Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Россия должна провести в Крыму новый референдум, – американские эксперты


Яку Ви рекламу і де побачили? На форумі washingtonpost'у якийсь дописувач (швидше за все - коцаб) щось там ляпнув, а інший коцап притягнув сюди.
Не можу собі уявити, щоб читачам washingtonpost був цікавий пост якого Жоржа Вєлосіпєдова про долю Техасу...

залишається почекати пару днів,
поки думку ікспердів будуть розносити по інтернету з посиланням на ВашингтонПост 
   
от поэтому и логично
А не логичней ли ценителям жизней слинять в Россию?
   
от поэтому и логично
Коли нема чого сказати, то кажуть: "Сам дурак!" Ваш попередній пост виглядає саме так, Ви не маєте чим заперечити, бо знаєте, що я абсолютно правий, і таким Вашим постом намагаєтесь заховатись від Правди, це така тактика у спілкуванні, вона відома і поширена і свідчить про те, що аргументів у Вас нема.
   
Как проголосует Крым понятно. А Украина, в итоге, отказывается от НАТО и получает обратно голодный, разрушенный, обозленый  и накачаный под завязку оружием лугандон? Они там совсем шизанулись?
   
А не логичней ли ценителям жизней слинять в Россию?
для вас- логичней, для них- нет, до речи, отчего вы так считаете повторный честный референдум обреченным для вас?
   
 згідно Конституції Україні питання територіальні вирішуються лише на загальнодержавному референдумі.
 крисияне можуть собі проводити що хочуть аж до всирачки, але воно все рівно не буде легітимним за міжнародним правом.
   
Коли нема чого сказати, то кажуть: "Сам дурак!" Ваш попередній пост виглядає саме так, Ви не маєте чим заперечити, бо знаєте, що я абсолютно правий, і таким Вашим постом намагаєтесь заховатись від Правди, це така тактика у спілкуванні, вона відома і поширена і свідчить про те, що аргументів у Вас нема.
ну у чому Ви  абсолютно правий?
   
для вас- логичней, для них- нет, до речи, отчего вы так считаете повторный честный референдум обреченным для вас?
Я считаю, что нельзя проводить референдум на отдельной территории о её отделении.
Территория должна оставаться, а люди имеют полное право уехать.
   
згідно Конституції Україні питання територіальні вирішуються лише на загальнодержавному референдумі.
 крисияне можуть собі проводити що хочуть аж до всирачки, але воно все рівно не буде легітимним за міжнародним правом.

Разумеется это так.

Только общеукраинский.

Еще раз обзоветесь - заигнорю
   
готовий платити пожиттєво пару  відсотків від доходів щоб крим ніколи не був українським з лугандонією B-)
   
Я считаю, что нельзя проводить референдум на отдельной территории о её отделении.
Территория должна оставаться, а люди имеют полное право уехать.
формально по конституции- да, но в цивилизованном мире ж есть прецеденты-Квебек,Шотландия, и даже  есть прецеденты без референдума- Косово,Чехословакия,Сербия и Монтенегро
   

вы наверно  первые  две  цифры  местами  попутали... :)
Ты просто не понимаешь,что реферндум должен быть ОБЩЕУКРАИНСКИМ! И ДРУГОГО быть не может!
   
між іншим, вже кілька днів, проектуючи можливі варіанти виходу з ситуації з можливістю "збереження бличя" для Рашки, я дійшов висновку, що Штати будуть просувати саме варіант незалежності Криму з його повною демілітарізацією.

тобто поступовим,
повним виведеннєм ЧФ звідти.

Захід навіть дасть гарантії - чим швидше Рашка виведе ЧФ тим швидше санкції буде знято.

і буде мир, дружба, жвачка.

потім правда.....те саме повториться по Придністровю,
потім по Абхазії, Осетії

і так аж до справжніх етнічних кордонів....власне Московії :D

Останнє редагування: 9 грудня 2014 03:13:49 від newyo
   
Ты просто не понимаешь,что реферндум должен быть ОБЩЕУКРАИНСКИМ! И ДРУГОГО быть не может!
Ты просто не понимаешь,что И ДРУГОй быть  может! :gigi:
   

Ты просто не понимаешь,что реферндум должен быть ОБЩЕУКРАИНСКИМ! И ДРУГОГО быть не может!
[/quote]Ты просто не понимаешь,что И ДРУГОй быть  может! :gigi:
[/quote]

Та можэ, звисно. Тилькы вин не можэ буты лэгальным. Хто його пидсумкы вызнае? Нэ ООН.  :read:
   
я исхожу из версии тс- признают штаты- признают все
   
Тобто з наймэнш имовирнойи.
   
І всі ці ідеї оформити новим меморандумом, який підпистаи в Будапешті....
   
Хуйня какая то. Какой нах референдум...  :diablo:

Референдум уже был. Повторно проводить его незачем.
   

Кремль должен согласиться на проведение референдума по дальнейшей судьбе Крыма, одним из вариантов которого будет независимость.

Об этом пишут в Washington Post Майкл О`Хэнлон и Джереми Шапиро, которые являются научными сотрудниками одной из крупнейших неправительственных исследовательских организаций США – Института Брукингса.

По мнению экспертов, Россия должна вывести свои войска с Донбасса и уважать территориальную целостность Украины, которая взамен на это не станет кандидатом на членство в НАТО.

Эксперты считают, что необходимо создать новую структуру по безопасности, возможно, на основе ОБСЕ, в которой Москва будет иметь равные права и следить за территориальной целостностью европейских государств.

http://www.sobytiya.info/news/14/47205
Мигранты на чужой земле проводить рехверендум не могут. А крысяне в подавляющем большинстве это не уроженцы Крыма, а залетные хитросделанные совки.
   
готовий платити пожиттєво пару  відсотків від доходів щоб крим ніколи не був українським з лугандонією B-)

мнения "патриотов" разошлись   :laugh:
   

Референдум уже был. Повторно проводить его незачем.

А чего бояться? Пусть будет подтверждающий референдум.
   

А чего бояться? Пусть будет подтверждающий референдум.

Крым и Севастополь уже субъекты вашей федерации. Поэтому мне кажется, что в обозримом будущем такой референдум маловероятен.
   
Звикайте бути в повній жопі, і не пудріть мозки фейковими експертами.
   
Звикайте бути в повній жопі, і не пудріть мозки фейковими експертами.

 (tu)    :laugh:
   
Звикайте бути в повній жопі, і не пудріть мозки фейковими експертами.

А в Україні зараз покращення?
   

А чего бояться? Пусть будет подтверждающий референдум.

Ми не довіряєм совку, думати не вміють коли на них тече річка з гавна, замість того щоб тікати вони біжать йому назустріч, почекаємо поки повиздихують, потім татар і євреїв на їх місце завеземо і виріжимо всю гебню.
   

А в Україні зараз покращення?


В мене так. А от у начальства повна жопа, постійно оглядуються чи не ма десь народу з вилами а як почули що автомати можуть видати на законних умовах, взагалі кислі морди стали....
   

Разумеется это так.

Только общеукраинский.

Еще раз обзоветесь - заигнорю
а если Крым проголосует за отделение, а вся остальная Украина -нет.

Что, опять война?

Или Запад даст добро в таком случае на отделение все равно, помятуя о Косовском прецеденте, где за отделение была только провинция, а остальная Сербия против?
   
а если Крым проголосует за отделение, а вся остальная Украина -нет.

Что, опять война?

Или Запад даст добро в таком случае на отделение все равно, помятуя о Косовском прецеденте, где за отделение была только провинция, а остальная Сербия против?
Референдум може бути виключно загальноукраїнським - так каже Конституція України.  Крапка!
   

35
60
5

Если Ваши слова верны, то Украина вернула бы себе Крым, а Россия получила бы Севастополь. В принципе это был бы нормальный компромисс еще в 91-м, когда статус Севастополя был неясен.

И тогда с одной стороны у России не было бы опасений за ЧФ, с другой стороны - у Украины всегда был бы рычаг давления на Россию через снабжение Севастополя.
   

А чего бояться? Пусть будет подтверждающий референдум.

А я за.
   

А я за.


Ти - до жопи!
   
Референдум може бути виключно загальноукраїнським - так каже Конституція України.  Крапка!
Хотелось бы узнать мнение жителя Крыма.

Ведь общеСербского референдума никто не проводил. Сербов поставили перед фактом. И этот факт был признан западом, как легитимный.
Значит и в Крыму должно быть так.
   
Хотелось бы узнать мнение жителя Крыма.

Ведь общеСербского референдума никто не проводил. Сербов поставили перед фактом. И этот факт был признан западом, как легитимный.
Значит и в Крыму должно быть так.

Для цього як мінімум потрібні етнічні чистки в Криму і міжнародний контроль над Кримом....  Поняло?
   


В мене так. А от у начальства повна жопа, постійно оглядуються чи не ма десь народу з вилами а як почули що автомати можуть видати на законних умовах, взагалі кислі морди стали....

тобто у більшості громадян рівень життя впав, а у вас зріс?

 8-)
   

Для цього як мінімум потрібні етнічні чистки в Криму і міжнародний контроль над Кримом....  Поняло?
Не кипятись.

Я бы вывел из Крыма российские войска, оставив то количество, что было там  на конец 2013года.
Ввел бы туда миротворцев турецких. Их бы задачей стало блокирование остатков российских ВС и контроль за порядком.

И провел бы референдум под строгим контролем ОБСЕ. И вот теперь точно КРАПКА.

А твои мрии про общеукраинские референдум бесперспективны. И никем не будут поддержаны (даже США и ЕС)
   

Для цього як мінімум потрібні етнічні чистки в Криму і міжнародний контроль над Кримом....  Поняло?

Поговори вголос в Німеччині про етнічні чістки  :laugh:
   
Не кипятись.

Я бы вывел из Крыма российские войска, оставив то количество, что было там  на конец 2013года.
Ввел бы туда миротворцев турецких. Их бы задачей стало блокирование остатков российских ВС и контроль за порядком.

И провел бы референдум под строгим контролем ОБСЕ. И вот теперь точно КРАПКА.

А твои мрии про общеукраинские референдум бесперспективны. И никем не будут поддержаны (даже США и ЕС)

Яке ОБСЕ????  Миротворчі сили ООН, як в Косово.

США і ЄС повністю підтримують територіальну цілісність України...


І ти забув про етнічні чистки...  Якщо раптом українські війська убьють сотню тисяч кримчан за ознакою національності, то у тебе з"явиться шанс.   Але я в таке не вірю.
   
Хотелось бы узнать мнение жителя Крыма.

Ведь общеСербского референдума никто не проводил. Сербов поставили перед фактом. И этот факт был признан западом, как легитимный.
Значит и в Крыму должно быть так.


Якби Крим, як Косово став окремою незалежною державою, і кримчані зі зброєю в руках здобули б собі незалежність від України - я б ще погодився. Так США наприклад здобули незалежність. Але Крим анексован Росією, тобто став частиною іншої держави, це ніколи не сприйме більшість українців та світової спільноти. Тим паче сама РФ порушила свої підписані з Україною угоди у 1991, у 1994, у 1997 роках.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія