Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Покращення для IT отрасли... 9% НДФЛ, +5% ЕСВ

Re: Покращення для IT отрасли... 9% НДФЛ, +5% ЕСВ

для мечтателей о Пало Алто и 350k
https://www.zillow.com/homes/for_sale/Palo-Alto-CA/house,townhouse_type/19503467_zpid/26374_rid/3-_beds/globalrelevanceex_sort/37.489433,-121.973992,37.273916,-122.297059_rect/11_zm/

убитый домик площадью 100 метров в Пало Алто стоит 1,895,000 USD
дабы его купить надо кешем внести чуть меньше 400К
350 чистыми выйдет 190
за кредит налоги и содержание дома у тебя сбреется 140
осталось 50
1 детенок в садике осталось 30
минус машины хавчик осталось  10
это на отпуск одежду и все остальное
   
Re: Покращення для IT отрасли... 9% НДФЛ, +5% ЕСВ

всі кого знав, звалили на Кіпр. а тепер на Кіпр почнуть валити ще більш масово.

ну то в чому зрада?  :S
   
Re: Покращення для IT отрасли... 9% НДФЛ, +5% ЕСВ

всі кого знав, звалили на Кіпр. а тепер на Кіпр почнуть валити ще більш масово.
Отож. Я ще сплачую всі податки на загальних умовах. Точніше, це за мене робить більшою мірою роботодавець - працюю за угодою. Ну й з з/п утримуються внески. Але вже три ключових спеціалиста звалили, роботу перерозподіляють між тими, хто залишився, а грошей від того не дуже більшає. Пропозиції з аналогічних "офшорних" фірм до 4 разів більші. А як після виборів гривня лусне, то й в 10разів буде.
   
Re: Покращення для IT отрасли... 9% НДФЛ, +5% ЕСВ

Багато знаю. Так от, маса нікуди не попре. Навівть при 41%
Маса просто почне працювати "з дому". Що біля кожного будинкового роутера поставлять "насірова" з дубинкою?
   
для мечтателей о Пало Алто и 350k
https://www.zillow.com/homes/for_sale/Palo-Alto-CA/house,townhouse_type/19503467_zpid/26374_rid/3-_beds/globalrelevanceex_sort/37.489433,-121.973992,37.273916,-122.297059_rect/11_zm/
Показати зображення...
убитый домик площадью 100 метров в Пало Алто стоит 1,895,000 USD
дабы его купить надо кешем внести чуть меньше 400К
350 чистыми выйдет 190
за кредит налоги и содержание дома у тебя сбреется 140
осталось 50
1 детенок в садике осталось 30
минус машины хавчик осталось  10
это на отпуск одежду и все остальное
А чё ты пенишься? :)
Я тебе шо запрещаю зарабатывать $1М брутто и ездить на Порше?
Ты вообще шо сказать хочешь?
Мысль твоя в чём заключается?
   
Re: Покращення для IT отрасли... 9% НДФЛ, +5% ЕСВ

ну то в чому зрада?  :S
просто тепер ІТ викреслюй
   
Re: Покращення для IT отрасли... 9% НДФЛ, +5% ЕСВ

Що біля кожного будинкового роутера поставлять "насірова" з дубинкою?
А от цікаво, як тоді назвуть українського Чебурашку? Є пропозиції? :D
   
Re: Покращення для IT отрасли... 9% НДФЛ, +5% ЕСВ

Ну вот и закончилось "Айти" в Украине.

Підр постійно наголошує в своїй передвиборчій програмі, що ІТ буде одним з основних сил, які потягнуть Україну у майбутнє.
Але як завжди у Кнуряки слова розходяться з ділами, приб'ють то ІТ в Україні дуже-дуже скоро.
Коротше, хлопці, не лінуйтеся, вчіть мови, та їзжайте - ваші дружини та діти вам велике "дякую" потім скажуть. Світ великий, гарних та цікавих місць багато для праці.

Останнє редагування: 19 березня 2019 12:22:58 від Michigan
   
Маса просто почне працювати "з дому".
А щас шо мешает этому?
   
просто тепер ІТ викреслюй
Та его и не было.
   
Re: Покращення для IT отрасли... 9% НДФЛ, +5% ЕСВ

А чё ты пенишься?
Я тебе шо запрещаю зарабатывать $1М брутто и ездить на Порше?
Ты вообще шо сказать хочешь?
Мысль твоя в чём заключается?
Моя мысль заключается в том что люди себе ресуют радужные картинки глядя на зарплаты грязными в FANG
и слабо представлют что это означает в плане уровня жизни и рисков которые надо на себя принимать бо из этих 350
50% RSUs и если акции просядут то платить за дом и садик будет уже нечем
   
Re: Покращення для IT отрасли... 9% НДФЛ, +5% ЕСВ

А от цікаво, як тоді назвуть українського Чебурашку? Є пропозиції? :D
У кнуроферми багата фантазія, щось вигадають, назвуть Шевченко-нет наприклад.
Вони ж тільки на словах "геть від маскви", а насправді цілий профільний комітет в Раді уважно вивчає кацапські закони, та що з них можна у нас ввести "по-швидкому". :rotate:
   
Re: Покращення для IT отрасли... 9% НДФЛ, +5% ЕСВ

А щас шо мешает этому?
Галера вимагає "присутність".
Ніколи не пробував керувати проектом коли "всі вдома" сидять?
Так, керованість впаде безумовно, але то якось будуть компенсувати.
Для отраслі в цілому це буде дуже поганий розвиток подій.
   
Re: Покращення для IT отрасли... 9% НДФЛ, +5% ЕСВ

Та его и не было.
Тут ти помиляєшся, ІТ завжди було і буде, просто це кінець легальному ІТ в Україні.
   
Re: Покращення для IT отрасли... 9% НДФЛ, +5% ЕСВ

Не вгадав, я податки якраз сплачую, просто не користуюсь "державними сервісами" через те, що вони повне гівно.
Там сидять люди, яким просто нікуди йти працювати. або дуже вигідно "триматися за посаду", а отже чекати від них ефективної праці не приходиться.

аналогічно
   
Re: Покращення для IT отрасли... 9% НДФЛ, +5% ЕСВ

Ніколи не пробував керувати проектом коли "всі вдома" сидять?
Іноді вимагають онлайн веб-камери. Але це випадок крайній, бо порушує баланс між приватністю та роботою й не факт, що підвищить продуктивність. Цікаво стимулювали творчість в Атарі, але ті часи, нажаль, вже минули :D  Втім, можна винайти проміжні варіанти. У мене непогано виходило зі скайпом свого часу, з тестуванням проекту, коли обладнання фізично було в одній країні, а керував зі своєї програми тут. Але це потребує від координаторів певного хисту й навичків.
   
Тут ти помиляєшся, ІТ завжди було і буде, просто це кінець легальному ІТ в Україні.
Ну я не знаю, если не Нортон Коммандер, то может хоть Линух в Украине написали?
Шо ты несёшь?
Какое ІТ?
   
Галера вимагає "присутність".
(tu)
   
Re: Покращення для IT отрасли... 9% НДФЛ, +5% ЕСВ

убитый домик площадью 100 метров в Пало Алто стоит 1,895,000 USD
Якщо є 350к, то простіше арендувати і не виносити собі мозок. Купувати такий шлак за 2 лями баксів не варто.
   
Re: Покращення для IT отрасли... 9% НДФЛ, +5% ЕСВ

Ну я не знаю, если не Нортон Коммандер, то может хоть Линух в Украине написали?
Шо ты несёшь?
Какое ІТ?
то ти просто дупля не відбиваєш скільки продуктів робиться і підтримується українським розробниками.
навіть Метро Ексодус українською командою був створений, але вони вже давно благополучно звалили.
   
Re: Покращення для IT отрасли... 9% НДФЛ, +5% ЕСВ


Южанина подала новый законопроект: 9% НДФЛ + 5% ЕСВ
Как известно, создание новой 5-й группы ФОП неоднозначно восприняли в отрасли. Депутаты пошли навстречу программистам и внесли новое предложение. В парламенте зарегистрирован новый законопроект, согласно которому работники IT-отрасли до 2025 года получат льготную ставку НДФЛ 9% вместо стандартных 18% и льготную ставку ЕСВ 5% вместо стандартных 22%.

______
Как обычно, думал... ну наконец-то. Начал читать, поржал! Как же они любят всякую йухню называть "покращенням"... зачем такой галимый пистеш? Они что реально думают, что кроме них все остальные дураки?

саме так і думають.
пороблено їм там.
   
Моя мысль заключается в том что люди себе ресуют радужные картинки глядя на зарплаты грязными в FANG
и слабо представлют что это означает в плане уровня жизни и рисков которые надо на себя принимать бо из этих 350
50% RSUs и если акции просядут то платить за дом и садик будет уже нечем
Та я представляю себе + и- жизни в нормальной стране.
Ответственность, счета и пр.

Но я пуржил не про это, а про то, шо нет в Украине специалистов топ лэвэла.
А если есть, то таким похеру где жить: тута, в Исландии, в НЗ и пр.

Примерно так.
   
Re: Покращення для IT отрасли... 9% НДФЛ, +5% ЕСВ

Якщо є 350к, то простіше арендувати і не виносити собі мозок. Купувати такий шлак за 2 лями баксів не варто.
С арендой выйдет проще но тоже совсем не так как народ себе рисует реально будет снимать себе уродливое жилье в Мильпитас за 3500 в месяц
1 час пистячть в трафике Mountain View и 1 час домой + работать 10 часов в день и тода да с учетом стоимости жизни выйдет на карман как в Киеве
   
Метро Ексодус
Игра шо ли?

Ты реально игру в пример приводишь или смеёшься?
   
Re: Покращення для IT отрасли... 9% НДФЛ, +5% ЕСВ

С арендой выйдет проще но тоже совсем не так как народ себе рисует реально будет снимать себе уродливое жилье в Мильпитас за 3500 в месяц
1 час пистячть в трафике Mountain View и 1 час домой + работать 10 часов в день и тода да с учетом стоимости жизни выйдет на карман как в Киеве
та нафіг кому те паоло-альто всралося, поїдуть на кіпр, болгарію, латвію, сонячно, тепло і не дорого.
я сам вже подумую чи не звалити собі на кіпр. бо ця слякоть зимою захетала, хочу більше сонця.
   
Re: Покращення для IT отрасли... 9% НДФЛ, +5% ЕСВ

Но я пуржил не про это, а про то, шо нет в Украине специалистов топ лэвэла.
Есть и дохера у нас Amazon рекрутит прямо в Киеве притаскивая инженеров дабы прямо на месте проводить интервью
У тебя идеализированное представление об уровне людей здесь. Да самые самые все здесь но это 1 процент из одного поцента
а в среднем хуже чем у нас бо с математикой тут все очень туго даже в топовых вузах.
   
бо ця слякоть зимою захетала, хочу більше сонця.
Ты был зимой на Кипре? :)
   
Re: Покращення для IT отрасли... 9% НДФЛ, +5% ЕСВ

Маскі-шоу, морда в кавралін, по сто штук за кожного хитровиєпаного, дірєктор в бєгах, фірмі кізда.

одна проблема - фирма в штатах. а здесь обычный вася дев, дома в трусах шпарит
и как штатовскую фирму мордой в ковролин класть??

Останнє редагування: 19 березня 2019 12:46:06 від sklm
   
Re: Покращення для IT отрасли... 9% НДФЛ, +5% ЕСВ

С арендой выйдет проще но тоже совсем не так как народ себе рисует реально будет снимать себе уродливое жилье в Мильпитас за 3500 в месяц
1 час пистячть в трафике Mountain View и 1 час домой + работать 10 часов в день и тода да с учетом стоимости жизни выйдет на карман как в Киеве

во во
   
Re: Покращення для IT отрасли... 9% НДФЛ, +5% ЕСВ

Игра шо ли?

Ты реально игру в пример приводишь или смеёшься?
а що тебе ще цікавить?
що лінукс тут не пишуть?
так його і в німечині не пишуть.
звідки ти знаєш скільки розробників лінукса з України.
якщо тебе гра не влаштовує, яка розлітається як гарячі пиріжки.
наприклад я був дуже здивований коли взнав що Blynk це український продукт.
   
Re: Покращення для IT отрасли... 9% НДФЛ, +5% ЕСВ

А чё бы говнокодерам не платить НДС и ЕСВ?
И налог на прибыль?

Оценка любых действий зависит от цели, которая преследуется. Если цель как-нибудь наказать говнокодеров, постараться их разогнать - то да, почему бы на них и не повесить поболее налогв? А если цель - получить в государственную казну больше денег, то надо не налоги увеличивать, а умножать количество говнокодеров, работающих в стране, создавая им интересные условия.

Удаленщики, живущие в Украине, и зарабатывающие за рубежом  - самый выгодный вариант экспорта услуг. Их вообще можно приравнивать к прямым инвесторам.
   
Re: Покращення для IT отрасли... 9% НДФЛ, +5% ЕСВ

Есть и дохера у нас Amazon рекрутит прямо в Киеве притаскивая инженеров дабы прямо на месте проводить интервью
У тебя идеализированное представление об уровне людей здесь. Да самые самые все здесь но это 1 процент из одного поцента
а в среднем хуже чем у нас бо с математикой тут все очень туго даже в топовых вузах.

ну тоді Гройсман повинен з бюджета ще приплачувати дотації оцим нашим інженерам, що би бува Амазон всіх не випелисосів собі в америку
короче, тухлий базар
   
Re: Покращення для IT отрасли... 9% НДФЛ, +5% ЕСВ

у нас Amazon рекрутит прямо в Киеве притаскивая инженеров дабы прямо на месте проводить интервью

A Raytheon?
   
Re: Покращення для IT отрасли... 9% НДФЛ, +5% ЕСВ

Когда возникают подобные "законопроекты" (которые дегенераты выдают за "реформы") - хочется сказать примерно вот так

   
Re: Покращення для IT отрасли... 9% НДФЛ, +5% ЕСВ

A Raytheon
? Суть вопроса дабы работать в Raytheon нужен security clearance
   
Re: Покращення для IT отрасли... 9% НДФЛ, +5% ЕСВ

умножать количество говнокодеров, работающих в стране, создавая им интересные условия.
А как все остальные они работать не могут?
   
Re: Покращення для IT отрасли... 9% НДФЛ, +5% ЕСВ

? Суть вопроса дабы работать в Raytheon нужен security clearance
А не большие навыки, чем 1С для интернет- магазина?
   
Re: Покращення для IT отрасли... 9% НДФЛ, +5% ЕСВ

А как все остальные они работать не могут?
для поросячої ферми це буде дуже жирно.
   
Re: Покращення для IT отрасли... 9% НДФЛ, +5% ЕСВ

А не большие навыки, чем 1С для интернет- магазина?
https://www.glassdoor.com/Salary/Raytheon-Senior-Software-Engineer-II-Salaries-E561_D_KO9,36.htm
Судя по зп там ваще адская печаль я хз кто за такие деньги будет работать
   
Re: Покращення для IT отрасли... 9% НДФЛ, +5% ЕСВ

Вообще не понимаю, как в едином  правовом поле могут работать две формы налогоблажения... абсурд.

У совков другой образ мышления... Они не понимают, что это абсурд. Для них нормально, когда есть какие-то "физлица", а есть граждане. Им не понятна проблема, когда для сотрудника в штате - одни налоги, для ФОПов - другие, а если вообще никак не оформлен - третьи.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія