще квартальні премії по 2-3 тис.

останній місяць спілкувався з не одним хірургом в києві на предмет оперативного втручання  -- не склалося враження, що вони 5,5 тис. отримують. годинники,телефони,автомобілі  -все пристойного рівня
   
Re: Тільки що по радіо

  а  скільки  ющенко  тимошненко  на  дорогах  спистили ?  кого  підрядили ,  картавого  теж ?
ну ви напевне маєте знати, раз ви настільки обізнані в цій темі. ні я, ні підозрюю, що Лемберг також, поняття про це не маємо.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія